תכנית לסטודנטים מצטיינים בלימודי חינוך במכללת לוינסקי

שירות אישי - צור קשר

מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך

תכנית רג"ב למצטיינים בלימודי חינוך במכללת לוינסקי לחינוך

 

להצטיין בהוראה

 

תפקידו של המורה ושל המחנך אינו נגמר עם צלצול הפעמון. לאיש החינוך יש השפעה ניכרת על תפיסת העולם של התלמידים והוא יכול לעצב את האישיות שלהם למטרת רווחת הכלל.

 

תכנית רג"ב היא תכנית לימודים ייחודית למצטיינים אשר מקנה לסטודנטים בעלי נתונים גבוהים במיוחד את הכלים להקנות לתלמידים במסגרות החינוך השונות לחיים ערכיים של עזרה לזולת ומעורבות בקהילה.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית רג"ב ללימודי חינוך במכללת לוינסקי לחינוך היא תכנית מצטיינים בהוראה המיועדת לסטודנטים עם נתונים גבוהים ועם פוטנציאל למנהיגות חברתית וחינוכית. מטרת התכנית היא להכשיר מורים בעזרת הקנייה של ידע רב תחומי וכלים מתקדמים לחינוך ולהוראה, לפתח מנהיגות, חשיבה ביקורתית, יזמות ועיצוב תפיסת עולם וכן לטפח אחריות חברתית ומעורבות בקהילה בעזרת התנדבות והקמה של מיזמים קהילתיים שונים.

 

תכנית הלימודים היא תכנית מואצת שנבנתה בשיתוף פעולה עם משרד החינוך. הסטודנטים שמשתתפים בתכנית מקבלים מלגת לימודים מלאה ומלגת קיום. משתתפי התכנית לומדים ידע תיאורטי לצד ידע מעשי לזיהוי צרכים חינוכיים הן בהווה והן בעתיד. נוסף על לימודי מתמטיקה, מדעים ואנגלית הסטודנטים בוחרים במקצוע התמחות שבו הם יקבלו תעודת הוראה מבין המקצועות הבאים: תנ"ך או מחשבת ישראל לבית הספר היסודי והעל יסודי, שפה וספרות ערבית למגזר הערבי, ערבית למגזר היהודי, ספרות ולשון עברי למגזר הדתי ולמגזר הממלכתי דתי או מסלול גן.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים והם כוללים קורסי חינוך והוראה, קורסי התמקצעות בתחום דעת, הכשרה מעשית ועשייה חברתית הן במכללה והן בקהילה.

 

מוסד הלימודים

 

מכללת לוינסקי לחינוך היא מוסד לימודים אקדמי אשר מתמחה בחינוך, בהוראה ובהכשרת מורים. מגוון תכניות הלימוד של המכללה בנויות על בסיס ערכי חברתי הן מהפן המקומי והן מהפן האוניברסלי וכן הן עומדות בדרישות שלמדרש החינוך ומותאמות לצרכים של התלמידים בישראל. בין מסלולי הלימוד של המכללה אפשר ללמוד הוראת תנ"ך, הוראת מחשבת ישראל, הוראת ספרות עברית וכללית והוראת מתמטיקה.

 

תנאי קבלה

 

לתכנית רג"ב למצטיינים מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה על סמך שלושה מסלולים: על סמך ציון משולב של ממוצע הבגרויות עם ציון הבחינה הפסיכומטרית שצריך להיות 650 לפחות; על סמך ציון משולב של 630 למועמדים שמוכיחים הצטיינות חברתית וערכית; על סמך ציון בחינת הפסיכומטרי בלבד שצריך להיות 660 ומעלה. הקבלה ללימודים מותנית בוועדת קבלה.

 

תעודה

 

הסטודנטים שעומדים בכל דרישות התכנית מקבלים תואר בוגר בהוראה (B.Ed.) ותעודת הוראה בתחום שבו התמחו.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי תוכנית רג"ב למצטיינים בהוראה מבוקשים מאוד בשוק העבודה. הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון רחב של מסגרות חינוכיות, הן הפורמאליות והן מסגרות חינוך בלתי פורמאלי. כמו כן, הבוגרים יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי החינוך השונים במוסדות מוכרים בארץ ובחו"ל.

למידע נוסף לחצו: מכללת לוינסקי לחינוך

עוד מסלולי לימוד - מכללת לוינסקי לחינוך

ssssssssss

מתוך פורום מכללת לוינסקי לחינוך

לימודי תואר שני בתרפיה במוסיקה
מאיה כהן
ללא תגובה
לימודי הוראה בגיל 49 לסייעת כיתתית
שרית
ללא תגובה
הסבה מתעודת הוראה תיכון מקצועי לתעודה ליסודי
דן
ללא תגובה
נקודת יציאה מתוכנית רגב
יעלי
ללא תגובה
מציאת בוגרת מהסמינר
מתל שטיין
ללא תגובה
סמסטר אביב חינוך מיוחד
אנה
1 תגובות
השלמת bed ממורה מוסמך בכיר אונליין
גבירה עבד
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp