רוצה פרטים על לימודי שירותי אנוש לתואר שני?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

שירותי אנוש לתואר שני - דואגים ללקוחות ולאזרחים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי שירותי אנוש לתואר שני? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בשירותי אנוש
 
להביט בעיניי האזרח
 
אנשים רבים מבקשים לקבל שירות בסיסי כלשהו, למשל בעירייה או במשרד הפנים, ויוצאים מתוסכלים. הם מרגישים שלא הבינו מה רוצים מהם או שקיבלו יחס מזלזל ואף משפיל. הסבר טיפוסי לתחושה מביכה זו הוא - לפקידה לא היה מצב רוח טוב היום. אך האמת היא הרבה יותר מורכבת. תואר שני בשירותי אנוש מקנה את הידע והכלים לראיית התמונה הרחבה לצורך שיפור מתן השירות לאזרח בארץ.
 
תכנית הלימודים מתמקדת בתהליכים ובעקרונות הקשורים לתכנון, הפעלה, ניהול וייעול מתן שירותים ציבוריים במגזרי המשק השונים, כגון: קופות חולים, משטרה, משרדים ממשלתיים הפתוחים לקהל הרחב, ועוד. תכני הלימוד עוסקים במערכות השירות בחברה ובמשק, בפיתוח שירותים אפקטיביים ובזיהוי צרכים בקרב האוכלוסייה.
 
להבדיל מתואר שני במשאבי אנוש, תכניות בשירותי אנוש מתמקדות בטיב השירותים השונים הניתנים לקהל הלקוחות בארגונים שונים, פרטיים וציבוריים. הלימודים אינם עוסקים דווקא ביעילות כוח האדם בארגון, אלא לוקחים בחשבון כמה גורמים יחד: עובדים, מנהלים ולקוחות.
 
תכנית הלימודים
 
תכנית הלימודים עוסקת בהיבטים הפסיכולוגיים והחברתיים של שירות לקוחות, בוחנת התנהגויות וצרכים של לקוחות ושל עובדים, ומציעה אפשרויות לניהול נכון ושיפור במתן שירות בארגונים שונים.
 
 
המשתתפים מפתחים ‏ידע ‏ומיומנויות ‏בניהול ‏ובהובלת‏ שינוי ‏בחברות, משכללים את ‏‏היכולת‏ להבין את הלקוחות ואת העובדים, מנתחים את היחסים בקרב קבוצות עובדים, ואת מערכת הגומלין שבין העובדים וההנהלה. כמו כן, הם בוחנים סוגיות הקשורות לשיפור איכות השירות מנקודות ראות של מעסיקים ולקוחות, לומדים כיצד אפשר לצמוח מתוך משברים בחברה, ועוד.
 
מתכונת הלימוד
 
משך זמן הלימודים לתואר השני הוא שנתיים אקדמיות, הנפרשות על פני יום או יומיים בשבוע. קיימים שני מסלולי לימוד: מסלול מחקרי שבמהלכו כותבים עבודת תזה, ומסלול עיוני שבסיומו עוברים הסטודנטים בחינת גמר.
 
נושאי לימוד
 
 • תיווך יעיל בין העובדים למנהלה
 • ניהול לפי יעדים
 • הפקת לקחים מכישלונות והצלחות
 • פיתוח מודלים עסקיים
 • תהליכי מיון והערכה של עובדים חדשים
 • עיצוב זהות העובדים באמצעות טקסטים
 • שוויון והפליה במקומות עבודה     
 • גורמים המשפיעים על איכות הקשר בין נותן השירות ללקוח      
 • ועוד
 
קהל היעד
 
הלימודים מתאימים לאנשים שאכפת להם ממערך השירותים לאזרח במדינה, ולמי שרואים עצמם בתפקיד אחראי הכולל הכשרת והדרכת עובדים ומנהלים בארגונים מגוונים.
 
תנאי קבלה
 
המועמדים לתואר שני בשירותי אנוש אמורים להחזיק בתואר ראשון במדעי החברה או במדעי הבריאות, בממוצע ציונים הנע בין 80 ל – 85. ישנה העדפה לבוגרי לימודי אנוש. סטודנטים שאינם בעלי רקע מתאים יידרשו לעבור סדרת השלמות.
 
 
אפשרויות לימוד
 
 • מכללת אפקה (תל אביב) - מציעה מסלול ללא תזה בהנדסה וניהול מערכות שירות, המיועד לבוגרי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

 

 • אוניברסיטת חיפה - מציעה תכנית לתואר שני בשירותי אנוש בשני מסלולים, עם תזה וללא תזה, במתכונת של יום לימודים מלא, אחת לשבוע.
 
אפשרויות תעסוקה
 
מסיימי התכנית יוכלו להשתלב כמעט בכל מקום עבודה ציבורי המעניק שירות לקהל לקוחות, כגון: בנקים, קופות חולים, חברות ביטוח, תחנות משטרה ועוד.
 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי שירותי אנוש לתואר שני?

רוצה לדעת יותר על לימודי שירותי אנוש לתואר שני?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי שירותי אנוש לתואר שני
חוות דעת של סטודנטים: לימודי שירותי אנוש לתואר שני
התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 3.8 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp