רוצה פרטים על תנאי קבלה - מדעי החיים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מדעי החיים - תנאי קבלה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - מדעי החיים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה לימודי מדעי החיים

 

לימודי מדעי החיים הם שם כללי למגוון תארים המוצעים במסלולים שונים ומגוונים בתחום זה, במוסדות לימוד לא מעטים. התואר הראשון שאליו לומדים הוא B.Sc במדעי החיים, ותנאי הקבלה למסלולים משתנים בין המוסדות. עם זאת, ברובם נדרשים ציוני בגרות מלאה ופסיכומטרי וכן דגש על ציוני מתמטיקה ומקצועות מדעיים נוספים בתעודת הבגרות. שימו לב כי יש לוודא את תנאי הקבלה המדויקים בתחילתה של שנת הלימודים הרלוונטית, במוסד הלימודים עצמו.

 

 

תואר ראשון במדעי החיים – האוניברסיטה העברית

 

האוניברסיטה העברית מקבלת למסלול ללימודי תואר ראשון במדעי החיים מועמדים בעלי תעודת בגרות בממוצע של 10.75 ומעלה בצירוף ציון מינימלי של 700 בפסיכומטרי. לחילופין – מתקבלים גם בעלי תואר אקדמי בתחום אחר, ללא צורך בפסיכומטרי, בעלי מכינה במסלולי טבע או הנדסה בצירוף ציוני בגרות וללא פסיכומטרי. בנוסף, מועמדים בני שלושים ומעלה מתקבלים ללא תעודת בגרות, בציון פסיכומטרי כמותי של 650 ומעלה. קראו בהרחבה על מדעי החיים לתואר ראשון באוניברסיטה העברית.

 

מכללת אחוה – תואר ראשון במדעי החיים

 

תנאי הקבלה למסלול הלימודים במכללת אחוה הם תעודת בגרות הכוללת ארבע יחידות לימוד באנגלית בתעודת הבגרות. בנוסף, נדרש ציון בבחינה הפסיכומטרית. קראו בהרחבה על לימודי מדעי החיים במכללת אחוה.

 

תואר ראשון בכימיה ומדעי החיים – המכללה האקדמית ספיר

 

מקיימת מסלול ללימודי כימיה ומדעי החיים בשיתוף עם אוניברסיטת בן-גוריון, כאשר תנאי הקבלה, על פי המפורט באתר המכללה, הם תעודת בגרות מלאה בציון עובר בארבע יחידות לימוד באנגלית, חמש יחידות במתמטיקה בציון מינימלי של 70 וכן ציון בבחינה הפסיכומטרית של 550 לפחות.  קראו בהרחבה על המסלול ללימודי כימיה ומדעי החיים במכללת ספיר.

 

תואר ראשון במדעי החיים – אוניברסיטת תל אביב

 

הפקולטה למדעי החיים של אוניברסיטת תל אביב מקבלת אל ספסליה את מי שציוני תעודת הבגרות המלאה שלו, בצירוף הציון בבחינה הפסיכומטרית – עונים על הגדרותיה ועל תנאי הסף שלה, באותה השנה. בנוסף, יש התחשבות גם בציוני מכינה קדם-אקדמית. ציוני ההתאמה משתנים בין החוגים השונים בפקולטה ויש לוודא אותם באותה השנה. לדוגמה, ציון סף בשנה הנוכחית למסלול ביולוגיה וכימיה דו-חוגי, הוא 620 – ציון משולב. קראו בהרחבה על תנאי קבלה באוניברסיטת תל אביב.

 

מדעי החיים – אוניברסיטת בן-גוריון

 

אוניברסיטת בן-גוריון קובעת את תנאי הקבלה באמצעות שקלול של ממוצע הבגרות ושל הציון בבחינה הפסיכומטרית, כלומר – על פי "סכם כמותי". ציוני הקבלה נקבעים בתחילתה של כל שנת לימודים והם כוללים את הסכם הכמותי ויחד איתו – את הציון בבחינה הפסיכומטרית. שימו לב כי ציון הסף משתנה במהלך שנת הרישום – בהתאם לסטודנטים שכבר נקלטו ולציוניהם ולכן יש להתעדכן בציוני הסף הנוכחיים כאשר מבקשים להירשם. בנוסף, על תעודת הבגרות לכלול ציונים גבוהים מספיק במקצועות מדעיים, וביניהם גם מתמטיקה ברמה של 4-5 יחידות לימוד. קראו בהרחבה על מדעי החיים לתואר ראשון באוניברסיטת בן-גוריון.

 

תואר ראשון במדעי החיים של האוניברסיטה הפתוחה

 

האוניברסיטה הפתוחה מציעה לימודי תואר ראשון במדעי החיים במגוון בתי הספר שבהם היא פעילה, והיא איננה מציבה דרישות סף כלל. כך ניתן להתקבל ללימודי מדעי החיים ללא פסיכומטרי או ציון בגרות. עם זאת, חסרי ידע מתאים מוקדם בתחומים כמתמטיקה ומדעים עלולים להתקשות בלימודים אלה. קראו בהרחבה על לימודי מדעי החיים באוניברסיטה הפתוחה.

 

תואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטת בר-אילן

 

אוניברסיטת בר-אילן מציעה, במסגרת בית הספר למדעי החיים שלה, מסלול ללימודי תואר ראשון חד-חוגי מורחב במדעי החיים. התנאים להגשת מועמדות למסלול זה הם שיקלול בין ממוצע הבגרות והפסיכומטרי, כלהלן: 40% מוקדשים בשקלול לממוצע הבגרויות, 40% נוספים לציון בבחינה הפסיכומטרית, עוד 10% לציון בחלק הכמותי בבחינה הפסיכומטרית, ו-10% אחרונים – לציון בבחינת הבגרות במתמטיקה. בנוסף, כדאי לדעת כי במסלול זה ניתנת עדיפות בקבלה לבעלי ציון גבוה מ-600 בבחינה הפסיכומטרית. קראו בהרחבה על לימודי מדעי החיים לתואר ראשון באוניברסיטת בר אילן.

 

לימודי מדעי החיים – הטכניון

 

הטכניון מקיים מגוון רחב של מסלולים בתחום מדעי החיים, לתואר ראשון בתחום. תנאי הקבלה הם בחינה פסיכומטרית – כשהציון בחלק האנגלית שבה צריך להיות מעל 88 או ציון של 188 לפחות במבחן אמי"ר. בנוסף, תעודת בגרות מלאה אף היא תנאי קבלה ועליה לכלול ארבע יחידות לפחות במקצועות האנגלית והמתמטיקה. כמו כן, אפשרית קבלה באמצעות תעודות או מבחנים מקבילים מחו"ל, ובאמצעות לימודים אקדמיים קודמים. ציוני הסף לקבלה למדעי החיים נעים סביב ממוצע של 80 בציוני הבגרות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - מדעי החיים?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - מדעי החיים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תנאי קבלה - מדעי החיים
חוות דעת של סטודנטים: מדעים
התקבלו 392 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp