תנאי קבלה - מכללת אפקה

שירות אישי - צור קשר
תנאי קבלה - מכללת אפקה

תנאי קבלה - מכללת אפקה

 

איך מתקבלים למכללת אפקה להנדסה?

 

מכללת אפקה, אשר הוקמה לפני כ-20 שנה וממוקמת בצפון תל אביב, הינה מכללה אקדמית מובילה ללימודי הנדסה. המכללה מוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה, והיא מעניקה תארים ראשונים ותארים שניים בהנדסה במגוון תחומים. סגל ההוראה במוסד מורכב ממרצים מובילים בתחומם המלמדים גם באוניברסיטאות. כמו כן, המכללה מציעה מסלולים מיוחדים של לימודי ערב המיועדים לעובדים במשרה מלאה.

 

לתשומת לבך,

נכונות המידע המוצג להלן עלולה להשתנות מעת לעת לפי הנחיות המועצה להשכלה גבוהה ומכללת אפקה. כדאי ומומלץ לפנות אל מוסד הלימודים ולקבל את תנאי הקבלה ללימודי המקצוע שבחרת. כל המסתמך על המידע בדף זה עושה זאת על אחריותו בלבד.

 

במקרים מסוימים תנאי הקבלה משתנים על סמך נתונים אישיים.

 

המסלולים הנלמדים במכללת אפקה להנדסה:

 

  • הנדסת תעשיה וניהול
  • הנדסת תוכנה
  • הנדסת חשמל
  • הנדסת מכונות
  • הנדסה רפואית
  • מדעי המחשב
  • מדעי המחשב והנדסה - תכנית מצטיינים

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בהנדסה במכללת אפקה:


קבלה על סמך פסיכומטרי


לשנת תשפ"ב - סף הקבלה המינימלי הוא 600 בפסיכומטרי וציון כמותי 115 ומעלה.


קבלה על סמך בגרות


מועמדים בעלי בגרות מלאה יכולים להתקבל במסלול זה ללימודים ללא פסיכומטרי, עליהם להציג בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 85 ומעלה או ברמת 5 יחידות בציון 75 ומעלה, וכן בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד ציון 70 ומעלה.

 

קבלה להנדסאים


בעלי דיפלומת הנדסאי המוכרת על ידי מה"ט או משרד החינוך, בממוצע 85 ומעלה במבחנים חיצוניים ופרויקט, לא כולל הכנה על פרויקט וציוני המעבדות.


בכל אפיקי קבלה אלה -
על המועמדים לעמוד בסף לבגרויות - בגרות במתמטיקה 4 יחידות לימוד ציון 80 ומעלה או 5 יחידות לימוד בציון 70 ומעלה ובגרות בפיזיקה 5 יחידות בציון 60 ומעלה, רמת מתחילים באנגלית.


מי שאינם עומדים בדרישות אלה נדרשים לעבור קורסי מבוא לפני תחילת שנת הלימודים.

 

תנאי קבלה למדעי המחשב

 

מועמדים שברשותם זכאות לבגרות מלאה יכולים להתקבל על סמך פסיכומטרי 600 וציון כמותי 115,

 

או על סמך בגרות ללא צורך בפסיכומטרי למי שברשותם בגורת במתמטיקה 4 יחידות בציון 85 או 5 יחידות ציון 75. בגרות באנגלית 4 יחידות בציון 70.

 

להנדסאים: דיפלומה מוכרת על ידי מה"ט או משרד החינוך בממוצע 85 במבחנים חיצוניים ופרויקט גמר ללא ציוני מעבדות והגנה על פרויקט.

 

המועמדים נדרשים לבגרות במתמטיקה 4 יחידות לימוד בציון 80 ומעלה או 5 יחידות בציון 70 ומעלה, רמת מתחילים באנגלית במבחן סיוג.

 

למי שאינם עומדים בתנאי הקבלה עומדים קורסי הכנה במתמטיקה.
 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת אפקה
Whatsapp Whatsapp