תנאי קבלה במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - צור קשר
תנאי קבלה במסלול האקדמי המכללה למנהל

דרישות קבלה במסלול האקדמי המכללה למינהל

המסלול האקדמי של המכללה למינהל בנה לו שם בכל הארץ ומדי שנה מתכנסים סטודנטים מכל רחבי המדינה ללמוד במכללה היוקרתית. המכללה למינהל, אשר חגגה לא מזמן את העשור השלישי לקיומה, הינה חלוצת המכללות הפרטיות בישראל. המכללה ידועה במסלולים המשלבים ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית, העוזרות לבוגריה להשתלב בתפקידים מובילים במשק הישראלי.

המסלול האקדמי המכללה למינהל מוסמכת מטעם המועצה להשכלה גבוהה להעניק תארים ראשוניים במסלולים במנהל עסקים, תקשורת וניהול, משפטים, כלכלה וניהול, מדעי ההתנהגות, עיצוב פנים, מדעי המחשב ועוד.

לתשומת לבך!


נכונות המידע המוצג להלן עלולה להשתנות מעת לעת לפי הנחיות המועצה להשכלה גבוהה והמכללה למינהל. כדאי ומומלץ לפנות אל מוסד הלימודים ולקבל את תנאי הקבלה ללימודי המקצוע שבחרת. כל המסתמך על המידע בדף זה עושה זאת על אחריותו בלבד.

 


מנהל עסקים

תנאי הקבלה למנהל עסקים במסלול האקדמי נקבעים מדי שנה לפי ביקוש והם משתנים לפי התכניות השונות. הגשת המועמדות מותנית בזכאות לבגרות בממוצע ציונים של 85 ומעלה. תנאי זה אינו מעניק זכות קבלה אוטומטית ללימודים. בבית הספר ישנן ועדות קבלה, לעיתים יש צורך בראיון אישי נוסף. מי שציון הבגרות שלהם מתחת ל - 85 יכולים ללמוד במכינת "שחקים" לקראת התואר הראשון. פרטים נוספים אפשר לקבל אצל יועצי הלימודים של המסלול האקדמי המכללה למינהל.

 

מדעי המחשב

תנאי הקבלה למדעי המחשב במכללה למינהל משתנים ונקבעים בכל שנה בהתאם לתכנית הלימודים ולפי הביקוש. כדי להגיש מועמדות על המועמדים להציג ציון ממוצע של 85 ומעלה בתעודת הבגרות. תנאי זה לא מספיק לקבלה אוטומטית ללימודים ויש צורך לעמוד בתנאים נוספים. מכינת "שחקים" מוצעת למועמדים שלא עומדים ברף הבגרויות המבוקש.

 

תקשורת

תנאי הקבלה לתואר בתקשורת נקבעים בכל שנה ומשתנים לפי הביקוש ולפי תכנית הלימוד. מועמדים שברצונם להגיש מועמדות צריכים להיות בעלי בגרות מלאה בממוצע של לפחות 85. יש לציין שתנאי זה לא מעניק זכות קבלה אוטומטית ללימודים ועל המועמדים לעמוד בדרישות נוספות. בית הספר עורך וועדות קבלה ולפעמים יש צורך בעמידה בראיון נוסף. עבור מועמדים שממוצע ציוני הבגרות שלהם הוא פחות מ - 85, מציעים במסלול האקדמי את מכינת "שחקים", לקראת תואר ראשון. לקבלת כל הפרטים המלאים אודות תנאי קבלה יש לפנות למסלול האקדמי המכללה למינהל.

מדעי ההתנהגות

תנאי הקבלה למדעי ההתנהגות במכללה למינהל משתנים מדי שנה, הם נקבעים לפי ביקוש ותכניות הלימוד השונות. על המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה בממוצע של 85 ומעלה כדי להגיש מועמדות. תנאי זה איננו מספיק לקבלה אוטומטית ויש לעמוד בתנאים נוספים כדי להתקבל לחוג. בית הספר עורך וועדת קבלה למועמדים ולעיתים גם ראיון אישי. בפני מי שלא עומדים ברף הבגרות הנדרש פתוחה מכינת "שחקים". פרטים נוספים אודות תנאי הקבלה אפשר לקבל אצל יועצי הלימודים של המסלול האקדמי המכללה למינהל.

עיצוב פנים

תנאי הקבלה ללימודי עיצוב פנים במסלול האקדמי המכללה למינהל נקבעים כל שנה על פי ביקוש. הגשת המועמדות מותנית בזכאות לבגרות בממוצע של 85 ומעלה. עמידה בתנאי זה לא מספיקה לקבלה אוטומטית ללימודי עיצוב פנים. על המועמדים לעבור תנאים נוספים, בהם ועדות קבלה וראיון אישי. מכינת "שחקים" מוצעת למועמדים שלא עומדים בסף הבגרות הנדרש. יש לפנות ליועצי הלימודים של המסלול האקדמי המכללה למינהל כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר בנוגע לתנאי קבלה.

כלכלה

תנאי קבלה ללימודי כלכלה במסלול האקדמי משתנים ונקבעים מדי שנה לפי הביקוש. מי שמעוניינים להגיש את מועמדותם נדרשים להציג בגרות בממוצע של לפחות 85. תנאי זה איננו מספק לקבלה אוטומטית ויש לעמוד בתנאים נוספים כדי להתקבל ללימודי הכלכלה. מי שמחזיקים בבגרות בממוצע נמוך מ - 85 יכולים ללמוד במכינת "שחקים" במכללה שמכינה לקראת התואר הראשון. לקבלת הפרטים על תנאי הקבלה יש לפנות ליועצי הלימודים של המסלול האקדמי.

 

משפטים

 

תנאי הקבלה נקבעים בכל שנה על פי ביקוש ובהתאם לתכניות הלימודים. המעוניינים להגיש מועמדות ללימודי משפטים נדרשים בתעודת בגרות בממוצע של לפחות 95. תנאי זה לא מספיק לקבלה אוטומטית ללימודים. יש צורך לעמוד בעוד תנאים, בהם ועדת קבלה ובמקרים מסוימים גם ראיון אישי נוסף. פרטים נוספים לגבי תנאי הקבלה למשפטים ניתן לקבל אצל יועצי הלימודים של המסלול האקדמי.

 

פסיכולוגיה


תנאי הקבלה ללימודי הפסיכולוגיה משתנים ונקבעים בכל שנה בהתאם לביקוש ללימודים. יש צורך בציון ממוצע של לפחות 95 בבגרות כדי להגיע מועמדות ללימודי הפסיכולוגיה. תנאי זה לא מקנה זכאות לקבלה ללימודים באופן אוטומטי, יש לעמוד בתנאים נוספים כדי להתקבל. יש לעבור ועדת קבלה ולעיתים גם ראיון אישי נוסף. מכינת "שחקים" שמתקיימת במוסד הלימוד מתאימה למי שרף הבגרויות שלהם נמוך מהנדרש, היא מכינה לקראת התואר הראשון. כדי לקבל פרטים נוספים אודות תנאי הקבלה, אנו ממליצים לפנות הישר למוסד הלימוד.

לבירור סיכויי הקבלה יש לפנות למינהל רישום וקבלה כדי שיבדקו את הנתונים האישיים ויוכלו לפרוס בפניך את כלל האפשרויות: מסלולי הקבלה, קטגוריות קבלה מיוחדות ועוד.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
Whatsapp Whatsapp