לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > סיעוד > תנאי קבלה - סיעוד

תנאי קבלה ללימודי סיעוד


מחפש/ת מידע על לימודים? תנאי קבלה - סיעוד? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - סיעוד
אפיק מעבר - סיעוד
הסבת אקדמאים לסיעוד
השלמה לתואר ראשון בסיעוד
לימודי סיעוד במרכז
לימודי סיעוד - צפון הארץ
לימודי סיעוד בירושלים
לימודי סיעוד לחרדים
לימודי סיעוד לאימהות
מלגות לסיעוד
 
 
שכר אחות
אחות מוסמכת
קורס מיילדות
קורסים על בסיסיים
מנהל מערכות בריאות
סיעוד או עבודה סוציאלית
סיעוד ללא פסיכומטרי
קורס אחות מעשית

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תנאי קבלה

 

לימודי תואר ראשון בסיעוד

 

לימודי סיעוד הם לימודי תואר ראשון מעשי שבו הסטודנטים עוברים הכשרה מעמיקה הכוללת ידע רב. תנאי הקבלה למוסדות האקדמיים השונים המציעים מסלול לימודים זה משתנים בין המוסדות; עם זאת, ברובם תנאי הקבלה כוללים ממוצע בגרות בשילוב ציון בבחינה הפסיכומטרית ובנוסף – מבדקים רפואיים וראיונות אישיים, היעדר רישום פלילי, ויתור על סודיות רפואית, קבלת חיסונים ועוד. שימו לב כי יש לוודא את תנאי הקבלה המדויקים בכל אחד מן המוסדות המבוקשים, בשנת הלימודים הרלוונטית.

 

 

לימודי סיעוד – המרכז האקדמי רופין

 

מקיים מסלול ללימודי תואר ראשון בסיעוד, כאשר תנאי הקבלה למסלול זה הם תעודת בגרות מלאה. יש צורך בממוצע בגרות פשוט של 75 ומעלה ופסיכומטרי 520 לפחות. בנוסף, רמה מינימלית של אנגלית 134 בחלק האנגלית בפסיכומטרי, בקיאות בשפה העברית למי שזו אינו שפת האם שלו וכן ריאיון אישי שאליו נדרשים כל המועמדים לתכנית. הצהרת בריאות והיעדר רישום פלילי גם הם חלק מתנאי הקבלה לתכנית זו ברופין. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במרכז האקדמי רופין.

 

לימודי תואר ראשון בסיעוד – המכללה האקדמית עמק יזרעאל

 

מוסד אקדמי זה מקיים מסלול ללימודי תואר ראשון B.A בסיעוד. תנאי הקבלה לתכנית הלימודים הם באחד משלולה אפיקים שמאפשרת המכללה: באמצעות בחינה פסיכומטרית בלבד ברף הנקבע על ידי המכללה, באמצעות ציון משולב משוקלל בין הפסיכומטרי ובין ממוצע ציוני הבגרות, וכן אפשרות לקבלה על סמך ציון בגרות או מכינה בלבד. המכללה בוחרת את האפשרות האופטימלית מבין השלוש בעבור המועמד. מלבד אלה – תנאים נוספים למסלול סיעוד הם הצהרה על היעדר רישום פלילי, קבלת חיסונים מאושרים נדרשים, מעבר של ועדה רפואית וחתימה על כתב ויתור סודיות רפואית. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית עמק יזרעאל.

 

B.S.N בסיעוד – המכללה האקדמית לישראל ברמת גן

 

מכללה זו מציבה תנאי קבלה למסלול לימודי תואר ראשון בסיעוד, הכוללים את הפרמטרים הבאים: ממוצע ציוני תעודת בגרות מינימלי של 80 או תעודת בגרות מקבילה בציונים תואמים – מחו"ל, ציון של 520 לפחות במבחן הפסיכומטרי כשמתוכו ציון של 85 לפחות בחלק האנגלית. לחילופין – אפשר לעבור בחינת אמי"ר בציון של 185 מינימום. בנוסף, נדרשת אזרחות ישראלית לקבלה לתכנית זו, וכן מעבר של ריאיון התאמה אישי. קראו בהרחבה על המסלול ללימודי סיעוד במכללה האקדמית לישראל.

 

תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת חיפה

 

אוניברסיטת חיפה מקיימת מסלול ללימודי סיעוד בשיתוף הטכניון, והיא מקבלת ללימודים סטודנטים העונים לדרישות הכלליות של האוניברסיטה – הכוללות תעודת בגרות מלאה, ציון בחינה פסיכומטרית וציון מינימלי בחלק האנגלית בפסיכומטרי או בבחינה מקבילה אליו. עם זאת, לאחרונה הציון המשוקלל הנדרש למסלול זה היה 86, אך כאמור, יש לבדוק את התנאים המבוקשים באותה השנה. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת חיפה

 

סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ובאילת

 

אוניברסיטה זו מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בסיעוד, הכולל הסמכה לתואר R.N, בקמפוסים בבאר שבע ובאילת. תנאי הקבלה ללימודים במסלול זה הם תעודת בגרות מלאה, ציון של 550 מינימום בבחינה הפסיכומטרית וכן ריאיון קבלה שעל המועמדים לעבור בהצלחה. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד באוניברסיטת בן גוריון.

 

לימודי תואר ראשון B.S.N בסיעוד באוניברסיטה העברית בירושלים

 

תנאי הקבלה למסלול לימודים זה באוניברסיטה העברית הם תעודת בגרות מלאה בצירוף ציון בחינה פסיכומטרית וכן רמת אנגלית מינימלית. קיימת אפשרות להתקבל על סמך סיום לימודי מכינה קדם אקדמית, ובנוסף – מועמדים בני שלושים ומעלה אינם חייבים בציוני תעודת בגרות ויכולים להתקבל על סמך ציון פסיכומטרי שמעל 550. כל המועמדים חייבים לעבור בהצלחה ריאיון קבלה מטעם המחלקה. בנוסף, על המועמדים להמציא אישור על היעדר רישום פלילי, ולחתום על הצהרת ויתור על סודיות רפואית. קראו בהרחבה על סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטה העברית.

 

לימודי סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב

 

מקיימת מסלול ארבע שנתי ללימודי סיעוד לתואר ראשון, ומסלול דו-שנתי ללימודי סיעוד לתואר ראשון לאחים ואחיות מוסמכים. תנאי הקבלה למסלולי הלימוד משתנים מעט בכל שנה, אך הם מורכבים מציוני תעודת הבגרות המלאה, בצירוף המבחן הפסיכומטרי וציונו. ציון ההתאמה בשנה האחרונה, לדוגמה, היה ציון משולב של 585 ומותנה בפסיכומטרי של 540 מינימום. עם זאת, מועמדים בעלי ציון התאמה הנמוך במעט מציון ההתאמה של אותה שנה – מועמדותם תישקל באמצעות הזמנה לריאיון אישי ובהתאם לשאר המועמדים באותה השנה. קראו על לימודי סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב.

 

לימודי סיעוד במכללה האקדמית לישראל


הקבלה ללימודי הסיעוד במכללה האקדמית לישראל מותנית בהצגת תעודת בגרות מלאה בממוצע 80 ומעלה וציון של 520 לפחות בפסיכומטרי. כמו כן, נדרש ציון של 85 בחלק האנגלית בפסיכומטרי, או ציון של 185 במבחן אמי"ר. למועמדים שאינם עומדים בסף זה, מציעה המכללה קורסי אנגלית. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית לישראל.


לימודי סיעוד במכללה האקדמית תל אביב יפו


ללימודי הסיעוד במכללה מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה, שבה ציון עובר בבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לפחות ובבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות. כמו כן, נדרש ציון בבחינה הפסיכומטרית. המועמדים צריכים להגיע לרמת בינוני לפחות באנגלית. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית תל אביב יפו.


לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל בשומרון


כדי להתקבל ללימודי הסיעוד באוניברסיטת אריאל, המועמדים צריכים להיות בעלי בגרות מלאה בממוצע 85 לפחות וציון של 550 ומעלה בפסיכומטרי. כל המועמדים עוברים גם ראיון אישי לבדיקת מידת התאמתם למסלול. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל בשומרון.


לימודי סיעוד במכללה האקדמית צפת


תנאי הקבלה ללימודי הסיעוד במכללת צפת כוללים תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. כמו כן, המועמדים עוברים גם ראיון קבלה במכללה. אלו שאין בידם בגרות בכימיה או בביולוגיה, חייבים לעבור קורס הכנה לפני תחילת הלימודים שנערך בחודשי הקיץ. קיים גם מסלול קבלה לאקדמאים, בוגרי תואר ראשון או שני מתקבלים על סמך ראיון קבלה. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית צפת.

 

לבירור סיכויי הקבלה יש לפנות ישירות אל מדור הרישום והקבלה במוסד הלימודים המבוקש. יש לציין כי לעיתים ניתנות הקלות והטבות על רקע נתונים אישיים.
 

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - סיעוד? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תנאי קבלה - סיעוד
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תנאי קבלה - סיעוד

אוניברסיטת חיפה - לימודי סיעוד לתואר ראשון המרכז האקדמי לב - לימודי סיעוד למגזר הדתי
מכללת עמק יזרעאל - לימודי סיעוד | תואר ראשון | תנאי קבלה | שכר לימוד בית הספר לסיעוד בבית החולים לניאדו - לימודי סיעוד לנשים חרדיות
בית הספר לסיעוד שערי צדק - לימודי סיעוד לתואר ראשון בית הספר לסיעוד הלל יפה - לימודי סיעוד לתואר ראשון
בית הספר לסיעוד קפלן - לימודי סיעוד בית הספר לסיעוד מאיר - לימודי סיעוד
מבח"ר - לימודי סיעוד לתואר ראשון לחרדיות, בשני מסלולים בית ספר אסף הרופא - לימודי סיעוד
האוניברסיטה העברית ירושלים - לימודי סיעוד לתואר ראשון אוניברסיטת בן גוריון - לימודי סיעוד לתואר ראשון
בית הספר לסיעוד דינה - לימודי סיעוד אפיק מעבר ללימודי סיעוד מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת חיפה
בית הספר האקדמי לאחיות שיינברון - לימודי סיעוד
       


חוות דעת של סטודנטים: סיעוד (576 חוות דעת)
התקבלו 576 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
חן יהל ,המכללה האקדמית אשקלון, מכללת אשקלון - תואר בלימודי סיעוד, 12/12/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את העיצוב של המכללה, שיש מקום לשבת, אהי אוהבת שמקשיבים לסטודנטים ובקשותיהם הרבה יותר מאשר אוניברסיטאות, אני לא אוהבת את החוסר ארגון והסברה לסטודנטים

על הקמפוס
הקמפוס ממש נחמד, כיף להסתובב במכללה, אגודת הסטודנטים מאוד משקיעה באירועים לסטודנטים
רותם,אוניברסיטת תל אביב, תואר בסיעוד - אוניברסיטת תל אביב, 08/12/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת מאוד את החלק הפרקטי בלימודים שאנחנו עושים תוך כדי התואר ומכין אותנו לחיי העבודה האמיתיים. צוברים ניסיון וידע במחלקות השונות בבתי החולים זה מדהים.

על הקמפוס
האוניברסיטה בתל אביב היא עצומה כמעט כמו שכונה בפני עצמה.
האגודה מארגנת מסיבות וימי תחילת סמסטר עם שירותים סופר חשובים כמו העירייה והטענת הרב קו לסטודנט. גם מתנות שוות בתחילת שנה. גם יופ הסטודנט מאוד מושקע ויש הרבה חשיבה על גיבוש האנשים.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי סיעוד / אחות מוסמכת
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לסיעוד
תואר בסיעוד - אוניברסיטת תל אביב
בית ספר לאחיות שיבא
בית ספר לסיעוד בני ציון
בית הספר זיו לאחיות
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תנאי קבלה - סיעוד?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד סיעוד
לימודי סיעוד - עמק יזרעאל
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי הסבה לסיעוד בבני ציון (לפני 16 שעות, 7 דקות)
לימודי הסבת אקדמאים לסיעוד (לפני 16 שעות, 15 דקות)
הסבה לסיעוד בבית החולים בני ציון (לפני 2 ימים, 8 שעות, 47 דקות)
לימודי סיעוד בטכניון (לפני 2 ימים, 12 שעות, 47 דקות)
למי מתאימה הסבת אקדמאים לסיעוד? (לפני 2 ימים, 17 שעות, 5 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD