רוצה פרטים על תנאי קבלה - ביולוגיה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ביולוגיה - תנאי קבלה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - ביולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה – ביולוגיה  

 

לימודי ביולוגיה הם לימודים נפוצים והם מוצעים במגוון רחב של שילובים ושל מוסדות לימוד אקדמיים. תנאי הקבלה משתנים בין המוסדות אך ברובם ככולם נדרשים ציוני תעודת בגרות מלאה בשילוב ציון פסיכומטרי או מכינה קדם-אקדמית. ציוני הסף הנדרשים משתנים אף הם בין המוסדות השונים, והתנאים המדויקים יותר מובאים כאן. עם זאת, יש לשים לב כי הם נתונים לשינוי וכי יש לבדוק אותם בשנה המסוימת שבה מבקשים ללמוד, במוסד האקדמי המבוקש. בנוסף, ברובם המכריע של מוסדות הלימוד נדרש מספר מסוים של יחידות לימוד ריאליות – או מתחום המדעים עצמם – בתעודת הבגרות.

 

במספר מוסדות לימוד מציעים אפשרות לימודי ביולוגיה ללא פסיכומטרי. במסגרת אפשרות קבלה זו המועמדים יכולים להתקבל על סמך ממוצע בגרות גבוה במיוחד ועמידה בחובות נוספים, המשתנים ממוסד למוסד.

  

תואר ראשון בביולוגיה – אוניברסיטת תל-אביב

 

אוניברסיטת תל אביב מקיימת מגוון מסלולים משולבים – במתכונת דו-חוגית, או מורחבים – במתכונת חד-חוגית, ללימודי ביולוגיה. תנאי הקבלה הם ציון התאמה 605, אך ציון סף זה משתנה משנה לשנה ויש לבדוק את הנדרש באוניברסיטה עצמה בשנה המסוימת. עם זאת, הדרישות הכלליות לקבלה לאוניברסיטה הם תעודת בגרות מלאה, בחינה פסיכומטרית או מכינה קדם-אקדמית וציון בבחינת אמי"ר או בחלק האנגלית של הפסיכומטרי. קראו בהרחבה על מסלול לימודי ביולוגיה באוניברסיטת תל אביב.

 

ביולוגיה סביבתית במכללת סמינר הקיבוצים

 

מכללה זו מקיימת מסלול ללימודי ביולוגיה בהיבט סביבתי, עם תעודת הוראה לבתי ספר של החינוך הדמוקרטי. תנאי הקבלה למסלול הלימודים לתואר ראשון הם ציון התאמה משוקלל 525 לפחות – משולב בין ממוצע הבגרות וציון בחינת הפסיכומטרי, וכן מעבר של ריאיון אישי. קראו בהרחבה על לימודי ביולוגיה במכללת סמינר הקיבוצים.

 

תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטה העברית

 

האוניברסיטה העברית מציעה מגוון מסלולי לימודים לתואר ראשון בביולוגיה – במסלול דו-חוגי במקביל ללימודים עם תואר ראשון נוסף, או במסלול חד-חוגי. תנאי הקבלה ללימודים אלה הם תעודת בגרות מלאה או מקבילה שקולה לה מארצות אחרות, בציון מינימלי של 10.75, בשילוב עם ציון בבחינת הפסיכומטרי במינימום של 700. אפשרות נוספת היא סיום של לימודי מכינה קדם-אקדמית. בנוסף, על המועמדים ללמוד במסלול מכינה במתמטיקה ומדעים או מכינה לביולוגיה – או להיות בעלי בגרות מורחבת במקצועות אלה. מועמדים בני שלושים ומעלה יוכלו להתקבל בתנאים של ציון פסיכומטרי 650 ומעלה. קראו בהרחבה על לימודי ביולוגיה וכימיה באוניברסיטה העברית.

 

ביולוגיה באוניברסיטת אריאל בשומרון

 

מקיים מסלול ללימודי תואר ראשון בביולוגיה מולקולארית . תנאי הקבלה למסלולים אלה אפשריים במספר אפשרויות: באמצעות ציון משולב של ממוצע בגרות בצירוף פסיכומטרי – 570, יש צורך בבגרות מלאה בממוצע ציונים של לפחות 86 וציון של לפחות 570 בפסיכומטרי. שימו לב כי בכל האפשרויות, למעט המכינה הייעודית – נדרשות יחידות לימוד ריאליות בתעודת הבגרות. קראו בהרחבה על המסלול ללימודי ביולוגיה מולקולארית באוניברסיטת אריאל בשומרון.

 

לימודי ביולוגיה חישובית באוניברסיטת בר-אילן

 

אוניברסיטת בר-אילן מציעה מסלול ללימודי תואר ראשון בביולוגיה חישובית – ביואינפורמטיקה. התנאים להגשת מועמדות ללימודים במסלול זה הם זכאות לתעודת בגרות מלאה, ציון מינימלי של 675 בבחינה הפסיכומטרית ובנוסף: ציון שמעל ל-85 בבגרות במתמטיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד, או ציון שמעל ל-90 בבגרות זו, בהיקף של 4 יחידות לימוד. קראו בהרחבה על לימודי ביולוגיה חישובית באוניברסיטת בר אילן.

 

לימודי ביולוגיה אוניברסיטת בן-גוריון

 

לימודי הביולוגיה בבן גוריון מתקיימים כחלק משני מסלולים - לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה ותכנית מדעי החיים. על מנת להתקבל ללימודים במסלול פסיכולוגיה ביולוגיה נדרש ציון פסיכומטרי של 690 ומעלה, ובמסלול מדעי החיים נדרש ציון של 620 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. בנוסף, המסלול מעניק העדפה למועמדים שהישגיהם בתחומי מדעי החיים בציוני תעודת הבגרות הם גבוהים, כלומר – פיזיקה, כימיה וביולוגיה – ברמה של חמש יחידות לימוד. קראו על תנאי הקבלה לאוניברסיטת בן גוריון.

 

לימודי ביולוגיה וסביבה במכללת אורנים

 

מקיימת מסלול לימודי ביולוגיה וסביבה, במסגרת בית הספר למדעי הטבע של אוניברסיטת חיפה. תנאי הקבלה למסלול לימודים זה לתואר ראשון הם תעודת בגרות מלאה, ציון של 560 לפחות בבחינה הפסיכומטרית וכן שמונה יחידות לימוד לפחות במקצועות המדעים בתעודת הבגרות. בנוסף, על המועמדים להיות מעל גיל 20.

 

תואר ראשון בביולוגיה בטכניון

 

הטכניון מקיים מסלול ללימודי תואר ראשון בביולוגיה, עם אפשרות לשילוב לימודי תעודת הוראה בתחום. תנאי הקבלה ללימודים הם תעודת בגרות מלאה בציון ממוצע של 80 לפחות, הכוללת ארבע יחידות לימוד לפחות במקצועות מתמטיקה ואנגלית. בנוסף, חסרי תעודת בגרות מקבלים אפשרות להיבחן במבחן כניסה של הטכניון – ובו יש להצליח בציון מינימלי של 78. כמו כן, לכל החוגים בטכניון נדרש ציון פסיכומטרי עם ציון בחלק האנגלית שלו של 88 לפחות, או ציון של 188 לפחות בבחינת אמי"ר.

 

תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת חיפה

 

מקיימת לימודי תואר ראשון בביולוגיה במסלול דו-חוגי בלבד, בצירוף עם תואר נוסף במתמטיקה, בפסיכולוגיה, במדעי המחשב או במדעי הרפואה. התואר הוא במדעי החיים, ותנאי הקבלה למסלול הלימודים הם תנאי הקבלה הכלליים של האוניברסיטה, בצירוף ריאיון אישי בחוג.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - ביולוגיה?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - ביולוגיה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תנאי קבלה - ביולוגיה
חוות דעת של סטודנטים: מדעים
התקבלו 392 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp