לימודי תפירה בסטודיו A - המכללה לאופנה ותפירה בירושלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי אופנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס תפירה - סטודיו A.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תפירה בסטודיו A  - המכללה לאופנה ותפירה
 
מן ההתחלה ועד הגימור
 
לימודי תפירה בסטודיו A – המכללה לאופנה ותפירה בירושלים נערכים בקבוצות לימוד אינטימיות של 12 משתתפים לכל היותר, כאשר ישנה גישה ישירה של כל תלמיד ותלמידה אל המורים, וגם – עמדות תפירה אישיות מאובזרות בציוד הנדרש למלאכה. הלימודים מתקיימים בשלוש רמות: רמת מתחילים, רמת מתקדמים ורמת גימור - לשיפור הטכניקה. שלוש הרמות ביחד מהוות את מסלול התפירה השלם, לצורך קבלת תעודת הגמר. כל המסלולים נפתחים כמה פעמים בשנה, וניתן ללמוד בהם בשעות הבוקר או בשעות הערב.
 
קורסי התפירה במכללה
 
להלן פירוט על שלושת הקורסים ללימודי תפירה בסטודיו A:
 
קורס תפירה למתחילים
 
קורס תפירה למתחילים פתוח לכולם, גם לאלה שמעולם לא התנסו בתפירה. הקורס מתקיים באחת משתי מתכונות לבחירה: מתכונת של תשעה מפגשים באורך שלוש שעות, אחת לשבוע; או מתכונת של 11 מפגשים שבועיים באורך שעתיים וחצי לכל מפגש. הלימוד נעשה, בין השאר, בעזרת מגזיני בורדה – חוברות הדרכה לתפירה בבית, שהופיעו לראשונה בגרמניה. חוברות אלו כוללות תמונות, איורים, תרשימים וגזרות ממוספרות בליווי הסברים טכניים ותיאור חומרי הבדים. הדגמים המופיעים בחוברת מותאמים לאופנה מעוצבת ומחוייטת.
 
בקורס זה המשתתפים לומדים להשתמש במכונת תפירה ומתנסים בעבודה איתה, וכן לומדים לתפור ביד באמצעות חוט ומחט. הסטודנטים לומדים לשלב רוכסנים, חגורות ושדרוגים נוספים, וכמובן הם מגיעים לרמת כישורים, המאפשרת להם להכין בעצמם חולצות, מכנסיים וחצאיות לכל המינים והגילאים.
 
קורס תפירה למתקדמים
 
לקורס המתקדם יכולים להתקבל רק מועמדים המוכיחים שליטה וידע ברמה המשתווה לזו של בוגרי הקורס למתחילים. כל המועמדים מגיעים לראיון קבלה אישי, וכדאי שתהיה להם בבית מכונת תפירה. הקורס מתקיים במתכונת חד שבועית למשך שמונה מפגשים באורך שלוש שעות או במתכונת של עשרה מפגשים, אחת לשבוע, באורך שעתיים וחצי לכל מפגש.
 
בקורס זה המשתתפים מבססים את הידע שלהם ונחשפים לסרטי מדידה מסוגים שונים: אלכסוניים, ישרים ואלסטיים. כמו כן, הם מכירים ציוד סדקית ואביזרי אופנה המשווקים בחנויות, ולומדים כיצד להשתמש בהם. ברמת המתקדמים הסטודנטים עובדים על תפירת ז'קטים ומעילים, שילוב צווארונים, הוספת ביטנה, שדרוגים לשמלות ועוד.
 
קורס שיפור טכניקות תפירה
 
בוגרי תכנית המתקדמים ללימודי תפירה בסטודיו A יכולים להמשיך לקורס זה, בתנאי שהשלימו והציגו פרויקט גמר. בנוסף, הם מוכרחים להחזיק במכונת תפירה ולהתחייב לביצוע תרגול בבית. בסיום הקורס הזה, ובתנאי שהגישו תיק עבודות ופרויקט גמר מסכם, זוכים המשתתפים בתעודת גמר למסלול תפירה. הקורס נלמד לאורך עשרה מפגשים שבועיים בני שעתיים או לאורך שמונה מפגשים בני שעתיים וחצי, המתקיימים אחת לשבוע.
 
בתכנית זו מתמקדים בעבודה ותרגול על ביצועים ברמת קושי גבוהה, כגון: תפירת רוכסן נסתר, הוספת כיסים, עיצוב פתחים ומחשופים, וכדומה. במהלך התרגול של כל משימת תפירה מתגבש תיק העבודות, שיורכב מן הדוגמיות השונות שתיווצרנה. בקורס מושם דגש על דיוק בביצוע הגימור לרמת שלמות.
 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: סטודיו A - המכללה לאופנה ותפירה בירושלים

ssssssssss

פורום לימודי עיצוב

עיצוב פנים או הום סטיילינג?
Shiran Yaakov
2 תגובות
קורס עיצוב מטבח במרכז
יעל פרלין
2 תגובות
מהם הקורסים המוכרים על ידי משרד העבודה או התעסוקה?
חדוה
1 תגובות
צריך תואר בעיצוב גרפי כדי ללמוד חווית משתמש UX/UI?
לירון
1 תגובות
קבלה לעיצוב בלי בגרויות
ליהי
1 תגובות
התלבטות לגבי מסלול הלימוד לעיצוב גרפי
לירון
1 תגובות
שכר לימוד במכללת FA29
אנה ניקה ראי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא לימודי אופנה

נעמה בצלאל
"כדי להצליח באופנה צריך הרבה Passion for fashion וגם המון עבודה קשה והתמדה. חשוב לזכור שאופנה היא אומנות שימושית ובסופו של דבר צריך גם למכור אותה ובמחיר סביר, פקטור מרכזי היום.
הדבר החשוב ביותר הוא חשיבה יצירתית ומקוריות. בעידן של היום אני ממליצה לכל אחד להיות נאמן לעצמו ולעבוד מהאמת הפנימית שלו. לא לחפש להיות כמו אחרים אלא למצוא במה אתה יכול להיות ייחודי ולתת משהו שונה, ולפתח לעצמך כתב יד אישי."
נעמה בצלאל
מעצבת אופנה
Whatsapp Whatsapp