רוצה פרטים על תנאי קבלה עיצוב תעשייתי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

עיצוב תעשייתי - תנאי קבלה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה עיצוב תעשייתי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה – לימודי עיצוב תעשייתי

 

לימודי עיצוב תעשייתי הפכו מבוקשים בשנים האחרונות – מדובר במקצוע המשלב פרקטיקה, מחשבה ואמנות – עם עבודה יצירתית. תנאי הקבלה למסלולים הרבים המוצעים בתחום זה משתנים בין המוסדות ויש לוודא אותם במדויק מול המוסד הרלוונטי; עם זאת, מרבית המוסדות שמים דגש בתנאי הקבלה שלהם על תיק עבודות ועל בדיקות ומבחני התאמה לתחום העיצוב המסוים הזה.

 

 

תואר ראשון בלימודי עיצוב תעשייתי בבצלאל – אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים

 

בצלאל ידועה כמקצוענית בתחומי האמנות והעיצוב ובהתאמה – תנאי הקבלה למסלולי הלימוד בה הם מחמירים וכוללים שלבים רבים. תנאי הקבלה למסלול ללימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי כוללים תעודת בגרות מלאה או מקבילה זרה לתעודה זו ובנוסף, בחינות כניסה: תרגיל בית שעל המועמדים להכין ולהביא לבחינה המעשית, בחינה מעשית הכוללת בחינות ברישום ובעיצוב, וראיונות אישיים הכוללים גם תרגיל עיצוב והצגת תיק עבודות אישי שהמועמד הכין מבעוד מועד. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי בבצלאל.

 

לימודי עיצוב תעשייתי מכליל – המכללה האקדמית הדסה בירושלים

 

המכללה האקדמית הדסה מקיימת מסלול ללימודי עיצוב תעשייתי מכליל, לתואר ראשון B.Des. תנאי הקבלה למסלול לימודים זה הם תעודת בגרות בציון עובר באנגלית ברמה של ארבע יחידות לפחות, או לחילופין – תעודת סיום מכינה קדם אקדמית. בנוסף, נדרש ציון מינימלי של 550 בבחינה הפסיכומטרית או מעבר בהצלחה של מבחן התאמה הנערך על ידי המכללה. חלק האנגלית בפסיכומטרי צריך להיות מינימום בציון של 85 או לחילופין – מבחן אמי"ר בתוצאה של 185 לפחות. תנאי קבלה נוספים הנדרשים הם הגשת תיק עבודות אמנותי, מבחן עיצוב במסגרת החוג וריאיון אישי על ידי ועדת קבלה. בעלי תואר אקדמי קודם פטורים מן החלקים שאינם אמנותיים בתנאי הקבלה, ומועמדותם תישקל בהתאם לציוני התואר האחר שלהם. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי במכללה האקדמית הדסה.

 

עיצוב תעשייתי – המכון הטכנולוגי חולון

 

המכון הטכנולוגי בחולון מציע מסלול ללימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי; תנאי הקבלה ללימודים כוללים תעודת בגרות מלאה ובחינות כניסה – בחינות הכניסה כוללות מבחני התאמה הבודקים כישורי עיצוב והתאמה לתחום, ומי שעובר את השלב הראשון מוזמן לשלב השני – הכולל ריאיון אישי, הצגת תיק עבודות, ותרגיל כיתה. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון.

  

לימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי – מכון אבני

 

מכון אבני מקיים מסלול ארבע-שנתי ללימודי עיצוב תעשייתי, בשילוב לימודים לתואר ראשון מטעם האוניברסיטה הפתוחה, וכן מסלול ללימודי תעודת הנדסאי בעיצוב תעשייתי. תנאי הקבלה הם תעודת בגרות בציון עובר לפחות בשלוש יחידות במתמטיקה ובאנגלית, או לחילופין – בוגר מכינה לעיצוב תעשייתי שמתקיימת במסגרת המכון, או מכינה להנדסאים. בנוסף, על כל המועמדים לעבור בהצלחה מבחני כניסה, להגיש תיק עבודות יצירתי ולעבור בהצלחה ריאיון קבלה במחלקה. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי במכון אבני.

 

מסלול ללימודי הנדסאי בעיצוב תעשייתי – מכללת ספיר

 

תנאי הקבלה למסלול זה במכללת ספיר מאפשרים קבלה בכמה אפשרויות: באמצעות תעודת בגרות בציון עובר במתמטיקה ובאנגלית ברמת שלוש יחידות לימוד לפחות, וכן בציון עובר במקצועות ספרות או לשון; באמצעות תעודת גמר של מכינה טכנולוגית או מכינה קדם אקדמית מוכרת בארץ. מועמדים מעל גיל 35 רשאים להתקבל ללימודים באמצעות 12 שנות לימוד מוכחות לפחות, ללא תנאים נוספים. קראו בהרחבה על לימודי הנדסאי בעיצוב תעשייתי במכללת ספיר.

 

הנדסאי עיצוב תעשייתי – הנדסאים באריאל

 

מציע מסלול ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי – לתעודה מטעם המרכז ומטעם מה"ט. תנאי הקבלה למסלול זה הם תעודת בגרות מלאה או זכאות לתעודת בוגרת מכינה טכנולוגית להנדסאים. עם זאת, יתקבלו גם מועמדים בעלי תעודת בגרות חלקית בלבד – הכוללת ציון עובר במתמטיקה ובאנגלית ברמה של שלוש יחידות לימוד וכן ציון עובר בהבעה עברית. כל המועמדים חייבים לעבור ריאיון קבלה אישי וכן מבחני מיון ובדיקת התאמה למחלקת עיצוב תעשייתי. קראו בהרחבה על מסלול הנדסאי עיצוב תעשייתי במרכז הנדסאים באריאל.

  

לימודי עיצוב תעשייתי במכללת קונספט – Concept

 

מכללה זו מקיימת מסלול הכשרה ללימודי תעודה בתחום העיצוב התעשייתי, כאשר תנאי הקבלה הנדרשים על ידה לתכנית הלימודים הם מבחן התאמה לתחום, מעבר של ריאיון על ידי ועדת קבלה, היכרות עם סביבת עבודה ממוחשבת וכן שליטה טובה בשפה האנגלית.

 

עיצוב תעשייתי במכללת קווים

מכללת קווים מקיימת מסלול ללימודי תעודה בעיצוב תעשייתי, כאשר התנאים לקבלת המועמדים הם מבחן כניסה לבדיקת התאמה וכן מעבר של ריאיון אישי על ידי צוות המכללה במחלקת עיצוב תעשייתי.

 

תואר ראשון בעיצוב תעשייתי – מכללת שנקר

 

מכללת שנקר מציעה מסלול ללימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון בעיצוב – B.Des. תנאי הקבלה למסלול הם תעודת בגרות מלאה, ומבחנים כדלהלן: הגשת תיק עבודות אמנותי אישי, הגשת תרגיל בית, ומעבר בהצלחה של יום פעילות מעשית הכולל אף ריאיון אישי עם צוות המחלקה.

 

עיצוב תעשייתי בטכניון – היחידה ללימודי חוץ והמשך

 

הטכניון מקיים תכנית לאקדמאים, לאנשי מקצוע וליוצרים בתחומים השונים – במסלול לתעודת גמר בתחום העיצוב התעשייתי. תנאי הקבלה לתכנית זו הם ריאיון אישי על ידי ועדת קבלה מקצועית ואנגלית ברמה גבוהה, בנוסף, דרוש ניסיון מעשי בתחום.

 

תואר ראשון בעיצוב מוצר במכללת סמינר הקיבוצים

 

מכללת סמינר הקיבוצים מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בעיצוב מוצר – עיצוב תעשייתי – ללימודי B.Ed ותעודת הוראה. לתכנית לימודים זו מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה בצירוף ציון בבחינה הפסיכומטרית – בציון התאמה מינימלי של 525. בעלי ממוצע 87 לפחות בתעודת הבגרות אינם נדרשים לציון פסיכומטרי. בנוסף, כל מועמד עובר ריאיון קבלה בפני ועדה, שבו הוא מציג את תיק העבודות האישי שלו וכן על המועמדים לבצע בהצלחה תרגילי בית וכיתה מעשיים ואף מבחן בהתבטאות מילולית.

 

עיצוב תעשייתי במכללת אורט

 

מכללת אורט סינגאלובסקי מקיימת מסלול ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי, כאשר תנאי הקבלה אליו הם תעודת בגרות מלאה או חלקית הכוללת 3 יחידות לפחות במתמטיקה, 3 יחידות לפחות באנגלית ושתי יחידות לפחות בהבעה עברית. המכללה מאפשרת להתקבל גם באמצעות מקבילה מחו"ל לתעודת הבגרות, העונה לתנאים שלעיל. כוללים יום מיונים מיוחד; בחלקו הראשון של יום המיונים עוברים המועמדים מבחן לבדיקת התאמתם, ובחלקו השני עליהם לעמוד בריאיון קבלה ולהציג בו את תיק העבודות המקצועי שלהם.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה עיצוב תעשייתי?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה עיצוב תעשייתי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תנאי קבלה עיצוב תעשייתי
חוות דעת של סטודנטים: לימודי עיצוב
התקבלו 816 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp