רוצה פרטים על מנהל עסקים ספורט ובריאות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר במנהל עסקים בהתמחות ניהול ספורט ובריאות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מנהל עסקים ספורט ובריאות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ספורט, אימון ובריאות

 

להיכנס לתחרות

 

כושר גופני, משחקים ותחרויות אתלטיות מהווים תופעה תרבותית פופולרית, שקיבלה תאוצה בעשרים השנים האחרונות. חלקים גדולים בציבור היום לא רק מעריצים ספורטאים מקצועיים, אלא גם לוקחים חלק פעיל בעצמם בעשייה הספורטיבית. הם הולכים לחדרי כושר, מתאמנים באופן עצמאי, משתתפים במרתונים ובתחרויות מסוגים נוספים, וכן הלאה. המודעות הגוברת למאפיינים בריאותיים הקשורים בפעילות הספורטיבית מקנה יציבות לפופולריות של תעשייה זו בחברה.

 

העיסוק בניהול ספורט מצריך כישורים עסקיים לצורך הנהגה של סוכנויות שחקנים ולהובלת פעולות שיווק של תחרויות בענף. אנשים הנהנים מעבודה עם אנשים, ורוצים לראות את עצמם מתחככים יום יום עם אתלטים, ימצאו מענה בתכניות לתואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות זו. עבודת מנהל הספורט יכולה להתמקד באימון ספורטאים, בשיקום ומניעת פציעות ספורט או בעסקים ושיווק.

 

על הלימודים

 

התכניות לתואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ספורט, אימון ובריאות מקנות לסטודנטים המשתתפים בהן תשתית ידע טובה להשתלבות תעסוקתית בתחום הטיפול הגופני ובתחום האימון הגופני, הכולל גם תת קטגוריה רחבה של אימון להרזיה ולשמירת משקל, וקטגוריה של אימוני כוח. כמו כן, תכניות אלו מכוונות לתת ידע וכלים לצורך ניהול מועדוני כושר ובריאות, ניהול אירועי ספורט, שיווק וכדומה. הן כוללות גם היבטים של יזמות וחדשנות, שמטרתן לתת למעריצים ולמשתתפים חוויה טובה עוד יותר ולהגדיל את ההכנסות בענף הספורט.

 

מתכונת הלימוד

 

המסלולים השונים מעוצבים באופן המחבר כמה שניתן בין המציאות הממשית ובין תכנים אקדמיים תיאורטיים. תכניות הלימודים מתעדכנות מעת לעת, כאשר גישות שכבר אינן רלוונטיות מוחלפות בכלים פרקטיים יותר להשגת יתרונות בשוק. בנוסף, קיים בהן דגש על אחריות קהילתית ופיתוח כישורי מנהיגות וחוש אתי. סגל ההוראה בתכניות אלו מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום העסקי, הכלכלי והניהולי, ומיזמים ואישים בכירים בחברות ספורט.

 

 

התמחויות בתואר

 

הסטודנטים הלומדים בתכנית רשאים לבחור בין התמחות בניהול ספורט ובין התמחות במדעי האימון. כמו כן, לשם קבלת הסמכה נוספת הם יכולים לבחור מבין שלושה סוגי תעודה: תעודה באימון תחרותי, תעודה בקידום הבריאות או תעודה בטיפול במגע. מקצועות הטיפול בהם אפשר לקבל הכשרה במסגרת התכנית הם: הידרותרפיה, עיסוי רפואי וספורט תרפיה.

 

היקף הלימודים

 

התכניות לתואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ספורט, אימון ובריאות מקיפות 120 נקודות זכות אקדמיות, כאשר הלימודים נמשכים לאורך שמונה סמסטרים. מפגשי הלימוד מתקיימים לאורך כל השנה (גם בחודשי הקיץ) במתכונת של יום לימודים באמצע שבוע, בתוספת יום שישי.

 

תעודות הסמכה

 

בוגרי התכנית מקבלים בסיום הלימודים שלוש תעודות: תעודת תואר BA במנהל עסקים, תעודה בניהול ספורט או בניהול בריאות, ותעודה נוספת באחד מן התחומים הבאים: אימון ספורטיבי, אימון לקידום בריאות או טיפול במגע.

 

יש לוודא מול המועצה להשכלה גבוהה, שהתואר הראשון המוענק בתכנית זו אכן מוכר על ידי משרד החינוך.

 

 איפה לומדים?

 

אתם ודאי רוצים לדעת היכן מתקיימים הלימודים, מתי מתקיימים ימים פתוחים ומה עלות התואר. נציגי השירות האישי שלנו עאן עם תשובה לכל שאלה שלכם. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות האישי שלנו חינם לחסוך זמן וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מנהל עסקים ספורט ובריאות?

רוצה לדעת יותר על מנהל עסקים ספורט ובריאות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד מנהל עסקים ספורט ובריאות

התאמה לתפקיד ניהולי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מנהל עסקים ספורט ובריאות

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית למנהל עסקים הם כישורים לוגיים אנליטיים טובים, לצד כישורים כמותיים טובים. שליטה טובה בשפה האנגלית הכרחית הן ללימודים והן לתעסוקה. הבנה טובה בתחום המילולי (שפתי) וכמו כן כישורים טכנולוגיים באופן כללי, מהווים יתרון.
תחומי העניין המתאימים הם התחומים היזמיים - עסקיים (ניהול, כספים) לצד תחומי עניין חברתיים (רצון לעבוד עם אנשים) וארגוניים (הבנה בנהלים, זכויות, חברות).
מבחינת תכונות האישיות, בטחון עצמי, רצון להוביל, להשפיע, לנהל, עצמאות ולעיתים משיכה קלה ללקיחת סיכונים. כל זאת לצד פתיחות בינאישית, יכולת יצירת קשר בינאישי בקלות - מהוות תכונות חשובות לעוסקים בתחום.
איזון בין רגשנות (אמוציונליות) לצד מחשבה (רציונליות), יציבות ובשלות אישית - מהווים יתרון בולט לעוסקים בתחום.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp