לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שני > תואר שני למנהלים

תואר שני למנהלים


מחפש/ת מידע על לימודים? תואר שני למנהלים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תואר שני משפטים
תואר שני מנהל עסקים
תואר שני כלכלה
תואר שני בחינוך
תואר שני חשבונאות
תואר שני פסיכולוגיה
תואר שני למנהלים
תואר שני מדעי המחשב
תואר שני במדעי החברה
תואר שני בהנדסה
 
 
לימודי ערב - תואר שני
תואר שני בסיעוד
תואר שני בשיווק
תואר שני עבודה סוציאלית
תואר שני אדריכלות
תואר שני בייעוץ ארגוני
תואר שני במתמטיקה
תואר שני תקשורת
תואר שני במדעי הרוח
תואר שני בפיזיקה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תואר שני למנהלים

 

בעידן המודרני, הארגונים העיסקיים פועלים בסביבה תחרותית, דינמית ורבת אתגרים ולכן בכדי לקדם את הארגון ולשפר את רווחיותו, על המנהלים, העומדים בראש הארגון להתאמן, להתעדכן ולהתמקצע כל העת. תואר שני למנהלים מאפשר למנהלים בפועל לפתח מיומנויות ניהול מרכזיות, למצות את המשאבים והיכולות הניהוליות, לפתח מצויינות אישית וארגונית, לשכלל את החשיבה האסטרטגית ולקבל כלים יישומים שיסייעו להם בתהליכי קבלת החלטות ניהוליות בארגון.

 

התוכניות ללימודי תואר שני למנהלים מיועדות בעיקר לאנשי מפתח בתעשיה אשר מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום עיסוקם, או לשפר את רמת התמחותם במקצוע בו בחרו. אנשי עסקים, קצינים ומפקדים בצבא קבע ובמערכת הביטחון, מנהלים בשירות הציבור ואף בעלי מקצועות חופשיים אשר מעוניינים להקנות לעצמם יתרון על פני מתחריהם הם בדרך כלל קהל היעד העיקרי של התוכנית.

 

תוכניות הלימוד לתואר שני למנהלים

 

תוכניות הלימוד לתואר שני למנהלים מתקיימות בכמה מוסדות לימוד בארץ ובהתמחויות שונות, ביניהן: מנהל עסקים למנהלים EMBA , ניהול לוגיסטיקה למנהלים או תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית. המסלולים המוצעים מותאמים לשרת את המטרות האופייניות של המשתתפים. לכן מנהלים בתחום הלוגיסטיקה ימצאו שמסלול המוסמך בניהול לוגיסטיקה - Executive Master of Logistics Management- יספק להם את הידע והכלים הנדרשים לעבודתם, ואילו מנהלים הבאים מהמגזר הציבורי - חינוך, רווחה, בטחון, בריאות, תחבורה, כלכלה , ימצאו כי התואר השני במנהל ומדיניות ציבורית - Master in Public Administration and Policy – MPA- יוכל להעמיק את השכלתם בתחום ולהגשים את מטרותיהם.

 

הלימודים לתואר שני למנהלים מכוונים לחשוף את הסטודנטים להבנת עולם העסקים המודרני, הלאומי והבינלאומי, תוך הדגשת עקרונות הניהול בדרגים הבכירים. בתכנית נלמדים קורסים תיאורטיים ויישומיים בתחומי החשבונאות, השיווק, הכלכלה, הניהול, המימון, וההתנהגות הארגונית. בוגרי התוכנית ירחיבו את השכלתם וישכללו את כישוריהם כמנהיגים עסקיים.

 

 

מסלולי לימוד

 

לימודי תואר שני למנהלים מוצעים בכמה מסלולי לימוד. להלן התכנים הנלמדים בכל אחד מהמסלולים:

 

תוכנית הלימודים לתואר שני למנהלים בהתמחות ניהול לוגיסטיקה - התוכנית מתמקדת בהיבטים היישומיים והניהוליים של הלוגיסטיקה שכוללים נושאים כגון מערכות תובלה ושינוע, שרשראות אספקה, מערכות ERP וכדומה.

 

תוכנית הלימודים למנהלים בהתמחות המנהל והמדיניות הציבורית מותאמת למגזר הציבורי בתחום המנהל והפוליטיקה ובתוכנית לימודים זו יוכלו הסטודנטים לבחור מבין ארבעה מסלולי התמחות שונים והם:

 

 • מנהל השלטון המקומי בו משלבים ידע תיאורטי בנושאי השלטון המקומי במדינה ובנושאי ניהול, הסביבה בה הניהול פועל, תפוקותיו של הניהול ומרכיביו ומאפייניו. תוכנית זו היא תוכנית מיוחדת שמתאימה לראשי עיריות, אנשים בתפקידים מנהליים בגופים ציבוריים ולראשי רשויות.

 

 • מנהל ומדיניות ציבורית במסלול מחקרי.

 

 • מנהל ומדיניות ציבורית בדגש הקניית כלי ניהול, ניתוח וחשיבה בהקשר הארצי והבין לאומי תוך בחינת ההתפתחויות בתחום.

 

 • ביקורת פנימית וציבורית עם הסמכה בתחום הביקורת הציבורית.

 

התוכנית לתוא רשני במנהל עסקים למנהלים - התוכנית כוללת נושאי לימוד כגון יסודות הסטטיסטיקה, הסתברות, המנהל הכללי ותפקידיו, ניהול ושיווק, יסודות המימון, הכרת דוחות כספיים, מיקרו כלכלה, ניהול המערכת התפעולית, תורת ההשקעות, ניתוח ענפים, חשבונאות ניהולית, בעיות נבחרות בניהול פיננסי, ניהול משא ומתן, ניהול מותגים, דיני עסקים, מנהיגות, משחק עסקים ועוד.

 

למי הלימודים מתאימים ?

 

אם בעבר תואר אקדמי היה זמין לאוכלוסיות מסוימות בלבד הרי שהיום הוא זמין לכולם וכך קרה שכיום אחד התנאים המוקדמים לעבודה הוא תואר ראשון. מקומות העבודה פתוחים לפני כולם והתחרות במשק על משרות בכירות היא גדולה במיוחד, מי שמעוניין לשפר את סיכוייו מתאים במיוחד ללימודי תואר שני למנהלים, כמו כן, מתאימים ללימודים אלו אנשים המעוניינים להרחיב את ההתמחות שלהם.

 

היכן לומדים?

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון): המכללה למינהל מציעה מסלול MA בייעוץ ופיתוח ארגוני שמותאם למנהלים, כחלק מבית הספר למדעי ההתנהגות. התכנית בנויה משלושה סמסטרים רצופים ומתנהלת בכיתה ובה מנהלים בלבד, וכך היא מאפשרת להם לרכוש כלים לקידום הארגונים שלהם. במהלכה דנים לעומק באתגרים, דילמות ותהליכי קבלת החלטות ואסטרטגיה כחלק ממגמת החדרת שינויים בארגון.

 

 • הקריה האקדמית אונו: במוסד הלימוד מתקיימת תכנית One Day MBA, שמאפשרת למנהלים ולאנשים עובדים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים במהלך יום אחד בשבוע. הסטודנטים יכולים להתמחות באסטרטגיה עסקית, שוק ההון ומימון, שיווק ופרסום או מערכות מידע ויזמות טכנולוגית.

 

 • המכללה האקדמית ספיר (סמוך לשדרות): במכללת ספיר ניתן ללמוד במגוון מסלולים לתואר שני שיכולים להתאים למנהלים. בין התכניות לתואר שני למנהלים נכללים תואר שני במינהל ציבורי, תואר שני בניהול המשאב האנושי, תואר שני במינהל ציבורי בהתמחות המרחב הכפרי ותואר שני במינהל ציבורי בהתמחות ביטחון לאומי.

 

 • אוניברסיטת חיפה: האוניברסיטה מציעה תכנת לתואר שני במנהל עסקים למנהלים, בה יכולים מנהיגי ארגונים לרכוש מיומנויות חדשניות בשיווק, אסטרטגיה, משא ומתן וניהול פיננסי. התכנית נמשכת כשנה וחצי ומתקיימת בכיתה נפרדת למנהלים בלבד. כמו כן נערכים מפגשים עם מנהלים ובכירים מהארץ ומהעולם.

 

 • אוניברסיטת בן גוריון (באר שבע): במוסד לימוד זה ניתן ללמוד לתואר שני MBA במנהל עסקים למנהלים. זוהי תכנית ללא תזה שנמשכת כשנה וחצי. במהלכה מעמיקים במודלים ניהוליים שונים בענפים כמו שיווק, מימון, התנהגות ארגונית וכלכלה.

 

 • האוניברסיטה העברית (ירושלים): בעברית מתקיימת תכנית Executive MBA מנהל עסקים למנהלים בה לומדים על גישות ניהול של חברות וסטארט אפים והתמודדות עם אתגרים עתידיים בשוק. התכנית כוללת התמחות בניהול שווקים במזרח אסיה ובסין. בנוסף, ניתן ללמוד בעברית גם לתואר שני במדיניות ציבורית במסלול למנהלים, שמכשירה סגל בכיר בשירות הציבורי להוביל תהליכי שינוי ולפתח מדיניות.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב: באוניברסיטה מתקיימות מספר תכניות לבכירים ולמנהלים בפקולטות השונות, שמרוכזות בשנה קלנדרית אחת. ניתן למצוא בין היתר: תכנית תואר שני במנהל עסקים למנהלים EMBA, תואר שני בניהול מצבי חירום ואסון, תואר שני במשפט מסחרי ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי תואר שני, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

רוצה לדעת יותר על תואר שני למנהלים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר שני למנהלים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תואר שני למנהלים

אוניברסיטת חיפה - תואר שני במנהל ציבורי למנהלים אוניברסיטת בר אילן - תואר שני במנהל עסקים למנהלים
האוניברסיטה העברית - תואר שני במשפטים במסלול למנהלים אוניברסיטת בן גוריון - תואר שני למנהלים במינהל עסקים
אוניברסיטת תל אביב - תואר שני בתקשורת פוליטית למנהלים אוניברסיטת תל אביב - תואר שני למנהלים בפילוסופיה של עידן המידע
אוניברסיטת תל אביב - תואר שני משפטים למנהלים | תואר שני למנהלים האוניברסיטה העברית - תואר שני במנהל עסקים למנהלים
אוניברסיטת בר אילן - תואר שני למנהלים בלוגיסטיקה אוניברסיטת תל אביב - תואר שני למנהלים במדיניות ציבורית
אוניברסיטת בר אילן - תואר שני למנהלים בחוג המשולב מדעי החברה אוניברסיטת חיפה - תואר שני ביחסים בינלאומיים למנהלים
אוניברסיטת חיפה - תואר שני למנהלים בלימודי מקרקעין ושמאות MBA אוניברסיטת חיפה - תואר שני למנהלים במנהל עסקים
אוניברסיטת תל אביב - תואר שני למנהלים בכירים בתכנית בינלאומית ל - MBA
       


חוות דעת של סטודנטים: תואר שני (194 חוות דעת)
התקבלו 194 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
ספיר,אוניברסיטת בר אילן, בר אילן - תואר שני ייעוץ ארגוני, 24/02/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
את המרצים, היחס החם לסטודנטים, החומר נוגע במדויק במקצוע ונותן כלים מדויקים וטובים להתעסקות עתידית. מאד מרוצה.

על הקמפוס
בקמפוס ממש משתדלים שהוא יפרח ותהיה אווירה נעימה. קצת יש קושי להגיע להכל, ולמשל אין כל כך נראות של אגודת הסטודנטים, שזה מאד חבל משום שאנחנו משלמים כסף על זה.
חן,אוניברסיטת תל אביב, תואר שני במחקר התרבות - אוניברסיטת תל אביב, 10/02/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אם הכוונה לאוניברסיטה
- אוהבת את המיקום, האווירה, הספריה, בתי הקפה, המרחבים והמקצועיות.
הפקולטה- נעימות, רצינות, יעילות ויחס חם לסטודנטים
פחות אוהבת- חוסר הווי חברתי, אנטיפטיות מקרב הסטודנטים, תחרותיות, מרחק גדול ממקום למקום, וקושי להגיע מהחניות הרחוקות למתחמים הסגורים.

על הקמפוס
האווירה בקמפוס מותאמת ומכוונת בעיקר לצעירים בני 25-30, מבחינת האירועים והוויב של המקום. למרות זאת, היחס בפקולטות עצמן, או לפחות במדעי הרוח וביחידה שאני לומדת בה בוגרת יותר, ומתאימה גם לכיוונים נוספים.
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי מדעים
פורום לימודי משפטים
פורום לימודי תקשורת
פורום לימודים לחרדים דתיים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
תואר שני בביוטכנולוגיה
תוכנית לימודים - לימודי וטרינריה
הכשרות למנהלים - הכשרות לבכירים
הסבת אקדמאים להוראה
תואר שני בסטטיסטיקה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתואר שני
המרכז האקדמי רופין - תואר שני
תואר שני - המסלול האקדמי
הקריה האקדמית אונו
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
המרכז ללימודים אקדמיים - תואר שני
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר שני למנהלים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שני
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
איפה לומדים קרימינולוגיה בתכנית לתעודה (לפני 8 שעות, 5 דקות)
אפיק מעבר בתכנית דו חוגית (לפני 1 ימים, 16 שעות, 3 דקות)
לאיזה מוסד לימודים נרשמת (לפני 1 ימים, 21 שעות, 54 דקות)
לימודי שלטון מקומי ומדעי המדינה (לפני 1 ימים, 21 שעות, 59 דקות)
לימודים קדם אקדמיים לדתיים (לפני 1 ימים, 22 שעות, 20 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD