לימודי מנהל עסקים לתואר שני במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי פרס

אהבת? שתף ב:

תואר שני במנהל עסקים - המרכז האקדמי פרס

 

אחד המונחים השכיחים ביותר בעולם העסקים כיום הוא "הכפר הגלובאלי הקטן". הפיתוחים הטכנולוגיים של המאה ה 21 מקטינים את העולם עד כדי הפיכתו לכפר גלובאלי בו כולם סוחרים עם כולם. כלל המסחר העולמי הולך ומואץ מיום ליום ולפיכך יש צורך בהכשרת מנהלים מוכשרים הרבה יותר מבעבר, בעלי יכולות להתמודדות עם שינויי השוק התכופים, שהם בעלי ידע נרחב והבנה עסקית ברמה גבוהה.

 

תוכניות הלימודים לתואר שני במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס מתמקדת בהקניית כלים לניהול בשלל תחומים ובפיתוח היכולת להתמודד עם מבחר אתגרים ניהוליים. בתכנית שמים דגש על הכשרתם של הסטודנטים למציאות העסקית העכשווית מתוך הבנה כי מנהלים נדרשים להתמצא תיאורטית בתחומי ניהול שונים ולהחזיק גם בכלים יישומיים.

 

המוסמכים יכולים להשתלב בשלל חברות וארגונים בתפקידים ניהוליים הודות לשליטתם בשפה העסקית , ליכולת עמידה באתגרים עסקיים ומקצועיים ולהתמצאות במגוון ענפי פעילות ארגונית.

 

במוסד הלימוד פועל מסלול "מתווה לדוקטורט" שבו הסטודנטים מקבלים ליווי צמוד והנחייה בדרך אל התואר השלישי בשיתוף עם אוניברסיטאות.

תוכנית הלימודים

 

המסלול ללימודי תואר שני במנהל עסקים, במסלולים השונים, מקנה לסטודנטים הלומדים בו השכלה וראייה מקיפה של תחומי הניהול השונים. תוכנית הלימודים מכילה לימודי קורסי ליבה וקורסי חובה בתחומים: סטטיסטיקה, מיקרו-כלכלה, מאקרו-כלכלה, יסודות החשבונאות, מבוא לשיטות מחקר, ניהול השיווק, חקר שווקים, יסודות המימון ועוד.

 

מסלול תואר פלוס


במסלול תואר פלוס הסטודנטים מקבלים תעודה יישומית בנוסף לתואר, שיכולה לסייע להם לצבור יתרון בשוק העבודה ולהרחיב את המיומנויות שברשותם. בין מסלולי התעודה האפשריים:

 

 • תעודת ניהול עסקי בסין
 • מנהיגות למנהלים Executive
 • תעודת מגשרים
 • תעודת דירקטורים
 • תעודה בניהול כלים טכנולוגיים בתחום השיווק
 • תעודה בניהול חיובי ויישומים פסיכולוגיים בניהול
 • תעודה בניהול המשאב האנושי
 • תעודה בניהול השקעות
 • תעודת ניהול מיזמים וחדשנות
 • תעודה בניהול מותג

 

מסלול החברות


במסלול החברות ניתנים לסטודנטים כלים לגישור על פערים בין האקדמיה לקריירה. הסטודנטים לומדים קורסים אקדמיים שאותם מעבירים בכירים מחברות שונות, במהלכם נחשפים לאתגרים אמיתיים מן השטח בהתאם לניסיונם של אנשי המקצוע. בקורסים נכללות הרצאות של בכירים וסיורים לימודיים במשרדי החברות. בקורסים הללו נפתחת עבור הסטודנטים הזדמנות ליצירת קשרים עסקיים עם בכירים לצד קבלת תעודות מטעם חברות שונות.
 

בחירת התמחות

 

 1. התמחות בשיווק - המסלול לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק כולל מגוון גדול של קורסים מתחומי הידע בשיווק ביניהם: ניהול מותג, תקשורת, חקר שווקים, פרסום, שיווק להיי-טק, התנהגות צרכנים ועוד.

  מטרת מסלול לימודים זה היא להקנות לסטודנטים את הכלים המקצועיים והחשובים בתחום השיווק המאפשרים לו להשתלב בתחומי השיווק בארגונים או באופן עצמאי בתום הלימודים.
   
 2. התמחות במימון וחשבונאות - המסלול כולל נושאים מגוונים בנושא מימון וחשבונאות, ביניהם: המימון בינלאומי, הניהול הפיננסי של הפירמה, השקעות והתכנון הפיננסי של התא המשפחתי, מוסדות פיננסיים, מימון בינלאומי ועוד.

  במהלך הלימודים במסלול לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון מוכשרים הסטודנטים להתמודדות עם האתגרים המימוניים והפיננסיים העומדים בפני הפירמה ומקנה לסטודנטים הבנה של שוק ההון בארץ ובעולם. הידע הקיים לרשות בוגרי ההתמחות חשוב לעוסקים בתחומי ניהול הכספים בארגון, ניהול תיקים, ייעוץ פיננסי, ייעוץ פנסיוני, ניהול בתחומי הביטוח ועוד.
   
 3. התמחות בניהול וארגון - המסלול מאפשר לבוגריו נקודת מבט ייחודית על עולם הניהול תוך שימוש בהיבטים מעולם ההתנהגות הארגונית. מטרתה של ההתמחות לתת לבוגרי המסלול יכולות ניהול אפקטיבי בארגון המודרני, הכרות עם ניהול בינלאומי, ניהול מערכות ארגוניות ועוד. בין מגוון הקורסים המוצעים לסטודנטים הלומדים במסלול התמחות זה קיימים ניהול בינלאומי, מנהיגות , ניהול קריירה בארגונים, ועוד.
   
 4. דיני עסקים - איש העסקים כיום זקוק לידע משפטי כיוון שהוא עוסק רבות בחוזים ודיני תאגידים. המסלול מקנה לבוגריו הבנה של הפאן המשפטי של העולם העסקי, כיוון שאלו משולבים באלו בכל התחומים בארגון. תחומי הלימוד המוצעים במסלול לימודים זה הם: יסודות המשפט, דיני מיסים, דיני עונשים ונזקין בעסקים, דיני קניין, קניין רוחני, דיני חיובים ועוד. מסלול לימודים זה בא לתת מענה לאנשי העסקים שאינם משפטנים, אך זקוקים לידע המשפטי במהלך עבודתם ביום יום.
   
 5. ייעוץ והתנהגות ארגונית - המסלול מקנה לסטודנטים הלומדים אותו ידע רב בתחומי ניהול המערכת הארגונית, מוטיבציה בעבודה, מנהיגות, התמודדות עם שחיקה של עובדים, עבודה עם קבוצות וצוותים בארגון, ניהול התרבות הארגונית, שינויים ופיתוח ארגוני, דפוסי התנהגות בעבודה (ראויים ובלתי ראויים) ועוד.

  * בוגרי מסלול זה יוכשרו בפרקטיקום בייעוץ ארגוני, על-מנת שיוכלו לעסוק כיועצים ארגוניים בתום לימודיהם.
   
 6. ניהול עסקים גלובליים - במסלול לימודים זה יוכשרו הסטודנטים לתפקוד בעולם העסקים הגלובאלי המודרני. התוכנית מקנה לסטודנטים הכרות עם עולם העסקים הגלובלי וכוללת את מירב התכנים הנחוצים לעשיית עסקים בחו"ל. הקורסים הנלמדים במסלול התמחות זה כוללים: ניהול בינלאומי, מימון בינלאומי, מיזוגים ורכישות, היבטים משפטיים של שיתופי פעולה בינלאומיים, עולם העסקים ההודי ועוד.

  * כחלק מתוכנית הלימוד מתוכנן סיור לימודי בחו"ל.

 

 

למי מיועדים הלימודים?

 

המעוניינים להתקבל לתואר השני במנהל עסקים נדרשים להיות בעלי תואר במקצועות כמותיים בממוצע 75 לפחות. בעלי ממוצע שבין 70 - 75 מתקבלים על תנאי לסמסטר הראשון. בוגרי תארים שאינם כמותיים מתקבלים על סמך ממוצע 85 ומעלה, כאשר בעלי ממוצע שבין 84 - 75 מתקבלים על תנאי ונדרשים להשלים 4 קורסים בממוצע 80 ומעלה.

 

משך הלימודים

 

המסלול לתואר שני נפרש על פני פרק זמן שנע בין שנה וחצי לשנתיים וכולל בין ארבעה לחמישה סמסטרים. שיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, בשעות הערב וכן בימי שישי. בתכנית נכללים קורסי חובה וקורסי בחירה שבהם הסטודנטים יכולים לרכוש השכלה שיטתית ונרחבת במקצועות הניהול.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס

חוות דעת של סטודנטים על פרס - תואר שני במנהל עסקים

התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

פרס - תואר שני במנהל עסקים
03/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לימודים מותאמים לאנשים עובדים. מרבית הלימודים הם בימי שלישי אחה"צ ושישי בוקר.

על הקמפוס

אין חניה. יש חדרים נוחים יותר 0בניין B) וחדרים לא נוחים כלל )בנין A.

פרס - תואר שני במנהל עסקים
05/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת במיוחד את השעות הנוחות של הלימודים ,את היחס האישי של המרצים כלפינו כסטודנטים .

על הקמפוס

המרכז האקדמי פרס זהו מוסד לימודים שמאד מתאים לאנשים בעלי קריירה או שרוצים לעבוד במשרה מלאה יחד עם הל קרא עוד...


לכל חוות הדעת

סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

מה חושבים הסטודנטים על המרכז האקדמי פרס

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המרכז האקדמי פרס

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה סבירה 17
במידה רבה 67
במידה רבה מאד 17
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה מועטה מאד 33
במידה מועטה 50
במידה סבירה 17
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה מאד 83
במידה סבירה 17
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה מועטה 17
במידה סבירה 33
במידה רבה 33
במידה רבה מאד 17
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה סבירה 33
במידה רבה 17
במידה רבה מאד 50
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה רבה 67
במידה רבה מאד 33

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם