רוצה פרטים על תואר שני מדעי הרפואה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני מדעי הרפואה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני מדעי הרפואה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מדעי הרפואה תואר שני

 

תהליך המחקר הרפואי הוא מורכב ורב שלבי ומטרתו לספק מענה לשאלות בנוגע לטיפולים או חיסונים חדשים שפותחו או בנוגע לדרכים חדשות לשימוש בטיפולים קיימים. המחקרים מבוצעים בהתאם לפרוטוקולים מוגדרים שכוללים את מאפייני המחקר כגון: משך המחקר, לוח-זמנים של בדיקות, הליכים רפואיים, תרופות ומינונים.

 

אנשי המקצוע שמופקדים על תחום המחקר הרפואי הם בוגרי תואר "מוסמך " במדעי הרפואה שהוכשרו לבצע עבודות מחקר בתחומים הביו-רפואיים. חוקרים אלה משתלבים במעבדות מחקר אקדמיות, בתעשיה ובבתי החולים.

 

תוכנית הלימודים במסלול מדעי הרפואה:

 

מטרת תואר שני בתחום זה היא להכשיר תלמידים בעלי תואר "בוגר" במדעי הטבע ובמדעי הרפואה, לעסוק במחקר ולהתמקצע בתחומים השונים של מדעי הרפואה הניסויים. רשימת ההתמחויות כוללת: ביוכימיה קלינית, מיקרוביולוגיה ואימונולוגיה (אונקולוגיה מולקולרית, גנטיקה מולקולרית, גנטיקה מולקולרית התפתחותית, גנטיקה מולקולרית התפתחותית, וירולוגיה,פרזיטולוגיה קלינית ומולקולרית, הנדסה גנטית), פרמקולוגיה, פיסיולוגיה ונוירוביולוגיה, מורפולוגיה של האדם, אפידמיולוגיה, סוציולוגיה של הבריאות ועוד.

 

לימודי תואר שני מדעי הרפואה מקנים לסטודנטים ידע נרחב במקצועות העיוניים לצד התנסות מעשית בתרגילי מעבדה וסמינרים. כמו כן, כל תלמיד יחויב להגיש עבודת גמר(תיזה) אותה יצטרך לבצע באופן עצמאי בהנחיית המנחה. המחקר עצמו יבוצע במעבדת המנחה.

 

 

מוסדות הלימוד

 

אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בן גוריון בנגב, הטכניון. אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

תנאי רישום

 

  • בעלי תואר ראשון בציון 80 לפחות באחד המקצועות הבאים: מדעי החיים, מדעי הרפואה (.B.Med.Sc), רוקחות, חקלאות, תזונה, ביולוגיה, מדעי הטבע, מדעים מדויקים, קלינאות תקשורת, סיעוד, פיזיותרפיה או ריפוי בעיסוק.
  • בעלי תואר "דוקטור לרפואה" (.M.D), "דוקטור לרפואת שיניים" (.D.M.D), או "דוקטור לווטרינריה" (.D.V.M)
  • בעלי תואר ראשון בתחומים אחרים יידרשו להשלמות.
  • על המועמדים ליצור קשר עם מנחה מהפקולטה בכדי להבטיח מקום למחקר.הקבלה מותנית בקבלת הסכמתו של חבר סגל, שמורשה להנחות וללות את המועמד בביצוע המחקר.

 

משך הלימודים

 

הלימודים אורכים כשנתיים. בחלק ממוסדות הלימוד ניתן להאריך את הלימודים בשנה נוספת. רופאים יורשו לסיים את לימודיהם בשנה אחת.

 

הסמכה

 

תואר שני M.Sc מוסמך במדעי רפואה.

 

מלגות מטעם מוסדות הלימוד

 

חלק ממוסדות הלימוד מעוניינים לעודד תלמידי מחקר לתואר שני ושלישי ולכן מציעים מלגות קיום, על בסיס הצטיינות בלימודים ובהתאם למקורות שיעמדו לרשות הוועדה.

 

האם ניתן להתקבל לחברות המפתחות תרופות או דומותיהן?

 

בוגרי לימודי מדעי הרפואה יכולים להשתלב בחברות תרופות כמו סיגמא ותעשיות ביולוגיות. מי שמעוניין להשתלב בתעשייה מיד לאחר סיום הלימודים, מומלץ שייבחר במנחה שעובד בשיתוף עם חברות מסחריות.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני מדעי הרפואה?

רוצה לדעת יותר על תואר שני מדעי הרפואה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר שני מדעי הרפואה
חוות דעת של סטודנטים: תואר שני מדעי הרפואה
התקבלו 22 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp