רוצה פרטים על תואר שני במדעי התזונה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מדעי התזונה לתואר שני

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני במדעי התזונה? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במדעי התזונה

 

המודעות לתזונה הולידה זה מכבר מחקרים מדעיים וחברתיים רבים, אשר קושרים תזונה נכונה לבריאות ולאיזון בין גוף לנפש. באמצעות הידע הרפואי לגבי תזונה שנרכש בעשרות השנים האחרונות, שמירה על דיאטה נכונה יכולה להביא לאורח חיים בריא, תוך מניעה של מחלות מסוימות לצד סיוע בהתמודדות עם מחלות אחרות.

 

לימודי מדעי התזונה נשענים על ארבע רגליים – מדעי הבריאות, תזונה קלינית, תזונת האדם וחקר המזון. הלימודים כוללים גם תחומים נוספים כגון לימודי הסביבה, מדעי הטבע, ביוטכנולוגיה, מדעי החיים ועוד. כמו כן, לימודי התזונה נערכים בשלוש רמות אפשריות – לימודי תעודה, לימודים לתואר הנדסאי מזון ולימודים לתואר אקדמאי (ראשון ושני).

 

למי מתאימים הלימודים ומהם תנאי הקבלה?

 

לימודי תזונה מתאימים לאלה הרוצים לעסוק במגוון תחומים שונים של ענף המזון כגון הנדסת מזון, מדעי המזון בשילוב עם ביוכימיה, דיאטניות ועוד. כמו כן, הלימודים לתואר שני במדעי התזונה הינם לימודים מחקריים אשר יכולים להוביל את החוקר לתוצאות משמעותיות ולקדם את הידע המדעי בתחום.

 

למה כדאי לי ללמוד?

 

עליית המודעות בנושא התזונה בשנים האחרונות יצרה ביקוש רב למומחים בתחום המזון והם דרושים בתעשייה, הן בתחום הציבורי (לדוגמא, תזונה בצה"ל) והן במגזר הפרטי (דיאטניות, תזונת ספורט וכו’). תואר שני בתחום מדעי התזונה מעניק תואר שני M.Sc.Agr במדעי החקלאות, אשר יכול לשמש גם כדלת לתארים מתקדמים.

 

מהו משך זמן הלימודים?

 

תואר שני במדעי התזונה נלמד במשך שנתיים.

 

 

היכן לומדים ומהם תנאי הקבלה?

 

לימודי תואר שני בתזונה נעשים באוניברסיטה העברית בירושלים ומתאימים לבעלי תואר ראשון בתזונה או בחקלאות בממוצע 80, אשר יש להם ניסיון של ארבע שנים לפחות בתחום מקצועי הקשור לענף המזון. כמו כן, על המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי לאחר הגשת מועמדותם.

 

תואר שני במדעי התזונה ניתן ללמוד גם במכללה האקדמית תל חי, במסלול עם תזה או ללא כתיבת תזה. לתכנית מתקבלים מועמדים בעלי תואר ראשון במקצועות מדעי הטבע ומדעי החיים השונים, בממוצע ציונים גבוה מ - 80. במסלול הכולל כתיבת תזה, סף הקבלה גבוה יותר, והמועמדים נדרשים לציון ממוצע של 85 לפחות בתואר הראשון.

 

רוצים לדעת עוד על תואר שני? לחץ/י תואר שני

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני במדעי התזונה?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במדעי התזונה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד תואר שני במדעי התזונה

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במדעי התזונה

התקבלו 7 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא תואר שני

מיכל פרישמן, מנהלת היחידה לתזונה בביה"ח בלינסון:
"אני מאוד ממליצה לתזונאיות ללמוד לתואר שני, בכל תחום. בתואר שני מגלים מדע אמיתי מהו, מבינים מה זה מחקר, איך לקרוא מאמרים, ואיך לשאול שאלות."
מיכל פרישמן
מנהלת היחידה לתזונה בביה"ח בלינסון
Whatsapp Whatsapp