מכינה לעיצוב ואדריכלות, אמנות וקולנוע ב - ART STUDIO

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכינה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכינה לאדריכלות ועיצוב - A.R.T Studio.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מכינה לעיצוב ואדריכלות, אמנות וקולנוע ב – A.R.T STUDIO – מכינה לעיצוב ואדריכלות בירושלים
 
ללמוד בסטודיו לאמנות
 
ב – A.R.T STUDIO – מכינה לעיצוב ואדריכלות בירושלים, מציעים לימודים בכמה מסלולים שונים המיועדים למי שמעוניין להתקבל לבתי הספר הגבוהים לעיצוב ואדריכלות, לאמנות ולקולנוע. בבית ספר זה מציעים לימודים בקבוצות קטנות, וכן במתכונת אישית. בנוסף, הלימודים בכל המסלולים מלווים בביקורים מקצועיים בסטודיו לעיצוב, בגלריות ובתערוכות במוזיאונים. יתרה מכך, הסטודנטים מקבלים תיק ציוד עם חומרי אמנות, וכן חוברות הדרכה שנכתבו על ידי צוות המרצים במכינה. הסטודיו פתוח לרשות התלמידים במשך שעות רבות בכל יום, ובמשך כל ימות השבוע.
 
תכני הלימוד
 
בכל מסלולי המכינה לעיצוב הסטודנטים עוברים קורסי מבוא, וכן מתרגלים טכניקות מעשיות בסיסיות המשותפות לכל עולמות העיצוב והאמנות. בין השאר, בשלב זה הם לומדים לפתח את החשיבה היצירתית שלהם, לומדים כיצד מעצבים בדו מימד ובתלת מימד, ולומדים להשתמש בצבע וליצור דימויים. כמו כן, הם לומדים נושאים כקומפוזיציה, מורפולוגיה ומבואות בכל תחומי העיצוב.
 
לאחר מכן, הסטודנטים בוחרים – בהתייעצות עם המרצים במסלול – את תחום הלימודים המתאים להם ביותר, ומתמחים בו. בשלב הבא, הם עוברים תהליך של הכנה למיוני הקבלה לבתי הספר הגבוהים. במסגרת זו הם מתנסים במעבר של ראיונות הקבלה, מתרגלים בחינות פסיכוטכניות ומגבשים תיק עבודות.
 
מסלולי הלימוד
 
להלן אפשרויות ההתמחות בסטודיו:
 
 • מכינה לאדריכלות ועיצוב פנים – הלימודים במסלול זה מתמקדים בתהליכי התכנון הדרושים ליצירה ארכיטקטונית, בהיכרות עם אסכולות שונות בתחום זה ובהיכרות עם שיטות רישום מותאמות אליו. בנוסף, הסטודנטים מכירים את החומרים המשמשים בתחום האדריכלות, לומדים לבנות מודלים ומעמיקים בקשר שבין תכנון פנים וחוץ – בין אדריכלות ובין עיצוב פנים.

 

 • מכינה לעיצוב תעשייתי – במסלול זה לומדים כיצד חושבים על פיתוח מוצר, איך מגבשים מסר, ומהם החומרים שבאמצעותם ניתן לפתח מוצרי צריכה.

 

 • מכינה לתקשורת חזותית – בתחום זה מכירים לסטודנטים את עולם החשיבה הוויזואלית, את השימוש בצבע, בכתם ובקו, וכן את האפשרות לשלב טקסט במסר חזותי. כמו כן, לומדים נושאים כקומפוזיציה, עיצוב של סדרות ועוד.

 

 • מכינה לאנימציה – נושאי הלימוד במכינה לאנימציה מתמקדים בשכלול מיומנויות האיור והרישום, בהיכרות עם עולם האנימציה - הקלסית והדיגיטלית, ובפיתוח רעיונות להנפשה לסדרות ולסרטים מסוגים שונים.

 

 • מכינה לעיצוב אופנה ותכשיטנות – זוהי מכינה שבה נחשפים לאסכולות שונות בעולם האופנה, לומדים לעצב אביזרים ולתכנן קולקציה או דגמים ייחודיים. כמו כן, הסטודנטים מכירים את סוגי הבדים הקיימים, לומדים להשתמש בצבע, מתרגלים איורי אופנה ולומדים טכניקות תפירה ותדמיתנות.

 

 • מכינה לאמנות ועיצוב קרמי – כאן לומדים לעומק את תולדות האמנות, מכירים חומרים מסוגים שונים, מתוודעים לאסכולות אמנותיות ולאמנים חשובים בעולם, ומתנסים בהעברה של רעיון באמצעות שימוש בחומר.

 

 • מכינה לצילום וקולנוע – במסלול זה לומדים הסטודנטים להכיר את תחומי הצילום השונים – כצילום טבע, צילום דומם ועוד. בנוסף, הם לומדים כיצד חושבים על קומפוזיציה בצילום, איך מפתחים פילמים ואיך עובדים עם טכניקות דיגיטליות.
 
מתכונת הלימוד
 
חלק מן המסלולים ללימודי מכינה ב – ART STUDIO מתקיימים במתכונת של פעם בשבוע – במסלול הנפרש על פני שישה חודשים, וחלקם במתכונת של פעמיים בשבוע – במסלול הנפרש על פני כארבעה חודשים. הלימודים מתקיימים במסלולי בוקר ובמסלולי ערב, כאשר מסלולי הבוקר מתקיימים בימי שישי וביום נוסף אחד בכל שבוע, ומסלולי הערב – החל משעות אחר הצהריים.
 
פרטים נוספים
 
הלימודים ב – ART STUDIO – מכינה לעיצוב ואדריכלות בירושלים, מתקיימים במושבה הגרמנית. בית הספר מצויד בספרייה בעלת ספרי עיצוב מכל התחומים, וכן בספריית מולטימדיה. בנוסף, הסטודנטים לומדים בכיתות המצוידות בשולחנות אור ובציוד חדיש נוסף, ואת שכר הלימוד ניתן לשלם באמצעות חשבון פיקדון השחרור הצבאי.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

פורום לימודי עיצוב

קורס תכנון ועיצוב תאורה לקהל מקצועי
ליאת עסיג
1 תגובות
איפה לומדים עיצוב אופנה?
נסטיה
1 תגובות
קורס ux ui למעצבים גרפיים
אפרת
1 תגובות
מתעניינת לדעת על קורס הום סטיילינג
ניצן רוטשילד
1 תגובות
לימודי תעודה - הפקת אירועים
נעמי בלומנטל
1 תגובות
אפשר להתקבל לעיצוב אופנה בלי תיק עבודות או ידע מקדים?
סתיו
1 תגובות
עיצוב אתרים וחוויית משתמש ui ux
ליאור
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי553 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp