לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שני משפטים

לימודים לתואר שני במשפטים


 מחפש/ת מידע על לימודים? תואר שני משפטים? אנחנו רוצים לעזור לך! 


דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.
 

 


המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  

עוד מסלולים ומידע על לימודים לתואר שני במשפטיםתואר שני במשפטים - כמה זה עולה? איך מתחילים?

תואר שני במשפטים מכונה גם תואר .LL.M. על מנת לעסוק בעריכת דין אין חובה להמשיך לתואר המוסמך, אך מי שמעוניין להעשיר את עצמו ולהעמיק את הבנתו בתחום המשפטים, מוזמן להשתתף בתכניות אלו. כמו כן, מכיוון ששוק עורכי הדין הוא שוק רווי, תואר שני יכול להוות יתרון לבעליו. 
 
למה כדאי לי ללמוד?
 
רוב הסטודנטים לתואר זה לומדים לצורך העשרה ובעיקר לצרכי הכרה מקצועית לצורך גמול או שכר. רק כ - 3% מכלל הלומדים פונים למסלול מחקרי, שאיתו ניתן להמשיך אל צמרת האקדמיה. יתרון משמעותי יותר במשרדים הגדולים יהיה לאלו שילמדו תואר שני במשפטים דווקא באנגליה או בארה"ב, שם יקבלו פרקטיקה בשפה משנית ובצורת משפט שונה ובכך יעמיקו את הידע שלהם, ובעיקר יתאימו למשרדים גדולים העובדים עם לקוחות במדינות שונות בעולם, ולא רק עם ישראליים.
 
 
מטרת הלימודים
 
במהלך לימודי המוסמך מעמיקים הסטודנטים את השכלתם המשפטית וקונים ידע נרחב המאפשר להם להתמקד בנושא ספציפי למטרות מקצועיות או למטרות מחקר. מי שרוצה להמשיך לתואר שלישי ולפרסם מאמרים וספרים עיוניים, צריך לבחור במסלול הכולל כתיבת עבודת תזה מחקרית.
 
מסלולים והתמחויות
 
להלן מגוון מסלולי התמחות לדוגמא במשפטים, להעמקה בתואר השני:
 
 • משפט בינלאומי
 • גישור
 • משפט עסקי או מסחרי
 • משפט עברי
 • משפט, חברה ופוליטיקה
 • הדין הישראלי     
 • משפט, היסטוריה ופילוסופיה     
 • ועוד
 
כמו כן, ניתן למצוא מסלולי לימוד שמשלבים את לימודי התמחות במשפטים עם תחום דעת נוסף, כמו כלכלה או מנהל עסקים, מדעי המדינה ועוד.
 
מהו משך זמן הלימודים?
 
הלימודים אורכים בין שנה לשנתיים, תלוי במוסד האקדמי ובתכנית הנבחרת. תנאי הקבלה הם בדרך כלל תואר ראשון ממוסד מוכר. באוניברסיטאות הסינון יהיה גם על פי ממוצע ציוני התואר הראשון.
 
 
כמה זה עולה?
 
בין 10,000 ל - 20,000 ש"ח בשנה, תלוי במוסד האקדמי. תארים בחו"ל – בעיקר באוניברסיטאות בארה"ב - עולים הרבה יותר, ולעיתים אף יותר ממשלשים את שכר הלימוד.
 
היכן לומדים?
 
כמו שצויין, לימודי תואר שני במשפטים נלמדים בלא מעט מוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל. בין הבולטים ניתן לציין:
 
 • המרכז הבינתחומי הרצליה: במרכז הבינתחומי מוצעת תכנית לתואר שני במשפט עסקי,. התכנית אורכת שנתיים, ומתקיימת במתכונת של ערב באמצע שבוע ויום שישי בבוקר. ייתכנו ימי לימוד נוספים בהתאם לבחירת התלמיד בקורסים המוצעים במערכת. לתכנית מתקבלים בוגרי תואר ראשון בעלי ציונים טובים ובעלי ניסיון מקצועי.
 
 • המסלול האקדמי המכללה למינהל: המסלול האקדמי מציע תואר שני במשפטים .LL.M  בשנה אחת. הלימודים מתקיימים בקמפוס החדיש בראשון לציון, וכוללים מספר מגמות התמחות בלימודי המשפטים. מספר מגמות ומספר בוגרים רב שהשתלב בעולם המסחרי והמשפטי בהצלחה הקנו למכללה למנהל את מקומה במכללות המובילות בלימודי המשפטים לתואר שני.
 
 • האקדמית נתניה: מוסד הלימוד השוכן בקמפוס חדשני ומאובזר מציע מסלול לימודי משפטים לתואר שני .LL.M  ייחודי  בתחום המשפט המסחרי והעסקי. לימודים במסלול דו שנתי בימי שלישי צהריים ושישי בוקר. 
 
 • האוניברסיטה העברית:  ספינת הדגל של החינוך המשפטי בישראל, הפקולטה הוציאה משורותיה את טובי המשפטנים ובכירי השופטים בישראל. המסלול ללימודי התואר השני – מסלולי התואר השני מתמחים במשפט פלילי, קניין רוחני וטכנולוגיה עילית, משפט מסחרי. קיים סינון גבוה של המועמדים, ויש יתרון לבוגרי משפטים של האוניברסיטה העברית.
 
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט: בשערי מדע ומשפט מציעים ארבעה מסלולי לימוד לתואר שני במשפטים LL.M - מוסמך כללי, התמחות במשפט עסקי, והתמחות במשפט פרטי. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע ונפרשים על פני ארבעה סמסטרים.

 

 • הקריה האקדמית אונו: בקריה מציעים תואר שני במשפטים הן במסלול הכולל תזה, והן במסלול שאינו דורש הגשת עבודה מחקרית. תכנית הלימודים מתקיימת בשיתוף פעולה מקצועי עם אחד מבתי הספר המובילים בעולם ללימודי משפטים, השייך לאוניברסיטת קולומביה.

 

האם כדאי להמשיך לתואר שני במשפטים?


יצאנו לשאול את הסטודנטים והבוגרים הטריים מה הם חושבים באמת על התואר השני במשפטים. שמענו מהם עד כמה התואר פרקטי לדעתם, איך הוא עזר להם לקדם את הקריירה ובאופן כללי האם הוא כדאי.


כיצד התואר השני במשפטים עזר לך בקריירה (עזר להתקבל לעבודה חדשה? או - להתקדם בעבודה הנוכחית? עזר לך לקבל העלאה?)


אופיר בר, שמסיים עכשיו את התואר השני במשפטים במסלול מחקרי בקריה האקדמית אונו, עונה: התואר השני מאור עזר לי, העובדה שלמדתי לתואר שני במשפטים מציבה את הידע המשפטי שלי מעל לרמת הבסיס ונותנת לי ידע עמוק ויכולת מחקר משפטי. היכולת שתרגלתי במהלך הקורסים עזרו לי להתקבל ופתחו בפני הזדמנויות שלא היו אפשרויות אם היה לי רק ידע בסיסי מלימודי המשפטים. היכולת למחקר משפטי מאפשר לי להשתלב בתיקים בפרופיל גבוה, ואפילו בין לאומי. הבמה שקיבלתי במכללה, ובמסגרת פרויקט משלחות לאוניברסיטאות בחו"ל, חשפו אותי למשפטנים מובילים, מה שעזר לקדם הזדמנויות.


אמירה כהן, שסיימה תואר שני במשפטים ללא משפטנים במסלול האקדמי המכללה למינהל, אומרת: בחרתי בתואר השני להרחבת האופקים שלי, ולא בהכרח מטעמי קריירה. אני עובדת בבית ספר לשפה האנגלית, ואת התואר הראשון עשיתי בספרות אנגלית. כמי שמלמדת אנגלית, יש לי היום יותר נושאי שיחה מול הלקוחות שלי, ואני מבינה בתחומים רבים יותר. זה מעלה את הרמה המקצועית שלי ומרחיב את הידע.


צחי אביב, שסיים לאחרונה תואר שני במשפטים במכללה האקדמית נתניה, משיב: אני איש הייטק כבר הרבה שנים, ובחרתי בתואר השני נטו בשביל חוויית הלמידה. למדתי גם לימודי משפטים בתואר הראשון והשתתפתי בקורס בגישור, אני באותו מקום עבודה עוד מלפני שהתחלתי ללמוד, ואני מתכוון להמשיך בעתיד גם לדוקטורט במשפטים, אבל אני לא מעוניין בהסבה מקצועית למשפטים. עם זאת, אני מאמין שבתואר השני אתה לומד פרקטיקות חשובות, שעוזרות בחיי היום יום.


במסגרת התפקיד שלי אני נדרש להתעסק עם חוזים מול חברות אחרות, ועכשיו אני מבין בזה יותר. הקורסים בתואר השני ממוקדים מאוד, כמו למשל קורס חוזים מסחריים, שעזר לי בנושא הזה. התואר השני גם מעיד על יכולת לעמוד במשימות ובפרויקטים רחוקי טווח, על ידע והתמדה, וזה נותן יתרון מול מועמדים אחרים לתפקידים בתחום שלי.התואר השני היה שווה לדעתך את ההשקעה (מבחינת כסף וזמן)?


אופיר: למרות שהתואר השני יותר מורכב, ולמרות שקיים פיתוי גדול להתחיל כבר את 'החיים האמיתיים' כעורך דין וכמשפטן, הוא חשוב מאוד למי שרוצה קריירה משמעותית בתחום המשפט. התואר מאוד מקדם חשיבה, מפתח את הדרך שבה לומדים נושא לעומק ומחדד את הדרך שבה בוחנים סוגיה משפטית, מה שמשפר את יכולות ההתנסחות והכתיבה ומאפשר הזדמנויות עבודה שהן מעבר לרמת הבסיס.


אמירה: לגמרי היה שווה את ההשקעה, אדם צריך להתפתח ולא לעמוד במקום. בזמן התואר פוגשים אנשים איכותיים מאוד ומתפתחים דיונים מאוד משמעותיים בכיתה. היה טוב לחזור לספסל הלימודים.


רוב הסטודנטים בתואר השני במשפטים ללא משפטנים הם אנשים שהגיעו כדי להרחיב את האופקים שלהם, אלה אנשים תאבי ידע, שלא בהכרח באו כדי לעסוק בתחום המשפט. אני חושבת שכל אדם צעיר צריך את זה, תחום המשפטים נותן כל כך הרבה כלים לחיים.


צחי: בוודאי שהיה שווה את ההשקעה. ברמה האישית, התואר פתח לי עולמות חדשים ונתן זווית ראיה חדשה, גם אם אני לא עוסק ישירות בתחום המשפט. התואר השני במיוחד סייע לי לשים לב יותר למילה הכתובה ולמשמעות שלה, פרקטיקה שמאוד חשובה לי.

 


היית ממליץ לחברים ללמוד במסלול שלמדת?


אופיר: במילה אחת, כן. מי שרואה את עצמו משתלב בעולם המשפט בישראל חייב להעמיק את הידע והיכולות. התואר השני, ובוודאי שבמסלול המחקרי, מזמן את האפשרות להעמקה הזו. אני ממליץ לכל סטודנט שמעוניין ללמוד משפטים, ובטח לאלו שחייבים לשלב עבודה נוספת, ללמוד במסלול שלמדתי.


אמירה: אני ממליצה כל הזמן לכל תלמידיי לגשת לתואר השני שלמדתי, זה כמעט בגדר חובה בעיני. התואר השני כדאי מאוד, מבחינת ידע, חשיבה יותר מורכבת ורבת ממדים והכלים שהוא נותן לחיים.


צחי: אני תמיד אומר לחברים שלי שאני לא מבין אנשים שעושים רק תואר ראשון. התואר השני אמנם דורש יותר חשיבה מהתואר הראשון, אך פחות השקעה בפועל, והוא מתגמל הרבה יותר ונותן ערך מוסף ביציאה לשוק. הוא מומלץ גם למי שלא מגיע מהתחום.

 שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום תואר שני במשפטים

רוצה לדעת יותר על תואר שני משפטים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר שני משפטים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד תואר שני משפטים

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במשפטים (33 חוות דעת)
התקבלו 33 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
ליאור,הקריה האקדמית אונו, האקדמית אונו - תואר שני במשפטים ללא משפטנים, 05/02/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
בהליך הקבלה לתואר הוענקו תשומת לב גדולה, היוועצות טובה ויחס טוב.. זה כבר עשה את שלו:)

על הקמפוס
באופן כללי, אני די מרוצה מההרצאות, מכיתות הלימוד, מיחס המרצים, ומהקפיטריה המקומית.
אורנת,אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במשפטים ללא משפטנים - בר אילן, 12/12/2018
דירוג: 2/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
שינויים רבים מדיי, עליהם מודיעים בדקה האחרונה. היחס והשירות לסטודנט מתחת לכל ביקורת. רמה אקדמית נמוכה, וכך גך איכות המרצים במסלול.

על הקמפוס
יש אווירה טובה, מבחינת יתר הסטודנטים שלומדים איתי. רצון רב לעזור אחד לשני. האוניברסיטה אינה מתייחסת ברצינות לבקשות ותלונות סטודנטים, ונוהגים לטרטר באופן תדיר ובלתי הגיוני.
שאלות הגולשים על תואר שני במשפטים

 מסלול משפטים ללא משפטנים שנפתח שנה הבאה01/04/2019    (227 צפיות)
 מוסדות לימוד לתואר שני במשפטים ללא משפטנים24/12/2018    (60 צפיות)
 דרישות קבלה לתואר שני במשפטים ללא משפטנים11/12/2018    (192 צפיות)
 קבלה למסלול המחקרי בתואר שני במשפטים02/12/2018    (170 צפיות)
 קבלה ללימודי המשך במשפטים לבוגרי תואר ראשון בחול28/11/2018    (178 צפיות)
 דוקטורט במשפטים לבוגרי תואר שני במשפטים ללא תזה15/10/2018    (232 צפיות)
 השלמת תואר ראשון במשפטים לבוגרי תואר שני במשפטים ללא משפטנים08/10/2018    (399 צפיות)
 התלבטות מבחינת מסלול - מנהל עסקים או משפטים?17/07/2018    (356 צפיות)
 אפשרויות תעסוקה לבוגרי משפטים ללא משפטנים16/07/2018    (263 צפיות)
 איפה ניתן ללמוד משפטים ללא משפטנים?07/07/2018    (201 צפיות)

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר שני משפטים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שני במשפטים
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
האם צריך תעודת בגרות ופסיכומטרי כדי להתקבל למשפטים בגיל 40+? (לפני 12 שעות, 44 דקות)
לימודי משפטים בגיל 48 (לפני 10 ימים, 1 שעות, 3 דקות)
קבלה ללימודי עתודה במשפטים (לפני 10 ימים, 15 שעות, 12 דקות)
קבלה למשפטים בגיל 45+ (לפני 12 ימים, 20 שעות, 46 דקות)
קבלה ללימודי עתודה במשפטים (לפני 14 ימים, 22 שעות, 22 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD