לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שני תקשורת

לימודים לתואר שני בתקשורת


 מחפש/ת מידע על לימודים? תואר שני תקשורת? אנחנו רוצים לעזור לך! 


דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.
 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  תואר שני בתקשורת

 

גדי סוקניק אולי לא למד לתואר שני בתקשורת, אולם התחום המתפתח בצעדי ענק בכל העולם, הכולל מערכות חדשות, מולטימדיה, אינטרנט, שידורי לווין ומעבר אינפורמציה במהירות האור בין יבשות מצריך יותר ויותר מומחים בתחום. תואר שני בתקשורת מתקיים במסלול שאינו מחקרי, ללא חובת הגשת תיזה.


גם בוגרי תואר ראשון שאינם מתחום התקשורת יכולים להתקבל לתואר שני בתקשורת, אולם יידרשו ללימודי השלמה מסוימים. תואר שני בתקשורת מאפשר לשלב לימודים עיוניים, הכוללים קורסי תשתיות בתחום התקשורת לצד קורסים מתקדמים, עם התמחות מעשית בתחומי התקשורת השונים, הכוללים סדנאות יצירה והפקה בתחומים שונים כגון: עיתונות, רדיו, יחסי ציבור, קולנוע, תקשורת סלולרית, דוברות, הפקה, פרסום, ועוד.

 

מטרת הלימודים

 

כדאי ללמוד לתואר שני בתקשורת בשל העובדה כי רבים מסיימים כיום תקשורת לתואר ראשון במכללות ובאוניברסיטאות בארץ במסלולים דו חוגיים וחד חוגיים, וקיימת רוויה בשוק הישראלי. יתרון משמעותי יינתן לאלו שיסיימו תואר שני. הבוגרים ישתלבו בתעשיית הטלוויזיה, הקולנוע, האינטרנט, הפרסום והשיווק ועוד. הכסף הוא בהחלט גדול, בעיקר בתחום השיווק והפרסום.

 

לימודי תואר שני בתקשורת

 

בשנים האחרונות, בשל ההתפתחות המואצת של תחום התקשורת, עלה הביקוש ללימודי תואר שני בתקשורת. לימודים אלה מיועדים בעיקר לבעלי תואר ראשון בתקשורת, אך גם בוגרי תארים אחרים יוכלו להגיש מועמדותם למסלול. לימודי תואר שני בתקשורת אפשריים במסגרת מסלול שאינו מחקרי - מסלול ללא תיזה, או במסלול מחקרי, הכולל תיזה.

 

מי שבוחר במסלול המחקרי יוכל להמשיך ללימודי דוקטורט. לימודי תקשורת לתואר שני מוצעים במגוון מסלולים כגון: תקשורת ועיתונות, תקשורת השוואתית, תקשורת פוליטית, טכנולוגיה וחברה ועוד.

 

מטרת התוכנית היא להקנות הכשרה אקדמית מתקדמת ומקיפה בתחום התקשורת שביסודה חשיבה ערכית, ביקורתית ובונה. הכשרה זו תסייע לסטודנטים לעשות שימוש בידע הנרכש בביצוע עבודתם בפועל.

 

 

תוכניות הלימוד

 

תוכניות הלימוד במסלול לתואר שני בתקשורת כוללות תכנים עדכניים בתחום התקשורת וחושפות את הסטודנטים להבנת הסביבה התקשורתית המודרנית בישראל ובעולם ולאמצעי התקשורת החדשים. כמו כן, במהלך הלימודים הסטודנטים מתוודעים אל ארגוני התקשורת הפועלים, ולומדים להכיר את קהליהם ואת הגורמים התרבותיים, הכלכליים ,החברתיים, והפוליטיים המעצבים אותם.

 

לימודי תואר שני בתקשורת מעניקים ידע נרחב בתחומי תקשורת המונים, מדיה, חברה, דעת קהל, פוליטיקה, תרבות ועוד. בין הנושאים העיקריים ניתן למנות: תקשורת ותרבות, מדיה חברה ותרבות, עיתונות, אתיקה בתקשורת, שיווק ופרסום, דמוקרטיה ומהפיכה תקשורתית, עיתונאות כתובה ומשודרת, תקשורת חזותית וקולנוע, עריכת חדשות, פוסט מודרניות בתקשורת, תקשורת פוליטית, קסטואליות, קופירייטינג, חזותית בדיון הציבורי, מדיניות תקשורת, משטר מדינת ישראל, מוסדות התקשורת, תיאוריות ושיטות מחקר בתקשורת ועוד.

 

בנוסף, הסטודנטים משפרים את יכולת הניתוח האקדמי שלהם באמצעות השתתפות בסמינריונים שנתיים הכוללים נושאים רבים כגון: חקר השיח והטקסט,מעברים בצמתים של תקשורת, המקרים והמסרים של טכנולוגיה ומבנה, תקשורת בצמתים של חברה ותרבות, מיתוסים וריטואלים, גלובליזציה וזהות לאומית בעידן של ריבוי ערוצים, תקשורת במלחמה ושלום, אסטרטגיות של סיקור, תקשורת, דעת קהל ועוד.

 

 

קורסים וסדנאות

 

במהלך הלימודים מתקיימות גם סדנאות מעשיות מתקדמות וקורסי מעבדות. במסגרת הסדנאות, מפתחים הסטודנטים את יכולותיהם בתחומים שונים כגון: דברור, הופעה בציבור , מיומנויות מתקדמות בכתיבה, מיומנויות מתקדמות בתקשורת דיגיטאלית סדנת רדיו ועוד.

 

קורסי המעבדות מקנים לסטודנטים התנסות מעשית בתחום התקשורת ומתבססים על סוגיות אמיתיות ועל חשיבה ומחקר עיוניים. קורסי המעבדות כוללים, בין השאר, מעבדת תקשורת במיזמים חברתיים, מעבדת תקשורת ודמוקרטיה, מעקב מדיה, מעבדת סיקור בטחוני וכתבות צבאית, מעבדת דיפלומטיה ציבורית (הסברה), מעבדת תקשורת, משפט ואתיקה ועוד.

 

לבסוף, נדרשים הסטודנטים במגמה להגיש פרויקט סיום שמסכם את הידע העיוני והמעשי שנרכש במהלך הלימודים ומהווה המשך ישיר לסמינרים ולמעבדות.

 

 

מהו משך זמן הלימודים?

 

תואר שני בתקשורת נלמד במשך שנתיים במגוון תכניות לימודים.

 

כמה זה עולה?

 

שכר לימוד ללימודי תואר שני משתנה בהתאם למוסד הלימודים. לרוב, ניתן להגיש בקשה לקבלת מלגות ע"י מוסד הלימודים או גופים חיצוניים.

 

היכן לומדים?

 

בארץ ניתן ללמוד גם במכללות וגם באוניברסיטאות. בין היתר ניתן ללמוד תקשורת לתואר שני ב:

 

  • האקדמית נתניה - הלימודים לתואר השני לתקשורת באקדמית נתניה מוכרים ע"י המועצה להשכלה גבוהה, במסלול לא מחקרי. יתרונות הלימודים היא בגמישותה לגבי מערכות השעות, המאפשרת שילוב בין לימודים ועבודה, כאשר ניתן לרכז את הלימודים ביום אחד עד יומיים במשך השבוע בשעות אחה'צ ובימי ו'.

 

  • אוניברסיטת חיפה - האוניברסיטה הצפונית מעניקה תואר מוסמך בתקשורת לבוגריה במגמת תקשורת, דגש על התמחות בנושא מחקרי.

 

  • המרכז הבינתחומי הרצליה - במרכז הבינתחומי הרצליה מתקיימת תכנית לתואר שני בתקשורת ומדיה חדשים, אשר בא להכשיר אנשי מקצוע להבנת התרחשויות דינמיות בעולם התקשורת הדיגיטלית. המסלול נפרש על פני שנה אחת הכוללת שלושה סמסטרים רצופים והוא מותאם לאנשים עובדים.

 

  • אוניברסיטת בן גוריון בנגב (באר שבע) - האוניברסיטה מציעה תואר שני בתקשורת, במסלול לא מחקרי, עם דגש על לימודי כתיבה ועריכה עיתונאית, רדיו וטלויזיה.

 

  • האוניברסיטה העברית (ירושלים) - תואר שני בתקשורת ועיתונאות של האוניברסיטה העברית מתקיים בתכנית מחקרית או במסלול ללא תזה. הסטודנטים יכולים לבחור בין המגמות בתקשורת פוליטית, באינטרנט ומדיה חדשים, בתקשורת וקולנוע או במסלול לימודי תקשורת רב תחומיים.

 

  • אוניברסיטת תל-אביב - התואר השני בתקשורת של אוניברסיטת תל-אביב כולל היכרות קרובה עם מגוון פלטפורמות מדיה, הסטודנטים משתתפים במפגשים עם אנשי תקשורת וחוקרים ולוקחים חלק בפרקטיקום בארגונים חברתיים שבו הם מתנסים בשימוש במדיה לשינוי חברתי.
     


שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום תואר שני בתקשורת

רוצה לדעת יותר על תואר שני תקשורת? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר שני תקשורת
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד תואר שני תקשורת

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני בתקשורת (11 חוות דעת)
התקבלו 11 דירוגים בציון ממוצע: 3.8 מתוך 5    
מור,אוניברסיטת בר אילן, תואר שני בתקשורת פוליטית - אוניברסיטת בר אילן, 15/10/2017
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת את לימודי היהדות שהעשירו אותי מאד גם בתואר הראשון. אוהבת את האווירה הנקייה שיש בקמפוס, שקט ושלווה, מרצים ברמה גבוהה ואפשרות להתקדם בתחום. התקבלתי גם ללימודי הוראה אך החלטתי מטעמים כלכליים לדחות זאת.

על הקמפוס
כמו קיבוץ, מרצים נחמדים מאד וצנועים, יש ירידים והפסקות פעילות והרבה פעילות ציבורית והרצאות מרתקות חיצוניות. בחרתי להמשיך לתואר שני מתוך תחושת נוחות ובטחון בניגוד לאוניברסיטאות אחרות.
עידן,אוניברסיטת תל אביב, תואר בתקשורת, 19/10/2014
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב את הגודל , את האנשים , את האירועים ואקסטרא סטודנט , את המרצים והמתרגלים ואת המערכת הממוחשבת , את האפשרויות הרבות לקבלת מלגות איכותיות והשתתפות בפרויקטים חינוכיים וציבוריים חשובים .

על הקמפוס
הקמפוס הוא רחב היקף עם המון המון סטודנטים והמון סטודנטיות ... יש בו קפיטריה נחמדה וספריה סמוכה, הכיתות לרוב אחלה, ממוזגות ומרווחות
שאלות הגולשים על תואר שני בתקשורת

 קבלה ללימודי המשך בתקשורת ללא תזה לבוגרי MBA21/11/2018    (126 צפיות)
 תואר שני בתקשורת דיגיטלית25/10/2017    (477 צפיות)
 קורס בכתיבה עיתונאית לבעלי תואר שני בתקשורת01/10/2017    (455 צפיות)
 האם כדאי לעבור למסלול תקשורת דיגיטלית ממידענות?24/04/2017    (540 צפיות)
 ממוצע מתחת ל85 - תואר שני בתקשורת בתל אביב16/03/2017    (561 צפיות)
 שכר לימוד - תואר שני בתקשורת פוליטית 28/03/2016    (664 צפיות)
 תואר שני תקשורת פוליטית לבוגר משפטים08/02/2016    (711 צפיות)
 קבלה לתואר שני בתקשורת לבוגרי מכללה23/01/2016    (680 צפיות)
 תואר שני בתקשורת פוליטית - אפיקים תעסוקתיים24/07/2015    (803 צפיות)
 התלבטות - תואר שני בתקשורת או מנהל עסקים בהתמחות שיווק?21/07/2015    (916 צפיות)

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר שני תקשורת?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שני בתקשורת
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר בתקשורת (לפני 3 ימים, 7 שעות, 48 דקות)
תואר ראשון בתקשורת בלי פסיכומטרי (לפני 12 ימים, 5 שעות, 24 דקות)
תואר ראשון בתקשורת בלי פסיכומטרי (לפני 14 ימים, 12 שעות, 13 דקות)
לימודי דוברות ויחסי ציבור (לפני 39 ימים, 5 שעות, 15 דקות)
איפה כדאי ללמוד דוברות ויחסי ציבור? (לפני 40 ימים, 10 שעות, 15 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD