רוצה פרטים על חשבונאות בלי פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

ראיית חשבון - חשבונאות ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על חשבונאות בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בחשבונאות ללא ציון פסיכומטרי

  

בדרך כלל על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון בחשבונאות או לחוגים לכלכלה המקיימים מגמות חשבונאות, דרושים הן ציון ממוצע בבגרות והן ציון בבחינה הפסיכומטרית. במכללות ציון הפסיכומטרי הדרוש לשם קבלה לתכניות השונות נע בין 580 ל – 640, ובאוניברסיטאות נדרש אף ציון גבוה יותר בפסיכומטרי. כך למשל, באוניברסיטת חיפה רוב המתקבלים לחוג לחשבונאות הם בעלי ציון 680 ומעלה בפסיכומטרי.

 

 

יחד עם זאת, כיום ניתן להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי. מקומות מצאנו עבורכם אפשרות להשתלב בתכניות ללימודי חשבונאות מבלי שתצטרכו לעבור את הבחינה הפסיכומטרית כלל. תכניות אלו הן בעלות מאפיינים מיוחדים נוספים. חלקן מקנות לכם אף תמיכה לימודית וסיוע במימון שכר הלימוד, וחלקן גמישות לא רק בתנאי הקבלה, אלא גם בשעות הלימוד. הנה לפניכם פירוט על אפשרויות הלימוד הללו:

 

אפשרויות לימוד ללא פסיכומטרי

 

האוניברסיטה הפתוחה

 

לכל תכניות הלימוד באוניברסיטה הפתוחה ניתן להתקבל ללא ציון פסיכומטרי וללא תעודת בגרות. האוניברסיטה הפתוחה מקיימת תכנית גמישה לתואר בחשבונאות עם חטיבה בכלכלה, כאשר במסגרתה ישנם קורסים המציבים דרישות קדם. הכוונה היא שלא תוכלו להירשם אליהם, אם אין לכם ידע בנושא מסוים. את הידע הזה תוכלו להשלים באמצעות השתתפות בקורס רלוונטי. נוכל כבר לומר לכם לדוגמא, שעליכם להגיע עם ידע בהנהלת חשבונות וחישובים מסחריים בטרם תוכלו להתקדם אל לימודי היסוד בחשבונאות. יש לציין, כי מכללת רעננה, מכללת רחובות ומכללת רמת גן פועלות בחסות האוניברסיטה הפתוחה, ולכן יש להניח שהן מקיימות תנאי קבלה דומים.

  

אוניברסיטת אריאל בשומרון

  

באוניברסיטת אריאל מתקיימת אפשרות לקבלה אוטומטית על סמך ממוצע בגרות גבוה, יש צורך בממוצע 100 ומעלה, וכן בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 85 ומעלה או ברמת 5 יחידות בציון 70 ומעלה. מי שהציון שלהם במתמטיקה נמוך מרף זה נדרשים למכינת השלמה "מתמטיקה לכלכלנים". כמו כן, יש לציין כי המועמדים נדרשים להציג ציון סיווג באנגלית במסגרת מבחן אמי"ר או אמיר"ם.

 

 המכללה אקדמית הדסה ירושלים

  

הלימודים מתקיימים במסלול משותף עם כלכלה. במסגרת תנאי הקבלה קיים מסלול המתבסס על ציוני הבגרות. כדי להתקבל יש צורך בממוצע בגרות 95 ומעלה וכן יש לעבור ראיון קבלה מקוון בהצלחה.

 

המכללה האקדמית ספיר

   

בין אפשרויות הקבלה ללימודים במכללה האקדמית ספיר מתקיים מסלול על סמך ציוני בגרות. המועמדים נדרשים לממוצע בגרות 95 ומעלה ונוסף על כך בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 75 או ברמת 5 יחידות בציון 65. הקבלה היא בכפוף להחלטה של יושב ראש וועדת קבלה מחלקתית.

  

המסלול האקדמי המכללה למינהל

 

 במסלול האקדמי המכללה למינהל הלימודים בתחום מתקיימים במסגרת לימודי מנהל עסקים. כדי להתקבל, על המועמדים להיות בעלי ממוצע בגרות של 100 ומעלה. בעלי ממוצע בגרות שבין 100 - 85 יכולים להתקבל במעמד על תנאי בכפוף למעבר של מספר קורסים בתואר הראשון. מועמדים שברשותם ממוצע בגרות של 85 ומטה יכולים ללמוד במסלולי המכינות (אליהם ניתן להתקבל גם על סמך ציון בבחינת מימ"ד).

  

 

המרכז הבינתחומי הרצליה – תכנית קרן אור

 
במרכז הבינתחומי הרצליה יש הזדמנות למועמדים המגיעים משכונות עוני ומעיירות פיתוח להתקבל לבית הספר למנהל עסקים ולהתמחות בחשבונאות במסגרת תכנית "קרן אור". בתכנית זו אין צורך בציון פסיכומטרי, וגם ציוני הבגרות לא חייבים להיות גבוהים. יחד עם זאת, זכאות לבגרות ושירות צבאי או לאומי הם תנאי קבלה הכרחיים. גם כאן נדרשים המועמדים להוכיח רמת מוטיבציה גבוהה ושאפתנות במהלך שבוע מיון אינטנסיבי, המדמה את הלימודים באקדמיה וכולל הגשת מטלות ובחינות.

 

 

אלו המתקבלים לתכנית זוכים במימון של כ – 90% מסך עלות הלימודים ובתנאי תשלום שכר לימוד נוחים ביותר. הלימודים בתכנית זו מאופיינים בתמיכה אקדמית וליווי צמוד מקרב בוגרי התכנית, המשמשים כחונכים לסטודנטים במסגרת מרכזי למידה. הם עוברים מכינה במקצועות מתמטיקה ואנגלית, ומשם ממשיכים ללימודי התואר הראשון.

 

שערי מדע ומשפט הוד השרון

 

במכללה זו לא מבקשים ציון פסיכומטרי כקריטריון קבלה ללימודי חשבונאות. יש צורך בממוצע 90 ומעלה בתעודת הבגרות, וכן לבגרות באנגלית ובגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה. יש לעבור בחינת אמי"ר לסיווג רמה באנגלית ולהציג ציון 185 ומעלה.

 

אוניברסיטת תל-אביב 

 

במסגרת מתווה הקורונה של אוניברסיטת תל-אביב, מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודים אלה בשנת תשפ"א ואשר נפגעו כתוצאה מביטול מועדי הפסיכומטרי של בחודש אפריל 2020, יכולים להתקבל על סמך בגרות. יש צורך בזכאות לבגרות ובה בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 85 ומעלה וכן בגרות באנגלית ברמת 5 יחידות בציון 80 ומעלה. יש לציין כי מתווה זה אינו מתייחס לתכנית משפטים וחשבונאות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על חשבונאות בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על חשבונאות בלי פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp