תואר שני במכללת לוינסקי לחינוך

שירות אישי - צור קשר

מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך

תואר שני במכללת לוינסקי

 

קצת על מכללת לוינסקי

 

מדי שנה לומדים במכללת לוינסקי אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר. המכללה מציעה מגוון רחב של תוכניות ללימודי תואר ראשון ושני בחינוך ושמה דגש על מצוינות אקדמית באמצעות העסקת סגל מרצים מן השורה הראשונה בתחומי המחקר וההוראה.

 

מדוע ללמוד תואר שני דווקא במכללת לוינסקי?

 

כיום, במקומות העבודה השונים מעסיקים מצפים מן העובדים שלהם לרמת השכלה מסוימת. לימודים אקדמיים הם היום נחלת הכלל, ניתן לומר, והתואר הראשון נהיה לתנאי קבלה בסיסי במשרות טובות. לימודי תואר שני בחינוך מתאימים לכל אלה המעוניינים להרחיב ולהעשיר את מעייניהם, או להתעמק בתחום מסוים, ובכך לשפר את סיכוייהם לקידום מעמדם במקום עבודתם הנוכחי ולהעלאת רמת השכר שלהם בתפקיד.

 

מכללת לוינסקי מציעה מגוון רחב של תוכניות לימודים במסגרת לימודי תואר שני המיועדות למורים בעלי תואר ראשון שרכשו ניסיון בהוראה ובחינוך. מטרתן של התוכניות היא להרחיב ולהעמיק את הידע של המורה בתחום ההתמחות שלו ולהקנות לו כלים יישומיים שיאפשרו לו להוביל שינוי במערכת החינוך.

 

תוכניות הלימודים המוצעות על ידי מכללת לוינסקי:


1. תואר שני חינוך לשוני בחברה רב-תרבותית: התכנית מיועדת למורים לשפות זרות – אנגלית וערבית, למורים ללשון ולמורים לספרות. מטרות התוכנית היא להרחיב ולהעמיק את הידע של הסטודנטים ולאפשר להם לרכוש כלים שיקדמו אותם לעבר הובלת שינויים במערכת החינוך תוך שימוש בשפה כללי מרכזי.


2. תואר שני בחינוך מוזיקלי: התכנית מיועדת למורים למוזיקה המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהתפתח מבחינה אישית ומקצועית. מטרתה של תוכנית הלימודים היא להעמיק את הידע המוסיקלי של הסטודנטים, להתעדכן בהתפתחויות ובחידושים האחרונים בעולם המוזיקה ולהרחיב את הקשר בין עולם החינוך לעולם המוזיקה.


3. תואר שני בהוראה ולמידה: התוכנית מיועדת למורים בעלי ניסיון הוראה במגוון רחב של מקצועות. התוכנית מאפשרת למורים לפתח ולהעמיק את הידע הדיסציפלינארי בתחום בו הם מתמחים ובכך לשדרג את מיומנות ההוראה שלהם. כמו כן, התוכנית מעניקה הבנה מעמיקה יותר בתהליכים העומדים בבסיס ההוראה והלמידה ולהקנות כלים לפיתוח תוכניות לימוד חדשות.


4. תואר שני בחינוך בגיל הרך: התכנית מיועדת למורים בעלי ניסיון בהוראת הגיל הרך. מטרתה של התכנית היא לפתח ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום החינוך בגיל הרך ולקדם מורים וגננות לתפקידי ניהול במסגרות החינוך השונות.

 

במסגרת הלימודים בתוכניות השונות, נערכים קורסים המשותפים לכלל הסטודנטים לתואר השני ממגוון התוכניות. שיתוף הסטודנטים השונים מאפשר יצירת קשרים התורמים לכל סטודנט הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

 

בוגרי התואר השני בתוכניות השונות יוכלו להתקדם בתפקידם הנוכחי במערכת החינוך ולהציע את מועמדותם לתפקידי הוראה, ריכוז והדרכה בכירים. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך לקראת לימודי תואר שלישי בחינוך באוניברסיטאות ובמכללות המובילות בארץ.

 

תנאי קבלה

 

תנאי קבלה כלליים לתואר שני במכללת לוינסקי:

 

  • ניסיון בהוראה במשך שלוש שנים לפחות ושליטה בשפה האנגלית ברמה המאפשרת התמודדות עם קריאה והבנה של מאמרים אקדמיים ברמה גבוהה.

 

מועמדים מתאימים יזומנו לראיון אישי שייערך על ידי ועדת הקבלה של כל תוכנית בנפרד. בנוסף, לכל תוכנית לימודים קיימים תנאי קבלה ספציפיים:

 

  • תואר שני בחינוך לשוני בחברה רב-תרבותית: בעלי תואר ראשון בציון 80 לפחות ותעודת הוראה בתחומי השפה הבאים: אנגלית, לשון עברית, ספרות, לשון וספרות ערבית, מאבחנים דידקטיים, קלינאי תקשורת בעלי תעודת התאמה להוראה, מורים להנחלת הלשון בעלי רישיון הוראה לאולפן.

 

  • תואר שני בחינוך מוזיקלי: בעלי תואר ראשון בציון 80 לפחות ותעודת הוראה בתחומים הרלוונטיים לחינוך המוזיקלי.

 

  • תואר שני בהוראה ולמידה: בעלי תואר ראשון בציון 80 לפחות ותעודת הוראה בכל התחומים.

 

  • תואר שני לחינוך בגיל הרך: בעלי תואר ראשון בציון 80 לפחות ותעודת הוראה בגיל הרך.

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במכללת לוינסקי צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות (ולכן זול יותר מאשר מכללות פרטיות רבות וזהו יתרון גדול). שכר הלימוד נקבע על ידי מוסדות המדינה מדי שנה כאשר יש לציין ששכר הלימוד ללימודי תואר שני גבוה יותר משמעותית משכר הלימוד הנדרש ללימודי תואר ראשון. כמו כן, המכללה מציעה מגוון רחב של מלגות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד או לסטודנטים בעלי נתוני קבלה גבוהים.

 

למידע נוסף לחצו: מכללת לוינסקי לחינוך

עוד מסלולי לימוד - מכללת לוינסקי לחינוך

חוות דעת של סטודנטים על לוינסקי - תואר שני בחינוך

התקבלו 11 דירוגיםבציון ממוצע: 3.6 מתוך 5

מכללת לוינסקי לחינוך
14/05/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהבת את התובעניות שבלימודים,המרצים ברובם מעבירים את השיעור בצורה משעממת . אוהבת- המקום נחמד מסו קרא עוד...

על הקמפוס

כשנרשמתי נתנו לי מידע לא נכון לגבי המסלול ואיך שהמערכת תהיה ובפועל דברים אחרת לגמרי. מאכזב מאוד.  קרא עוד...

טיפים

תחשבו טוב מאוד לפני שהולכים להשלים להסבה לימודים מאוד תובעניים,המון מטלות ובחנים קשה גם חיי משפחה ול קרא עוד...

מכללת לוינסקי לחינוך
01/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את היחס של המרצים לסטודנטים היחס הוא אישי. התכנים מעוברים באופן מקצועי

על הקמפוס

קמפוס עירוני וירוק ביחד קל מאוד להגיע למכללה בתחבורה ציבורית

טיפים

ללמוד מה שאוהבים במקום שקרוב למקום המגורים לבדוק עם סטודנטים אחרים שגרים במקום אם המרצים טובים והיחס קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום מכללת לוינסקי לחינוך

לימודי תואר שני בתרפיה במוסיקה
מאיה כהן
ללא תגובה
לימודי הוראה בגיל 49 לסייעת כיתתית
שרית
ללא תגובה
הסבה מתעודת הוראה תיכון מקצועי לתעודה ליסודי
דן
ללא תגובה
נקודת יציאה מתוכנית רגב
יעלי
ללא תגובה
מציאת בוגרת מהסמינר
מתל שטיין
ללא תגובה
סמסטר אביב חינוך מיוחד
אנה
1 תגובות
השלמת bed ממורה מוסמך בכיר אונליין
גבירה עבד
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp