לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > לימודי עיצוב > תנאי קבלה - עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשייתי - תנאי קבלה


מחפש/ת מידע על לימודים? תנאי קבלה - עיצוב תעשייתי? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
עיצוב אופנה
תואר בעיצוב פנים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
עיצוב אתרים
עיצוב אירועים
תכשיטנות צורפות
אנימציה
קורס פוטושופ
קורס עיצוב תיקים
עיצוב מוצר
 
 
תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות
מכינה לעיצוב
עיצוב גרפי
לימודי עיצוב בזכוכית
תקשורת חזותית
עיצוב שיער
קורס עיצוב פנים
קורס שיבוץ אבני חן
קורס עיצוב אריזה
עיצוב תעשייתי

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תנאי קבלה – לימודי עיצוב תעשייתי

 

לימודי עיצוב תעשייתי הפכו מבוקשים בשנים האחרונות – מדובר במקצוע המשלב פרקטיקה, מחשבה ואמנות – עם עבודה יצירתית. תנאי הקבלה למסלולים הרבים המוצעים בתחום זה משתנים בין המוסדות ויש לוודא אותם במדויק מול המוסד הרלוונטי; עם זאת, מרבית המוסדות שמים דגש בתנאי הקבלה שלהם על תיק עבודות ועל בדיקות ומבחני התאמה לתחום העיצוב המסוים הזה.

 

 

תואר ראשון בלימודי עיצוב תעשייתי בבצלאל – אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים

 

בצלאל ידועה כמקצוענית בתחומי האמנות והעיצוב ובהתאמה – תנאי הקבלה למסלולי הלימוד בה הם מחמירים וכוללים שלבים רבים. תנאי הקבלה למסלול ללימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי כוללים תעודת בגרות מלאה או מקבילה זרה לתעודה זו ובנוסף, בחינות כניסה: תרגיל בית שעל המועמדים להכין ולהביא לבחינה המעשית, בחינה מעשית הכוללת בחינות ברישום ובעיצוב, וראיונות אישיים הכוללים גם תרגיל עיצוב והצגת תיק עבודות אישי שהמועמד הכין מבעוד מועד. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי בבצלאל.

 

לימודי עיצוב תעשייתי מכליל – מכללת הדסה בירושלים

 

מכללת הדסה מקיימת מסלול ללימודי עיצוב תעשייתי מכליל, לתואר ראשון B.Des. תנאי הקבלה למסלול לימודים זה הם תעודת בגרות בציון עובר באנגלית ברמה של ארבע יחידות לפחות, או לחילופין – תעודת סיום מכינה קדם אקדמית. בנוסף, נדרש ציון מינימלי של 550 בבחינה הפסיכומטרית או מעבר בהצלחה של מבחן התאמה הנערך על ידי המכללה. חלק האנגלית בפסיכומטרי צריך להיות מינימום בציון של 85 או לחילופין – מבחן אמי"ר בתוצאה של 185 לפחות. תנאי קבלה נוספים הנדרשים הם הגשת תיק עבודות אמנותי, מבחן עיצוב במסגרת החוג וריאיון אישי על ידי ועדת קבלה. בעלי תואר אקדמי קודם פטורים מן החלקים שאינם אמנותיים בתנאי הקבלה, ומועמדותם תישקל בהתאם לציוני התואר האחר שלהם. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי במכללה האקדמית הדסה.

 

עיצוב תעשייתי – המכון הטכנולוגי חולון

 

המכון הטכנולוגי בחולון מציע מסלול ללימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי; תנאי הקבלה ללימודים כוללים תעודת בגרות מלאה ובחינות כניסה – בחינות הכניסה כוללות מבחני התאמה הבודקים כישורי עיצוב והתאמה לתחום, ומי שעובר את השלב הראשון מוזמן לשלב השני – הכולל ריאיון אישי, הצגת תיק עבודות, ותרגיל כיתה. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון.

  

לימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי – מכון אבני

 

מכון אבני מקיים מסלול ארבע-שנתי ללימודי עיצוב תעשייתי, בשילוב לימודים לתואר ראשון מטעם האוניברסיטה הפתוחה, וכן מסלול ללימודי תעודת הנדסאי בעיצוב תעשייתי. תנאי הקבלה הם תעודת בגרות בציון עובר לפחות בשלוש יחידות במתמטיקה ובאנגלית, או לחילופין – בוגר מכינה אקדמית או מכינה להנדסאים. בנוסף, על כל המועמדים לעבור בהצלחה מבחני כניסה, להגיש תיק עבודות יצירתי ולעבור בהצלחה ריאיון קבלה במחלקה. קראו בהרחבה על לימודי עיצוב תעשייתי במכון אבני.

 

מסלול ללימודי הנדסאי בעיצוב תעשייתי – מכללת ספיר

 

תנאי הקבלה למסלול זה במכללת ספיר מאפשרים קבלה בכמה אפשרויות: באמצעות תעודת בגרות בציון עובר במתמטיקה ובאנגלית ברמת שלוש יחידות לימוד לפחות, וכן בציון עובר במקצועות ספרות או לשון; באמצעות תעודת גמר של מכינה טכנולוגית או מכינה קדם אקדמית מוכרת בארץ. מועמדים מעל גיל 35 רשאים להתקבל ללימודים באמצעות 12 שנות לימוד מוכחות לפחות, ללא תנאים נוספים. קראו בהרחבה על לימודי הנדסאי בעיצוב תעשייתי במכללת ספיר.

 

הנדסאי עיצוב תעשייתי – הנדסאים באריאל

 

מציע מסלול ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי – לתעודה מטעם המרכז ומטעם מה"ט. תנאי הקבלה למסלול זה הם תעודת בגרות מלאה או זכאות לתעודת בוגרת מכינה טכנולוגית להנדסאים. עם זאת, יתקבלו גם מועמדים בעלי תעודת בגרות חלקית בלבד – הכוללת ציון עובר במתמטיקה ובאנגלית ברמה של שלוש יחידות לימוד וכן ציון עובר בהבעה עברית. כל המועמדים חייבים לעבור ריאיון קבלה אישי וכן מבחני מיון ובדיקת התאמה למחלקת עיצוב תעשייתי. קראו בהרחבה על מסלול הנדסאי עיצוב תעשייתי במרכז הנדסאים באריאל.

  

לימודי עיצוב תעשייתי במכללת קונספט – Concept

 

מכללה זו מקיימת מסלול הכשרה ללימודי תעודה בתחום העיצוב התעשייתי, כאשר תנאי הקבלה הנדרשים על ידה לתכנית הלימודים הם מבחן התאמה לתחום, מעבר של ריאיון על ידי ועדת קבלה, היכרות עם סביבת עבודה ממוחשבת וכן שליטה טובה בשפה האנגלית.

 

עיצוב תעשייתי במכללת קווים

מכללת קווים מקיימת מסלול ללימודי תעודה בעיצוב תעשייתי, כאשר התנאים לקבלת המועמדים הם מבחן כניסה לבדיקת התאמה וכן מעבר של ריאיון אישי על ידי צוות המכללה במחלקת עיצוב תעשייתי.

 

תואר ראשון בעיצוב תעשייתי – מכללת שנקר

 

מכללת שנקר מציעה מסלול ללימודי עיצוב תעשייתי לתואר ראשון בעיצוב – B.Des. תנאי הקבלה למסלול הם תעודת בגרות מלאה, ומבחנים כדלהלן: הגשת תיק עבודות אמנותי אישי, הגשת תרגיל בית, ומעבר בהצלחה של יום פעילות מעשית הכולל אף ריאיון אישי עם צוות המחלקה.

 

עיצוב תעשייתי בטכניון – היחידה ללימודי חוץ והמשך

 

הטכניון מקיים תכנית לאקדמאים, לאנשי מקצוע וליוצרים בתחומים השונים – במסלול לתעודת גמר בתחום העיצוב התעשייתי. תנאי הקבלה לתכנית זו הם ריאיון אישי על ידי ועדת קבלה מקצועית ואנגלית ברמה גבוהה, בנוסף, דרוש ניסיון מעשי בתחום.

 

תואר ראשון בעיצוב מוצר במכללת סמינר הקיבוצים

 

מכללת סמינר הקיבוצים מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בעיצוב מוצר – עיצוב תעשייתי – ללימודי B.Ed ותעודת הוראה. לתכנית לימודים זו מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה בצירוף ציון בבחינה הפסיכומטרית – בציון התאמה מינימלי של 525. בעלי ממוצע 87 לפחות בתעודת הבגרות אינם נדרשים לציון פסיכומטרי. בנוסף, כל מועמד עובר ריאיון קבלה בפני ועדה, שבו הוא מציג את תיק העבודות האישי שלו וכן על המועמדים לבצע בהצלחה תרגילי בית וכיתה מעשיים ואף מבחן בהתבטאות מילולית.

 

עיצוב תעשייתי במכללת אורט

 

מכללת אורט סינגאלובסקי מקיימת מסלול ללימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי, כאשר תנאי הקבלה אליו הם תעודת בגרות מלאה או חלקית הכוללת 3 יחידות לפחות במתמטיקה, 3 יחידות לפחות באנגלית ושתי יחידות לפחות בהבעה עברית. המכללה מאפשרת להתקבל גם באמצעות מקבילה מחו"ל לתעודת הבגרות, העונה לתנאים שלעיל. כוללים יום מיונים מיוחד; בחלקו הראשון של יום המיונים עוברים המועמדים מבחן לבדיקת התאמתם, ובחלקו השני עליהם לעמוד בריאיון קבלה ולהציג בו את תיק העבודות המקצועי שלהם.
 

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - עיצוב תעשייתי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תנאי קבלה - עיצוב תעשייתי
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תנאי קבלה - עיצוב תעשייתי

חוות דעת של סטודנטים: לימודי עיצוב (496 חוות דעת)
התקבלו 496 דירוגים בציון ממוצע: 4.3 מתוך 5    
נופר,HIT חולון - לימודי תעודה, קורס עיצוב פנים לתעודה - HIT, 13/03/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת מאוד את המקום ואת צוות המרצים והסטודנטים. מקום חם משפחתי וביתי, עם זאת יש מקום לשיפור וייעול שיטת הלימוד והתכנים,ולמרצים מקצועיים יותר.

על הקמפוס
קמפוס גדול, מסודר ומאורגן, יש שם מגוון מקצועות לימוד, דבר שנותן יתרון בולט. קפיטריה מרשימה, חנות יצירה שיש בה הכל, חדרי מחשבים וחדרי לימודים.
אריאלה,HackerU - לימודי מחשבים, עיצוב גרפי, ארט ו - UX design - האקר יו, 17/02/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
נוח לשלב גם עבודה וגם לימודים. אנשים מאוד נחמדים, מרצים מאוד מקצועיים, וחומר מאוד מובן וקל לההשמה.

על הקמפוס
מקום מאוד נחמד, עם אנשים נחמדים וטובים שנותנים הרגשה טובה.




 
פורומים בתחום
פורום לימודי עיצוב
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס עיצוב בובות
לימודי עיצוב במה
קורס מעצבים לבגדי ילדים
קורס עיצוב וייצור רהיטים
קורס מעצבי צעצועים ומשחקים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד ללימודי עיצוב
סטודיו 6B
מכללת קונספט לעיצוב
שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב
המרכז האקדמי ויצו חיפה
מכללת בצלאל לעיצוב- ארכיטקטורה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תנאי קבלה - עיצוב תעשייתי?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.



מוסדות לימוד לימודי עיצוב
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס תפירה או תדמיתנות בכפר סבא (לפני 12 שעות, 26 דקות)
מחיר קורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב (לפני 1 ימים, 21 שעות, 45 דקות)
לימודי axure (לפני 3 ימים, 5 שעות, 46 דקות)
ביקוש למסיימי קורס עיצוב דיגיטלי (לפני 3 ימים, 7 שעות, 1 דקות)
האם לומדים axure בקורס עיצוב? (לפני 4 ימים, 13 שעות, 21 דקות)
 



המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD