לימודי חינוך לתואר שני לדתיים בחמדת הדרום - מכללה אקדמית תורנית לחינוך

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על תואר שני בחינוך לדתיים - חמדת הדרום.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

תואר שני בחינוך במכללה האקדמית התורנית חמדת הדרום

 

מפריחים את השממה בבתי הספר

 

המכללה לחינוך חמדת דרום בנתיבות הינה מכללה תורנית ממלכתית, אשר הקימה את בית הספר ללימודי תואר שני במטרה להעשיר את המורים המלמדים בכל איזור הנגב, באווירה אישית, ייחודית וחמה. המוסד פועל מתוך אמונה, כי החינוך הוא בעל ערך וחשיבות ממעלה ראשונה, והוא מכשיר את הסטודנטים למנהיגות, הובלה ומעורבות קהילתית.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים לתואר שני בחינוך משלבת ידע פדגוגי עדכני עם טכנולוגיות מתקדמות, מעניקה למשתתפיה כלים חדישים להוראה, וחושפת אותם לאסטרטגיות למידה מגוונות. מסלולי הלימוד השונים מאפשרים לסטודנטים להתמחות לפי נטיית ליבם בתחום המועדף, ולבסס את החומר התיאורטי הנרכש במהלך התנסות מעשית בשדה החינוכי. כמו כן, הסטודנטים זוכים ליחס תומך ואישי מסגל המרצים הבכיר, ונהנים ממגוון רחב של מקורות מידע העומדים לרשותם במכללה.

 

מתכונת הלימוד

 

הלימודים בתכנית זו במכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום מתפרשים על פני ארבעה סמסטרים, ומתקיימים במהלך יום אחד בשבוע. מתכונת זו מאפשרת לסטודנטים להמשיך בשגרת העבודה החינוכית, ובמקביל להשלים בנחת את לימודי התואר השני.

 

מסלולים אפשריים

 

חינוך מדעי

 

התכנית לתואר שני בהוראת מדעים מיועדת למורים מכל קשת תחומי המדעים, ובמסגרתה ניתן גם להתמחות באופן ספציפי בתחום המתמטיקה. היא כוללת אסטרטגיות פדגוגיות לקידום הוראת מקצועות המדע בבתי הספר. במהלך התכנית הסטודנטים מבינים את הקשר בין התיאוריות המדעיות, הטכנולוגיה המתקדמת והחברה, הם מפתחים חשיבה ביקורתית ויצירתית, ומעמיקים את הגישה הרב תחומית בהוראה.

 

ניהול וארגון מערכות חינוך

 

התכנית לתואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך מתאימה למורים שעוסקים בתפקידים ניהוליים או ריכוזיים בתוך בתי הספר, או המעוניינים להשתלב בהם בעתיד. במסגרת ההכשרה הסטודנטים מפתחים ראייה אסטרטגית ורוכשים כלים יישומיים לגיבוש מטרות ודרכים למימוש המדיניות. כמו כן, התכנית שמה דגש על פיתוח זהות מקצועית ומאפשרת העמקה בקידום ערכים חברתיים ותרבותיים.

 

תרבות יהודית בזיקתה לתנ"ך

 

התכנית לתואר שני בתרבות יהודית מקנה למשתתפיה כלים עיוניים ויישומיים להוראת מורשת ישראל מפרספקטיבה רב תחומית, המשלבת תחומי דעת רבים כגון: ספרות, מקרא, היסטוריה יהודית והלכה. ההכשרה מיועדת למורים המלמדים את מקצועות הרוח, המעוניינים להרחיב את השכלתם ולפתח את היכולת לחקור ולהעמיק ביצירות הקשורות אל התנ"ך.

 

סגל המרצים

 

בין סגל המרצים הבכיר בתכנית לתואר שני בחינוך לדתיים, תוכלו לפגוש פרופסור לספרות עברית, המתמחה בפולקלור וביידיש, ומלמד באוניברסיטאות המובילות בארץ, אשר שימש בנוסף כמרצה אורח באוניברסיטת ייל. הפרופסור עמד בראש ועדות ציבוריות רבות, שעליהן ניתן למנות את ועדת המקצוע לתורה שבעל פה והועדה לספרות עברית בבתי ספר ממלכתיים דתיים. בנוסף להישגיו האקדמיים, הפרופסור השתתף בהפקת הסרט ההוליוודי "נסיך מצרים", בתפקיד יועץ בכיר.

 

מרצה נוסף שתוכלו לפגוש בתכנית המאסטר הוא פרופסור אמריטוס לפילוסופיה ולחינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעברו כיהן בכנסת בתפקיד מדען ראשי לענייני חינוך ולימד, בין היתר, גם באוניברסיטת הרווארד. הפרופסור עורך את כתב העת "דפים", שעוסק במחקר החינוכי, ובמהלך השנים פרסם מאמרים רבים בתחומי ההתנהגות החינוכית, מדיניות החינוך, התנהגות ארגונית ועוד.

 

קהל יעד ותנאי קבלה

 

התכנית מיועדת למורים מנוסים בעלי תואר ראשון ותעודת הוראה, המעוניינים להתקדם במערכת החינוך. על מנת להתקבל למסלול לתואר השני, המועמדים נדרשים להיות בעלי ממוצע של 80 ומעלה בתואר B.Ed. או B.A. עם תעודת הוראה, ולהשיג פטור באנגלית. עליהם להיות בעלי שלוש שנות ניסיון מעשי בחינוך. המועמדים המתאימים יזומנו לראיון אישי בוועדת קבלה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום

עוד מסלולי לימוד - חמדת הדרום

ssssssssss

פורום לימודים לחרדים דתיים

תעודת הוראה במגזר החרדי
אפרת
ללא תגובה
קורס צילום טבע ונוף
אברהם ניבין
1 תגובות
לימודי הדרכת הורים בהפרדה
חנה בן משה
1 תגובות
לימודים של יועצת מס
אילת דנן
1 תגובות
סמינר גור בבני ברק מוכר כמוסד לימודים למועצה להשכלה גבוהה?
מירי ארלנגר
1 תגובות
לימודי מכשור רפואי לציבור החרדי
יעל
1 תגובות
הסבה להוראה מתקנת בגמרא
דניאל
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,452 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי555 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp