רוצה פרטים על תואר B.Ed?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר B.Ed - חשבת על תואר בחינוך?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר B.Ed? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר B.Ed - מה זה אומר?

 

מרבית בוגרי האוניברסיטה מקבלים תואר ראשון הנקרא Bachelor of Arts - B.A, אך ישנם גם תארים הייחודיים לתחומים ספציפיים, למשל - בוגר בחינוך - Bachelor of Education (תוארB.Ed.‎). תואר B.Ed הוא תואר בחינוך המוענק בדרך כלל בשילוב עם תעודת הוראה לבוגרי מסלולי הלימוד בתחומי ההוראה והחינוך. לימודי חינוך לתואר B.Ed מתקיימים במכללות לחינוך השונות וכן באוניברסיטאות הפרוסות ברחבי הארץ.

 

מהם לימודי תואר בחינוך?

 

לימודי חינוך לתואר B.Ed מיועדים להכשיר אנשי חינוך בישראל אשר יתמחו בפיתוח, ובטיפוח תלמידים במערכות החינוך השונות. לצורך הגשמת המטרה, מסלולי הלימוד מעניקים לסטודנטים את הכלים המקצועיים הנדרשים להקניית ידע, השכלה, ערכים, דרכי התנהגות וחשיבה בקרב התלמידים.

 

מהם מסלולי הלימוד הקיימים?

 

לימודי חינוך לתואר B.Ed נחלקים למסלולי התמחות שונים ובכללם: חינוך לגיל הרך, חינוך מיוחד, חינוך לבתי ספר יסודיים וחינוך לבתי ספר על יסודיים, ומתמקדים במסלולי הוראה מרכזיים, לרבות: הוראת לשון, הוראת אנגלית, הוראת ספרות, הוראת ערבית, הוראת ספרות, הוראת אומנות, הוראת מתמטיקה, הוראת מדעים, הוראת תנ"ך ועוד.

 

קהל יעד

 

העיסוק בתחום החינוך הוא כידוע מאתגר, אינטנסיבי ודינאמי ולכן לימודי חינוך מתאימים לאלו המעוניינים לחנך את דור העתיד, להשפיע ולכוון את פני החינוך בישראל.

 

נושאי לימוד

 

התוכניות לתואר בחינוך מציעות בדרך כלל לימודי יסוד והעשרה, לימודי הכשרה להוראה ולימודי חוג. במהלך הלימודים הסטודנטים נחשפים לתחומים עיוניים רבים ומתנסים בהוראה מעשית. במרבית המסלולים הם רוכשים ידע רב תחומי בנושאים הקשורים לחינוך, הוראה, עיצוב סביבת לימודים חינוכית, מחשבת החינוך, ארגון וניהול מוסדות חינוך, פיתוח תוכניות לימודים, יישומי מחשב, אוריינות, איתור ושילוב תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ועוד.

 

מהן האפשרויות העומדות בפני בוגרי תוכנית לתואר בחינוך B.Ed?

 

בוגרי לימודי תואר בחינוך מצויידים בהכשרה הפורמאלית הדרושה להם לעסוק בהוראה ובחינוך במערכות החינוך הפורמליות או במסגרות חינוך פרטיות. מלבד זאת המעוניינים בכך יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בחינוך ולהרחיב את אפשרויות הקידום ואת תנאי העסקתם.

 

היכן לומדים?

 

המכללות בישראל בהן ניתן ללמוד לקראת תואר B.Ed:

 

 • אוניברסיטאות ברחבי הארץ
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת לוינסקי
 • מכללת דוד ילין
 • מכללת אורנים
 • מכללת בית ברל
 • מכללת הרצוג
 • ועוד

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר B.Ed?

רוצה לדעת יותר על תואר B.Ed?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד בחינוך והוראה

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: תואר B.Ed

התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא חינוך והוראה

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp