לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > סוכני ביטוח

לימודי סוכני ביטוח


שונא/ת להפסיד? –  אנשים כמוך דרושים לענף הביטוח בישראל! סיכמנו עבורך את אפשרויות ההתמקצעות ולימודי התואר בתחום סוכנות הביטוח, בבתי הספר בישראל.

 

באפשרותך לקרוא גם על מסלולים מיוחדים לתעודה והשתלמות בנושאים כביטוח ימי, חיתום רפואי, ייעוץ פנסיוני ומזכירות ביטוח. תוכל/י אף לקרוא נתונים חיוניים על משכורות של בעלי מקצוע בתחום הביטוח.

 

מה רצית לדעת עוד? – אם לא הצלחנו "לעלות על" כל הנושאים שבהם דרוש לך מידע מדויק ומפורט, אנחנו מזמינים אותך לכתוב לנו באתר. נציגינו ירימו לך טלפון בהקדם על מנת לתת לך פרטים נוספים, טיפים ועצות.

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

 

מה יש לנו לספר על לימודים במקצועות הביטוח?


המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  לימודי ביטוח, לימודי מקצוע - סוכן ביטוח - למי זה מתאים? כמה זה עולה? איך מתחילים?

כמעט כל אדם נורמטיבי, בישראל ובעולם המערבי, מבטח את עצמו, את יקיריו, את רכבו או נכסים יקרים שבבעלותו. אנשים מחפשים רוגע לנפשם, ומחונכים תמיד להכין עצמם ליום סגריר. סוכן ביטוח אחראי יסייע וייעץ ללקוחותיו מתחילת התהליך ועד לרגע בו עליו לממש את זכויותיו כמבוטח. תחום זה מגלגל כסף רב בכל העולם ודורש הכשרה פורמאלית. כיום, ישנם מוסדות רבים המלמדים את מקצוע הביטוח במסגרת קורסים לקבלת תעודה וגם במסגרת אקדמית לקבלת תואר.
 
ביקוש לאנשי ביטוח
 
תחום הביטוח עוסק בתחומי המשפט, הכלכלה, העסקים ומדע המדינה. בשנים האחרונות עלתה הדרישה בשוק לאנשי ביטוח בעלי רמת מקצועיות גבוהה ומיומנויות ניהול וזאת מפני שענף הביטוח, בארץ ובעולם, מצוי בהתפתחות מתמדת. לאור ההתפתחויות בתחום, עלו בהתאמה גם רמות הידע וההתמחות הנדרשות מהעוסקים בתחום ולכן נפתחו ברחבי הארץ תכניות לימוד מקיפות לתואר ראשון בביטוח הפועלות להעניק לאנשי ביטוח את הידע הכלים והמיומנויות שיהפכו אותם לכוח אדם ברמה גבוהה.
 
מה לומדים?
 
כפי שאמרנו, כל אדם בעולם המערבי מוצא עצמו מבטח משהו, לכן גם כמויות הכסף הזורמות בשוק זה הן עצומות. תארו לכם שלאחר מאמצים לא קטנים הצלחתם ליצור יחסים עם לקוח גדול שמחזיק משאיות. כמובן שהתנהלותכם מולו היא מקצועית ומהוגנת והוא מחליט לבטח אצלכם משאית אחת בהתחלה. הדינאמיקה שנוצרת ביניכם, יוצרת יחסי אמון, ובהמשך הוא מפקיד בידיכם את ביטוחן של כל צי משאיותיו. הפרמיות הן גדולות מאוד והרווח שלכם מהווה פרנסה בהחלט מכובדת.
 
כשתסיימו לימודי ביטוח תוכלו לנהל מערך סיכונים עבור משרדים פרטיים ועבור חברות ציבוריות. תוכלו גם לתת שירותי ייעוץ לחברות ולאנשים פרטיים, לעבוד כסוכנים כשכירים או כעצמאיים ועוד. בין התחומים בהם תוכלו להתמקד נמצאים: ביטוח סיכונים עסקיים, ביטוח משרדי ממשלה ומוסדות ציבוריים, ביטוחי אחריות, ביטוחים ימיים,  ועוד. רמת ההתמחות הנדרשת מן העוסקים בתחום הולכת ועולה עם התפתחות הענף בתעשייה.
 
מהו משך זמן הלימודים?
 

לימודי ביטוח לתואר ראשון נמשכים שלוש שנים. הם מתקיימים לרוב במתכונת מלאה בה לומדים במספר ימים במהלך השבוע, מתכונת הלימוד מותאמת לרוב לאנשים עובדים וכך מתקיימים לימודי ערב ושיעורים בימי שישי בבקרים.

 

היקפם של קורסים בתחום הביטוח משתנה בין מוסדות הלימוד, בדרך כלל היקפם נע בין כמה חודשים לשנתיים. במסלולים שמוכרים על ידי משרד האוצר ורשות ניירות הערך להכנה למבחני ההסמכה הממשלתיים, סך השעות בקורסים הוא בדרך כלל קבוע וההבדל בין המוסדות הוא בעיקר בתדירות המפגשים ובשעות בהן הם מתקיימים - במסגרת קורסי בוקר או קורסים בשעות הערב. לעיתים ישנם מוסדות שמציעים ללמוד במסלולים מובנים אשר משלבים בין כמה הכשרות בתחום הביטוח, מה שפותח בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה רבות יותר בתום ההכשרה.
 

לימודי תעודה בתחום הביטוח
 
לצד המסלול לתואר ראשון בביטוח, מתקיימים גם לימודי תעודה בתחום. לימודים אלה הם לרוב קצרי מועד ומיועדים להכשיר את המשתתפים לתחום מסויים בענף הביטוח כמו לדוגמא לימודי ביטוח פנסיוני, קורס ביטוח ימי, קורס חיתום רפואי, לימודי ביטוח אלמנטרי ועוד.
 
הכשרות אלה פונות בעיקר לסטודנטים המתעניינים בתחום הביטוח, כמו גם לעוסקים בתחומים הנושקים לעולם הביטוח ובהם עובדי הבנקים, עובדי חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח, יועצי השקעות ועוד. לימודי תעודה מתקיימים כיום במוסדות לימוד שונים וכן בכמה מבתי ההשקעות ובחברות הביטוח עצמן.
 
היכן לומדים?
 
תואר ראשון בביטוח ניתן ללמוד במוסדות הלימוד הבאים:
 
  • האקדמית נתניה: האקדמית נתניה מקיימת מסלול מיוחד לתואר ראשון בביטוח. הלימודים נמשכים כשלוש שנים וכוללים סמסטרים בחודשי הקיץ. נוסף על התואר הראשון BA בביטוח שמוענק לבוגרים, הם יכולים לגשת למבחנים חיצוניים של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר ולקבל רישיון ייעוץ או שיווק פנסיוני. במוסד לימוד זה נערכים גם לימודי משפטים, תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מדעי המחשב ומסלולים נוספים.

 

קורסים בתחום הביטוח נלמדים במספר מוסדות לימוד ובהם:

 

  • אוניברסיטת אריאל - היחידה ללימודי חוץ: ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל מתקיימת הכשרה לחתמי ביטוח מדופלמים. בקורס לומדים על סוגיות בביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח נכות וביטוח לאובדן כושר עבודה. המסלול מקיף כ - 40 שעות לימוד. כמו כן, נערכות ביחידה הכשרות מקצועיות רבות נוספות בענפים כגון ניהול, פיננסים, נגישות, מחשבים וביטחון.

 

  • המכללה למנהל (פרישה ארצית): במכללה זו פועלת יחידה לקורסים במקצועות הביטוח וייעוץ ההשקעות. ניתן ללמוד בקורסים כגון קורס ביטוח אלמנטרי, קורס ביטוח פנסיוני וקורס יועצי השקעות. כמו כן, במכללה נערכות עוד מגוון של הכשרות מקצועיות בענפים כגון ניהול, תעשייה, מחשבים, עיצוב ועוד.

 

  • המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ: בתחום הביטוח, מציעה היחידה ללימודי חוץ קורס ביטוח אלמנטרי וכן קורס ביטוח פנסיוני. הקורסים הללו מכינים את התלמידים לקראת מבחני הרשות לניירות ערך להכשרה כסוכני ביטוח. מוסד הלימוד מציע עוד מגוון הכשרות בענפי הניהול, החשבונאות, הפיננסים, התעשייה, הבניין וענפים נוספים.

 

  • היחידה ללימודי חוץ המכללה לעסקים קטנים ובינוניים (רחובות): במוסד זה ניתן ללמוד בקורס ייעוץ פנסיוני, שמעניק הכשרה מקיפה בתחום הפנסיה בישראל. כמו כן, ניתן ללמוד בקורסים נוספים כגון קורס שמאות מקרקעין, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס יועצי מס וקורס יזמות עסקית.

 

  • היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן): מוסד הלימוד מציע קורס ביטוח אלמנטרי, אשר מכין לקראת מבחני ההסמכה באחד הענפים המבוקשים בעולם הביטוח היום. עוד נלמדים במכללה קורסים בענפי הניהול, החשבונאות, האימון, הייעוץ ועוד.

 

  • המכללה המשותפת (פרישה ארצית): במכללה המשותפת נלמדות הכשרות שונות בתחום הביטוח, בהן קורס ביטוח אלמנטרי וקורס ייעוץ פנסיוני. עוד נלמדים במכללה זו קורסים כגון קורס הנהלת חשבונות, קורס משכנתאות ובנקאות, קורס מינהל עסקים וייזום עסקי וקורס סחר בינלאומי וייבוא וייצוא.

 

  • מכללת אורין שפלטר (ברחבי הארץ): זהו מוסד לימודי תעודה שמתמקד במקצועות הביטוח ושוק ההון. בין הקורסים שמתקיימים בו נכללים קורס ביטוח אלמנטרי, קורס ייעוץ פנסיוני, קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים ומסלולי לימוד נוספים.

 

  • המכללה לפיננסים וביטוח (תל אביב): במכללה זו נלמדים מגוון קורסים בתחומי הביטוח וניהול הפיננסים, ביניהם קורס ביטוח פנסיוני, קורס ניהול תיקים, קורס שמאות, קורס חיתום רפואי וקורס ניתוח ניירות ערך שמכין את תלמידיו לקראת בחינת מקצועית א'.
  
אפשרויות תעסוקה והתפתחות
 

בפני בוגרי קורסים והכשרות בתחום הביטוח נפתחות מגוון של אפשרויות תעסוקה, במגזר הציבורי והפרטי. הם יכולים לעסוק כסוכני ביטוח ,כיועצים או כמנהלי סיכונים בחברות ביטוח, בארגונים בתחום שוק ההון, בקופות גמל וקרנות פנסיה, בבנקים ובמשרדים עצמאיים. במסגרתם תפקידם הם יכולים לעסוק בכל תחומי הביטוח ולבטח אנשים פרטיים וחברות גדולות וקטנות.

 

תחום הביטוח הוא דינמי ומציע אפשרויות לקידום מקצועי בפני העוסקים בו. מי שמעוניינים להמשיך לצמוח ולקדם את הקריירה יכולים לפנות להכשרות מקצועיות נוספות ולהרחיב את סל הכלים שבידיהם. ניתן לרכוש כלים משלימים גם דרך השתתפות בקורסים בענפים משיקים, כגון קורסים בניהול פיננסי, קורסי ניהול, קורסים בתחום החשבונאות, קורסים בשוק ההון ומסלולים דומים, שמאפשרים להרחיב את נקודת המבט ולהבין בענפים חשובים נוספים בעולם העסקי. בחברות הביטוח ישנו ביקוש מתמיד לעובדים איכותיים ומיומנים וככל שהעובדים מגיעים עם סל כלים נרחב ומגוון יותר, כך הם יכולים לספק לעצמם יתרון מול מועמדים אחרים וגם להשפיע לטובה על רמות השכר שלהם.

 שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום ביטוח

רוצה לדעת יותר על סוכני ביטוח? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על סוכני ביטוח
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד סוכני ביטוח

חוות דעת של סטודנטים: ביטוח (40 חוות דעת)
התקבלו 40 דירוגים בציון ממוצע: 4.5 מתוך 5    
עינב,אורין שפלטר, אורין שפלטר - ביטוח אלמנטרי, 15/11/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את המרצים
האווירה המשפחתית
והעזרה בכל בעיה שיש - באים לקראת הסטודנט בכל דבר שצריךעל הקמפוס
5 דקות הליכה מקניון עזריאלי
הכיתות מרווחות ומעוצבות

ליטל,אורין שפלטר, אורין שפלטר - ביטוח פנסיוני, 15/11/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת מאוד את היחס האישי למרות הכמות הגדולה של הסטודנטים והמקצועיות היוצאת דופן של המרצים

על הקמפוס
מכללה באווירה משפחתית, לא נותנת לך להתייאש בדרך למרות הקושי בהשגת המטרה, הסטודנט הוא לפני הכל
שאלות הגולשים על ביטוח

 קורס מזכירות בכירה עם התמחות משפטית וביטוח17/12/2018    (16 צפיות)
 חיתום אלמנטרי, מקצועות הטיפול או שיווק דיגיטלי?11/12/2018    (29 צפיות)
 האם יש ביקוש לחתם ביטוח בשוק העבודה?18/11/2018    (52 צפיות)
 קורס הנחיית קבוצות לדוברי רוסית11/11/2018    (52 צפיות)
 קהל יעד ללימודי ביטוח פנסיוני08/11/2018    (33 צפיות)
 מה מחיר קורס ערב במזכירות ביטוח בשרון?16/10/2018    (171 צפיות)
 קורס ייצוג בביטוח לאומי30/09/2018    (51 צפיות)
 קורס סוכן ביטוח אלמנטרי26/09/2018    (71 צפיות)
 האם כדאי ללמוד קורס סוכן ביטוח אלמנטרי או פנסיוני?26/08/2018    (283 צפיות)
 קורס מזכירות משפטית או ביטוח באזור השרון והמרכז03/06/2018    (98 צפיות)


מלגות וימים פתוחים ביטוח

מלגות
ימים פתוחיםשירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על סוכני ביטוח?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בחינת רישוי (לפני 2 שעות, 28 דקות)
קורס הידראוליקה (לפני 2 שעות, 54 דקות)
קורס גינון (לפני 3 שעות, 11 דקות)
קורסי הכנה למבחן הרופאים הממשלתי (לפני 5 שעות, 17 דקות)
קורס מזון ומשקאות (לפני 5 שעות, 20 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD