תנאי קבלה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תנאי קבלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על תנאי קבלה - מכללת קיי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה – המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי, באר שבע

 

המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי בבאר שבע היא מכללה שראשיתה בימים רחוקים יותר, בשנת 1954, כאשר החל משנת 1994 – קיבלה מכללת קיי הכרה אקדמית לכל דבר ומאז היא מקיימת מגוון רחב של מסלולי לימוד בתחומי החינוך. מכללה זו היא אחת המכללות בעלות ההיצע הגדול ביותר בתחום לימודי החינוך בדרום, ותנאי הקבלה ללימודים בה משתנים בין המחלקות השונות. להלן מפורטים תנאי הקבלה למסלולים השונים, אך רצוי כמובן לוודא אותם מול המכללה בשנת הלימודים הרצויה לכם, שכן הם ניתנים לשינוי על ידה.

 

המכינה הקדם-אקדמית לבגרות

 

לתכנית זו תנאי הקבלה הם שירות צבאי מלא או שירות לאומי מלא. מתקבלים מועמדים העונים לתנאי זה וזקוקים להשלמה בכל המסלולים האפשריים לבגרויות. קראו בהרחבה על מכינה קדם אקדמית במכללת קיי.

 

תנאי הקבלה לבית הספר להכשרה – לימודי תואר ראשון בחינוך B.Ed

 

בית הספר להכשרה כולל מגוון רחב של מסלולי לימוד אקדמיים לתואר ראשון בחינוך, וביניהם: חינוך לגיל הרך, חינוך לגיל הרך במגזר הבדואי, חינוך לבית הספר היסודי, חינוך לבית הספר היסודי במגזר הבדואי, חינוך לבית הספר העל-יסודי, חינוך מיוחד לגילאים בוגרים, חינוך גופני, חינוך לאמנות. קראו בהרחבה על לימודי תואר ראשון במכללת קיי.

 

כדי להתקבל ללימודים לתואר ראשון במכללה יש להציג תעודת בגרות מלאה ואיכותית. ציון ההתאמה הנדרש לקבלה הוא 550 לפחות. בנוסף, מועמדים למדעי הרוח נדרשים להראות ציון במקצוע מוגבר אחד לפחות ברמה של 5 יחידות ובגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות. כדי להתקבל למדעי הטבע יש לגשת לבגרות של 4 או 5 יחידות במתמטיקה, בגרות בהיקף 4 יחידות לפחות באנגלית ובמקצוע מדעי נוסף ברמת 5 יחידות לימוד. בהמשך, כל המועמדים עוברים ריאיון קבלה. המכללה רשאית לזמן את המועמדים לבחינות בעברית, באנגלית או בערבית.

 

 

 • בנוסף, מתקיימת במכללה תכנית מיוחדת של הכשרת אקדמאים להוראה, בכל מסלולי הלימודים האמורים, כאשר תנאי הקבלה לתכניות אלה הם תואר אקדמי בתחומי דעת שונים.

 

 • תכנית נוספת להכשרת אקדמאים היא תכנית "רג"ב – ראש גדול בהוראה" – המיועדת למועמדים מצטיינים ללימודי הוראה, בעלי ציון התאמה 630 לפחות, וריאיון קבלה אישי. המתקבלים לתכנית זו זוכים במלגת לימודים.

 

 • תכנית מיוחדת נוספת שמציעה מכללת קיי היא תכנית ללימודי המשך למורים בפועל – הכוללת שני מסלולים: לתואר בוגר בהוראה – תנאי הקבלה למסלול זה הם תעודת הוראה ותעודת בגרות מלאה, או המסלול להרחבת הסמכה להוראה – כאשר תנאי הקבלה אליו הם תעודת הוראה ותואר אקדמי.

 

בית הספר ללימודים מתקדמים M.Ed

 

הלימודים לתואר שני בייעוץ חינוכי או בלמידה והוראה במכללת קיי מתאפשרים באמצעות עמידה בתנאי הקבלה המקובלים בכל המוסדות להשכלה גבוהה לתארים מתקדמים. במקרים שבהם התואר הראשון של המועמד איננו בתחום החינוך, הוא יידרש להשלים קורסים מתאימים טרם הלימודים. קראו בהרחבה על תואר שני בחינוך במכללת קיי.

 

בית הספר להתפתחות מקצועית ולהשתלמויות

 

תנאי הקבלה ללימודים ולהשתלמויות המוצעות במסלולים במסגרת זו במכללת קיי הם עבודה בפועל במערכת החינוך על כל גווניה – בכל ענפי החינוך וההוראה, וכן הכשרה תיאורטית קודמת.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת קיי - המכללה האקדמית לחינוך

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תואר שני בהתפתחות הילד
שרון סבדרה
1 תגובות
לימודי הרבולוגיה - מוסדות מומלצים
אלכסנדר ברנשטיין
1 תגובות
יעוץ לימודים או קורס
מזלי בלאיש
1 תגובות
תארים כפולים הכוללים אנגלית
טלי מקוביצקי
1 תגובות
לימודי שף בריאות וייעוץ תזונה
רחל
2 תגובות
התלבטות בין תחומי לימוד מדעיים לטייס
יוסי
1 תגובות
מדעי החברה או מדעי ההתנהגות
אילה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,153 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים950 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp