רוצה פרטים על תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי הקבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול


איך מתקבלים ללימודי הנדסת תעשייה וניהול?


לימודי הנדסת תעשייה וניהול נוגעים לתהליכי ייצור במערכות עבודה מורכבות ובהיבטי משאבי האנוש, החומרים, והרכש שמתלווים אליהם. ענף זה מצריך ראייה רב תחומית בעולמות ההנדסה, מדעי החברה, הטכנולוגיה והניהול והבנה במגמות בין לאומיות.

 


מדובר במקצוע לימוד מבוקש למדי ותנאי הקבלה אליו כוללים, בדרך כלל הישגים גבוהים בפסיכומטרי וממוצע בגרויות גבוה. כמו כן מושם דגש על חלק הכמותי בפסיכומטרי ועל הציון בבחינות הבגרות במתמטיקה ובמקצועות ריאליים. סף הקבלה במכללות מעט נמוך מזה הנהוג באוניברסיטאות השונות, ובחלקן יכולים להתקבל גם בוגרי לימודי הנדסאים ומכינות אקדמיות.


להלן תנאי קבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במוסדות השונים בארץ:


לתשומת לבכם, נכונות המידע המוצג עלולה להשתנות מעת לעת, לקבלת תנאי הקבלה המדויקים יש לפנות אל מוסדות הלימוד עצמם.

 


הטכניון


ממוצע הבגרויות המינימלי לקבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון הוא 87. ציון הפסיכומטרי המינימלי לקבלה הוא 620. ציון הסכם, או הציון המשוקלל שדרוש לקבלה הוא 84.5 לפחות. ציון זה מחושב על פי נוסחא של הטכניון, דרך מציאת ממוצע ציוני הבגרות המיטבי, חלוקתו בשתיים, הכפלת ציון הפסיכומטרי ב - 0.075, חיבור שתי התוצאות יחד וחיסור 18 מהסכום.


אוניברסיטת תל-אביב


מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת תל-אביב נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. הציון הדרוש בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד הוא 80 לפחות, וברמת 5 יחידות 70 ומעלה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון גבוה במקצוע ריאלי נוסף. בכימיה או בפיסיקה, הציון הדרוש הוא 80 ברמת 4 יחידות או 70 ברמת 5 יחידות. בביולוגיה הציון המינימלי לקבלה הוא 80. ציון הפסיכומטרי הדרוש לקבלה הוא 600 לפחות, עם ציון של 140 ומעלה בחלק הכמותי בבחינה.


מועמדים אשר לא נבחנו בבחינות הבגרות בפיזיקה, נדרשים לעבור קורס הכנה על מנת להתקבל. הקורס מתקיים בחודשי הקיץ ומתפרש על פני כ - 6 שבועות, כאשר בסיומו נערכת בחינת סיווג.

 

עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים


לימודי הנדסת תעשייה וניהול בעזריאלי מתקיימים בשתי התמחויות - הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע ובהתמחות ניהול תפעול. על מנת להתקבל, על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 90 לפחות. כמו כן, הם נדרשים להציג ציון של 70 ומעלה בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות, או ציון של 80 ומעלה ברמת 4 יחידות לימוד. בבחינת הבגרות באנגלית הציון הדרוש הוא 70 לפחות ברמת 4 יחידות.


בנוסף לכך, על המועמדים להיות בעלי ציון של 550 לפחות בפסיכומטרי, או 600 בהיבט כמותי, ורמה 3 ומעלה בחלק האנגלית בבחינה.


מכללת אפקה


ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת אפקה מתקבלים מועמדים שברשותם תעודת בגרות מלאה וציון של 600 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית וציון 115 כמותי. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון של 70 ומעלה ברמת 5 יחידות או 80 ברמת 4 יחידות לימוד, וציון של 60 לפחות בבחינת הבגרות בפיזיקה. ציון האנגלית הדרוש בבחינה הפסיכומטרית הוא 85 ומעלה, או לחלופין ציון של 185 בבחינת אמי"ר. יכולים להתקבל למסלול גם בוגרי לימודי הנדסאים שממוצע ציוני המבחנים החיצוניים שלהם הוא 85 ומעלה.

 

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון


ללימודי הנדסת תעשייה וניהול ב - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מתקבלים מועמדים בעלי בגרות מלאה וציון של 560 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, עליהם להציג ציון 70 ברמת 5 יחידות בבגרות במתמטיקה, או ציון 80 ברמת 4 יחידות.


מכללת שנקר


על מנת להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר, על המועמדים להיות בעלי ממוצע 85 לפחות בבחינות הבגרות, בדגש על הציונים במתמטיקה, באנגלית, במדעי המחשב, בפיזיקה ובכימיה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון של 620 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. לחלופין, ניתן להתקבל על סמך ממוצע של 90 ומעלה בבחינות החיצוניות של לימודי הנדסאים.


כל המועמדים נדרשים לעבור בהצלחה מכינה כתנאי לקבלה לתכנית. המכינות כוללות שיעורים בפיזיקה ובמתמטיקה. מועמדים שלהם ציונים גבוהים במיוחד בבחינות הבגרות בפיזיקה ובמתמטיקה פטורים מהשתתפות במכינות.


אוניברסיטת אריאל בשומרון


ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת אריאל מקבלים מועמדים שלהם ממוצע של 90 ומעלה בתעודת הבגרות וציון של 600 לפחות בפסיכומטרי. ציון הקבלה המשולב הנדרש לקבלה הוא לפחות 600. כמו כן, עליהם להיות בעלי ציון גבוה במקצועות ריאליים בבחינות הבגרות. מועמדים שלהם ממוצע בגרויות של 97 ומעלה ו - 8 יחידות ריאליות לפחות יכולים להתקבל גם ללא ציון בבחינה הפסיכומטרית, בכפוף להחלטת ועדת קבלה.


המרכז האקדמי רופין


 לקבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במרכז האקדמי רופין נדרשת בגרות מלאה בממוצע 70 ומעלה. במוסד דורשים ציון של 70 לפחות בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד או ציון של 80 ומעלה ברמת 4 יחידות. כמו כן, נדרש ציון של 70 ומעלה בבחינת הבגרות בפיזיקה ומעבר של בחינת פטור בפיזיקה. נדרשים הישגים בפסיכומטרי בהתאם לדרישות המל"ג.


אוניברסיטת בן גוריון בנגב


על מנת להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון, נדרשים המועמדים להיות בעלי ציון סכם הנדסה של 507 ומעלה ובנוסף ציון פסיכומטרי כללי רב תחומי של 550 ומעלה. מועמדים שלהם ציון בגרויות ממוצע של 109 ומעלה יכולים להתקבל גם ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית, כאשר ברשותם בגרות במתמטיקה ובפיזיקה ברמת 5 יחידות בציון 90.

 


מכללת אורט בראודה

 

מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול באורט בראודה נדרשים להיות בעלי ממוצע ציוני בגרויות גולמי של 70 ומעלה. עליהם להציג ציון של 80 ומעלה בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות, ציון של 60 לפחות בבחינת הבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות וציון של 60 לפחות במקצוע מוגבר נוסף. הציון המינימלי לקבלה בבחינה הפסיכומטרית הוא 550, עם ציון של 85 ומעלה בחלק האנגלית במבחן. כמו כן, יכולים להתקבל גם בוגרי לימודי הנדסאים בעלי ממוצע של 80 ומעלה.


המרכז האקדמי לב


במרכז האקדמי לב ללימודים אקדמיים לחרדים, מתקיים מסלול לימודי הנדסת תעשייה וניהול המיועד לגברים בלבד. כדי להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במרכז האקדמי לב, נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, עליהם לעבור מכינת הכנה במתמטיקה שנערכת טרם פתיחת הלימודים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד תנאי קבלה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול

התאמה לתפקיד מהנדס/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: הנדסה

התקבלו 3,115 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp