לימודי הנדסאים במכללה האזורית כנרת בעמק הירדן
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > הנדסאי > הטכנולוגית כנרת - הנדסאי תעשייה וניהול ולוגיסטיקה

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות רכש ולוגיסטיקה במכללה הטכנולוגית כנרת

שירות אישי - המכללה האזורית כנרת - הנדסאים

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות רכש ולוגיסטיקה - המכללה הטכנולוגית כנרת


ליצור יתרון בכוח הלוגיסטיקה


הנדסאי תעשייה וניהול אחראיים על מנעד רחב של תחומים בתעשייה. הם נדרשים לידע כלכלי, הנדסי, טכנולוגי ועסקי כדי לבצע את תפקידם, וכדי לסייע לארגונים שלהם להגיע לתפוקה וליעילות מקסימליות תוך צמצום בהוצאות. תהליכי השינוי שהם מקדמים יכולים לסייע לפתח ארגונים ולקדם מיזמים ופרויקטים מורכבים. הנדסאים אלה משתלבים במגוון של מערכים בארגון, מתחום השיווק, דרך מערכות המידע ועד לתחום הלוגיסטיקה.


הענף הלוגיסטי ידע תמורות רבות בשנים האחרונות, בעיקר בגלל שילובן של טכנולוגיות ויישומי מחשב מתקדמים במפעלים ובמערכי הייצור. מנהלי לוגיסטיקה שמעוניינים לשמור על תפוקה גבוהה חייבים ללמוד כיצד להטמיע את הטכנולוגיות הללו וכיצד לתפעל אותן באופן שוטף. כמו כן, הפיכתו של המשק לגלובלי ותחרותי מתמיד מציבה אתגרים לא מעטים בפני ההנדסאים וכך עליהם ללמוד כיצד ליצור יתרון ולבדל עצמם מול המתחרים הרבים.


במכללה הטכנולוגית כנרת ניתן ללמוד בתכנית ללימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות רכש ולוגיסטיקה. זוהי מגמת משנה שפועלת במסגרת לימודי הנדסאי תעשייה וניהול במכללה. מגמת משנה זו מאפשרת להכיר מקרוב תהליכים וטכנולוגיות בעולם הלוגיסטי ולפתח כישורים להשתלבות בתעשייה. הידע הנרכש במהלך הלימודים פותח מגוון של דלתות בפני הבוגרים במגמה זו ללימודי הנדסאים, הם יכולים להשתלב כמנהלי לוגיסטיקה או מנהלי תפעול בחברות ובמפעלים ולדאוג להיבטים בניהול מערכות הרכש, בתכנון צורכי אחסון ואסטרטגיות ארגוניות, בניהול מערכות מלאי ממוחשבות, ובניהול תהליכים בשילוח ובסחר הבין לאומי.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במגמת רכש ולוגיסטיקה נחשפים לחשיבותו של תחום הלוגיסטיקה לתעשייה ולומדים על השלבים השונים שמרכיבים את התהליך הלוגיסטי. כמו כן, הם לומדים על מודלים מובילים בניהול לוגיסטי ובניהול המערך הלוגיסטי של ארגונים וחברות בתעשייה.


לאורך לימודיהם, הם סוקרים אסטרטגיות שונות לתכנון ולחשיבה אסטרטגית ובוחנים דרכים בהן ניתן לגבש יעדים ומטרות יעילים בבנייה של מערכים לוגיסטיים. הם דנים בטכניקות ניהול לפי יעדים במערכים לוגיסטיים ובוחנים גם שיטות למדידת ביצוע ולבקרה על הייצור והעבודה. כמו כן, נלמדים עקרונות בתחום ה - outsourcing ומדיניות הרכש.


מתכונת הלימוד


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול במסלול זה מתקיימים בתכנית לימודי יום שאורכה הוא כשנתיים. שיעורים מתקיימים בארבעה עד חמישה ימים מלאים במהלך השבוע. התכנית כוללת שיעורי חובה ובחירה עיוניים לצד התנסות מעשית במסגרת מעבדות וסדנאות במכללה, שמטרתם לחשוף את הסטודנטים לכלים, ציוד ותהליכי עבודה מן התעשייה. לקראת סיום לימודיהם בתכנית הסטודנטים עורכים גם פרויקט גמר שבו הם מיישמים את הידע הנלמד כדי לפתור בעיות עכשוויות בתעשייה, הפרויקט מתקיים בליווי ובסיוע של סגל המרצים.


על מוסד הלימוד


המכללה הטכנולוגית כנרת עורכת תכניות מגוונות להכשרה טכנולוגית אשר באות להעניק לסטודנטים כלים להשתלבות בתפקידים מבוקשים במשק ובתעשייה. תכניות הלימוד חושפות את התלמידים לטכנולוגיות מתקדמות ולתהליכים עכשוויים, כאשר מוסד הלימוד מסייע לבוגרים בצבירת ניסיון וכלים דרכם הם יכולים לפתוח דלת אל התעשייה. למעלה מ - 2,400 סטודנטים לומדים במכללה במגמות ההנדסאים השונות ובתכניות התעודה והעתודה. לאחר לימודיהם הם יכולים להשתלב בשלל תפקידים בתעשייה, לפתח מיזמים ופרויקטים ולהגיע בהמשך דרכם לתפקידים ניהוליים ובכירים.


במסגרת לימודי הנדסאי תעשיה וניהול ניתן ללמוד גם בתכנית לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ניהול התפעול. תכניות הלימודים הנוספות במכללה כוללות לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי בניין, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים ולימודי הנדסאי סאונד. כמו כן, ניתן ללמוד במכינה טכנולוגית להנדסאים, בתכניות לימודי תעודה במרכז האמנויות ובתכנית העתודה של מוסד הלימוד.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי הנדסאים כוללים תעודת בגרות מלאה או בגרות חלקית המכילה בגרות במתמטיקה ובאנגלית ברמת 3 יחידות לימוד לפחות ובגרות בעברית ברמת 2 יחידות, בציון עובר. מועמדים שהם בוגרי מכינה 30+, מכינה טכנולוגית ומכינה קדם אקדמית מתקבלים לאחר מעבר מבחני הגמר במכינה. יכולים להתקבל גם מועמדים שגילם מעל 35 שנים כאשר ברשותם תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד לפחות.


תעודה


דיפלומת הנדסאי תעשייה וניהול מוענקת לסטודנטים אשר משלימים את התכנית בהצלחה מטעם המכללה הטכנולוגית כנרת ומטעם מה"ט. כדי לקבלה יש צורך לעמוד בכל חובות הלימודים, לעבור את בחינות הגמר ולהגיש את הפרויקט המסכם.עוד מסלולי לימוד - המכללה האזורית כנרת - הנדסאים: 

חוות דעת של סטודנטים: הטכנולוגית כנרת - הנדסאי תעשייה וניהול ולוגיסטיקה (3 חוות דעת)
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע: 4.3 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, הטכנולוגית כנרת - הנדסאי תעשייה וניהול ולוגיסטיקה, 28/10/2018

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת ללמוד עם נוף מדהים לכנרת . הסגל . המרצים ועובדי המשרדים כולם ממש מקסימים

על הקמפוס
מקום נחמד אוירה טובה . נוף מדהים על הכנרת סגל שנותן יחס אישי
, הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית - מכללת כנרת, 10/09/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מערכת השעות לא נורמלית עם הרבה שעות ואין לנו אפשרות לעבוד או לשלב משרה חלקית

על הקמפוס
יש פה נוף מדהים מול הכנרת.
הקפטריה עם מחירים סבירים לסטודנט

    עוד חוות דעת
עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המכללה האזורית כנרת - הנדסאים
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • באיזו מידה תכנית הלימודים מקנה כלים מעשיים לעיסוק במקצוע?
  • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך
    קשור לתחום הלימודים שלך?
  • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה
    במסלול בו הינך לומד?


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English