לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הנדסאי > תקשורת אינטראקטיבית

תואר הנדסאי בלימודי תקשורת אינטראקטיבית


מחפש/ת מידע על לימודים? תקשורת אינטראקטיבית? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי חשמל
כימיה תרופתית
הנדסאי חקלאות
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי בניין
הנדסאי מכשור רפואי
הנדסאי קירור ומיזוג אויר
הנדסאי סאונד וקול
 
 
תקשורת אינטראקטיבית
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי אנימציה והדמיה
הנדסאי פלסטיקה
הנדסאי רכב
הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית
הנדסאי מכשור ובקרה
הנדסאי סביבה
הנדסאי תוכנה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי תקשורת אינטראקטיבית, מעניין אותך?

 

תחום התקשורת האינטראקטיבית הוא אחד מהתחומים המרתקים, המורכבים והמתפתחים היום במדיה. כדי להסביר מהי תקשורת אינטראקטיבית, די לנו להביט על מסך במחשב. בניגוד לאמצעי תקשורת כמו רדיו וטלוויזיה (ישנן טלוויזיות אינטראקטיביות) בה העברת המסר היא חד כיוונית, תקשורת אינטראקטיבית, כמו באינטרנט למשל היא דו כיוונית ומאפשרת למשתמשים מכמה כיוונים ליצור קשר הדדי.

 


כיום תחום זה הוא מתפתח ביותר, חדשני ורב תחומי, ובו נושאים רבים כמו: הפקה, מולטימדיה, אינטרנט, פס רחב, טכנולוגיות סלולאריות, טלוויזיה אינטראקטיבית, שידורי לווין, תקשורת סלולארית, מערכות למידה מרחוק, עיצוב, תוצרי דפוס, מוצרי הדמיה ומולטימדיה, עיצוב אתרים דינמיים, פיתוח ממשקי משתמש, משחקי מחשב, פיתוח לומדות, ועוד. סטודנטים רבים הלומדים בענף מדווחים על הנאה רבה מלימודיהם.

 

למה כדאי לי ללמוד הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית?

 

תחום התקשורת האינטראקטיבית נמצא כל הזמן בהתפתחות ומקיף אותנו כל העת ובשל כך עולה הצורך באנשי מקצוע שישתלבו במקצועות התקשורת האינטראקטיבית. המיומנויות, הידע והכלים המקצועיים שמקנים מוסדות הלימוד, יאפשרו לבוגרי המגמה להשתלב בעיסוק מעניין ורלוונטי באחד מהתחומים הבאים: תחום האנימציה, עיצוב לאינטרנט, עיצוב לטלוויזיה, פרסום על שלוחותיו, מיתוג חברות ומוצרים, טיפוגרפיה ועוד.

 

 

מה הם המוסדות שמכשירים ללימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית?

 

  • מכון אבני - במכון שהוא למעשה מכללה לאמנות ועיצוב בתל אביב יש מחלקה לתקשורת אינטראקטיבית ולימודי תקשורת אינטראקטיבית בכמה אופציות לבחירתכם: הנדסאי תקשורת אינטראקטיבי, שילוב של מדעי הרוח עם תקשורת אינטראקטיבית, ומעצב תקשורת אינטראקטיבית.

 

  • מכללת ספיר - בית הספר להנדסאים וטכנולוגיה - מכללת ספיר הנמצאת בעיר שדרות מציעה לימודי הנדסאי עיצוב מדיה
    ונותנת התנסות מעשית של הסטודנט. מסלול הלימודים מעודכן ומתאים את עצמו כל הזמן לשינויים הטכנולוגיים במשק ולביקוש. המכללה ידועה במתקני הלימוד המתקדמים המצויים בה.

 

  • בית הספר הארצי להנדסאים - טכניון  - בבית הספר להנדסאים חיפה הנמצא בטכניון יש לימודים לתואר הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית, אינטרנט ומולטימדיה. בבית הספר תלמדו את תחומי האינטרנט, טלוויזיה אינטראקטיבית, תוכן לרשתות סלולאריות, משחקים, מצגות, עיצוב גרפי, צילום ועיבוד תמונה, עריכת קול, עיצוב ממשק, תכנות ועוד.

 

  • המכללה האקדמית רופין - בית הספר להנדסאים - בית הספר להנדסאים של המרכז האקדמי רופין מקיים במסגרת לימודי הנדסאים לימודים לתואר הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית. בסופו של דבר תצאו הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית.

 

  • המכללה האקדמית כינרת בעמק הירדן - במכללת עמק הירדן יש בית ספר להנדסאים שהוא חלק מהמרכז ללימודי הנדסה וטכנולוגיה, וניתן ללמוד בו מגוון רחב של תחומי ההנדסה, וביניהם לימודים לתואר הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית. בסיום מסלולי הנדסאי במכללה זו ניתן להמשיך לתואר ראשון בהנדסה, ולזכות להכרה בנקודות אקדמיות.

 

  • הנדסאים באריאל - במרכז יש מחלקת עיצוב ותקשורת ובו מסלול לתואר הנדסאי עיצוב ותקשורת חזותית.

 

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית?

 

תנאי הקבלה ברוב מוסדות הלימוד הם: זכאות לבגרות או ציון חיובי בבגרות באנגלית, מתמטיקה, הבעה עברית, מבחן התאמה או ציון של 500 ומעלה בפסיכומטרי.

 

 

מה משך הלימודים?

 

כדי לקבל תעודת הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית יש ללמוד בין שנתיים לשלוש שנים.

 

מה הן האפשרויות ללימודי המשך בתחום התקשורת האינטראקטיבית?

 

לא קיים תואר ראשון מוכר ומקביל בתחום התקשורת האינטראקטיבית אך ניתן להמשיך ללימודי תואר בתחומים משיקים כגון: תואר ראשון בתחומי העיצוב, ההנדסה והמחשבים. כמו כן, מומלץ לפנות למוסדות הלימוד להכשרת הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית ולברר אילו השלמות נושקות לתחום לימודים זה.

 

איזו הסמכה מקבלים בתום הלימודים?

 

לאחר שהגישו הסטודנטים את פרוייקט הגמר ועברו בהצלחה את הבחינות הפנימיות מטעם מוסדות הלימוד ואת ארבע הבחינות הממלכתיות מטעם מה"ט, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד ודיפלומה הנדסאי מטעם מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע).

 

מה הן אפשרויות התעסוקה של הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית?

 

בוגרי לימודי תקשורת אינטראקטיבית יוכלו להשתלב בשוק העבודה בתחום העריכה והפרסום תוך שימוש בתוכנות העיצוב (פוטושופ ופריהנד) שנלמדו במסלול הלימודים. הידע שנרכש בתכנון ופיתוח משחקי מחשב ובהקמת אתרי אינטרנט מאפשר לבוגרים לעבוד בבתי תוכנה ובחברות ללימוד מרחוק. כמו כן, בוגרי מסלול הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית יוכלו לעסוק בתחום ההדרכה, השיווק וקידום המכירות באינטרנט, תכנון ועיצוב אפליקציות, עיצוב ערוצי תוכן וטלוויזיה ובתפקידים נוספים הקשורים לשימוש בתוכן אינטראקטיבי.

 

אילו מקומות עבודה קולטים בוגרי לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית?

 

רשימת מקומות העבודה בהם יוכלו בוגרי לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית להשתלב כוללת: תעשיית הייטק, חברות פרסום והפקה, בתי תוכנה, חברות המפתחות לומדות ומשחקים, יצרני תוכן לטלוויזיה אינטראקטיבית, חברות תקשורת סלולרית, חברות הפקות וידאו ועוד.

 

מה ההבדל בין תקשורת אינטראקטיבית לתקשורת חזותית וללימודי תואר בתקשורת?

 

הנדסאי תקשורת חזותית מתמקדים בעיצוב גרפי ואחראים לתרגם רעיונות למסר חזותי ולפתח את הנושא העיצובי. תפקידי מעצב תקשורת חזותית כוללים הפקה, צילום, יצירת סקיצה ובניית מודל. לעומתם, הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית עוסקים בשילוב כל תחומי התקשורת (וידאו, טלוויזיה, אינטרנט וכ'ו) עם המשתמש, באופן המאפשר דו כיווניות ביניהם. כדי ליצור את האינטראקציה הזו הההנדסאים עושים שימוש בכל הביטויים האודיו-ויזואליים הקיימים: אנימציה, וידיאו, צילומי סטילס, איורים ,סאונד ועוד. לימודי תקשורת לתואר ראשון שונים לגמרי במהותם ועוסקים בעיתונאות ותקשורת משודרת, מדיה ותרבות פופולארית, פרסום ותקשורת שיווקית .

 

רוצה לדעת יותר על תקשורת אינטראקטיבית? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תקשורת אינטראקטיבית
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תקשורת אינטראקטיבית

חוות דעת של סטודנטים: תקשורת אינטראקטיבית (7 חוות דעת)
התקבלו 7 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
מור ,המרכז הבינתחומי הרצליה, הבינתחומי - תואר בתקשורת בהתמחות תקשורת אינטראקטיבית, 07/04/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
הלימודים מעניינים מאוד והמרכז נותן הזדמנויות להתפתחות של הסטודנטים בתחומים בהם הם מתעניינים אך הלימודים במרכז לא קלים הדרישות גבוהות והשכר לימודים ממש לא זול אז זו תקופה לחוצה אבל בסופו של דבר לומדים אחריות ולומדים על עמידה בלו"ז אז צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה :)

על הקמפוס
הקמפוס נמצא בהרצליה חניה בד"כ יש אבל המרכז מארח הרבה כנסים ואירועים כך שבימים האלה יש קצת בעיה מעבר לכך יש המון פעילות ובד"כ יש מוזיקה ברחבה המרכזית של הקמפוס בקיץ גם הופעות ודוכני אוכל בגדים ועוד מעבר לכל הפעילות הזו יש גם עזרה בלימודים ומרכז קריירה שעוזר במציאת עבודה בתחום שמעניין אותנו, הספרייה גדולה ופתוחה רוב היום הכיתות נוחות והמרצים זמינים ברוב שעות היום לכל שאלה/בקשה
בת שחר,מכון טכנולוגי חולון, עיצוב תקשורת חזותית - HIT, 22/03/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת שאני לומדת את מה שאני רוצה, התחום שבחרתי מאוד מתאים לי ואני מרגישה הגשמה עצמית, אני אוהבת את האווירה במקום עצמו, את הדשא הירוק והמרחב הפתוח, אני לא אוהבת את הבניין עיצוב, מאוד לא מושקע, יש המון בעיות טכנולוגיות (לדוגמא מקרנים לא שמישים), בעיות בבניין כמו רצפות שבורות, חלונות שבורים או בעייתיים, השירוים ל משופצים ועוד..

על הקמפוס
סה״כ אחלה מרצים, משימות מהנות, ואני באה בשמחה ללמוד, יש קשיים של חוסר זמן, מערכות לימוד שלא ניתן לשלב עבודה ביחד עם הלימודים.
 
פורומים בתחום
פורום הנדסאים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
הנדסאי אדריכלות נוף - לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה
לימודי הנדסאי מכונות, מחפש מקצוע?
האם כדאי לך ללמוד לתואר הנדסאי?
הנדסאים - לימודי ערב
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להנדסאי
תל חי - הנדסאים
מכללת אשקלון - הנדסאים
טכניון - הנדסאים
המכללה למנהל - הנדסאים
אורט סינגאלובסקי - הנדסאי
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תקשורת אינטראקטיבית?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
ערעור על ציון (לפני 5 ימים, 19 שעות, 16 דקות)
ערעור על בחינה בגלל פער של שתי נקודות מעובר (לפני 8 ימים, 20 שעות, 33 דקות)
שיחה עם מרצה בתחום הנדסאי תעשייה וניהול (לפני 8 ימים, 22 שעות, 8 דקות)
האם כדאי ללמוד הנדסאי תעשייה וניהול? (לפני 8 ימים, 23 שעות, 23 דקות)
פטור מקורס (לפני 8 ימים, 23 שעות, 57 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD