לימודי הנדסאי עיצוב למדיה חדשה בהנדסאים באריאל

שירות אישי - צור קשר

הנדסאים באריאל

אהבת? שתף ב:

לימודי הנדסאי עיצוב למדיה חדשה - הנדסאים באריאל

 

המעצבים החדשים

 

מדיה חזותית היא הדרך העיקרית להעברת מסרים בעידן הגלובאלי ובאמצעותה ניתן להגיע בקלות ובמהירות לקהלים הולכים וגדלים. באמצעות טכנולוגיות מחשוב מתקדמות, תקשורת לוויינים ותהליכי דיגיטציה מצליחים מעצבי התקשורת החזותית להוביל את דעת הקהל ולהשפיע באופן מכריע על הסביבה התרבותית. מעצב טוב יודע ליצור איזון בין צרכים פונקציונאליים לבין שיקולים אומנותיים ומסוגל להעביר מסרים ברורים תוך הגשמת חזונם של הלקוחות שלו.

 

תכנית לימודים

 

לימודי הנדסאי עיצוב מדיה חדשה בהנדסאים באריאל מקנים לסטודנטים ידע תיאורטי ולמידה מסורתית לצד עשייה מעשית ויצירה יישומית בעזרת הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום. מסלול ההנדסאי מרכז ביחד את כלל עולמות העיצוב ומגשר בין המדיה החזותית לבין המדיה הדיגיטלית. הסטודנטים לומדים ומתנסים ביישומים המרכיבים את עולם העיצוב, לרבות אנימציה, אפליקציות, עריכת וידאו, קטלוגים ממוחשבים, משחקי מחשב, עיצוב חווית משתמש ועוד.

 

החל מהשנה  השנייה לתכנית, הסטודנטים יכולים להתמחות באחד משני מסלולים

 

  • תקשורת חזותית - פרינט
  • תקשורת דיגיטלית - אינטרנט ופיתוח אפליקציות

 

מתכונת הלימוד

 

מתכונת הלימודים היא במסלול לימודי יום שבו לומדים ארבעה ימים בשבוע במשך שנתיים. חיילים משוחררים ובוגרי השירות הלאומי זכאים למימון בשיעור של 100% במשך שנתיים עד חמש שנים מיום השחרור, על פי נהלי מה"ט. כמו כן, לבעלי ממוצע בגרויות גבוה ישנה האפשרות לקבל מלגת הצטיינות עד סכום של 1500 שקלים.

 

הלימודים מתמקדים בהתנסות מעשית ובהכנה לעולם התעסוקה בתום הלימודים, לשם כך הסטודנטים מכינים תיק עבודות אשר מטרתו לשקף את היכולות של הסטודנט ואת החזון שלו לפרויקטים עצמאיים משלב הרעיון ועד ההפקה. בשנה השנייה ללימודים התלמידים יכולים להתמחות באחד משני מסלולים – תקשורת חזותית או תקשורת דיגיטלית.

 

על מוסד הלימודים

 

מרכז הנדסאים באריאל הוא מוסד לימודים המציע מגוון מסלולי לימוד להכשרת הנדסאים. המוסד שם דגש על צורכי המשק בישראל ועל הכישורים הנדרשים כדי להשתלב בו מיד עם תום הלימודים. הלימודים משלבים שיעורים עיוניים עם שיעורים מעשיים כדי להכין את הסטודנטים לעשייה מחוץ לכותלי המוסד. התארים ניתנים בשיתוף פעולה עם מה"ט והם מוכרים על ידי משרד הכלכלה.

 

תנאי קבלה

 

הקבלה ללימודי הנדסאי עיצוב מדיה נעשה על סמך תעודת בדרות מלאה או על סמך תעודת בגרות חלקית שבה צין עובר במקצועות המתמטיקה, האנגלית והעברית (ספרות, לשון והבעה). ניתן להתקבל גם על סמך תעודת בוגר מכינה טכנולוגית או על סמך תעודת מכינה לגילאי 30+ עם תעודה מוכרת על ידי משרד החינוך המעידה על 12 שנות לימוד. מועמדים שגילם 35 ומעלה מתקבלים על סמך תעודה מוכרת על ידי משרד החינוך המעידה על 12 שנות לימוד.

 

תעודה

 

סטודנטים שעומדים בכל דרישות התכנית מקבלים תעודת הנדסאי עיצוב מדיה חדשה מטעם מה"ט. כמו כן, הם מקבלים תעודות מומחיות ייחודית בעיצוב ממשקים ועיצוב חוויית משתמש UI UX, ובשיווק דיגיטלי.

 

אפשרויות תעסוקה

 

עם סיום הלימודים הבוגרים משתלבים במקומות עבודה רבים ומגוונים, כמו הוצאות לאור, משרדי פרסום, דיגיטל, חברות עיצוב ומיתוג, חברות תוכנה, אולפני טלוויזיה ורדיו, מערכות עיתונים, פיתוח מוצרים לסביבת מסך ועוד.

 

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל

עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל

מתוך פורום הנדסאים באריאל

מסלול הנדסת מכשור רפואי מותאם לאנשים עובדים
נופר
1 תגובות
לימודי ערב הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
זיאד
1 תגובות
מה משך לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים באריאל?
אנונימי
1 תגובות
השלמת לימודי הנדסה להנדסאים באריאל
נרמין מנסור
1 תגובות
קבלה להנדסאי בניין באוניברסיטת אריאל
דניאל
ללא תגובה
האם צריך פסיכומטרי כדי להתקבל להנדסאים באריאל?
קרן צוגמן
5 תגובות
הנדסאי ביוטכנולוגיה בהתמחות ביו רפואית
יוליה אקסלרוד
1 תגובות
אופי העבודה - הנדסאי בניין
אילן
1 תגובות
הנדסאי חשמל - מועדי רישום באריאל
יעקב ליצמן
1 תגובות
ימים ושעות - לימודי סאונד
ארטיום
1 תגובות
למודי ערב בהנדסאי רכב באריאל
ארתור נזמוב
1 תגובות
קורס qa באוניברסיטת אריאל
חיים פאר
1 תגובות
עיצוב מדיה ולימודי קרימינולוגיה - האם ניתן לשלב?
יוליה
3 תגובות
עיצוב פנים בהנדסאים באריאל
שילת אלקיים
1 תגובות
מועדי רישום - הנדסאי בניין באריאל
גיא חיון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם