רוצה פרטים על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה לקלינאות תקשורת | הפרעות בתקשורת

מחפש/ת מידע על לימודים? תנאי קבלה - קלינאות תקשורת? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תנאי קבלה

 

לימודי קלינאות תקשורת

 

קלינאות תקשורת היא מקצוע מבוקש והיא נלמדת במסגרת לימודי תואר ראשון במבחר מוסדות להשכלה גבוהה, במסגרת B.A בהפרעות תקשורת. ברוב המוסדות הלימודים הם במסלול חד-חוגי ותנאי הקבלה למסלולי הלימוד כוללים בכולם ציוני בגרות בממוצע מסוים, בשילוב בחינה פסיכומטרית. בחלק מן המוסדות יש אפשרות להחליף את הבחינה הפסיכומטרית בלימודי מכינה ובכולם נדרשת רמה מסוימת של ידע בשפה האנגלית. תנאי הקבלה המדויקים אינם אחידים בין המוסדות והם מפורטים להלן באשר לכל מוסד. עם זאת, התנאים המסוימים לכל מוסד ניתנים לשינוי על ידי המוסדות עצמם בין שנות הלימוד ולכן יש לוודא אותם בשנת הלימודים המבוקשת, עם המוסד עצמו.

 

 

החוג להפרעות בתקשורת – אוניברסיטת חיפה

 

באוניברסיטת חיפה קלינאות תקשורת לתואר ראשון נלמדת תחת השם "החוג להפרעות תקשורת"; הלימודים אפשריים במסלול חד-חוגי בלבד, ותנאי הקבלה הנדרשים לקבלה למסלול הלימודים הם ריאיון אישי ורמה של "מתקדמים" בחלק האנגלית של הפסיכומטרי (ציון 119-104 במבחן עצמו). בנוסף, על המועמדים לעמוד בתנאי הקבלה הכלליים של האוניברסיטה, ומעבר מאוניברסיטה אחרת להמשך לימודים במסלול זה יותנה בממוצע של 90 לפחות, ובמקומות הפנויים הקיימים בחוג. מי שהוא כבר בעל תואר ראשון אחר ומעוניין ללמוד אף לתואר זה – תנאי הקבלה בעבורו הם ממוצע של 93 מינימום בתואר הקודם, וריאיון אישי. כדאי לדעת עוד כי החוג להפרעות בתקשורת בחיפה נוקט עמדה של העדפה מתקנת ולכן מועמדים בעלי לקויות או נכויות מסוגים שונים – בקשתם תישקל בחיוב, אף אם אינם עומדים בכל תנאי הקבלה. קראו בהרחבה על הפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה.

 

תואר ראשון בהפרעות בתקשורת – אוניברסיטת תל-אביב

 

אוניברסיטת תל-אביב מקיימת אף היא מסלול לימודי הפרעות בתקשורת במתכונת חד-חוגית, כאשר תנאי הקבלה הם תעודת בגרות מלאה, בחינה פסיכומטרית, ומבחן מיון באנגלית של הבחינה הפסיכומטרית, או מבחן אמי"ר. תנאי הקבלה לחוג להפרעות בתקשורת מבוססים על ציוני ההתאמה המשולבים, המשתנים מדי שנה, בהתאם לרף הקבלה ולמועמדים הנרשמים. בשנים האחרונות, לדוגמה, ציון ההתאמה לקבלה היה 715 – אך בכל מקרה יש לבדוק את הציון הנדרש בשנת הרישום הרלוונטית. קראו בהרחבה על לימודי הפרעות בתקשורת באוניברסיטת תל אביב.

 

תואר ראשון בהפרעות בתקשורת – הקריה האקדמית אונו

 

תואר ראשון בהפרעות בתקשורת נלמד בקריה האקדמית אונו במסגרת החוג לריפוי בעיסוק ולהפרעות בתקשורת, ותנאי הקבלה הנדרשים למסלול הלימודים הם ציון פסיכומטרי מינימלי של 650, תעודת בגרות בממוצע של 95 לפחות, אנגלית ברמה 2 ומעלה – שווה ערך לציון 110-119 בחלק האנגלית של הפסיכומטרי או לציון 200-219 בבחינת אמי"ר. בנוסף, כל מועמד נדרש למעבר של ריאיון אישי עם ראשי החוג. מי שלמדו בחו"ל נדרשים להשיג אישורים המוכיחים הקבלה לדרישות תעודת הבגרות והבחינה הפסיכומטרית. קראו בהרחבה על קלינאות תקשורת בקריה האקדמית אונו.

 

תואר ראשון בהפרעות בתקשורת – המכללה האקדמית הדסה

 

מכללה זו מכשירה קלינאי תקשורת בתואר ראשון במסלול חד-חוגי. תנאי הקבלה על פי אתר המכללה הם ציון מתאם מינימלי של 650 – מורכב מציוני תעודת הבגרות בשקלול עם ציון הבחינה הפסיכומטרית. בעלי תואר ראשון בתחום אחר נדרשים לממוצע של 87 לפחות בתואר הקודם כדי להתקבל ללימודים. לחילופין, מי שסיים לימודים במכינה יוכל להתקבל באמצעות תעודת הסיום שלה בצירוף ציוני הבגרות, ללא פסיכומטרי. כל המועמדים נדרשים לציון 100 לפחות בחלק האנגלית של הפסיכומטרי או בבחינה מקבילה לה, ולמעבר של ועדת קבלה מטעם החוג. כדאי לדעת כי בעלי ציון מתאם של 710 ומעלה זוכים במלגת הצטיינות ללימודים בחוג. קראו בהרחבה על לימודי קלינאות תקשורת במכללה האקדמית הדסה.

 

תואר ראשון בקלינאות תקשורת – אוניברסיטת אריאל בשומרון

 

תנאי הקבלה המלאים והמפורטים למסלול לימודי תואר ראשון זה, הם: ממוצע בגרויות של לפחות 95 וציון של למעלה מ - 650 בפסיכומטרי. בנוסף, על כל המועמדים לעבור מבדקי התאמה ולעבור את הריאיון האישי המבוצע על ידי ועדת הקבלה של החוג. החוג מציב גם דרישות לגבי הישגים ביחידות הריאליות של תעודת הבגרות. קראו בהרחבה על קלינאות תקשורת באוניברסיטת אריאל בשומרון.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - קלינאות תקשורת? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 1,020 סטודנטים
המליצו והצביעו על רפואה

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן 945 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי 248 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר 680 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: רפואה

התקבלו 1,020 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם