רוצה פרטים על תנאי קבלה - סיעוד?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי סיעוד ואחיות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - סיעוד? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה לסיעוד

 

לימודי תואר ראשון בסיעוד

 

לימודי סיעוד הם לימודי תואר ראשון מעשי שבו הסטודנטים עוברים הכשרה מעמיקה הכוללת ידע רב. תנאי הקבלה למוסדות האקדמיים השונים המציעים מסלול לימודים זה משתנים בין המוסדות; עם זאת, ברובם תנאי הקבלה כוללים ממוצע בגרות בשילוב ציון בבחינה הפסיכומטרית ובנוסף – מבדקים רפואיים וראיונות אישיים, היעדר רישום פלילי, ויתור על סודיות רפואית, קבלת חיסונים ועוד. שימו לב כי יש לוודא את תנאי הקבלה המדויקים בכל אחד מן המוסדות המבוקשים, בשנת הלימודים הרלוונטית.

 

 

לימודי סיעוד – המרכז האקדמי רופין

 

מקיים מסלול ללימודי תואר ראשון בסיעוד, כאשר תנאי הקבלה למסלול זה הם תעודת בגרות מלאה. יש צורך בממוצע בגרות פשוט של 75 ומעלה ופסיכומטרי 520 לפחות. בנוסף, רמה מינימלית של אנגלית 134 בחלק האנגלית בפסיכומטרי, בקיאות בשפה העברית למי שזו אינו שפת האם שלו וכן ריאיון אישי שאליו נדרשים כל המועמדים לתכנית. הצהרת בריאות והיעדר רישום פלילי גם הם חלק מתנאי הקבלה לתכנית זו ברופין. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במרכז האקדמי רופין.

 

לימודי תואר ראשון בסיעוד – המכללה האקדמית עמק יזרעאל

 

מוסד אקדמי זה מקיים מסלול ללימודי תואר ראשון B.A בסיעוד. תנאי הקבלה לתכנית הלימודים הם באחד משלולה אפיקים שמאפשרת המכללה: באמצעות בחינה פסיכומטרית בלבד ברף הנקבע על ידי המכללה, באמצעות ציון משולב משוקלל בין הפסיכומטרי ובין ממוצע ציוני הבגרות, וכן אפשרות לקבלה על סמך ציון בגרות או מכינה בלבד. המכללה בוחרת את האפשרות האופטימלית מבין השלוש בעבור המועמד. מלבד אלה – תנאים נוספים למסלול סיעוד הם הצהרה על היעדר רישום פלילי, קבלת חיסונים מאושרים נדרשים, מעבר של ועדה רפואית וחתימה על כתב ויתור סודיות רפואית. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית עמק יזרעאל.

 

B.S.N בסיעוד – האקדמית רמת גן

 

מכללה זו מציבה תנאי קבלה למסלול לימודי תואר ראשון בסיעוד, הכוללים את הפרמטרים הבאים: ממוצע ציוני תעודת בגרות מינימלי של 80 או תעודת בגרות מקבילה בציונים תואמים – מחו"ל, ציון של 520 לפחות במבחן הפסיכומטרי כשמתוכו ציון של 85 לפחות בחלק האנגלית. לחילופין – אפשר לעבור בחינת אמי"ר בציון של 185 מינימום. בנוסף, נדרשת אזרחות ישראלית לקבלה לתכנית זו, וכן מעבר של ריאיון התאמה אישי. קראו בהרחבה על המסלול ללימודי סיעוד באקדמית רמת גן.

 

תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת חיפה

 

אוניברסיטת חיפה מקיימת מסלול ללימודי סיעוד בשיתוף הטכניון, והיא מקבלת ללימודים סטודנטים העונים לדרישות הכלליות של האוניברסיטה – הכוללות תעודת בגרות מלאה, ציון בחינה פסיכומטרית וציון מינימלי בחלק האנגלית בפסיכומטרי או בבחינה מקבילה אליו. עם זאת, לאחרונה הציון המשוקלל הנדרש למסלול זה היה 86, אך כאמור, יש לבדוק את התנאים המבוקשים באותה השנה. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת חיפה

 

סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע ובאילת

 

אוניברסיטה זו מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בסיעוד, הכולל הסמכה לתואר R.N, בקמפוסים בבאר שבע ובאילת. תנאי הקבלה ללימודים במסלול זה הם תעודת בגרות מלאה, ציון של 550 מינימום בבחינה הפסיכומטרית וכן ריאיון קבלה שעל המועמדים לעבור בהצלחה. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד באוניברסיטת בן גוריון.

 

לימודי תואר ראשון B.S.N בסיעוד באוניברסיטה העברית בירושלים

 

תנאי הקבלה למסלול לימודים זה באוניברסיטה העברית הם תעודת בגרות מלאה בצירוף ציון בחינה פסיכומטרית וכן רמת אנגלית מינימלית. קיימת אפשרות להתקבל על סמך סיום לימודי מכינה קדם אקדמית, ובנוסף – מועמדים בני שלושים ומעלה אינם חייבים בציוני תעודת בגרות ויכולים להתקבל על סמך ציון פסיכומטרי שמעל 550. כל המועמדים חייבים לעבור בהצלחה ריאיון קבלה מטעם המחלקה. בנוסף, על המועמדים להמציא אישור על היעדר רישום פלילי, ולחתום על הצהרת ויתור על סודיות רפואית. קראו בהרחבה על סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטה העברית.

 

לימודי סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב

 

מקיימת מסלול ארבע שנתי ללימודי סיעוד לתואר ראשון, ומסלול דו-שנתי ללימודי סיעוד לתואר ראשון לאחים ואחיות מוסמכים. תנאי הקבלה למסלולי הלימוד משתנים מעט בכל שנה, אך הם מורכבים מציוני תעודת הבגרות המלאה, בצירוף המבחן הפסיכומטרי וציונו. ציון ההתאמה בשנה האחרונה, לדוגמה, היה ציון משולב של 585 ומותנה בפסיכומטרי של 540 מינימום. עם זאת, מועמדים בעלי ציון התאמה הנמוך במעט מציון ההתאמה של אותה שנה – מועמדותם תישקל באמצעות הזמנה לריאיון אישי ובהתאם לשאר המועמדים באותה השנה. קראו על לימודי סיעוד לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב.

 

לימודי סיעוד במכללה האקדמית לישראל


הקבלה ללימודי הסיעוד במכללה האקדמית לישראל מותנית בהצגת תעודת בגרות מלאה בממוצע 80 ומעלה וציון של 520 לפחות בפסיכומטרי. כמו כן, נדרש ציון של 85 בחלק האנגלית בפסיכומטרי, או ציון של 185 במבחן אמי"ר. למועמדים שאינם עומדים בסף זה, מציעה המכללה קורסי אנגלית. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית לישראל.


לימודי סיעוד במכללה האקדמית תל אביב יפו


ללימודי הסיעוד במכללה מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה, שבה ציון עובר בבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לפחות ובבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות. כמו כן, נדרש ציון בבחינה הפסיכומטרית. המועמדים צריכים להגיע לרמת בינוני לפחות באנגלית. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית תל אביב יפו.


לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל בשומרון


כדי להתקבל ללימודי הסיעוד באוניברסיטת אריאל, המועמדים צריכים להיות בעלי בגרות מלאה בממוצע 85 לפחות וציון של 550 ומעלה בפסיכומטרי. כל המועמדים עוברים גם ראיון אישי לבדיקת מידת התאמתם למסלול. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל בשומרון.


לימודי סיעוד במכללה האקדמית צפת


תנאי הקבלה ללימודי הסיעוד במכללת צפת כוללים תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. כמו כן, המועמדים עוברים גם ראיון קבלה במכללה. אלו שאין בידם בגרות בכימיה או בביולוגיה, חייבים לעבור קורס הכנה לפני תחילת הלימודים שנערך בחודשי הקיץ. קיים גם מסלול קבלה לאקדמאים, בוגרי תואר ראשון או שני מתקבלים על סמך ראיון קבלה. קראו בהרחבה על לימודי סיעוד במכללה האקדמית צפת.

 
המכללה האקדמית אשקלון


ללימודי סיעוד במכלל אשקלון מתקבלים מועמדים מעל גיל 18, יש צורך בממוצע בגרויות 80 ומעלה וציון 530 ומעלה בפסיכומטרי. כמו כן יש צורך לעבור ראיון אישי. כמו כן נדרשת הגשת הצהרת בריאות, אישור על היעדר רישום פלילי. קראו על לימודי סיעוד במכללה האקדמית אשקלון.

 

הקריה האקדמית אונו

 

1) תנאי קבלה ישירה למיונים:

פסיכומטרי בציון 520 ומעלה ובגרות 85 ומעלה

2) רמת אנגלית מתקדמים א

3) מעבר ואישור ועדת בריאות

4) בחינה בעברית למי ששפת האם אינה עברית

 

קראו על לימודי סיעוד בקריה האקדמית אונו.

 

מכללת מבח"ר


למסלול הגנרי ללימודי סיעוד לנשים מתקבלות מועמדות בעלות זכאות לבגרות או מכינה בממוצע 94 ומעלה, שלהן ציון בפסיכומטרי. ציון ההתאמה הנדרש הוא 79 ומעלה. כמו כן יש צורך בראיון אישי. קראו על לימודי סיעוד במכללת מבח"ר

 

בית הספר לסיעוד מאיר


לתכנית ההכשרה לאחות מוסמכת מתקבלים מועמדים בעלי תעודה המעידה על השכלה אקדמית, המוכיחים שליטה באנגלית ועברית במבחן ממיין. כמו כן, יש צורך בהצהרת בריאות, הצהרה על היעדר רישום פלילי וראיון אישי. קראו על לימודי סיעוד בבית הספר מאיר

 

בית הספר לסיעוד הלל יפה


תנאי הקבלה כוללים בגרות מלאה בממוצע 80 וכן 7 יחידות לימוד לפחות בתעודת הבגרות. יש צורך בפסיכומטרי 540 ומעלה, או ציון פסיכומטרי 500 ומעלה ולימודים לתואר בוגר בממוצע 85. יש צורך לעבור מבדקי התאמה ומיון. קראו על לימודי סיעוד בבית הספר הלל יפה


בית הספר לסיעוד קפלן


תנאי הקבלה זהים לאלה הנהוגים באוניברסיטה העברית. נבדק הציון הפסיכומטרי הרב תחומי וכן הכמותי. כמו כן נדרשים המועמדים להגיש הצהרת בריאות ולקבל חיסונים. קראו על לימודי סיעוד בבית הספר קפלן

 

בית ספר לסיעוד שערי צדק


הלימודים נערכים בשיתוף המרכז האקדמי לב. המועמדים נדרשים לבגרות מלאה וציון 540 ומעלה בפסיכומטרי. ציון ההתאמה המבוקש הוא 79 ומעלה. נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד בציון 75 ומעלה או ברמת 5 יחידות לימוד בציון 65 ומעלה. נדרשת בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד בציון 65 ומעלה. כמו כן יש צורך בראיון אישי ומבחני התאמה. קראו על לימודי סיעוד בבית הספר שערי צדק


בית ספר אסף הרופא - שמיר


תנאי ההרשמה זהים לתנאים באוניברסיטה העברית ומתבססים על ציון בפסיכומטרי ותעודת בגרות מלאה. סף הקבלה הוא 19.00 ומעלה, רמת האנגלית הנדרשת מתקדמים א' לפחות. הציון הנדרש בפסיכומטרי הוא 668 ומעלה. קראו על לימודי סיעוד בבית הספר אסף הרופא


בית ספר לאחיות לניאדו


המסלול מיועד לנשים מהציבור החרדי. נדרשת בגרות מלאה בממוצע 75 ומעלה, ציון 520 ומעלה בפסיכומטרי. כמו כן, על המועמדות לעבור ראיון אישי, ולהגיש הצהרת בריאות והיעדר רישום פלילי. קראו על לימודי סיעוד בבית הספר לניאדו.

  

* לבירור סיכויי הקבלה יש לפנות ישירות אל מדור הרישום והקבלה במוסד הלימודים המבוקש. יש לציין כי לעיתים ניתנות הקלות והטבות על רקע נתונים אישיים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - סיעוד?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - סיעוד?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp