לימודי תואר שני במשפטים במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
לימודי תואר שני במשפטים במכללה למינהל

תואר שני במשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל, אשר ממוקם במערב ראשון לציון, הינה מהמכללות המובילות בישראל. המכללה מציעה מגוון קורסים ומסלולי לימוד לתואר ראשון ותואר שני.

 

הערך המוביל במסלול האקדמי הינו שילוב של הפן המעשי בלימודים האקדמיים, תוך הענקת ניסיון פרקטי לסטודנטים. סגל המרצים במכללה למינהל מורכב ממומחים מובילים בתחומם, והמוסד מקיים קשרים הדוקים עם בכירים בתעשייה ובמשק. כמו כן, אנשי הסגל האקדמי מרצים במכללות ובאוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם. 

 

המכללה הראשונה להעניק תואר במשפטים

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל הייתה המכללה הפרטית הראשונה שקיבלה אישור לפתוח תוכניות לימודים לתואר ראשון ושני במשפטים. בית הספר למשפטים הוקם ע"י פרופ’ דניאל פרידמן, שכיהן בעבר כשר המשפטים של מדינת ישראל. על מנת לעמוד בסטנדרטים אשר מציב עולם המשפטים, אין המשפטן יכול להסתפק בתואר ראשון ועליו להרחיב את עולמו המשפטי ואת הסמכתו.

 

בית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל הינו אחד מהמוסדות המובילים באקדמיה ללימודי תואר שני במשפטים. המכללה מציעה תוכניות לימודים נוחות ללימודים מתקדמים אלו, תוך בניית מערכת שעות התואמת גם עבודה במשרה מלאה.

 

תוכנית הלימודים

 

בראש תוכנית הלימודים לתואר מוסמך במשפטים עומדת פרופ’ פרנסס רדאי, משפטנית בעלת שם בארץ ובעולם בתחומי משפט שונים, ולצידה המנהלת האקדמית ד"ר אורית פישמן-אפורי.
מטרת הלימודים לתואר שני במשפטים במסלול האקדמי הינה הרחבת ידיעותיהם של המשפטנים והעמקת השכלתם המשפטית גם בנושאים ספציפיים.

 

במסגרת התוכנית ללימודי תואר שני במשפטים במכללה למינהל, יכולים הסטודנטים לבחור בין שני מסלולי לימוד - תואר מוסמך במסלול אישי ותואר מוסמך עם התמחות במשפט מסחרי (בדגש על לימודים פיננסיים).

 

LL.M בהתאמה אישית

 

תוכנית הלימודים בהתאמה אישית מאפשרת לסטודנטים להרכיב את מערכת השעות מסביב לתחומים ספציפיים המעניינים אותם במיוחד. הסטודנטים לומדים מספר קורסי חובה ויכולים לבחור בין מגוון רחב של קורסי בחירה. בין קורסי הבחירה השונים מתקיים גם קורס קיץ באוניברסיטת אוקספורד באנגליה וקורס קיץ באוניברסיטת פורדהאם שבניו-יורק.

 

היקף הלימודים בתוכנית הינו 36 ש"ס ומשך התוכנית יכול לנוע בין 4 ל-6 סמסטרים, תלוי במערכת אותה מרכיב כל סטודנט. הלימודים נעשים בערב בימי חול, ובימי ו’ בבוקר.

 

תוכנית הלימודים בהתאמה אישית איננה כרוכה בהגשת תזה.

 

LL.M מסחרי – פיננסי

 

תוכנית הלימודים לתואר שני במשפטים בהתמחות במשפט מסחרי נעשית בשיתוף עם תוכנית MBA של בית הספר למנהל עסקים, וככזו היא מרחיבה את ידיעותיהם של הסטודנטים ואת הכשרתם. מסלול זה נוגע במשפט מהתחום הכלכלי ומעמיק את ההבנה בשוק ההון והארגונים המסחריים, דבר המהווה יתרון גורף בעולם העסקים של היום.

 

היקף הלימודים במסלול הוא 36 ש"ס, המורכבות מקורסי חובה, קורסי בחירה ושני סמינרים.

 

תוכנית הלימודים קבועה מראש, ובה לומדים יום אחד בשבוע בשעות אחר הצהריים ובנוסף לומדים ביום שישי בבוקר, כך מתאפשר לסטודנטים לשלב בין עבודתם ללימודים.

 

המסלול המסחרי – פיננסי מציע גם הוא קורסי קיץ באוניברסיטת אוקספורד באנגליה ובאוניברסיטת פורדהם בניו-יורק.

 

 

הסגל האקדמי

 

הסגל האקדמי של המסלול ללימודי תואר שני במשפטים נבחר בקפידה והוא מורכב מטובי המשפטנים המגיעים מתחומים שונים. רשימת המרצים ארוכה וכוללת, בין היתר, את פרופ’ פרנסס רדאי, פרופ’ ארנה בן נפתלי, פרופ’ חיים זנדברג, פרופ’ סוזי נבות ועוד רבים ומוכרים.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
Whatsapp Whatsapp