לימודי תיווך נדל“ן במכללת Nadlanline

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על תיווך נדל"ן - Nadlanline.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תיווך נדל"ן והכנה למבחן המתווכים במכללה לנדל"ן Nadlanline

 

במכללה לנדל"ן Nadlanline מציעים לכם להשתתף בקורס שבו תלמדו שיטת עבודה בינלאומית להשתלבות בעסקי התיווך שבין מוכר נכס לקונים, וגם תרכשו בקיאות בכללים המשפטיים ברמה הנדרשת למעבר בחינת המתווכים של משרד המשפטים. בתכנית מכירים המשתתפים את עבודת המתווך ומתאמנים בדרכי המכירה האופייניות לתחום הנדל"ן. המכללה משתפת פעולה עם משרדי תיווך, והבוגרים יכולים להשתלב בפעילות במשרדים אלה.

 

מה לומדים בקורס של מכללת Nadlanline?

 

הסביבה העסקית

 

משתתפי קורס תיווך נדל"ן לומדים על שלוש צלעותיו של שוק המקרקעין בישראל - גופי הממשלה, אנשי העסקים והצרכנים. הם לומדים על סוגי עסקאות וסוגי מוצרים, על קבוצות מכירה ורכישה, על שוק השכירויות ועל משקיעים זרים. הסטודנטים לומדים על פרוצדורות התנהלות תקינות בתחום התיווך למול רשויות המדינה והבנקים. הם לומדים פרקים בניהול עסקים ובחשבונאות, כדיני מיסים וניהול תזרים מזומנים.

 

אסטרטגיה עסקית

 

בקורס לומדים גם כיצד ליצור תכנית אסטרטגית נכונה לשיווק נכסים, החל משלב גיוס הנכס, דרך הכנתו למכירה ועד הגישה ללקוחות והטיפול בהם. הסטודנטים לומדים ליצור לעצמם אזור של פעילות נדל"נית, לבנות סביב העסק שלהם מעגל השפעה, לעקוב אחר קצב התקדמות הפעילות העסקית ועוד.

 

תדמית

 

במסלול נרכשות גם מיומנויות של בניית תדמית טובה למנהל עסק ולסוכן, ויצירת קשרים ושיתופי פעולה פוריים עם סוכנים נוספים בארץ ובחו"ל. התלמידים לומדים לסגל לעצמם סגנון תיווך ומכירה אישי, וכן סדר עבודה המשדר ארגון ויסודיות, הכולל: תיקי עבודה, מסמכים, טפסים, פגישות ומצגות אפקטיביות.

 

משא ומתן

 

המשתתפים לומדים כיצד לנהל משא ומתן יעיל עם לקוח, באמצעות שכלול היכולת לנתח את הציפיות והצרכים של הלקוחות. כמו כן, הם לומדים כיצד לסגור עסקאות מכירה, איך להגיע לפשרות וליישוב מחלוקות בין בעל נכס לקונה פוטנציאלי, באיזה אופן ניתן להתמודד עם התנגדויות, וכן הלאה.

 

עבודה נכונה

 

משתתפי הקורס לומדים אף איך להיעזר באתרי אינטרנט ובמאגרי מידע מקוונים על מנת לנהל את העסק שלהם ביעילות רבה יותר. כמו כן, הם לומדים שימושי מחשב בסיסיים, שיידרשו להם בעבודתם, כהתכתבויות בדואר אלקטרוני, הגדרת תזכורות, קידום אתר העסק ועוד. הקורס כולל גם היבטים משפטיים, בהם חייב להיות בקיא מתווך הנדל"ן, ובשלב זה מתכוננים הסטודנטים למעבר מבחן הרישוי למתווכים.

 

מתכונת הלימוד

 

התכנית כוללת פתרון מבחני רישוי לדוגמא, ביאור פסקי דין, למידה באמצעות מצגות גרפיות וסרטים, סימולציות המדמות מצבים טיפוסיים בהם נתקלים מתווכים בעבודתם, תרגולים ועוד. הלימודים מתקיימים בשעות הערב, פעמיים בשבוע. הקורס מועבר בירושלים, ברחובות, בחיפה, בבאר שבע, ברמת גן, בחדרה וברעננה.

 

 

נושאים נוספים

 

 • חוק המתווכים
 • גישת היועץ
 • שיווק באינטרנט
 • נכס יד שנייה
 • ניהול זמן אפקטיבי
 • דיני מקרקעין     
 • שיווק נדל"ן בינלאומי     
 • ועוד

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה לנדל"ן Nadlanline

ssssssssss

פורום לימודי נדל``ן

קורס קריאת תכניות בניין
איציק בן ישי
1 תגובות
קורס מפקח בניה באשקלון
פינטויצחק
1 תגובות
קורס קריאת תכניות בנייה
סטס אברמוב
1 תגובות
לימוד נדלן במכללת אשקלון
אור
1 תגובות
מוסדות לימוד בשמאות מקרקעין
חן
1 תגובות
קורס הכנה לשמאות מקרקעין
אורי
1 תגובות
כדאי ללמוד שמאי מקרקעין?
ירון דורני
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן950 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,056 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp