תואר שני במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המרכז ללימודים אקדמיים - תואר שני במנהל עסקים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני MA במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים

 

מנהלים בכירים בעולם מתקדם


הזירה העסקית של ימינו מתאפיינת בשינויים תמידיים ובתחרות רבה. מנהלים שמעוניינים להוביל את הארגונים שלהם להצלחה נדרשים להיות בעלי ארגז כלים מקצועי רחב, תוך בקיאות בהיבטים כמו מימון, שיווק ומשאבי האנוש. חידושים טכנולוגיים מחייבים היכרות עם מגמות של גלובליזציה ותקשורת בין גורמים בין לאומיים.


במרכז ללימודים אקדמיים מתקיימים מסלולים שונים לתואר שני במנהל עסקים, כאשר הסטודנטים יכולים לבחור מתוך מספר התמחויות וכך להעמיק במיומנויות ספציפיות של עבודת הניהול. בוגרי התכנית יכולים להשתלב במשרות ניהול שונות בעסקים, בארגונים ובתעשייה.


קהל היעד


התואר השני במנהל עסקים מתאים לעובדים בארגונים ובחברות, המעוניינים להתקדם מבחינה מקצועית ולפתוח אפשרויות התקדמות לתפקידים בכירים וניהוליים. התכניות השונות במנהל עסקים יכולים לסייע להעשיר את המיומנויות המקצועיות בתחום העיסוק הנוכחי של הסטודנטים.


התמחויות

 

 

 • התמחות רב תחומית: התואר השני במנהל עסקים בהתמחות זו מאפשר העמקה במגוון עולמות הניהול העסקי. כך, הסטודנטים לומדים על ענפי המקצוע השונים, כמו מימון, משאבי אנוש ושיווק, ולומדים על תפקידי ניהול בשלל ענפים במשק הישראלי והעולמי.

 

 

 • התמחות מימון ובנקאות: המסלול לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון מתמקד בפן הפיננסי של העולם העסקי. הסטודנטים דנים בצורות ניהול של מגוון מוסדות כלכליים וכן בניהול הפיננסי של ארגונים שאינם דווקא כלכליים באופיים.

 

 

 • התמחות בשיווק: תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק מכשיר סטודנטים בהיבטים השונים של השיווק בשוק הגלובלי התחרותי של ימינו, שמתאפיין בשינויים תכופים. המסלול מעניק כלים למנהלים אשר שמים דגש על הפן השיווקי של העסק. במהלכו, דנים בהיבטים כמו שיווק ברשת האינטרנט, פיתוח של מותגים וניהול קמפיינים של פרסום.


מסלולי לימוד


התכניות לתואר שני במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים מתקיימות במסלול עיוני, ללא כתיבת תזה. הסטודנטים מבצעים עבודת גמר לקראת סיום לימודיהם.


מתכונת הלימוד


התואר השני במרכז ללימודים אקדמיים מתפרש על פני ארבעה סמסטרים שנלמדים ברצף, כולל סמסטר קיץ. השיעורים נערכים פעמיים בשבוע בשעות הערב, כך שהם נוחים לשילוב עם עבודה. הסטודנטים לוקחים חלק בקורסי חובה, בשיעורי בחירה ובסמינריונים.


נושאי לימוד


הנה כמה מהנושאים הנלמדים בתואר השני במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים:

 

 • מדיניות מוצרים
 • חשבונאות
 • אחריות תאגידית
 • יסודות המימון
 • תקשורת שיווקית
 • אנגלית עסקית
 • מאפייני התנהגות ארגונית
 • עקרונות בשיווק
 • מגמות גלובליזציה בעסקים
 • יסודות הכלכלה    
 • אסטרטגיה פיננסית למנהלים    
 • ועוד


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתואר השני במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון, בממוצע ציונים של 85 לפחות. יכולים להתקבל גם אלו שאינם עומדים בדרישות הסף הללו, על ידי מעבר של בחינת GMAT, או פנייה לוועדת חריגים. כל המועמדים מוזמנים לראיון קבלה אישי לקביעת התאמתם לתכנית.


תעודה


סטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את לימודיהם בתכנית ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תואר שני M.A "מוסמך במנהל עסקים", בהתאם להתמחות הנבחרת, המוענק מטעם המרכז ללימודים אקדמיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א

עוד מסלולי לימוד - המרכז ללימודים אקדמיים
פורום לימודי מנהל עסקים
במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
הסבה מתואר ראשון בחינוך למנהל עסקים
אייל
1 תגובות
האם ניתן לשלב מנהל עסקים עם לימודי אבחון דידקטי?
ענבל
1 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp