רוצה פרטים על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה לקלינאות תקשורת | הפרעות בתקשורת

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה לקלינאות תקשורת ( הפרעות בתקשורת )

 

קלינאות תקשורת הוא מקצוע מבוקש הנלמד במסגרת B.A בהפרעות תקשורת. ברוב המוסדות הלימודים נערכים במסלול חד-חוגי ותנאי הקבלה למסלולי הלימוד מתבססים על שקלול הציונים בגרויות עם הציון בבחינה פסיכומטרית. בחלק מן המוסדות יש אפשרות להחליף את הציון בפסיכומטרי בלימודי מכינה ובכולם נדרשת רמה מסוימת של ידע בשפה האנגלית. תנאי הקבלה המדויקים אינם אחידים בין המוסדות והם מפורטים להלן באשר לכל מוסד. עם זאת, התנאים בכל מוסד עשויים להשתנות משנה לשנה, ולכן יש לוודא אותם בשנת הלימודים המבוקשת, מול המוסד עצמו.

 

 

החוג לקלינאות בתקשורת ( הפרעות בתקשורת ) – אוניברסיטת חיפה

 

באוניברסיטת חיפה קלינאות תקשורת לתואר ראשון נלמדת תחת השם "החוג להפרעות תקשורת"; הלימודים אפשריים במסלול חד-חוגי בלבד, ותנאי הקבלה הנדרשים לקבלה למסלול הלימודים הם ריאיון אישי ורמה של "מתקדמים" בחלק האנגלית של הפסיכומטרי (ציון 119-104 במבחן עצמו). בנוסף, על המועמדים לעמוד בתנאי הקבלה הכלליים של האוניברסיטה.

 

הציון המשוקלל הנדרש לקבלה הוא 715. כמו כן יש צורך במעבר בחינה חוגית.

 

מי שהוא כבר בעל תואר ראשון אחר ומעוניין ללמוד אף לתואר זה – תנאי הקבלה בעבורו הם ממוצע של 93 מינימום בתואר הקודם, וריאיון אישי. כדאי לדעת עוד כי החוג להפרעות בתקשורת בחיפה נוקט עמדה של העדפה מתקנת ולכן מועמדים בעלי לקויות או נכויות מסוגים שונים – בקשתם תישקל בחיוב, אף אם אינם עומדים בכל תנאי הקבלה. קראו בהרחבה על קלינאות תקשורת באוניברסיטת חיפה.

 

תואר ראשון בקלינאות בתקשורת ( הפרעות בתקשורת ) – אוניברסיטת תל-אביב

 

אוניברסיטת תל-אביב מקיימת אף היא מסלול לימודי הפרעות בתקשורת במתכונת חד-חוגית, כאשר תנאי הקבלה הם תעודת בגרות מלאה, בחינה פסיכומטרית, ומבחן מיון באנגלית של הבחינה הפסיכומטרית, או מבחן אמי"ר. תנאי הקבלה לחוג להפרעות בתקשורת מבוססים על ציוני ההתאמה המשולבים, המשתנים מדי שנה, בהתאם לרף הקבלה ולמועמדים הנרשמים. בשנים האחרונות, לדוגמה, ציון ההתאמה לקבלה היה 640 – אך בכל מקרה יש לבדוק את הציון הנדרש בשנת הרישום הרלוונטית. קראו בהרחבה על לימודי קלינאות תקשורת באוניברסיטת תל אביב.

 

תואר ראשון בקלינאות בתקשורת ( הפרעות בתקשורת ) – הקריה האקדמית אונו

 

תואר ראשון בהפרעות בתקשורת נלמד בקריה האקדמית אונו במסגרת החוג לריפוי בעיסוק ולהפרעות בתקשורת, ותנאי הקבלה הנדרשים למסלול הלימודים הם -

 

1) תנאי קבלה ישירה למיונים:

  • פסיכומטרי בציון 630 ובגרויות 95 ומעלה
  • או - תואר קודם ממוסד אקדמי מוכר - בממוצע 80 ומעלה

 

מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה וברשותם בגרות מלאה - יכולים להתקבל למכינות למקצעות הבריאות

 

2) רמת אנגלית מתקדמים א' (בסיסי)

3) מעבר ואישור ועדת בריאות

4) מבחן בעברית - למי ששפת אימם אינה עברית

 

קראו בהרחבה על קלינאות תקשורת בקריה האקדמית אונו.

 

תואר ראשון בקלינאות בתקשורת ( הפרעות בתקשורת )– המכללה האקדמית הדסה

 

מכללה זו מכשירה קלינאי תקשורת בתואר ראשון במסלול חד-חוגי. תנאי הקבלה על פי אתר המכללה הם ציון מתאם מינימלי של 650 – מורכב מציוני תעודת הבגרות בשקלול עם ציון הבחינה הפסיכומטרית. בעלי תואר ראשון בתחום אחר נדרשים לממוצע של 87 לפחות בתואר הקודם כדי להתקבל ללימודים. לחילופין, מי שסיים לימודים במכינה יוכל להתקבל באמצעות תעודת הסיום שלה בצירוף ציוני הבגרות, ללא פסיכומטרי. כל המועמדים נדרשים לציון 100 לפחות בחלק האנגלית של הפסיכומטרי או בבחינה מקבילה לה, ולמעבר של ועדת קבלה מטעם החוג. כדאי לדעת כי בעלי ציון מתאם של 710 ומעלה זוכים במלגת הצטיינות ללימודים בחוג. קראו בהרחבה על לימודי קלינאות תקשורת במכללה האקדמית הדסה.

 

תואר ראשון בקלינאות תקשורת ( הפרעות בתקשורת ) – אוניברסיטת אריאל בשומרון

 

תנאי הקבלה המלאים והמפורטים למסלול לימודי תואר ראשון זה, הם: ממוצע בגרויות של לפחות 95 וציון של למעלה מ - 650 בפסיכומטרי. בנוסף, על כל המועמדים לעבור מבדקי התאמה ולעבור את הריאיון האישי המבוצע על ידי ועדת הקבלה של החוג. החוג מציב גם דרישות לגבי הישגים ביחידות הריאליות של תעודת הבגרות. קראו בהרחבה על קלינאות תקשורת באוניברסיטת אריאל בשומרון.
 

תואר ראשון בקלינאות תקשורת ( הפרעות בתקשורת ) - המכללה האקדמית אחוה


הגשת מועמדות ללימודי קלינאות תקשורת במכללה האקדמית אחוה היא למועמדים עם פסיכומטרי 630 ומעלה, שלהם בגרות מלאה ובה 4 יחידות אנגלית. כמו כן, מתקבלים מועמדים שלהם סכם (ציון משוקלל בגרות ופסיכומטרי) של 650 ומעלה. נדרש ציון סיווג באנגלית 100 ומעלה או ציון 200 במבחן אמי"רם. כל המועמדים נדרשים לעבור וועדת קבלה. קראו על קלינאות תקשורת במכללה האקדמית אחוה
 

תואר ראשון בקלינאות תקשורת לנשים חרדיות - מכללת מבח"ר


זהו מסלול לציבור החרדי והדתי, הפתוח לנשים חרדיות. מתקבלות מועמדות בעלות בגרות מלאה או מכינה, וציון פסיכומטרי. יש צורך בבגרות במתמטיקה ובגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות. כמו כן נדרש ציון סיווג בשפה האנגלית 100 ומעלה. המועמדות נדרשות לעבור תהליך מיון שחלקו מתקיים במכללת מבח"ר וחלקו באוניברסיטת תל-אביב. קראו על לימודי קלינאות תקשורת במכללת מבח"ר.
 

תואר ראשון בקלינאות תקשורת לנשים חרדיות - קמפוס שטראוס


לימודי קלינאות תקשורת בקמפוס שטראוס מיועדים לנשים מהציבור החרדי. המועמדות מתקבלות על סמך ציון משוקלל (מתאם) או על סמך בגרות מלאה ומבחן תי"ל. יש צורך בציון 100 ומעלה במבחן אמי"ר וציון 120 ומעלה בבחינת יע"ל. כמו כן יש לעבור ראיון קבלה.

אפשרות נוספת לקבלה היא על סמך תואר ראשון המוכר על ידי מל"ג, ציון 100 ומעלה במבחן אמי"ר וראיון קבלה. קראו על לימודי קלינאות תקשורת בקמפוס שטראוס
 

 

האם יש עוד מוסדות לימוד?

 

גולשים רבים שואלים אותנו האם יש מסלולי לקלינאות תקשורת באוניברסיטת בן גוריון ואוניברסיטת בר אילן. תשובתנו כרגע היא כי הלימודים לא מתקיימים בבר אילן ובן גוריון, אבל באפשרותכם לקרוא על תנאי הקבלה במוסדות השונים שבהם הלימודים נערכים כיום, במסגרת מאמר זה. אם יש לכם שאלות נוספות, אתם גם יכולים להיעזר בשירות האישי שלנו חינם ולקבל תשובות על כל שאלה בנושא.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור