תואר שני במדעי המחשב באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי המחשב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב יפו - תואר שני במדעי המחשב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

תואר שני במדעי המחשב באקדמית תל אביב יפו

 

להבין טוב יותר

 

האם גם אתם מכירים מתכנתים מהוללים, שכששואלים אותם איך מילות קוד הופכות לפעולה ממשית, הם נאלמים דום? האמת היא שאולי הציפייה שלנו מהם מוגזמת, הרי לא הם האנשים שהמציאו את המחשב. ובכל זאת, באופן כמעט אינטואיטיבי הם עושים בו שימוש מושכל ברמה גבוהה יותר מרוב האוכלוסייה.

 

בינינו יש כאלה המעוניינים להפוך למפתחים טובים יותר, ויש כאלה שרוצים להמציא בעצמם את הטכנולוגיה הבאה. עבור שתי מטרות אלו כדאי ללמוד לעומק את הטכנולוגיות עתירות הידע הקיימות, ולשם כך מציעים לכם באקדמית תל אביב יפו כמה מסלולי לימוד לתואר שני במדעי המחשב.

 

תכנית הלימודים

 

בתכנית לתואר שני במדעי המחשב ללא תזה הסטודנטים מרחיבים ומעמיקים את הידע שברשותם בהתאם לצורכי התעשייה עתירת הידע. הם גם מתעדכנים ומגשרים על פערים טכנולוגיים עקב התפתחויות בתעשייה ומתוודעים ליישומים ופיתוחים חדשניים שיכולים לתרום לתחום העיסוק שלהם. כמו כן, הם בוחנים מחקרים עדכניים בתחום מדעי המחשב ועל סמך תוצאותיהם לומדים על התפתחויות ומגמות עכשוויות בתעשייה ועל חידושים במחקר מדעי המחשב.

 

מבנה הלימודים

 

הלימודים הם לתואר .M.Sc. במכללה האקדמית תל אביב יפו ניתן ללמוד במסלול ללא תזה או לחלופין בתכנית תואר שני במדעי המחשב עם תזה אשר מתאימה למעוניינים להמשיך לתואר דוקטורט במדעי המחשב.


אורך המסלול ללא תזה בין ארבעה לשמונה סמסטרים, בהתאם לקצב ההתקדמות האישי של הלומדים. כל סטודנט רשאי לבנות לעצמו את מערכת השעות, הכוללת קורסי חובה ושיעורי בחירה לפי תחומי העניין שלו, וביצוע פרויקט יישומי או כתיבת עבודת גמר.

בשלב הראשון בתכנית הסטודנטים משלימים קורסים שונים, בהם קורסי חובה בהיקף הנדרש. בשלב השני הם מתחילים לעבוד על עבודת הגמר בהדרכה של חבר סגל מבית הספר ובמקביל משלימים את יתרת חובותיהם בקורסים.

 

תשתיות

 

לרשות הסטודנטים לתואר שני במדעי המחשב מעבדות חדישות, בכל אחת מהן כ - 20 עמדות עבודה. בין המעבדות הללו נכללת מעבדה לתקשורת מחשבים שבה מתנסים בתחומי התקשורת והביג דאטה. כמו כן, הסטודנטים מקבלים גישה מרחוק למאגרי מידע ולתוכנות פרטיות.

 

נושאי לימוד

 

 • תכנון לינארי
 • פיתוח תוכנה
 • חקר ביצועים
 • קריפטוגרפיה
 • למידה חישובית
 • תורת הסיבוכיות
 • תורת האינפורמציה
 • שיטות אופטימיזציה
 • קודים מתקני שגיאות
 • תכנות מכוון אספקטים
 • אלגוריתמים מתקדמים
 • ניהול מערכת תפעולית
 • אבטחת מערכות מחשבים
 • סמנטיקה של שפות תכנות
 • ועוד  

 

על מוסד הלימוד

 

סטודנטים בבית הספר למדעי המחשב יכולים ללמוד גם במסלול מחקרי לתואר שני במדעי המחשב עם תזה. המסלול המחקרי מתאים במיוחד למעוניינים להמשיך לתואר שלישי או למועמדים לתפקידים במחקר ופיתוח. בית הספר מפעיל קשרים עם התעשייה ועם חברות מובילות כדי לסייע בהשתלבות המקצועית של בוגריו ומוסמכיו.

 

כמו כן, האקדמית תל אביב יפו מציעה מסלולים לתואר שני בענפים נוספים. ביניהם נכללים תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בלימודי משפחה, תואר שני בפסיכולוגיה ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. תכניות אלה מאפשרות לאקדמאים להרחיב את סל הכלים שברשותם, לפתח מיומנויות מחקריות ויישומיות ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה במשק הדינמי של היום.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתואר השני נדרשים להיות בוגרי תואר ראשון במדעי המחשב, שסיימו את הלימודים עם ממוצע ציונים של 80 ומעלה. בוגרי תואר ראשון בתחום אחר רשאים להגיש את מועמדותם לוועדת קבלה, לצורך בדיקת התאמה למסלול. במסגרת תהליך הקבלה עליהם להציג גם אישורים על ציונים והישגים בתואר הראשון וכן קורות חיים המעידים על הישגים מקצועיים רלבנטיים.

 

תעודה

 

למסיימי המסלול מוענק תואר שני .M.Sc במדעי המחשב מטעם האקדמית תל אביב יפו.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

בניית אתרים לתעודה
רפאל
ללא תגובה
לימודי המשך או לימודי חוץ בתכנות
Meyer ILLOUZ
1 תגובות
מעבר בין הנדסת תוכנה למדעי המחשב הוא אפשרי?
יחיאל
1 תגובות
לימודי c++ היכן ניתן ללמוד
יוסי
1 תגובות
הצעת מחיר קורס ciso
איתמר
1 תגובות
איפה יש קורס הכרת מחשב?
אלונה
1 תגובות
קורס אוטוקאד בבאר שבע או דימונה
נועם הרוש
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,224 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מדעי המחשב

ד"ר תמי אמיר
מדעי המחשב הנו תחום הנשען על מתמטיקה, אלגוריתמים ודורש יכולת אנליטית לוגית גבוהה ביותר ולצדה יכולת כמותית, טכנית צורנית ורמת אנגלית גבוהה.
בתחומי העניין, רצוי עניין בתחום המדע וכמו כן רצוי עניין בתחומים נוספים כגון – ביצועי - טכני, אומנותי, ארגוני ועסקי (אחד או יותר).
בתכונות האישיות, אדם סקרן, בעל יכולת למידה עצמאית, חשיבה מובנית ומסודרת, יכולת לעבוד לבד וביחד. יצירתיות וגמישות מחשבתית – יתרון.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp