רוצה פרטים על חשבונאות בלי פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

ראיית חשבון - חשבונאות ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על חשבונאות בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

תואר ראשון בחשבונאות ללא ציון פסיכומטרי

 

האם אפשר להתקבל ללימודי חשבונאות מבלי לעבור פסיכומטרי?

 

בדרך כלל על מנת להתקבל ללימודי חשבונאות או לחוגים לכלכלה המקיימים מגמות חשבונאות, דרושים הן ציון ממוצע בבגרות והן ציון בבחינה הפסיכומטרית. במכללות ציון הפסיכומטרי הדרוש לשם קבלה לתכניות השונות נע בין 580 ל – 640, ובאוניברסיטאות נדרש אף ציון גבוה יותר בפסיכומטרי. כך למשל, באוניברסיטת חיפה רוב המתקבלים לחוג לחשבונאות הם בעלי ציון 680 ומעלה בפסיכומטרי.

 

יחד עם זאת, כיום ניתן להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי. מקומות מצאנו עבורכם אפשרות להשתלב בתכניות ללימודי חשבונאות מבלי שתצטרכו לעבור את הבחינה הפסיכומטרית כלל. תכניות אלו הן בעלות מאפיינים מיוחדים נוספים. חלקן מקנות לכם אף תמיכה לימודית וסיוע במימון שכר הלימוד, וחלקן גמישות לא רק בתנאי הקבלה, אלא גם בשעות הלימוד. הנה לפניכם פירוט על אפשרויות הלימוד הללו:

 

אפשרויות לימוד ללא פסיכומטרי

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל – תכנית שער פתוח

 

במסלול האקדמי המכללה למינהל קיימת תכנית "שער פתוח", באמצעותה ניתן להתקבל לתכניות לתואר ראשון במכללה על סמך תעודת בגרות מלאה, ומבלי להזדקק למעבר של המבחן הפסיכומטרי. מעבר לתעודת בגרות, כישורים המעידים על פוטנציאל למצוינות ורמת מוטיבציה גבוהה הם תנאים הכרחיים לקבלה לתכנית זו. המועמדים עוברים אף ראיון אישי.

 

במסגרת הלימודים בתכנית "שער פתוח" הסטודנטים אף זוכים למענה מיוחד לצרכיהם ולאווירת לימודים משפחתית. במהלך התואר נוצרות קבוצות לימוד מגובשות, בהן מתכוננים יחדיו למבחנים. היתרון הנוסף בתכנית זו הוא האפשרות לקבל מלגות סיוע כלכלי וכן מלגות בעבור התנדבות ומעורבות חברתית.

 

 

המרכז הבינתחומי הרצליה – תכנית קרן אור

 

במרכז הבינתחומי הרצליה יש הזדמנות למועמדים המגיעים משכונות עוני ומעיירות פיתוח להתקבל לבית הספר למנהל עסקים ולהתמחות בחשבונאות במסגרת תכנית "קרן אור". בתכנית זו אין צורך בציון פסיכומטרי, וגם ציוני הבגרות לא חייבים להיות גבוהים. יחד עם זאת, זכאות לבגרות ושירות צבאי או לאומי הם תנאי קבלה הכרחיים. גם כאן נדרשים המועמדים להוכיח רמת מוטיבציה גבוהה ושאפתנות במהלך שבוע מיון אינטנסיבי, המדמה את הלימודים באקדמיה וכולל הגשת מטלות ובחינות.

 

אלו המתקבלים לתכנית זוכים במימון של כ – 90% מסך עלות הלימודים ובתנאי תשלום שכר לימוד נוחים ביותר. הלימודים בתכנית זו מאופיינים בתמיכה אקדמית וליווי צמוד מקרב בוגרי התכנית, המשמשים כחונכים לסטודנטים במסגרת מרכזי למידה. הם עוברים מכינה במקצועות מתמטיקה ואנגלית, ומשם ממשיכים ללימודי התואר הראשון.

 

האוניברסיטה הפתוחה

 

לכל תכניות הלימוד באוניברסיטה הפתוחה ניתן להתקבל ללא ציון פסיכומטרי וללא תעודת בגרות. האוניברסיטה הפתוחה מקיימת תכנית גמישה לתואר בחשבונאות עם חטיבה בכלכלה, כאשר במסגרתה ישנם קורסים המציבים דרישות קדם. הכוונה היא שלא תוכלו להירשם אליהם, אם אין לכם ידע בנושא מסוים. את הידע הזה תוכלו להשלים באמצעות השתתפות בקורס רלוונטי. נוכל כבר לומר לכם לדוגמא, שעליכם להגיע עם ידע בהנהלת חשבונות וחישובים מסחריים בטרם תוכלו להתקדם אל לימודי היסוד בחשבונאות. יש לציין, כי מכללת רעננה, מכללת רחובות ומכללת רמת גן פועלות בחסות האוניברסיטה הפתוחה, ולכן יש להניח שהן מקיימות תנאי קבלה דומים.

 

שערי מדע ומשפט הוד השרון

 

במכללה זו לא מבקשים ציון פסיכומטרי כקריטריון קבלה ללימודי חשבונאות.

 

 

קראו עוד - לימודי חשבונאות - ראיית חשבון

שירות אישי חינם

צריך פרטים על חשבונאות בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על חשבונאות בלי פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp