רוצה פרטים על תואר שני בניהול תעשייתי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני בניהול תעשייתי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני בניהול תעשייתי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בניהול תעשייתי

 

מנהיגות בעסקים

 

ענף הניהול התעשייתי מהווה שילוב של מנהל עסקים, טכנולוגיה והנדסה. הוא מתרכז בהובלת היסודות החיוניים לתפקוד ארגונים, מפעלים וחברות, בסדרי גודל שונים, ובניהול המערכים הלוגיסטיים והקמעונאיים שלהם. הם מנהלים תעשייתיים אמונים על מציאת שיטות לייעול העסק, בין היתר דרך מחקר מתמטי והנדסי. העיסוק היום יומי שלהם כולל ניהול של גורמים רבים, כמו משאבי מידע, מקורות כלכליים, המשאב האנושי בארגון, המלאי, וכן היבטי שיווק שונים.

 

למי מיועדים הלימודים?

 

תואר שני בניהול תעשייתי מיועד למהנדסי תעשייה, למנהלי לוגיסטיקה ולאחראיים על ההיבטים הפיננסיים בחברות ובארגונים. כמו כן מתאימים הלימודים לבעלי ידע אקדמי ומעשי במנהל עסקים או בענפי התעשייה, המעוניינים להתקדם לתפקידי מפתח בשוק העבודה.

 

 

תכנית הלימודים

 

בתחילת התכנית, מכירים הסטודנטים מספר גישות עדכניות בתורת הניהול, ורוכשים מיומנויות מתקדמות למחקר אקדמי. בהמשך, הם מעמיקים בהיבטים השונים הנוגעים למידע בתעשייה, כמו שיתופי פעולה בין חברות, ושימוש במערכות בינה מלאכותית. הם נחשפים לשיטות להגברת הפעילות אפקטיבית בארגון, ומכירים דרכים למיון של עובדים, ואפשרויות לשתף אותם בתהליכי קבלת ההחלטות. נוסף על כך, הם לומדים על המשאבים הפיננסיים של ארגונים, בוחנים כדאיות של פרויקטים, ודנים בסוגיות פנים - ארגוניות של מיסוי ומשכורות.

 

מתכונת הלימוד

 

התכנית מתפרשת על פני שנתיים, כאשר המפגשים נערכים בדרך כלל פעמיים בשבוע, בשעות הערב או בימי שישי בשעות הבוקר ואחר הצהרים. חלק ממוסדות הלימוד מציעים לסטודנטים בחירה בין מסלול מחקרי בו כותבים תזה, לבין מסלול שאינו מחקרי. מוסדות אחרים מקיימים את התכנית במסלול ללא תזה בלבד. במסגרת השיעורים, לוקחים המשתתפים חלק בהרצאות עיוניות, בסדנאות מעשיות ובדיונים קבוצתיים.

 

נושאי הלימוד

 

 • חדשנות בידע הטכנולוגי
 • קשרי אדם ומכונה
 • מערכות בינה מלאכותית
 • הנדסת גורמי אנוש
 • אמינות בתעשיית ההייטק
 • תכנון פרויקטים בתעשייה
 • דרכי פניה ללקוחות
 • יישומי תמחור מתקדמים
 • בקרת תהליכי ייצור
 • מערכים קמעונאיים ותכנונם
 • מניעה וחיזוי של תקלות
 • מודלים לקידום מכירות
 • משאבים ארגוניים בניהול פרויקטים    
 • ועוד

 

תנאי קבלה

 

לתכנית מתקבלים מועמדים שלהם תואר ראשון במקצועות ההנדסה, מנהל העסקים, הכלכלה, מדעי החברה או מדעי החיים, בממוצע ציונים גבוה מ - 85. מועמדים שהתואר הראשון שלהם אינו בנושאים אלו, נדרשים על פי רוב להשתתף בשיעורי השלמה. בחלק ממוסדות הלימוד, הם נדרשים גם לניסיון מעשי בניהול תעשייתי של ארגונים או חברות, של שלוש שנים לפחות. מועמדים שעומדים בדרישות הסף מוזמנים לריאיון קבלה אישי, שנערך בפני ועדת קבלה.

 

תעודה

 

סטודנטים המסיימים את לימודיהם במסלול בהצלחה, זכאים לקבל תואר שני MA או תואר שני בהנדסה המוענק מטעם מוסד הלימוד. לרוב, מותנית קבלת התואר בהגשת התזה או עבודת הגמר היישומית, במעבר כל בחינות הגמר ובהגשת המטלות העיוניות.

 

בחלק ממוסדות הלימוד, בוגרים המעוניינים בכך יכולים להמשיך את לימודיהם לתואר שלישי.

 

 

מוסדות

 

 • שנקר (רמת גן): זהו מסלול התמחות מתוך התכנית לתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול, המתקיים ללא תזה. התכנית מקיפה צרכים עדכניים של חברות בישראל, ומייעדת את בוגריה לתפקידי ניהול קמעונאי בכירים. השיעורים מקנים ידע מקיף בניהול אסטרטגיות תפעול, ייצור בהייטק, ויישומים הנדסיים בבינה מלאכותית.

 

 • אוניברסיטת בן גוריון בנגב (באר שבע): אחד המסלולים מתוך מגוון התארים המתקדמים במחלקה להנדסה וניהול של האוניברסיטה. התכנית סוקרת את מגוון ההיבטים בחקר הביצועים והניהול, וכן עוסקת בטכנולוגיות מידע מתקדמות ו"חכמות", שדרושות להובלה בסביבה עסקית בת זמננו. התכנית כוללת התמחות ממוקדת באנליטיקה לעסקים, בה עורכים ניתוח של פעולת סביבות ארגוניות.

 

 • אוניברסיטת בר אילן (רמת גן): תכנית לתואר MA עם או בלי כתיבת תזה, הכוללת מגוון שיעורים וסדנאות בנושאי תפעול, משאבי אנוש, כלכלה וטכנולוגיה. המשתתפים דנים בסוגיות במנהיגות עסקית ובתכנון אסטרטגיה, שנועדו לייעל את התנהלותם של ארגונים גדולים וקטנים כאחד. 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני בניהול תעשייתי?

רוצה לדעת יותר על תואר שני בניהול תעשייתי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד תואר שני בניהול תעשייתי

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במנהל עסקים

התקבלו 117 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp