רוצה פרטים על תואר שני במנהל עסקים למנהלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני במנהל עסקים למנהלים MBA Executive

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני במנהל עסקים למנהלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים למנהלים - MBA Executive

 

להתקדם במעלה הסולם

 

אחד מהתארים השניים המבוקשים ביותר בעולם האקדמי הוא תואר שני במנהל עסקים. כיום תואר ראשון כבר לא תמיד מספיק ובמשרות הבכירות ביותר יש דרישה גם לתואר שני במנהל עסקים. לכן הפך תואר שני זה לאחד מהתארים השניים המבוקשים ביותר ונפתחו לא מעט מסלולים המיועדים לקהל הרחב, אך גם למנהלים בכל מיני דרגות - מנהלים זוטרים, מנהלים בדרגות ביניים ומנהלים בכירים.

 

בכל אוניברסיטה בישראל (כולל האוניברסיטה הפתוחה) יש מסלולים לתואר שני במנהל עסקים במגוון התמחויות ובחלק ממוסדות הלימוד יש גם מסלולים למנהלים.

 

מסלול לתואר שני במנהל עסקים נקרא ברוב המקומות MBA ומכיוון שסטודנטים רבים במסלולי ה - MBA כבר נמצאים במהלך הקריירה שלהם (וחלקם אף בתפקידי ניהול בכירים) נוצר צורך במסלולים מיוחדים למנהלים.

 

היכן יש מסלולי תואר שני למנהלים?

 

יש כיום לא מעט מוסדות לימוד עם מסלולי תואר שני במנהל עסקים למנהלים, בין היתר באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, הטכניון, אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה העברית, המרכז האקדמי פרס, המכללה למנהל ועוד.

 

רוב המסלולים הללו נמשכים בין שנה לשנתיים. המסלולים של השנה נלמדים ברצף (בדרך כלל 3 סימסטרים רצופים) והם קשים ומאתגרים מאוד. תנאי הקבלה לרוב התכניות הללו הם קשים למדי, יש צורך בממוצע של לפחות 80 בתואר הראשון וניסיון ניהולי של מספר שנים.

 

בחלק מהתכניות יש צורך גם בהצגת ציון - GMAT. תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים ויש לברר אותם מראש לפני ההרשמה.

 

 

להלן כמה מהמסלולים המובילים בישראל לתואר שני במנהל עסקים המיועדים למנהלים:

 

הקריה האקדמית אונו

 

בקריה האקדמית אונו מתקיימת תכנית לתואר שני במנהל עסקים IMBA, מסלול זה מותאם במיוחד ללוח הזמנים של מנהלים עסקורים והוא כולל מפגשים אחת לחודש במשך כ - 15 חודשים. התכנית עוסקת בשלל נושאים פיננסיים, שיווקיים וטכנולוגיים שרלבנטיים למנהלים היום.

 

אוניברסיטת תל אביב

 

באוניברסיטה זו פועלות שתי תכניות למנהלים - תוכנית האקזקיוטיב MBA של רקנאטי ותוכנית קלוג- רקנאטי לתואר שני בניהול בינלאומי. בין הנושאים הנלמדים בתכניות היוקרתיות הללו - מימון, התנהגות ארגונית, חקר ביצועים והחלטות, טכנולוגיה ומערכות מידע, שיווק, חשבונאות ועוד.

 

הטכניון

 

תכנית ה - MBA של הטכניון, מיועדת למנהלים בתעשיות ההייטק. המדובר בתכנית המתאימה לכל מנהל בתחום זה, הרוצה להרחיב את השכלתו בתחום הניהול, בין אם עבור תפקוד טוב יותר בתפקידו הנוכחי ובין אם למטרת קידום בעבודה.

 

האוניברסיטה העברית

 

באוניברסיטה העברית פועלת תכנית לימודים למנהלים לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול אינטגרטיבי. תכנית זו משלבת לימודים ברמת גבוהה בכל תחומי הניהול העיקריים, בין היתר שיווק, מימון, מערכות מידע, התנהגות ארגונית, חשבונאות ועוד ויש בה גם לא מעט סדנאות מרתקות בתחומי ניהול שונים. תכנית נוספת הפועלת באוניברסיטה העברית היא תכנית האקזקיוטיב MBA למנהלים עם התמחות במימון.

 

התכנית מיועדת להכשיר את הדור הבא של האנליסטים בתחום ההון והבנקאות. תכנית הלימודים המוצעת מתמקדת בהעשרת הידע התיאורטי והיישומי בשוקי ההון, בבנקאות ובהנדסה הפיננסית, לאור מהפכת האינטרנט והמחשבים. התכנית מיועדת למנהלים המעוניינים להרחיב את השכלתם ולעובדים המיועדים לתפקידי ניהול בדרג הבינוני והגבוה. משך התכנית - 16 חודשים, פעמיים בשבוע.

 

אוניברסיטת חיפה

 

באוניברסיטה זו קיימת תוכנית ייחודית המכשירה מנהלים בארגונים ללא כוונת רווח ומעניקה להם תואר MBA הכולל התמחות בניהול ארגונים ללא כוונת רווח (אלכ"ר). תכנית נוספת באוניברסיטת חיפה היא תוכנית ה- MBA הבינלאומית בשפה האנגלית המיועדת למנהלים הרוצים להרחיב ולפתח מיומנויות ניהול על מנת שיוכלו להתמודד עם אתגרים ניהוליים גם בסביבה רב תרבותית ובינלאומית.

 

בר אילן

 

תכנית מנהל עסקים למנהלים Executive MBA המיועדת למנהלים בפועל, ומטרתה הכשרת המשתתפים בתכנית לתפקידי ניהול בכיר. קיימים גם מסלולים למנהלים במרכז האקדמי פרס, במכללה למנהל ועוד. 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני במנהל עסקים למנהלים?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במנהל עסקים למנהלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במנהל עסקים למנהלים
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.7 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp