איב סנטר - בית ספר ללימודי קוסמטיקה

שירות אישי - צור קשר

Eve center

Eve center - בית הספר הבינלאומי לקוסמטיקה

איב סנטר, בית הספר למקצועות היופי והקוסמטיקה, בעל 26 שנות נסיון בתחום הקוסמטיקה והטיפוח. בו מועברים מסלולי הכשרה לתעודות בינלאומיות ולתעודות מטעם משרד התמ"ת. תכניות הלימודים נבנו על ידי מנהלת בית הספר, הנושאת תעודת קוסמטיקאית בכירה ומחזיקה בתעודת הוראה מטעם הארגון העולמי CIDESCO.

 

בית הספר מציע מגוון מסלולי לימוד בתחומים: קוסמטיקה, טיפולים הוליסטיים, איפור - מקצועי וקבוע, ועוד.

 

במרכזי הלימוד קיימים ציוד ומכשור חדשניים ביותר, סביבת לימודים נעימה ואסתטית ויחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. צוות המרצים באיב סנטר כולל רופאים , כימאים ואנשים מוסמכים ומיומנים להובלת התלמידים להצלחה וללימודים ברמה גבוהה מאוד.

להלן היצע הקורסים הרב שמציע איב סנטר - בתחום מקצועות היופי והטיפוח:

קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות: בשנים האחרונות, השיטות הייחודיות לטיפול באמצעות אבנים חמות הפכו פופולאריות ביותר. עיסוי באבנים חמות נעזר בהנחת אבנים חמות על מרכזים אנרגטיים בגוף בכדי לסייע לניקוז רעלים, המרצת מחזור הדם, הרפיית שרירים ופתיחת חסימות אנרגטיות.

 

קורס עיסוי הוליסטי שוודי: שיטת העיסוי השוודית נלמדת בכל העולם. שיטה זו פותחה באירופה כדרך להרפיה ולה יתרונות רבים כגון: חימום והמרצת מחזור הדם, שחרור שרירים ועוד. השיטה ההוליסטית משלבת את שיטת העיסוי השוודי להיבטיו הרוחניים של גוף האדם.

 

קורס קוסמטיקה: הלימודים בקורס זה מקנים הסמכה ממשלתית של משרד התמ"ת. בקורס הקוסמטיקה של איב סנטר מקנים לסטודנטים ידע בכל שיטות הקוסמטיקה.

 

קוסמטיקה פרא רפואית: הטיפולים בתחום זה עוסקים בטיפול בפגעי פיגמנטציה, צלקות אקנה, טיפול בקמטים, טיפולי אנטי אייג’ינג מתקדמים ושימור מצב קיים לאחר התערבות כירוגית.

 

קורס קוסמטיקה – CIDESCO: לימודים אלו הינם לימודים לקבלת דיפלומה בינלאומית של ארגון CIDESCO. זהו תואר ייחודי המאפשר לעבוד בתחום בכל מקום בעולם. איב סנטר הוא המורשה היחיד בארץ של ארגון סידסקו העולמי.

 

בניית ציפורניים: הלימודים בקורס זה מקנים לסטודנטים את טכניקות בנייות הציפורניים השונות, לעצמך וללקוחותיך. שיטות הלימוד הינן מהמתקדמות ביותר וכוללות את חומרי העבודה המקצועיים ביותר שיש.

 

קורס פדיקור רפואי ומניקור: הלימודים בקורס זה מקנים לסטודנטים ידע בטיפול בכף היד ובכף הרגל המתבסס על מידע רפואי ושיטות קוסמטיות. במהלך הקורס יחשפו הסטודנטים לנושאים המשלבים את דרכי הטיפול בכף היד והרגל ולתרגול וטיפול מעשי בלקוחות.

 

קורס אפילציה: עור חלק הוא דבר שכולנו שואפים אליו. שיעור יתר מהווה בעייה שמעסיקה נשים וגברים כאחד. הלימודים בקורס זה מקנים לסטודנטים את עקרונות השיטה המרכזית להסרת שיער לצמיתות, שיטת האפילציה, הסרת שיער בעזרת השימוש במחט חשמלית. הלימודים בקורס זה כוללים חומר מעמיק בנושא זקיק השערה ומיומנויות האפילציה השונות, מגוון המכשירים הקיימים ותרגול רב.

 

Whatsapp Whatsapp