לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שני במשפטים > תואר שני לרואי חשבון

לימודים לרואי חשבון - מסלולי MBA ומשפטים לתואר שני


מחפש/ת מידע על לימודים? תואר שני לרואי חשבון? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - תואר שני במשפטים
תואר שני במשפט ומדיניות ציבורית
תואר שני במשפטים ופטנטים
תואר שני במשפטים ללא משפטנים
תואר ראשון ושני במשפטים
תואר שני במשפטים במרכז
תואר שני במשפטים בשרון
תואר שני לרואי חשבון
 
 
קורס הדרכת צדק מאחה
קורס גישור
דוקטור למשפטים
תואר שני בקרימינולוגיה
תואר שני במשפטים עם תזה
תואר שני במשפטים לשופטים
תואר שני מנהל עסקים
תואר ראשון ושני ב - 4 שנים

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תכניות לתואר שני במנהל עסקים ובמשפטים לרואי חשבון 
 
במיוחד בשבילך
 
סביבת העסקים המודרנית מציבה לעובדים ולמנהלים בתחום החשבונאות אתגרים חדשים ומורכבים, הן בהיבט העסקי והן בפן הארגוני. החשבונאות היא "שפת העסקים", ועל מנת לתקשר בהצלחה בשוק דינאמי ועולמי יש להישאר מעודכנים בכל התפתחות, הנגזרת משינויים במבני הון, במבנים מדיניים וחברתיים, בתקנות משפטיות, בשיקול הדעת הצרכני וכן הלאה.
 
מאמר זה אינו עוסק במסלולים לתואר שני בחשבונאות, אלא בתכניות מגוונות המיועדות בראש ובראשונה לרואי חשבון מוסמכים ומנוסים, שלרוב לא די בתואר ראשון בחשבונאות על מנת להתקבל אליהן.
 
 
כיוונים אקדמיים
 
אז מהם כיווני הצמיחה האישית של האנשים העוסקים בראיית חשבון? – בין התכניות השונות לתואר שני המוצעות במוסדות הלימוד האקדמיים בישראל, יש כאלו המוגדרות כמיועדות במיוחד לרואי חשבון. חלקן מרחיבות את היקף הידע של איש המקצוע לתחומים נוספים כמשפטים, מערכות מידע, משאבי אנוש, שיווק וכלכלה. חלקן עוסקות בנושאים ממוקדים הקשורים לחשבונאות, כתקינה בינלאומית, מיסוי ומימון.
 
מטרת הלימודים
 
מטרת המסלולים לתואר השני, מעבר להרחבת הידע התיאורטי, היא לתת לאנשי המקצוע כלים מעשיים המבוססים על חקירת מקרים אמיתיים מן המציאות העכשווית, על מנת להכין אותם לאתגרים החדשים בהם ייפגשו בהמשך דרכם המקצועית, וללבן סוגיות ודילמות בהן הם נתקלים כבר עכשיו.
 
 
מה מיוחד בתכניות?
 
קודם כל, הסביבה הלימודית היא סביבה מקצועית לכל דבר. בתכניות השונות מקבלים מספר מצומצם של תלמידים בכל שנה, כאשר קהל היעד המיוחד הוא קהל רואי החשבון. הלימודים נערכים בכיתות קטנות ואיכותיות, תוך קיום קשר צמוד ומפרה בין המרצים לסטודנטים. יחד עם זאת, לחלקן יכולים להתקבל גם בעלי רקע בכלכלה, מנהל עסקים, הנדסה ועוד - בכפוף לביצוע שנת השלמה בחשבונאות.
 
כיוון נוסף הוא תכניות לתואר שני במנהל עסקים. גם באלו המיועדות לקהל מגוון יותר, רואי החשבון זוכים ביתרון משמעותי בתהליך המיון, כיוון שהם פטורים מבחינת ה – GMAT. הפטור ממבחן זה ניתן לאלה מביניהם שממוצע הציונים שלהם בתואר הראשון אינו נמוך מ – 75. ואולם ישנן גם תכניות MBA מיוחדות לרואי חשבון, העוסקות בהתמחויות כמיסים, ניהול ומימון.
 
מה משך הלימודים, ומה ניתן בסופם?
 
מרבית תכניות הלימוד נמשכות בין שנה ל - 15 חודשים ומותאמות לאנשים עובדים, כך שהלימודים מרוכזים לרוב ביומיים בשבוע ומתקיימים בשעות הערב. בתכניות מסוימות הלימודים מתקיימים ערב אחד בשבוע בתוספת יום שישי בבוקר. בהתאם למסלול הנבחר, הלימודים מזכים בתואר מוסמך האוניברסיטה (MA) בחשבונאות, מוסמך האוניברסיטה בעסקים (MBA), או מוסמך האוניברסיטה (MA) בלימודי משפט.
 
 
איפה לומדים?
 
המסלול האקדמי המכללה למינהל
 
מכללה זו מקיימת תכנית MBA אינטנסיבית לניהול ומימון בת שנה אחת (שלושה סמסטרים). התכנית פתוחה בפני בוגרי תואר ראשון בחשבונאות, אך גם בפני בוגרי שנת השלמה בחשבונאות. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע, והמסלול כולל התמחות.
 
אוניברסיטת בר אילן
 
מציעה כמה מסלולים עיקריים לרואי חשבון: האחד הוא מסלול לתואר שני במשפטים המותאם לבוגרי מקצועות אחרים, ובאופן מיוחד לבוגרי כלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים. המסלול אורך שנה אחת ואינו כולל תזה, ובו נלמדים נושאים כדיני עבודה, דיני מיסים, משפט מנהלי ומשפט מסחרי. המשתתפים אינם מוכשרים לעיסוק בעריכת דין, אלא תפקיד התכנית הוא להפגיש את רואה החשבון עם סוגיות משפטיות.
 
המסלול השני הוא מסלול מיוחד לתואר שני העוסק בתקינה החשבונאית הבינלאומית (IFRS), המונהגת בדוחות כספיים של חברות ציבוריות, ומאומצת בהדרגה מאז שנת 2008 גם על ידי החברות הפרטיות. התכנית מתייחסת להיבטים התיאורטיים והפרקטיים של הפרוטוקול, ומספקת הכנה אקטואלית וחשובה לעולם החשבונאות העכשווי. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע במשך שני סמסטרים.
 
נוסף על כך, פועלת תכנית CPA PRO לתואר שני לרואי חשבון, מסלול זה מאפשר ללמוד לשני תארים שניים, תואר שני בחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים.
 
הקריה האקדמית אונו
 
מתוך הסכם מיוחד בין המכללה ללשכת רואי החשבון בישראל נוצרה התכנית לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות במסים. תכנית זו מיועדת לרואי חשבון ועובדי רשות המסים, אך גם לבעלי תארים בחשבונאות, כלכלה ומינהל עסקים והנדסה. מטרתה הקניית ידע עדכני במסים, לרבות שינויי מבנה ופירוקים, מיסוי חברות ושותפויות, תכנוני מס, מיסוי שוק ההון, מיסוי מקרקעין, מיסוי בכירים ומיסוי בינ"ל. זוהי תוכנית MBA המתייחסת גם לנושאי ניהול, מו"מ, אסטרטגיה עסקית, ניתוח דוחות מתקדם, מיזוגים ורכישות, שיווק, ניהול משאבי אנוש ודיני תאגידים וניירות ערך. גם כאן הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע אך נמשכים חמישה טרימסטרים (כ - 15 חודשים).
 
 

המרכז הבינתחומי הרצליה

 

בית ספר אריסון במרכז הבינתחומי הרצליה מציע למועמדים מצטיינים לתואר ראשון בחשבונאות, שהם בעלי ציון של 740 או יותר במבחן הפסיכומטרי, להשתתף במסלול ישיר לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה וייעוץ עסקי. התכנית מתקיימת בשפה האנגלית, ולומדים בה גם סטודנטים מחו"ל, כך שזו הזדמנות מצוינת לפתח קשרים עם אנשים מרחבי העולם ולקבל מהם ידע על שווקים אחרים. במהלך לימודי התואר הראשון יש לעמוד בממוצע של 85 לפחות כדי להמשיך למסלול ה - MBA.

 

רוצה לדעת יותר על תואר שני לרואי חשבון? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר שני לרואי חשבון
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תואר שני לרואי חשבון

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במשפטים (33 חוות דעת)
התקבלו 33 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
ליאור,הקריה האקדמית אונו, האקדמית אונו - תואר שני במשפטים ללא משפטנים, 05/02/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
בהליך הקבלה לתואר הוענקו תשומת לב גדולה, היוועצות טובה ויחס טוב.. זה כבר עשה את שלו:)

על הקמפוס
באופן כללי, אני די מרוצה מההרצאות, מכיתות הלימוד, מיחס המרצים, ומהקפיטריה המקומית.
אורנת,אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במשפטים ללא משפטנים - בר אילן, 12/12/2018
דירוג: 2/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
שינויים רבים מדיי, עליהם מודיעים בדקה האחרונה. היחס והשירות לסטודנט מתחת לכל ביקורת. רמה אקדמית נמוכה, וכך גך איכות המרצים במסלול.

על הקמפוס
יש אווירה טובה, מבחינת יתר הסטודנטים שלומדים איתי. רצון רב לעזור אחד לשני. האוניברסיטה אינה מתייחסת ברצינות לבקשות ותלונות סטודנטים, ונוהגים לטרטר באופן תדיר ובלתי הגיוני.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי משפטים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתואר שני במשפטים
לימודי משפטים לתואר שני - העברית
אונו - תואר שני במשפטים
תואר שני במשפטים במרכז הבינתחומי
תואר שני במשפטים - המסלול האקדמי
האקדמית נתניה - תואר שני במשפטים
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר שני לרואי חשבון?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שני במשפטים
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי משפטים בגיל 60+ (לפני 8 ימים, 1 שעות, 35 דקות)
לימודי משפטים בגיל 60+ (לפני 10 ימים, 1 שעות, 59 דקות)
לימודי משפטים ללא משפטנים (לפני 18 ימים, 58 דקות)
מסלול משפטים ללא משפטנים שנפתח שנה הבאה (לפני 21 ימים, 7 שעות, 51 דקות)
סילבוס ללימודי משפטים ומנהל עסקים (לפני 33 ימים, 2 שעות, 18 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD