תואר שני במשפטים המרכז הבינתחומי הרצליה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במשפטים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על תואר שני במשפטים במרכז הבינתחומי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במשפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה

צעד קדימה בעולם המשפט

 

בוגרים רבים של לימודי המשפטים מחליטים להמשיך את השכלתם ופונים לתואר מוסמך במשפטים. תואר זה אינו נחוץ אמנם כדי לעבוד כעורכי דין אך הוא מקנה ידע רב על נושאים פרקטיים בעולם החוק. הכלים שרוכשים במהלך התואר יכולים לסייע להתקדם לתפקידים בכירים במשרדים גדולים, או לחלופין לפתוח דלת להמשך קריירה מחקרית באקדמיה.

 

התואר השני במשפטים במרכז הבינתחומי מתמקד במשפט הכללי ועוסק גם במשפט העסקי. תוכנית זו פונה לבוגרי תואר ראשון במשפטים אשר שואפים להרחיב את ידיעותיהם בתחום המשפט, תוך צבירת יתרון על פני משפטנים ועורכי דין במשק. המסלול הוא רב תחומי באופיו ועוסק גם בהיבטים חשובים בתחומים כעסקים וכלכלה, שמהותיים מאוד בעבודתם היום יומית של משפטנים.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית זו לתואר שני מאפשרת לתלמידיה להעמיק בסוגיות מתקדמות בעולם המשפט וחושפת אותם להיבטים במשפט מסחרי ובמשפט עסקי. במהלכה, עוסקים לא רק בנושאים בעולם המשפט אלא דנים גם בסוגיות בענפי מנהל העסקים, הכלכלה, האתיקה, החשבונאות ושוק ההון. במהלכם, עוסקים הסטודנטים באתגרים ובדילמות עדכנים עמן מתמודדים משפטנים בענף העסקי.

 

מתכונת הלימוד

 

תכנית זו כוללת ארבעה סמסטרים, ונלמדת במסלול מחקרי הכולל כתיבת תזה או במסלול ללא תזה. השיעורים מתקיימים במתכונת מותאמת לאנשים עובדים וכך מרוכזים המפגשים ביום אחד במהלך השבוע, בשעות אחר הצהריים ובימי שישי.

 

הסטודנטים משתתפים בשיעורי חובה ובחירה וגם בסמינריונים בתחומי המשפט. חלק מקורסי הבחירה מתקיימים בשיתוף פעולה עם בית הספר למנהל עסקים של מוסד הלימוד. בנוסף, התכנית מקיימת קשרים הדוקים לא רק עם בכירים בענף בארץ, אלא גם עם אוניברסיטאות בחו"ל.

 


נושאי הלימוד

 

 • עוולות מסחריות
 • דיני חוזים
 • שוקי ניירות ערך
 • משפט ומימון
 • משפט עסקי אירופי
 • זכויות יוצרים
 • משפט בניתוח כלכלי
 • משפט שלטוני    
 • משפט מסחרי השוואתי    
 • ועוד


סגל הוראה

 

בין המרצים במסלול זה אפשר למצוא: דוקטור שמתמחה במימון חברות ובדיני תאגידים וניירות ערך, אשר עוסקת גם בחקר הרציונאליות; דוקטור למשפטים שמתמקד במחקריו בתופעות הלאומיות, הרב תרבותיות ודיני ההגירה; פרופסור שבנוסף לקריירה במשפטים עוסק גם בייעוץ עסקי לחברות ושימש בעברו דירקטור של הבורסה לניירות ערך; פרופסור אשר שימש בעבר שופט בית המשפט העליון והיועץ המשפטי לממשלה; ועוד.


תנאי קבלה

 

כדי להתקבל לתכנית, המועמדים צריכים להיות בוגרי תואר ראשון במשפטים ממוסד אקדמי מוכר. כמו כן, מועמדים אלו נדרשים להציג בממוצע של 80 לפחות בתואר.

 

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים תכנית זו בהצלחה מקבלים תואר שני LLM במשפטים שניתן על ידי המרכז הבינתחומי הרצליה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה

עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה

ssssssssss

פורום לימודי משפטים

ממוצע בגרויות דרוש משפטים
דור
1 תגובות
הכנה לראיון קבלה למשפטים
אלי שלייפר
1 תגובות
לימודי משפטים במסלול דו חוגי
רותם
1 תגובות
בוגר תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב יכול להתקבל למשפטים בלי בחינות?
יהושע פלד
1 תגובות
אונו או המרכז האקדמי למשפט ועסקים?
ליאל
1 תגובות
הקלות בקבלה לתואר ראשון במשפטים לבוגרי קרימינולוגיה
הודיה כהן
1 תגובות
קבלה למשפטים מעל גיל 50
יגאל
2 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני במשפטים

דליה דורנר
השופטת דליה דורנר, שברשותה קריירה של עשרות שנים בעולם המשפט הישראלי וכהונה כשופטת בבית המשפט העליון, חושבת שאחד הכלים המרכזיים להצלחה בלימודי המשפטים היא אהבה גדולה למקצוע - לבחור תחום התמחות פרקטי מצד אחד, אך קרוב ללב מצד שני.
"אדם צריך לדעת מה הוא רוצה לעשות אבל גם צריך לאהוב את התחום. הוא חייב לגלות בו עניין. אני מקווה שמי שהולך ללמוד משפטים עושה זאת כי הנושא מושך את ליבו... אם אתה רוצה להצליח באמת בעולם המשפט, אתה חייב לאהוב את התחום באמת."
דליה דורנר
שופטת בית המשפט העליון בדימוס
Whatsapp Whatsapp