תואר שני במדעי המחשב באקדמית תל אביב יפו

שירות אישי - צור קשר

האקדמית תל אביב יפו
האקדמית תל אביב יפו

אהבת? שתף ב:

תואר שני במדעי המחשב באקדמית תל אביב יפו

 

להבין טוב יותר

 

האם גם אתם מכירים מתכנתים מהוללים, שכששואלים אותם איך מילות קוד הופכות לפעולה ממשית, הם נאלמים דום? האמת היא שאולי הציפייה שלנו מהם מוגזמת, הרי לא הם האנשים שהמציאו את המחשב. ובכל זאת, באופן כמעט אינטואיטיבי הם עושים בו שימוש מושכל ברמה גבוהה יותר מרוב האוכלוסייה.

 

בינינו יש כאלה המעוניינים להפוך למפתחים טובים יותר, ויש כאלה שרוצים להמציא בעצמם את הטכנולוגיה הבאה. עבור שתי מטרות אלו כדאי ללמוד לעומק את הטכנולוגיות עתירות הידע הקיימות, ולשם כך מציעים לכם באקדמית תל אביב יפו כמה מסלולי לימוד לתואר שני במדעי המחשב.

 

תכנית הלימודים

 

בתכנית לתואר שני במדעי המחשב ללא תזה הסטודנטים מרחיבים ומעמיקים את הידע שברשותם בהתאם לצורכי התעשייה עתירת הידע. הם גם מתעדכנים ומגשרים על פערים טכנולוגיים עקב התפתחויות בתעשייה ומתוודעים ליישומים ופיתוחים חדשניים שיכולים לתרום לתחום העיסוק שלהם. כמו כן, הם בוחנים מחקרים עדכניים בתחום מדעי המחשב ועל סמך תוצאותיהם לומדים על התפתחויות ומגמות עכשוויות בתעשייה ועל חידושים במחקר מדעי המחשב.

 

מבנה הלימודים

 

הלימודים הם לתואר .M.Sc. במכללה האקדמית תל אביב יפו ניתן ללמוד במסלול ללא תזה או לחלופין בתכנית תואר שני במדעי המחשב עם תזה אשר מתאימה למעוניינים להמשיך לתואר דוקטורט במדעי המחשב.


אורך המסלול ללא תזה בין ארבעה לשמונה סמסטרים, בהתאם לקצב ההתקדמות האישי של הלומדים. כל סטודנט רשאי לבנות לעצמו את מערכת השעות, הכוללת קורסי חובה ושיעורי בחירה לפי תחומי העניין שלו, וביצוע פרויקט יישומי או כתיבת עבודת גמר.

בשלב הראשון בתכנית הסטודנטים משלימים קורסים שונים, בהם קורסי חובה בהיקף הנדרש. בשלב השני הם מתחילים לעבוד על עבודת הגמר בהדרכה של חבר סגל מבית הספר ובמקביל משלימים את יתרת חובותיהם בקורסים.

 

תשתיות

 

לרשות הסטודנטים לתואר שני במדעי המחשב מעבדות חדישות, בכל אחת מהן כ - 20 עמדות עבודה. בין המעבדות הללו נכללת מעבדה לתקשורת מחשבים שבה מתנסים בתחומי התקשורת והביג דאטה. כמו כן, הסטודנטים מקבלים גישה מרחוק למאגרי מידע ולתוכנות פרטיות.

 

נושאי לימוד

 

 • תכנון לינארי
 • פיתוח תוכנה
 • חקר ביצועים
 • קריפטוגרפיה
 • למידה חישובית
 • תורת הסיבוכיות
 • תורת האינפורמציה
 • שיטות אופטימיזציה
 • קודים מתקני שגיאות
 • תכנות מכוון אספקטים
 • אלגוריתמים מתקדמים
 • ניהול מערכת תפעולית
 • אבטחת מערכות מחשבים
 • סמנטיקה של שפות תכנות
 • ועוד  

 

על מוסד הלימוד

 

סטודנטים בבית הספר למדעי המחשב יכולים ללמוד גם במסלול מחקרי לתואר שני במדעי המחשב עם תזה. המסלול המחקרי מתאים במיוחד למעוניינים להמשיך לתואר שלישי או למועמדים לתפקידים במחקר ופיתוח. בית הספר מפעיל קשרים עם התעשייה ועם חברות מובילות כדי לסייע בהשתלבות המקצועית של בוגריו ומוסמכיו.

 

כמו כן, האקדמית תל אביב יפו מציעה מסלולים לתואר שני בענפים נוספים. ביניהם נכללים תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בלימודי משפחה, תואר שני בפסיכולוגיה ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. תכניות אלה מאפשרות לאקדמאים להרחיב את סל הכלים שברשותם, לפתח מיומנויות מחקריות ויישומיות ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה במשק הדינמי של היום.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתואר השני נדרשים להיות בוגרי תואר ראשון במדעי המחשב, שסיימו את הלימודים עם ממוצע ציונים של 80 ומעלה. בוגרי תואר ראשון בתחום אחר רשאים להגיש את מועמדותם לוועדת קבלה, לצורך בדיקת התאמה למסלול. במסגרת תהליך הקבלה עליהם להציג גם אישורים על ציונים והישגים בתואר הראשון וכן קורות חיים המעידים על הישגים מקצועיים רלבנטיים.

 

תעודה

 

למסיימי המסלול מוענק תואר שני .M.Sc במדעי המחשב מטעם האקדמית תל אביב יפו.
 

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

מתוך פורום האקדמית תל אביב יפו

מדעי ההתנהגות במסלול פסיכולוגיה של הספורט
רז יקיר
ללא תגובה
קבלה לתואר ראשון בסיעוד
עמית ינאי
ללא תגובה
סוג כיסאות בבניין כלכלה
נוי
ללא תגובה
ממוצע בגרות בקבלה למדעי המחשב
רון
ללא תגובה
קבלה למדעי המחשב ללא פסיכומטרי
מאור
ללא תגובה
מכינה לפני תואר במדעי המחשב
נועה
ללא תגובה
האם יש כיסאות סטודנט או שולחן רגיל בבניין ווסטון?
Noam
2 תגובות
האם בוגרי חינוך יכולים להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית?
ענת
ללא תגובה
מה תנאי הקבלה ללימודי סיעוד?
קרינה
1 תגובות
קבלה לתואר שני בייעוץ ארגוני
טל
ללא תגובה
לימודי מדעי המחשב במכללה האקדמית תל אביב יפו
שני קוברובסקי
1 תגובות
הסבה ללימודי המשך בפסיכולוגיה רפואית מייעוץ חינוכי
נעמי וינברג
1 תגובות
איזה מסלולי תואר שני מוצעים באקדמית תל אביב יפו?
אילונה ירוסלסמקי
1 תגובות
קבלה לאחות מוסמכת לאחות מעשית בגיל 40+
טטיאנה
1 תגובות
דרישות קבלה לסיעוד באקדמית תל אביב יפו
אורלי
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם