פסיכומטרי והכנה לבגרויות - HIGH Q - היי קיו

שירות אישי - צור קשר
פסיכומטרי והכנה לבגרויות - HIGH Q - היי קיו

היי קיו -HIGH Q - בגרות ופסיכומטרי


מעניקים כלים להצלחה


רשת HIGH Q - היי קיו נוסדה לפני כשלושה עשורים והיא מספקת שלל קורסי הכנה לפסיכומטרי, לבגרויות ולמבחני קבלה אחרים. בית הספר משלב בקורסים שלו בין למידה עיונית בכיתה לבין תרגולים מגוונים דרך מערכת ממוחשבת ואפליקציות לניתוח דפוסי הלמידה. הקורסים נערכים בהנחיית מדריכים מנוסים בהכנה לבחינות, אשר מלווים ומנחים את התלמדיים באופן אישי לאורך הקורס. להיי קיו למעלה מארבעים סניפים בפרישה ארצית.

 

מסלול ההכנה למבחן הפסיכומטרי של הרשת מתקיים בשלוחות בירושלים, בחיפה, בבאר שבע, בתל אביב, בראשון לציון, בפתח תקווה, בקריות, בכפר סבא בנתניה, בנהריה, בחולון, באשדוד, בעפולה, בחדרה, בהרצליה, באשקלון, בקריית אונו, בכרמיאל, בשוהם, בזכרון יעקב, במודיעין, בראש פינה, בצורן, במרכז הצעירים דימונה, באור עקיבא, קריית מלאכי, בבת ים, ברמלה, בצפת, בנצרת עילית ובתל מונד.

 

קורס הכנה לבגרות מתקיים שלוחות בתל אביב, בירושלים, בחיפה, בראשון לציון, בבאר שבע, בקריות, בפתח תקווה, בכפר סבא, ברחובות, באשדוד, בחולון, בעפולה, בחדרה, בקריית אונו ובמודיעין.

 

 

מסלול ההכנה למבחן הפסיכומטרי

 

בהייקיו מציעים את מסלול ההכנה למבחן הפסיכומטרי, שבו שמים דגש על הצורכים הייחודיים של דור ה - Y בלימוד לפסיכומטרי. בעקבות מחקר מעמיק בתחום, בהייקיו פיתחו את המסלול להכנה למבחן הפסיכומטרי, מסלול מקיף שמאפשר למידה דרך הסמארפון. המסלול נערך בהתאמה אישית של תכניות הלימוד ובפרסונליזציה של התכנים לכל סטודנטים, בראייה של הצורכים השונים של כל אחד מהסטודנטים.

 

במסלול זה, שאורכו כ - 4 חודשים, נכללים 24 שיעורים, 18 תרגולים ו - 9 סימולציות. כמו כן, נערכים 4 מפגשים אחד על אחד עם המרצה, וכן מרצה זמין לסטודנטים לכל אורך תקופת הקורס דרך הווטסאפ.


הסטודנטים יכולים לתרגל גם בעזרת 270 שיעורי און ליין, אפליקציות למידה וחומרי לימוד המעודכנים לפי מבחני המרכז הארצי.

 

  • קורס פסיכומטרי ללמידה עצמאית: מלבד הקורס הרגיל, בהיי קיו מציעים גם קורס ללמידה עצמית לפסיכומטרי. התלמידים במסלול זה מקבלים את ערכת הספרים המלאה, גישה לאתר האינטרנט ולשיעורים המקוונים. כמו כן, הם מקבלים גם שירותי הדרכה והכוונה אישיים מצוות בית הספר, שמסייעים להם לתכנן אסטרטגיות למידה שמותאמות אישית להם ולצרכיהם.

 

  • מסלול פסיכומטרי צמוד ציון - מסלול זה מעניק שעות תרגול רבות יותר בכיתה וכן תרגול אישי רב יותר עם המורים. בקורס זה נכללות גם יותר סימולציות בחינה. התשלום על הקורס נקבע לפי הציון שהתלמידים מקבלים בפסיכומטרי.

 

  • מסלול + הקלות - מסלול פסיכומטרי שמיועד לתלמידים עם לקויות למידה, מתקיים בכיתות קטנות ונלמד בקצב שמותאם למשתתפים. המסולל כולל תגבורים שנערכים בקבוצות קטנות, מפגשים אישיים עם המורים וטכנולוגיות למידה שמותאמות לתלמידים. מורי המסלול עברו הכשרה ללימוד תלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז.
     

קורס הכנה לבגרויות


ב - HIGH Q מתקיימים קורסי הכנה לבגרות, שמיועדים לכל מי שרוצים לשפר את הציונים בדרך להשלמת תעודת הבגרות. המסלולים נערכים במתכונות גמישות יחסית ומאפשרים לתלמידים לבנות להם מערכת שעות לפי צרכיהם ויכולתם. בהיי קיו מתקיימים קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה ולבגרות באנגלית בהיקף 4 או 5 יחידות לימוד, לבגרות בגיאוגרפיה ולבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד. הקורסים מתפרשים על פני פרק זמן שבין 140 - 200 שעות לימוד.

 

חבילות מכינה


בשלוחות הרשת השונות ניתן ללמוד גם בחבילות מכינה לרפואה ולהנדסה. אלה מסלולים שלשבים בין הכנה לפסיכומטרי להכנה לבגרות ויכולים לסייע להעלות את סיכויי הקבלה ללימודים האקדמיים. תכנית זו כוללת תגבורים אישיים נוסף על התרגולים הקיימים במסלול הרגיל.

 

 

  • תכנית הנדסה כוללת קורס פסיכומטרי אדפטיבי, הכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות והכנה לבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות.

 

  • הכנה לרפואה כוללת פסיכומטרי אדפטיבי והכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד.
     


קורסים ללימוד אנגלית


בהיי קיו מציעים קורסי אנגלית, שנערכים בשיטה הקוגניטיבית שמלמדת שפות דרך ניסוי וטעייה, בדומה ללמידה טבעית של שפה על ידי ילדים. הקורס מתאים לרמת מתחילים, הוא מתפרש על פני כחודשיים ונערך בקבוצות קטנות במיוחד של פחות מחמישה תלמידים. השיעורים כוללים תרגול מעשי רב כדי לאפשר לתלמידים לנהל שיחות קולחות באנגלית ולהתגבר על חששות מדיבור בשפה. בנוסף לחומר שמועבר בכיתה התלמידים יכולים להמשיך לתרגל דרך אתר הקורס באמצעות תרגולים חווייתיים ומשחקים.

 

  • קראו גם על קורס GMAT 

 

חוות דעת של סטודנטים על HIGH Q פסיכומטרי ובגרויות - היי קיו
התקבלו 5 דירוגיםבציון ממוצע: 3.6 מתוך 5

HIGH Q פסיכומטרי ובגרויות - היי קיו
21/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

היחס האישי של המורה בכיתה, דבר שלא ברור מאליו בקורסים מהסוג הזה.

על הקמפוס

מקום נחמד, נותן הרגשה טובה. כיתות מרווחות,אנשים ממש נחמדים וחברותיים.

HIGH Q פסיכומטרי ובגרויות - היי קיו
05/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא עמדו במילה שלהם, הבטיחו לי שהחומר יתאים לי גם אם אני ברמה דל a,b,c באנגלית, ושהמורה יעבור תלמיד ת קרא עוד...

על הקמפוס

אין אמינות, הכל שקר, מבטיחים דברים ולא מקיימים. לא ממליצה לאף אחד.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp