לימודי מנהל עסקים לתואר שני במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי פרס

אהבת? שתף ב:

תואר שני במנהל עסקים - המרכז האקדמי פרס

 

אחד המונחים השכיחים ביותר בעולם העסקים כיום הוא "הכפר הגלובאלי הקטן". הפיתוחים הטכנולוגיים של המאה ה 21 מקטינים את העולם עד כדי הפיכתו לכפר גלובאלי בו כולם סוחרים עם כולם. כלל המסחר העולמי הולך ומואץ מיום ליום ולפיכך יש צורך בהכשרת מנהלים מוכשרים הרבה יותר מבעבר, בעלי יכולות להתמודדות עם שינויי השוק התכופים, שהם בעלי ידע נרחב והבנה עסקית ברמה גבוהה.

 

תוכניות הלימודים לתואר שני במנהל עסקים מקנות לבוגריהן ידע תיאורטי ומעשי בתחומי הניהול, החל מניהול כללי ועד לניהול גלובאלי; ומכילות לימודים מתחומים שונים ומגוונים, כדי שהמנהלים, בוגרי מסלולי הלימוד, יהיו מנהלים מוכשרים ובעלי יכולות ניהול גבוהות. המנהל כיום חייב להיות בעל ידע בתחומי הכלכלה והמימון, הפסיכולוגיה והסוציולוגיה, המבנה והתרבות הארגונית, השיווק, הפרסום ומערכות המידע הארגוניות כדי שיוכל לתפקד כמנהל בארגונים המורכבים של ימינו.

 

תוכנית הלימודים

 

המסלול ללימודי תואר שני במנהל עסקים, במסלולים השונים, מקנה לסטודנטים הלומדים בו השכלה וראייה מקיפה של תחומי הניהול השונים. תוכנית הלימודים מכילה לימודי קורסי ליבה וקורסי חובה בתחומים: סטטיסטיקה, מיקרו-כלכלה, מאקרו-כלכלה, יסודות החשבונאות, מבוא לשיטות מחקר, ניהול השיווק, חקר שווקים, יסודות המימון ועוד.

 

בחירת התמחות

 

 1. התמחות בשיווק - המסלול לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק כולל מגוון גדול של קורסים מתחומי הידע בשיווק ביניהם: ניהול מותג, תקשורת, חקר שווקים, פרסום, שיווק להיי-טק, התנהגות צרכנים ועוד.

  מטרת מסלול לימודים זה היא להקנות לסטודנטים את הכלים המקצועיים והחשובים בתחום השיווק המאפשרים לו להשתלב בתחומי השיווק בארגונים או באופן עצמאי בתום הלימודים.
   
 2. התמחות במימון וחשבונאות - המסלול כולל נושאים מגוונים בנושא מימון וחשבונאות, ביניהם: המימון בינלאומי, הניהול הפיננסי של הפירמה, השקעות והתכנון הפיננסי של התא המשפחתי, מוסדות פיננסיים, מימון בינלאומי ועוד.

  במהלך הלימודים במסלול לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון מוכשרים הסטודנטים להתמודדות עם האתגרים המימוניים והפיננסיים העומדים בפני הפירמה ומקנה לסטודנטים הבנה של שוק ההון בארץ ובעולם. הידע הקיים לרשות בוגרי ההתמחות חשוב לעוסקים בתחומי ניהול הכספים בארגון, ניהול תיקים, ייעוץ פיננסי, ייעוץ פנסיוני, ניהול בתחומי הביטוח ועוד.
   
 3. התמחות בניהול וארגון - המסלול מאפשר לבוגריו נקודת מבט ייחודית על עולם הניהול תוך שימוש בהיבטים מעולם ההתנהגות הארגונית. מטרתה של ההתמחות לתת לבוגרי המסלול יכולות ניהול אפקטיבי בארגון המודרני, הכרות עם ניהול בינלאומי, ניהול מערכות ארגוניות ועוד. בין מגוון הקורסים המוצעים לסטודנטים הלומדים במסלול התמחות זה קיימים ניהול בינלאומי, מנהיגות , ניהול קריירה בארגונים, ועוד.
   
 4. דיני עסקים - איש העסקים כיום זקוק לידע משפטי כיוון שהוא עוסק רבות בחוזים ודיני תאגידים. המסלול מקנה לבוגריו הבנה של הפאן המשפטי של העולם העסקי, כיוון שאלו משולבים באלו בכל התחומים בארגון. תחומי הלימוד המוצעים במסלול לימודים זה הם: יסודות המשפט, דיני מיסים, דיני עונשים ונזקין בעסקים, דיני קניין, קניין רוחני, דיני חיובים ועוד. מסלול לימודים זה בא לתת מענה לאנשי העסקים שאינם משפטנים, אך זקוקים לידע המשפטי במהלך עבודתם ביום יום.
   
 5. ייעוץ והתנהגות ארגונית - המסלול מקנה לסטודנטים הלומדים אותו ידע רב בתחומי ניהול המערכת הארגונית, מוטיבציה בעבודה, מנהיגות, התמודדות עם שחיקה של עובדים, עבודה עם קבוצות וצוותים בארגון, ניהול התרבות הארגונית, שינויים ופיתוח ארגוני, דפוסי התנהגות בעבודה (ראויים ובלתי ראויים) ועוד.

  * בוגרי מסלול זה יוכשרו בפרקטיקום בייעוץ ארגוני, על-מנת שיוכלו לעסוק כיועצים ארגוניים בתום לימודיהם.
   
 6. ניהול עסקים גלובליים - במסלול לימודים זה יוכשרו הסטודנטים לתפקוד בעולם העסקים הגלובאלי המודרני. התוכנית מקנה לסטודנטים הכרות עם עולם העסקים הגלובלי וכוללת את מירב התכנים הנחוצים לעשיית עסקים בחו"ל. הקורסים הנלמדים במסלול התמחות זה כוללים: ניהול בינלאומי, מימון בינלאומי, מיזוגים ורכישות, היבטים משפטיים של שיתופי פעולה בינלאומיים, עולם העסקים ההודי ועוד.

  * כחלק מתוכנית הלימוד מתוכנן סיור לימודי בחו"ל.

 

תוכנית ה"מנטורים"

 

במסלול הלימודים לקראת תואר שני MBA במנהל עסקים מקיים המרכז האקדמי פרס תוכנית המחברת בין אנשי עסקים לבין הסטודנטים הלומדים במסלול. בתוכנית מלווה איש עסקים את הסטודנט ומסייע לו להכיר את העולם העסקי כפי שהוא מתקיים בדרגים הניהולים הגבוהים, ומסייע לסטודנטים בבניית הנטוורקינג (קשרים) הדרוש להצלחה בעולם העסקים.

 

"תואר פלוס"

 

מוסד הלימוד מציע בנוסף לתכנית זו גם מסלול בשם "תואר פלוס" אשר מקנה לסטודנטים אפשרות לשלב לימודי תעודה לפי מסלולים פרטניים שהם בונים לעצמם במהלך התואר השני. הם יכולים לבחור באחד מבין המסלולים: תעודת גישור, קורס דירקטורים, תכנית שיווק דיגיטלי או תכנית בין לאומית לפרסום IAA.

 

 

למי מיועדים הלימודים?

 

מסלולי הלימוד מיועדים לבוגרי המסלולים למנהל עסקים בתואר הראשון ולכל אלו המעוניינים להיכנס לתפקידם ניהוליים בארגונים השונים או להקים עסק עצמאי. לבוגרי תארים כמותיים יש צורך בממוצע של 75 ומעלה כדי להתקבל ללא השלמות או ממוצע שבין 70 - 75 במעמד על תנאי בסמסטר הראשון. בוגרי תארים שאינם כמותיים צריכים להציג ממוצע של לפחות 85 ונדרשים בהשלמות.

 

משך הלימודים

 

המסלול לתואר שני מבוסס על 5 סמסטרים ואורכו נע בין שנה וחצי לשנתיים. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב ובימי שישי. על הסטודנטים להשלים את כל חובותיהם האקדמיות על-מנת להיות זכאים לתעודה בגמר התואר. לבוגרי המסלול מוענק תואר שני MBA במנהל עסקים מטעם המרכז האקדמי פרס.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס

חוות דעת של סטודנטים על פרס - תואר שני במנהל עסקים

התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

פרס - תואר שני במנהל עסקים
03/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לימודים מותאמים לאנשים עובדים. מרבית הלימודים הם בימי שלישי אחה"צ ושישי בוקר.

על הקמפוס

אין חניה. יש חדרים נוחים יותר 0בניין B) וחדרים לא נוחים כלל )בנין A.

פרס - תואר שני במנהל עסקים
05/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת במיוחד את השעות הנוחות של הלימודים ,את היחס האישי של המרצים כלפינו כסטודנטים .

על הקמפוס

המרכז האקדמי פרס זהו מוסד לימודים שמאד מתאים לאנשים בעלי קריירה או שרוצים לעבוד במשרה מלאה יחד עם הל קרא עוד...


לכל חוות הדעת

סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המרכז האקדמי פרס

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המרכז האקדמי פרס

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה סבירה 17
במידה רבה 67
במידה רבה מאד 17
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה מועטה מאד 33
במידה מועטה 50
במידה סבירה 17
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה מאד 83
במידה סבירה 17
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה מועטה 17
במידה סבירה 33
במידה רבה 33
במידה רבה מאד 17
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה סבירה 33
במידה רבה 17
במידה רבה מאד 50
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה רבה 67
במידה רבה מאד 33

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם