לימודי GMAT בבית הספר TopPrep

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס GMAT - בית ספר TopPrep.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס GMAT בבית ספר TopPrep
 
לקחת אוויר בבחינה
 
בחינת GMAT (Graduate Management Admission Test) היא בחינה שנדרשים לעבור מועמדים ללימודי תואר שני במנהל עסקים, בארץ ובמקומות רבים נוספים בעולם. הבחינה נערכת בשפה האנגלית, ומורכבת מארבעה פרקים: פרק כתיבה, פרק חשיבה משולבת, פרק כמותי ופרק מילולי. משך הבחינה הוא שלוש שעות ו – 45 דקות, ובין שני הפרקים האחרונים ניתנת לנבחנים הפסקה קצרה. מדובר בבחינה שנערכת בפורמט ממוחשב, ומורכבת ברובה משאלות רב ברירה.
 
כמו כן, חשוב לדעת שזוהי בחינה "אדפטיבית", הבנויה באמצעות אלגוריתם מיוחד המתאים את רמת השאלה לרמת הנבחן; כל שאלה ניתנת על סמך הצלחתו או אי הצלחתו של הנבחן בשאלה שקדמה לה (הצלחה תוביל לשאלה קשה יותר, וטעות תוביל לשאלה קלה יותר). לפיכך, הציון בבחינה מורכב הן מכמות השאלות שפתר הנבחן והן מרמתן. מה הכי חשוב בבחינה? – לקחת אוויר ולהישאר רגועים.
 
על הקורס ב - TopPrep
 
ב – TopPrep מציעים קורס הכנה המתחלק בעצם לשני קורסים משלימים – קורס כמותי וקורס מילולי. בכל אחד מהם מכינים את המשתתפים לחלק אחר של הבחינה. להלן פירוט על אודות שני הקורסים:
 
קורס GMAT כמותי
 
בחלק זה של קורס GMAT הסטודנטים לומדים להכיר את מגוון השאלות והנושאים שעשויים להופיע בחלקה הכמותי של הבחינה. בין השאר, הם לומדים לפתור בעיות מתמטיות – Problem Solving, ולפתור שאלות מסוג Data Sufficiency, שבהם יש להבין את הרעיון של השאלה ולהחליט מהו המידע החיוני ביותר לפתרונה. בנוסף, הם מרעננים את הידע שלהם בגיאומטריה, אלגברה והסתברות, ומרעננים מיומנויות של פתרון תרגילים ובעיות המבוססים על חישובים.
 
במהלך קורס זה חוזרים על נושאי הלימוד הנכללים בחלקי הבחינה, מתרגלים שאלות רבות לדוגמה, ואף לומדים כיצד לחשוב על הנתונים בצורה שתאפשר לנבחן גישה מהירה לפתרון, מבלי לחשב את התרגיל כולו. הקורס הכמותי נלמד בקבוצות המכילות 18 משתתפים לכל היותר, והיקפו הוא 48 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים נערכים אחת לשבוע, במשך 36 מפגשים.
 
קורס GMAT מילולי
 
בקורס זה מכינים את הסטודנטים להתמודד בהצלחה עם שלושת סוגי השאלות הנכללים בפרק המילולי של הבחינה. בין השאר, הם לומדים להשיב על שאלות תיקון משפטים, ולצורך כך עליהם לשלוט היטב בתחביר ובדקדוק של האנגלית, וכן בהיגיון השפתי. בנוסף, הם לומדים לחדד את החשיבה הלוגית שלהם כדי להשיב על שאלות החשיבה הביקורתית.
 
חלק נוסף בלימוד כולל עבודה על יכולות ההבחנה בין עיקר וטפל, שליפת הרעיונות המרכזיים וזיהוי טיעונים מסוגים שונים – זאת על מנת להשיב על חלק הבנת הנקרא המופיע בבחינה. לצורך משימת החיבור במבחן מתרגלים בקורס גם כתיבה אקדמית, ניסוח רעיונות, וכדומה. הקורס המילולי נלמד בקבוצות המכילות ארבעה תלמידים לכל היותר, והוא נערך אחת לשבוע במשך 11 מפגשים. היקף הקורס כולו הוא 25 שעות לימוד אקדמיות.
 
מתכונת הלימוד
 
בשני הקורסים המכינים לבחינת GMAT ב – TopPrep מלמדים מרצים ששולטים היטב בשפה האנגלית, בעלי היכרות מעמיקה עם הבחינה ובעלי ניסיון בהוראה. בנוסף, בשני הקורסים הסטודנטים לומדים באמצעות תרגול מעשי רב, סימולציות והדגמות לשאלות מכל הסוגים. כמו כן, בשניהם ממשיכים הסטודנטים לתרגל בבית, באמצעות מערכת הלמידה המקוונת של בית הספר; - במערכת זו מצויים סיכומים, טיפים לכל אחד מחלקי הבחינה, מילונים ועוד.
 
פרטים נוספים
 
בבית הספר מציינים, כי אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מידת ההצלחה בבחינה, הוא יכולתו של הנבחן להישאר רגוע במהלכה. על כן, בקורס GMAT ב – TopPrep שמים דגש רב גם על ההכנה המנטלית לבחינה, והתלמידים אף מקבלים כלים מעשיים לשם התמודדות עם לחץ בזמן המבחן. 
 


למידע נוסף לחצו: בית ספר TopPrep - קורסי הכנה באנגלית

פורום לימודי תעודה | קורסים

אפשרויות לימוד בקורס סוג 3
לודמילה
ללא תגובה
גיל לתחילת לימודים לטוען רבני
משה
ללא תגובה
תנאי הקבלה לקורס מבקר איכות
אדוארד
ללא תגובה
קורס טכנאי רכבים במרכז
בנימין אוזן
ללא תגובה
לימודי תעודה בתחום הגישור
בר הלפנשטיין
ללא תגובה
קורס רכזי ומנהלי ספורט בקמפוס שיאים
עדן אלדבח
ללא תגובה
קורס עברית בצפון הארץ
פאטמה
ללא תגובה
מאיזה גיל אפשר לעשות קורס מקצועי?
שרה לוי
ללא תגובה
קורס ליווי טיולים לחול
ברוך
ללא תגובה
קורס נגינה על אורגן
שרה
ללא תגובה
ללמוד לבד לעומת קורס הכנה למבחן אמירם
אור
ללא תגובה
קורס פעילות לנשים בהריון
מור
ללא תגובה
לימוד נהיגה על רכב ציבורי בירושלים
אוריאל כהן
ללא תגובה
קורס טבחים בסיסי במרכז
שהירה רדא
ללא תגובה
האם יש עדיפות לתעודת מנהל חשבונות ממשרד העבודה או הכלכלה?
Hila Levy
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה 1,226 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל 1,198 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים 913 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים