תואר שני במשפטים המרכז הבינתחומי הרצליה

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במשפטים המרכז הבינתחומי הרצליה

תואר שני במשפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה

צעד קדימה בעולם המשפט

 

בוגרים רבים של לימודי המשפטים מחליטים להמשיך את השכלתם ופונים לתואר מוסמך במשפטים. תואר זה אינו נחוץ אמנם כדי לעבוד כעורכי דין אך הוא מקנה ידע רב על נושאים פרקטיים בעולם החוק. הכלים שרוכשים במהלך התואר יכולים לסייע להתקדם לתפקידים בכירים במשרדים גדולים, או לחלופין לפתוח דלת להמשך קריירה מחקרית באקדמיה.

 

התואר השני במשפטים במרכז הבינתחומי מתמקד במשפט הכללי ועוסק גם במשפט העסקי. תוכנית זו פונה לבוגרי תואר ראשון במשפטים אשר שואפים להרחיב את ידיעותיהם בתחום המשפט, תוך צבירת יתרון על פני משפטנים ועורכי דין במשק. המסלול הוא רב תחומי באופיו ועוסק גם בהיבטים חשובים בתחומים כעסקים וכלכלה, שמהותיים מאוד בעבודתם היום יומית של משפטנים.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית זו לתואר שני מאפשרת לתלמידיה להעמיק בסוגיות מתקדמות בעולם המשפט וחושפת אותם להיבטים במשפט מסחרי ובמשפט עסקי. במהלכה, עוסקים לא רק בנושאים בעולם המשפט אלא דנים גם בסוגיות בענפי מנהל העסקים, הכלכלה, האתיקה, החשבונאות ושוק ההון. במהלכם, עוסקים הסטודנטים באתגרים ובדילמות עדכנים עמן מתמודדים משפטנים בענף העסקי.

 

מתכונת הלימוד

 

תכנית זו כוללת ארבעה סמסטרים, ונלמדת במסלול מחקרי הכולל כתיבת תזה או במסלול ללא תזה. השיעורים מתקיימים במתכונת מותאמת לאנשים עובדים וכך מרוכזים המפגשים ביום אחד במהלך השבוע, בשעות אחר הצהריים ובימי שישי.

 

הסטודנטים משתתפים בשיעורי חובה ובחירה וגם בסמינריונים בתחומי המשפט. חלק מקורסי הבחירה מתקיימים בשיתוף פעולה עם בית הספר למנהל עסקים של מוסד הלימוד. בנוסף, התכנית מקיימת קשרים הדוקים לא רק עם בכירים בענף בארץ, אלא גם עם אוניברסיטאות בחו"ל.

 


נושאי הלימוד

 

  • עוולות מסחריות
  • דיני חוזים
  • שוקי ניירות ערך
  • משפט ומימון
  • משפט עסקי אירופי
  • זכויות יוצרים
  • משפט בניתוח כלכלי
  • משפט שלטוני    
  • משפט מסחרי השוואתי    
  • ועוד


סגל הוראה

 

בין המרצים במסלול זה אפשר למצוא: דוקטור שמתמחה במימון חברות ובדיני תאגידים וניירות ערך, אשר עוסקת גם בחקר הרציונאליות; דוקטור למשפטים שמתמקד במחקריו בתופעות הלאומיות, הרב תרבותיות ודיני ההגירה; פרופסור שבנוסף לקריירה במשפטים עוסק גם בייעוץ עסקי לחברות ושימש בעברו דירקטור של הבורסה לניירות ערך; פרופסור אשר שימש בעבר שופט בית המשפט העליון והיועץ המשפטי לממשלה; ועוד.


תנאי קבלה

 

כדי להתקבל לתכנית, המועמדים צריכים להיות בוגרי תואר ראשון במשפטים ממוסד אקדמי מוכר. כמו כן, מועמדים אלו נדרשים להציג בממוצע של 80 לפחות בתואר.

 

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים תכנית זו בהצלחה מקבלים תואר שני LLM במשפטים שניתן על ידי המרכז הבינתחומי הרצליה.

למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה
עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה
Whatsapp Whatsapp