לימודי תיירות אקולוגית בבית הספר הארצי לתיירות בישראל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תיירות - מלונאות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על תיירות אקולוגית - בית הספר לתיירות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תיירות אקולוגית בבית הספר לתיירות בישראל

 

המהפכה התיירותית!

 

תיירות אקולוגית הוא מונח המתייחס להנאה ובילוי באתרים, באטרקציות ובמתקני אירוח, הנבנים ומתוכננים באופן המתחשב בסביבה הטבעית – מתוך שימוש מושכל באוצרותיו ומשאביו הייחודים של כל אתר ונוף ומתוך שמירה על הקיים. אם אתם בעלי חוש עסקי, גישה ליזמות, ואידיאלים הדוגלים באקולוגיה – הלכה למעשה – הרי שקורס תיירות אקולוגית בבית הספר לתיירות בישראל עשוי להתאים לכם כמו כפפה ליד. בקורס זה תלמדו את כל העקרונות המעצבים את תחום התיירות האקולוגית, את מהותו ואת דרכי היישום הנהוגות בו, ותקבלו כלים לפתח אותו הלאה – בארץ ובעולם. בואו להיות מבין הראשונים השותפים למהפכה התיירותית הירוקה, ולעורר את מודעותם של הסובבים.

 

על הלימודים

 

בקורס תיירות אקולוגית בבית הספר לתיירות בישראל לומדים הסטודנטים על מהותה של תיירות בת קיימא, על דרכי התפתחותה במהלך השנים, על גישות שונות הקיימות בה, ועל חשיבותה ומטרותיה. הסטודנטים מוכשרים לפעול בענף התיירות תוך כדי תמיכה במתנות הטבע הקיימות בארץ ובעולם, בנופים, באתרים ובאוכלוסיות בעלי החיים והצמחים השוכנות בהם.

 

במהלך הלימודים מתוודעים הסטודנטים להיבטים בתכנון ובפיתוח אתרי תיירות בת קיימא, מכירים את מערך יחסי הגומלין שבין בעל העסק ובין הסביבה הטבעית, לומדים כיצד לפתח רעיונות למיזמים באזורים גיאוגרפיים שונים ומתוך היבטים כלכליים ובחינות של כדאיות עסקית. לשם כך, הם לומדים על היישומים האפשריים בענף ועל בניית המוצר התיירותי ושיווקו, ואף מתנסים בכך בפועל. בין היתר, במסלול זה משולבים סיורי שטח מקצועיים לאתרים מסוג זה בארץ – בנגב, ובאזור מנשה מגידו.

 

נושאי הלימוד

 

הבאנו לפניכם תצוגה חסכונית ויעילה יותר של הנושאים הנסקרים בקורס. הנה המיצג המדגמי:

 
 • ניהול תיירות אקולוגית
 • ניתוח התנהגות צרכנים
 • סטנדרטים בתחום
 • אתרי תיירות אקולוגית בעולם
 • פרסום והפצה בענף
 • פיתוח אתרי תיירות בת קיימא
 • שליטה בכושרי נשיאה
 • תיירות אקולוגית "קשה" ו"רכה"
 • סיוע גופים בינלאומיים
 • הבנת פעולתה של התיירות האקולוגית
 • פרדיגמת הפיתוח מאז מלחמת העולם השנייה
 • ועוד
 
פרטים נוספים
 
תכנית לימודים זו מיועדת לבעלי ניסיון בתחומי התיירות הכפרית, או לאנשים העוסקים בענף התיירות בכלל. המועמדים נדרשים לעבור בהצלחה ריאיון קבלה אישי. היקף הלימודים הוא כ – 96 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 12 מפגשים, בתוספת שני ימי סיור שטח. מסלולי הלימוד מוצעים לבחירה בקמפוסים ירושלים, תל אביב וחיפה של בית הספר הארצי לתיירות בישראל.
 
אפשרויות התעסוקה
 
קורס תיירות אקולוגית מתקיים בשיתוף "העמותה לתיירות אקולוגית בישראל". כך, בסיומו זוכים הבוגרים העומדים בכל דרישותיו, בתעודה מטעם העמותה ומטעם בית הספר לתיירות בישראל. בתום הלימודים במסלול זה תוכלו להשתלב בתחום הולך ומתפתח בארץ ובעולם, לפתח וליזום אתרים ופרויקטים עצמאיים משלכם בענף זה, להשתלב בעבודה באתרים קיימים בארץ או בחו"ל, לפתח סביבות שטרם נגעה בהן יד אדם, והשמים הם הגבול.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר לתיירות בישראל

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

איפה לומדים חשמלאי רכב מוסמך?
מחמוד עבד אל ראזק
ללא תגובה
קורסים בתחומי ההדרכה ועולם הרוח
לילך
ללא תגובה
קורס חקירות ביטוח במרכז
אלישע מור
ללא תגובה
איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
1 תגובות
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
1 תגובות
מכונאות רכב סוג 3
ישראל חייט
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.2

  מכללת תל חי554 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים931 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון453 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תיירות - מלונאות

אביה מזרחי מגן
אביה מזרחי מגן מאמינה ששילוב של ידע ותעוזה הוא הכלי להצלחה בתחום. "ידע הוא כוח. חשוב לצבור ידע ולהיות סקרנים. כדי לפתח קריירה במלונאות חשוב להיות גם אוהב אדם, מישהו שב – DNA שלו נמצאים ערכים של מתן שירות ונתינה. כדי להצליח בתחום חייבים גם תעוזה, לא לפחד להעז ולעשות מה שאחרים חששו לעשות."
היא חושבת שתחום המלונאות הוא קרקע לצעירים שרוצים להגיע לתפקידי ניהול. "מלונאות הוא תחום מאוד דינמי, לצעירים ניתנת הזדמנות לצמוח יחד עם הענף. בתחום יש הזדמנויות רבות לבנות קריירה ולצמוח מלמטה. זה ענף נפלא עם סיפוק אדיר."
אביה מזרחי מגן
מנכ"לית רשת המלונות פתאל
Whatsapp Whatsapp