לימודי תואר שני במדעי החינוך הגופני במכללה האקדמית בוינגייט

שירות אישי - צור קשר
לימודי תואר שני במדעי החינוך הגופני במכללה האקדמית בוינגייט

תואר שני במדעי חינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט

 

אודות מהמכללה האקדמית בוינגייט 

 

המכללה האקדמית בוינגייט ממוקמת בצד המערבי של כביש החוף, בקמפוס הנמצא בלב השרון. המכללה האקדמית בוינגייט מתפקדת כמוסד אקדמי להשכלה גבוהה אשר פועל באופן עצמאי ומציעה לימודים לתואר ראשון או תואר שני בחינוך גופני ובמדעי החינוך הגופני. כמו כן המכללה מציעה למועמדיה גם מכינות, קורסים, השתלמויות ועוד מגוון שירותים.

 

לימודים לקראת תואר שני "מוסמך במדעי החינוך הגופני" (M.P.E)

 

מטרות התוכנית הן: הכשרת בוגרי המסלול לפתח ולבצע עבודות מחקר במדעי הספורט והתנועה, העמקת הידע של מורים במערכת החינוך בתחום הוראה זה, הכשרת מורים להוראת מדעי החינוך הגופני כולל הכנה לבגרות המוגברת, 4- 5 יחידות לימוד, הכשרת הבוגרים לתחומי האימון והייעוץ, הכשרת הבוגרים סגל לתכנן, לפקח ולנהל את הפעילות הגופנית בבתי הספר בישראל. תוכנית לימודים זו מתנהלת באישור המועצה להשכלה גבוהה בישראל.

 

לימודי השלמה

 

לימודים אלו הינם עבור בוגרי תואר ראשון שאינו מתחום מדעי החינוך הגופני. מדובר בלימודים בהיקף של 3-20 ש"ש, בהתאם לנתוניו של המועמד. הקורסים אותם יידרשו להשלים המועמדים יקבעו בהתאם לרשימת הקורסים שלמד המועמד בתואר ראשון. על הסטודנטים לסיים את לימודי ההשלמה בממוצע ציונים של 80 ומעלה.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים לתואר שני במדעי החינוך הגופני במכללה האקדמית בוינגייט הינו שנתיים. קיימת גם אפשרות לפרוש את הלימודים על פני שנה נוספת.

 

 

תוכנית הלימודים

 

הלימודים לתואר שני במדעי החינוך הגופני של המכללה האקדמית בוינגייט מתבצעים בשתי מגמות לימוד:

 

א. מגמת מדעי החיים של הפעילות הגופנית- במגמה זו יושם דגש על התחומים: שיקום בתנועה, ביומכניקה ופיזיולוגיה של המאמץ.

 

ב.מגמת מדעי ההתנהגות והיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית- במגמה זו יושם דגש על דרכי הוראה בתחומי החינוך הגופני, וכמו כן- סוציולוגיה, פילוסופיה ופסיכולוגיה של החינוך הגופני.

 

  • תוכנית הלימודים לתואר זה, כולל הגשת עבודת הגמר: לימודי מגמת בחירה 11 ש"ש, לימודי מגמה נוספת 2 ש"ש, שיטות מחקר וסטטיסטיקה 4 ש"ש, SPSS ניתוחים סטטיסטיים ממוחשבים 1 ש"ש. סה"כ 18 ש"ש.

 

  • תוכנית הלימודים לתואר זה, ללא הגשת עבודת הגמר: לימודים מגמת בחירה 12ש"ש, לימודי מגמה נוספת 3 ש"ש, שיטות מחקר וסטטיסטיקה 4 ש"ש, פרויקט יישומי 4 ש"ש. סה"כ 23 ש"ש.

 

תנאי קבלה

 

למסלול לימודים זה יתקבלו בוגרי המכללה האקדמית בוינגייט או בוגרי מוסד אקדמי - ישראלי אחר העוסק בהקניית חינוך גופני, אשר בבעלותם תואר ראשון B.Ed במדעי הספורט או החינוך בציון משוקלל של 75 לפחות. כמו כן, מועמדים שיש בבעלותם תואר ראשון אך הוא אינו בתחום החינוך הגופני או מדעי הספורט, יידרשו להשלים קורסים מסוימים בטרם תחילת תוכנית הלימודים. המועמדים למסלול זה יידרשו להמציא שתי המלצות ללימודים, מטעם מרצים או אנשי אקדמיה אשר עובדים במוסדות להשכלה גבוהה ויעברו ראיון אישי מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.

 

בעלי תואר B.A או B.Sc של אוניברסיטת חיפה או אוניברסיטת תל אביב, אשר בעת הלימודים לתואר למדו לימודים משולבים במכללה האקדמית בוינגייט, יתקבלו למסלול זה במידה וציונם המשוקלל במקצועות החינוך הגופני הינו 75 לפחות וציונם בחוג השני גם הוא 75 לפחות.

 

הערה חשובה: לתואר שני במדעי החינוך במכללה האקדמית בוינגייט, מתקבלים מדי שנה טובי המועמדים, המועצה האקדמית והיא בלבד רשאית לשנות או לקבוע דרישות סף נוספות.
 

חוות דעת של סטודנטים על תואר שני במדעי חינוך גופני - במכללה האקדמית בוינגייט
התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
10/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מבנה מאובזר היטב, קושי להגיע בתחבורה ציבורית, מרצים מקצועיים ומנוסים בתחום

על הקמפוס

כיתות מאובזרות היטב, מקום מרווח, אין שירותי הסעדה וקפטריה קטנה ויקרה מאד. אין אקדמון או חנות מוזלת.

טיפים

חשוב להתפנות ללימודים עד כמה שניתן כדי להשקיע את מלוא המרץ והמוטיבציה

מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
06/08/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את היחס האישי מהמרצים, הזמינות שלהם, הדחיפה למצוינות. פחות אוהבת שאין מספיק מרחב למידה פנוי ב קרא עוד...

על הקמפוס

בווינגייט אני מרגישה בבית. זה מקום שבכל פעם שאני נכנסת אליו, מרגישה התרגשות שאני לומדת את הדבר שהכי  קרא עוד...

טיפים

לימודי תואר שני מאפשרים עבודה במשרה מלאה תוך כדי. בניית מערכת שעות מאוד נוחה, אפשר לעבור תמיד לקורס  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp