תואר שני במשפטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

תואר שני במשפטים .LL.M במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

פנים חדשות במשפט

 

כשהחברה משתנה, גם חייהם של עורכי הדין משתנים. כך לדוגמא, עם צמיחת העסקים באינטרנט והתקשורת המאסיבית ברשתות החברתיות, נפתחים תיקים מסוגים חדשים, הנוגעים לזכויות הפרטיות ולהגנה על קניין רוחני. הגידול בשוק הסטארט-אפים מביא עמו צורך טרי בהבהרות חוקיות בנוגע ליזמות טכנולוגית. מהפכת המחירים בסלולר ועליית המודעות הציבורית למעללי חברות התאגיד הגדולות, מעוררות תרבות של תביעות ייצוגיות. גם השחיתות בקרב נבחרי הציבור נמאסה, ויותר אנשים מעוניינים לרכוש יכולת וידע, שיעזרו להם לדאוג לשמירת הערכים החברתיים.

 

בוגרי תואר ראשון במשפטים המעוניינים להעמיק את הידע שלהם, ורוצים להתמחות במשפט העסקי או הפרטי, לפי בחירתם האישית ונטיית לבם, מוזמנים להצטרף לתכנית לימודים לתואר שני .LL.M במשפטים. במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון מציעים מסלול המתייחס לנישות החדשות שנוצרו בפעילות עורכי הדין.

 

בתכנית זו פטור מדמי רישום. הנרשמים יכולים לקבל מלגות לימוד.

 

תכנית הלימודים

 

התכנית מקנה למשתתפיה כלים מעשיים ויישומיים לצד הבנה תיאורטית רחבה ומתקדמת בתחום הפלילי, בדיני נזיקין, בביטוח, מכרזים, מיסוי, תובענות ייצוגיות ועוד. הם עוסקים בסוגיות עדכניות בעולם המשפט ודנים בהיבטים הבין לאומיים והישראליים של המשפט הפרטי או העסקי. הסטודנטים לומדים לבצע מחקר משפטי ומחדדים את כישוריהם בכתיבה משפטית. הסטודנטים יכולים לבחור במסלול כללי או להתמקד בתחום משפט עסקי או משפט פרטי. 

 

מתכונת הלימוד

 

תכנית הלימודים לתואר השני מורכבת מקורסי יסוד בסיסיים שעוסקים בהרחבה בנושאים ובסוגיות שנלמדו במסגרת התואר הראשון, וכוללת מגוון רחב של סמינרים מאתגרים לבחירה. המסלול מתפרש על פני ארבעה סמסטרים, כאשר שלושה מהם מוקדשים לקורסי חובה, ללימודי בחירה ולסמינרים, והסמסטר הרביעי מיועד כולו לעבודה על סמינריונים מחקריים, והוא כולל מפגשים מרוכזים. הלימודים מתקיימים אחת לשבוע, החל משעות אחר הצהרים.

 

 

נושאי לימוד

 

הנה כמה מהנושאים שנלמדים בתואר השני במשפטים:

 

  • דיני קניין רוחני
  • דיני יזמות טכנולוגית
  • דיני תובענות ייצוגיות
  • סוגיות מתקדמות בדיני נזיקין
  • סוגיות מתקדמות במשפט הפלילי    
  • דיני ביטוח
  • דיני ערבות
  • דיני מכרזים
  • מיסוי בין לאומי    
  • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, הממוקם בהוד השרון, הוקם לפני כ - 20 שנה במטרה להכשיר סטודנטים בענפי המשפט השונים. במרכז ניתן ללמוד לתואר ראשון במשפטים ובחשבונאות, או בתכנית רב תחומית בממשל, חשבונאות ומשפטים. בנוסף קיים בשערי מדע ומשפט תואר שני במשפטים LLM. סגל המרכז מכין את הסטודנטים לקראת בחינות הלשכה ומסייע להם במהלך לימודיהם. כמו כן, מוצעות מגוון מלגות והטבות לסטודנטים אשר מתקשים בתשלום שכר הלימוד. לקבלת פרטים ומידע לגבי מלגות יש לפנות למדור הרישום של מוסד הלימוד.
 

תנאי קבלה

 

בשערי מדע ומשפט, תנאי הקבלה לתואר שני במשפטים מתאימים רק לבעלי תואר ראשון במשפטים LL.B ממוסד אקדמי מוכר וממוצע ציונים של 80 ומעלה בלימודי התואר. 

 

תעודה ותנאי הסמכה

סטודנטים המסיימים בהצלחה את לימודיהם במסלול ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תואר שני "LLM" במשפטים, המוענק מטעם המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp