לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הנדסה > תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול

תנאי קבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול


מחפש/ת מידע על לימודים? תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
הנדסה תעשייה וניהול
הנדסת אלקטרוניקה
הנדסת מכונות
הנדסת מחשבים
הנדסה ביו רפואית
הנדסת פלסטיקה
הנדסת חשמל
הנדסה אזרחית
הנדסת תוכנה
הנדסת תקשורת
 
 
לימודי הנדסה כימית
הנדסה גרעינית
הנדסת חומרים
תואר שני בהנדסה
השלמה למהנדס
הנדסה אופטית
הנדסה רפואית
הנדסת תרופות
הנדסת איכות בביו תהליכים
ניהול טכנולוגיה - תואר ראשון

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תנאי הקבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול


איך מתקבלים ללימודי הנדסת תעשייה וניהול?


לימודי הנדסת תעשייה וניהול נוגעים לתהליכי ייצור במערכות עבודה מורכבות ובהיבטי משאבי האנוש, החומרים, והרכש שמתלווים אליהם. ענף זה מצריך ראייה רב תחומית בעולמות ההנדסה, מדעי החברה, הטכנולוגיה והניהול והבנה במגמות בין לאומיות.

 


מדובר במקצוע לימוד מבוקש למדי ותנאי הקבלה אליו כוללים, בדרך כלל הישגים גבוהים בפסיכומטרי וממוצע בגרויות גבוה. כמו כן מושם דגש על חלק הכמותי בפסיכומטרי ועל הציון בבחינות הבגרות במתמטיקה ובמקצועות ריאליים. סף הקבלה במכללות מעט נמוך מזה הנהוג באוניברסיטאות השונות, ובחלקן יכולים להתקבל גם בוגרי לימודי הנדסאים ומכינות אקדמיות.


להלן תנאי קבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במוסדות השונים בארץ:


לתשומת לבכם, נכונות המידע המוצג עלולה להשתנות מעת לעת, לקבלת תנאי הקבלה המדויקים יש לפנות אל מוסדות הלימוד עצמם.

 


הטכניון


ממוצע הבגרויות המינימלי לקבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון הוא 87. ציון הפסיכומטרי המינימלי לקבלה הוא 620. ציון הסכם, או הציון המשוקלל שדרוש לקבלה הוא 84.5 לפחות. ציון זה מחושב על פי נוסחא של הטכניון, דרך מציאת ממוצע ציוני הבגרות המיטבי, חלוקתו בשתיים, הכפלת ציון הפסיכומטרי ב - 0.075, חיבור שתי התוצאות יחד וחיסור 18 מהסכום.


אוניברסיטת תל-אביב


מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת תל-אביב נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. הציון הדרוש בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד הוא 80 לפחות, וברמת 5 יחידות 70 ומעלה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון גבוה במקצוע ריאלי נוסף. בכימיה או בפיסיקה, הציון הדרוש הוא 80 ברמת 4 יחידות או 70 ברמת 5 יחידות. בביולוגיה הציון המינימלי לקבלה הוא 80. ציון הפסיכומטרי הדרוש לקבלה הוא 600 לפחות, עם ציון של 140 ומעלה בחלק הכמותי בבחינה.


מועמדים אשר לא נבחנו בבחינות הבגרות בפיזיקה, נדרשים לעבור קורס הכנה על מנת להתקבל. הקורס מתקיים בחודשי הקיץ ומתפרש על פני כ - 6 שבועות, כאשר בסיומו נערכת בחינת סיווג.

 

עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים


לימודי הנדסת תעשייה וניהול בעזריאלי מתקיימים בשתי התמחויות - הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע ובהתמחות ניהול תפעול. על מנת להתקבל, על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 90 לפחות. כמו כן, הם נדרשים להציג ציון של 70 ומעלה בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות, או ציון של 80 ומעלה ברמת 4 יחידות לימוד. בבחינת הבגרות באנגלית הציון הדרוש הוא 70 לפחות ברמת 4 יחידות.


בנוסף לכך, על המועמדים להיות בעלי ציון של 550 לפחות בפסיכומטרי, או 600 בהיבט כמותי, ורמה 3 ומעלה בחלק האנגלית בבחינה.


מכללת אפקה


ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת אפקה מתקבלים מועמדים שברשותם תעודת בגרות מלאה וציון של 600 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון של 70 ומעלה ברמת 5 יחידות או 80 ברמת 4 יחידות לימוד, וציון של 60 לפחות בבחינת הבגרות בפיזיקה. ציון האנגלית הדרוש בבחינה הפסיכומטרית הוא 85 ומעלה, או לחלופין ציון של 185 בבחינת אמי"ר. יכולים להתקבל למסלול גם בוגרי לימודי הנדסאים שממוצע ציוני המבחנים החיצוניים שלהם הוא 85 ומעלה.


המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון


ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון מתקבלים מועמדים בעלי בגרות מלאה וציון של 560 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, עליהם להציג ציון 70 ברמת 5 יחידות בבגרות במתמטיקה, או ציון 80 ברמת 4 יחידות.


מכללת שנקר


על מנת להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר, על המועמדים להיות בעלי ממוצע 85 לפחות בבחינות הבגרות, בדגש על הציונים במתמטיקה, באנגלית, במדעי המחשב, בפיזיקה ובכימיה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון של 620 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. לחלופין, ניתן להתקבל על סמך ממוצע של 90 ומעלה בבחינות החיצוניות של לימודי הנדסאים.


כל המועמדים נדרשים לעבור בהצלחה מכינה כתנאי לקבלה לתכנית. המכינות כוללות שיעורים בפיזיקה ובמתמטיקה. מועמדים שלהם ציונים גבוהים במיוחד בבחינות הבגרות בפיזיקה ובמתמטיקה פטורים מהשתתפות במכינות.


אוניברסיטת אריאל בשומרון


ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת אריאל מקבלים מועמדים שלהם ממוצע של 90 ומעלה בתעודת הבגרות וציון של 600 לפחות בפסיכומטרי. ציון הקבלה המשולב הנדרש לקבלה הוא לפחות 600. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון גבוה במקצועות ריאליים בבחינות הבגרות. מועמדים שלהם ממוצע בגרויות של 97 ומעלה ו - 8 יחידות ריאליות לפחות יכולים להתקבל גם ללא ציון בבחינה הפסיכומטרית, בכפוף להחלטת ועדת קבלה.


המרכז האקדמי רופין


 לקבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במרכז האקדמי רופין נדרשת בגרות מלאה בממוצע 70 ומעלה. במוסד דורשים ציון של 70 לפחות בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד או ציון של 80 ומעלה ברמת 4 יחידות. כמו כן, נדרש ציון של 70 ומעלה בבחינת הבגרות בפיזיקה ומעבר של בחינת פטור בפיזיקה. נדרשים הישגים בפסיכומטרי בהתאם לדרישות המל"ג.


אוניברסיטת בן גוריון בנגב


על מנת להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון, נדרשים המועמדים להיות בעלי ציון סכם הנדסה של 507 ומעלה ובנוסף ציון פסיכומטרי כללי רב תחומי של 550 ומעלה. מועמדים שלהם ציון בגרויות ממוצע של 109 ומעלה יכולים להתקבל גם ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית, כאשר ברשותם בגרות במתמטיקה ובפיזיקה ברמת 5 יחידות בציון 90.

 


מכללת אורט בראודה

 

מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באורט בראודה נדרשים להיות בעלי ממוצע ציוני בגרויות גולמי של 70 ומעלה. עליהם להציג ציון של 80 ומעלה בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות, ציון של 60 לפחות בבחינת הבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות וציון של 60 לפחות במקצוע מוגבר נוסף. הציון המינימלי לקבלה בבחינה הפסיכומטרית הוא 550, עם ציון של 85 ומעלה בחלק האנגלית במבחן. כמו כן, יכולים להתקבל גם בוגרי לימודי הנדסאים בעלי ממוצע של 80 ומעלה.


המרכז האקדמי לב


במרכז האקדמי לב ללימודים אקדמיים לחרדים, מתקיים מסלול לימודי הנדסת תעשייה וניהול המיועד לגברים בלבד. כדי להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במרכז האקדמי לב, נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, עליהם לעבור מכינת הכנה במתמטיקה שנערכת טרם פתיחת הלימודים.

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


רוצה ללמוד תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול?
מוסדות הלימוד ישמחו לחזור אלייך עם מידע בנושא
לשירות אישי חינם, בחר/י מוסד לימודים אחד או יותר והשאר/י פרטייך


הנדסת תעשייה וניהול - האוניברסיטה הפתוחה
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


המרכז האקדמי לב - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע לחרדים מכון טכנולוגי חולון - לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת תעשייה וניהול
מכללת שנקר - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע הטכניון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות יזמות
אוניברסיטת בן גוריון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות ניהול הייצור אוניברסיטת תל אביב - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות בתפעול
אפיק מעבר ללימודי הנדסת תעשייה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת תל אביב אפיק מעבר ללימודי הנדסת תעשייה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה לטכניון
אפקה האקדמית להנדסה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול ואנליטיקה עסקית אוניברסיטת אריאל - לימודי הנדסת תעשייה וניהול טכנולוגי
אוניברסיטת אריאל - לימודי הנדסת תעשייה וניהול ומערכות ייצור אוניברסיטת בן גוריון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע
המרכז האקדמי רופין - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות ייצור ושירות בסביבה דיגיטלית אוניברסיטת אריאל - לימודי הנדסת תעשייה וניהול ומערכות מידע
מכללת שנקר - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות בתפעול אוניברסיטת תל אביב - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע ומחשבים
הטכניון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע עסקיות המרכז האקדמי לב - לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר לדתיים
שנקר - לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון הטכניון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון
אוניברסיטת תל אביב - לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון המכללה האקדמית סמי שמעון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול התמחות במערכות תעשייה
המכללה האקדמית סמי שמעון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול התמחות ניהול פרויקטים הנדסיים המכללה האקדמית סמי שמעון - לימודי הנדסת תעשייה וניהול התמחות במערכות מידע
מכללת עזריאלי להנדסה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול התמחות בניהול התפעול
       


חוות דעת של סטודנטים: הנדסה (3,037 חוות דעת)
התקבלו 3037 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
שגיא,הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל, תואר ראשון בהנדסת מכונות - הטכניון, 12/06/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
זה מוסד לימודים איכותי מאוד ברמה גבוהה. אני אוהב את זה שלא מתפשרים על הרמה הלימודית וזה שומר על רף גבוה. בנוסף, אני אוהב שתמיד יש מקום לנוח קצת ו"לנקות את הראש".

על הקמפוס
מקום יפה מאוד עם כל מה שצריך סביבך. יש מספיק מקומות ללמוד לכולם, יש מכולות, בתי קפה, מסעדות ואפילו בר. ישנן גם המון אטרקציות בשעות הבוקר והערב.
לינוי,אוניברסיטת בר אילן, בר אילן - הנדסת חשמל וביו הנדסה, 07/06/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת את האנשים, את החברה, התוכן הלימודי מעניין מאוד גם אם הוא קשה

על הקמפוס
הקמפוס ממש יפה,הבניין חדש, הספריה גדולה ונוחה, יש אווירה טובה אך קצת מבודד מהשאר
 
פורומים בתחום
פורום לימודי הנדסה
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מכינה להנדסה
לימודי ביוטכנולוגיה - תואר ראשון
תוכנית לימודים - לימודי חקלאות
לימודי הנדסאי
תואר B.Sc - חשבת על תואר במדעים?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להנדסה
המרכז האקדמי רופין - הנדסה
מכללת כנרת - הנדסה
סמי שמעון - הנדסה
מכללת אפקה - תואר בהנדסה
מכללת רחובות- הנדסה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד הנדסה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
הנדסת תוכנה VS מנהל מערכות מידע (לפני 2 ימים, 20 שעות, 48 דקות)
מעבר מבן גוריון לאוניברסיטת תל אביב (לפני 3 ימים, 3 שעות, 37 דקות)
מה השכר של מהנדס ביו רפואי בשנה הראשונה? (לפני 3 ימים, 19 שעות, 12 דקות)
מה תנאי הקבלה להנדסת מערכות מידע באוניברסיטת בן גוריון? (לפני 3 ימים, 20 שעות, 7 דקות)
הסבה מהנדסת מכונות להנדסת חשמל (לפני 4 ימים, 1 שעות, 51 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD