ייעוץ ארגוני לתואר שני MBA במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי פרס

תואר שני MBA בייעוץ ארגוני במרכז האקדמי פרס

 

דע/י את סביבת העבודה שלך

 

תחום ההתנהגות והייעוץ הארגוני מתפתח בארץ בשנים האחרונות לכדי התמחות מקצועית, המבוקשת מאד בקרב מנהלים. הסיבה העיקרית לכך היא השינויים התמידיים בסביבה הארגונית, המחייבים את המנהלים להיות בעלי ראייה רחבה ובעלי ידע גם בנושאים הקשורים לניהול משאבי אנוש ולתהליכים בצוות, בעסק ובמקום עבודה.

 

על תואר שני בייעוץ ארגוני

 

תואר שני בייעוץ ארגוני מקנה ללומדיו נקודת מבט מעמיקה ומקיפה על עולם ניהול העסקים, וידע רב על ההתנהגות האנושית בקבוצה. במסלול במרכז האקדמי פרס מאמינים, כי העובדים הם המשאב העיקרי של הארגון, והם אלו היכולים לספק לו את היתרון התחרותי המשמעותי ביותר. מנהל טוב הוא זה היודע לטפח את העובדים שלו. זה המחדיר בהם מוטיבציה לביצועים גבוהים, לרעיונות יצירתיים ולמימוש הפוטנציאל האישי בעבודה.

 

בנוסף, בעידן התחרותי של ימינו, מנהל צריך להיות בעל יכולת הבנה רחבה של תהליכים אסטרטגיים ברמת הארגון, להבין את הסביבה העסקית שבה הוא מצוי, את הכוחות הפועלים בה ואת השלכותיהם על הארגון.

 

תכנית הלימודים

 

במסגרת הלימודים לתואר שני MBA בייעוץ ארגוני במרכז האקדמי פרס, הסטודנטים יכולים לבחור בין שתי התמחויות; האחת, התמחות בניהול וארגון, המכסה באופן מקיף את הגישות העוסקות בניהול אפקטיבי של המערכת הארגונית. הסטודנטים לומדים שיטות וגישות לאבחון, דרכים יעילות להובלת שינויים ולפיתוח, להכנסת חדשנות ויצירתיות, ולניהול בינלאומי.

 

ההתמחות השנייה היא בייעוץ והתנהגות ארגונית. זו מבוססת על ההבנה, שניהול אפקטיבי מצריך ידע גם בתחומים שקשורים לניהול המערכת הארגונית, וגם לניהול האנשים הפרטיים שבתוכה. בהתמחות הזו נכללים כל הקורסים באבחון, שינוי ופיתוח ארגוני, אך בנוסף לומדים גם איך אפשר להתמודד בצורה אפקטיבית עם לחץ ושחיקה בעבודה, באיזה אופן נכון לנהל קבוצות וצוותים, כיצד ניתן לפתח עובדים, ועוד.

 

 

עוד נושאי לימוד

 

  • יזמות עסקית
  • אתיקה
  • קבלת החלטות
  • מנהיגות
  • תקשורת בארגון
  • קונפליקטים
  • קריירה בארגונים
  • פתרון בעיות     
  • מיון והערכת עובדים     
  • ועוד

 

על ראש ההתמחות

 

בכירי המרצים מלווים את הסטודנטים בעבודתם, וביניהם ניצבת ראש ההתמחות בניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית. אישה זו ערכה מחקרים בנושאים, כגון: הנבואה שמגשימה את עצמה, מנהיגות בארגונים, הקשר בין לחצים ומתחים בעבודה ובין מוטיבציה בעבודה, ועוד.

 

תנאי קבלה

 

מועמדים לתואר שני MBA בייעוץ ארגוני במרכז האקדמי פרס נדרשים להציג תואר ראשון וגיליון ציונים. ממוצע הציונים הנדרש משתנה בהתאם לחוג התואר הראשון. בוגרי מקצועות הומאניים יידרשו להשלמות לקראת הקבלה לתואר המוסמך.

 

מלגות

 

מועמדים שסיימו את התואר הראשון בהצטיינות, יהיו זכאים למלגה בסך 2,000 ₪. מועמדים מצטיינים בתחומם, שלא למדו תחום בעל אוריינטציה כמותית לתואר הראשון, יהיו זכאים להנחה בגובה של 50% מעלות קורסי ההשלמה, הנדרשים לתואר השני.

 

תעודה

 

מסיימי התכנית בהצלחה יהיו זכאים לתואר שני במנהל עסקים MBA ולתעודת התמחות בייעוץ והתנהגות ארגונית.
 

 

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס

חוות דעת של סטודנטים על MBA ייעוץ ארגוני - מרכז אקדמי פרס

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

המרכז האקדמי פרס
06/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את המרצים פחות אוהבת את זה שעמוס בחיילים כל הזמן שאין חנייה ולא כל המרצים אמפטיים

על הקמפוס

צעיר תוסס לימודים ברמה בינונית תוכנית לימודים נוחה

טיפים

להתייחס לזה ברצינות לבוא ללמוד באמת להשקיע להגיע גם ליחידה ולשמור על קשר עם חברים לספסל הלימודים


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp