לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שני > תואר שני בקולנוע

לימודי קולנוע לתואר שני


מחפש/ת מידע על לימודים? תואר שני בקולנוע? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תואר שני משפטים
תואר שני מנהל עסקים
תואר שני כלכלה
תואר שני בחינוך
תואר שני חשבונאות
תואר שני פסיכולוגיה
תואר שני למנהלים
תואר שני מדעי המחשב
תואר שני במדעי החברה
תואר שני בהנדסה
 
 
לימודי ערב - תואר שני
תואר שני בסיעוד
תואר שני בשיווק
תואר שני עבודה סוציאלית
תואר שני אדריכלות
תואר שני בייעוץ ארגוני
תואר שני במתמטיקה
תואר שני תקשורת
תואר שני במדעי הרוח
תואר שני בפיזיקה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תואר שני בקולנוע

 

התוכנית ללימודי תואר שני בקולנוע מעניקה ידע נרחב בתיאוריות קולנועיות שונות וסטודנטים רבים בוחרים בתחום לימודים זה.

 

לימודי קולנוע נושקים ושואבים ידע מתחומים רבים כגון: פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פילוסופיה, אומנות, והיסטוריה. זאת משום שהקולנוע מהווה שיקוף של החברה על כל הבטיה. בשנים האחרונות הקולנוע הישראלי התפתח מאוד ואף זכה להכרה בינלאומית. תחום זה ממשיך להתפתח ויוצרים רבים שואפים לשכלל את הידע שלהם ולהשתלב במחקר או בעשייה קולנועית איכותית בישראל.

 

לימודי תואר שני בקולנוע מעמיקים את הידע הקולנועי של הסטודנט תוך הצגת תיאוריות שונות, ניתוחים של המבע הקולנועי, ההבדלים בין יצירות קולנועיות מלאומים שונים ובמאים שונים. לצד ניתוח יצירות קולנועיות, ניתן מבט רחב על ההיסטוריה של הקולנוע, התפתחויותיו, משמעותו החברתית וכיצד יוצר או משקף מציאות.

 

תוכנית הלימודים לתואר שני בקולנוע הינה תוכנית לימודים מעשירה ומרחיבת אופקים המעניקה לסטודנט כלים לניתוח עצמאי ובחינה בקורתית של יצירות קולנועיות ותעשיות הקולנוע בעולם.

 

מטרת הלימודים

 

לימודי תואר שני בקולנוע שמים להם למטרה להעמיק את הידע ולשפר את יכולתיהם הטכניות והיצירתיות של הלומדים, ולהכשיר אותם לרמת מומחים בתחומי העריכה, הצילום, הצליל, והתנועה. בוגרי התוכנית יהיו מצויידים בידע ובכלים הנדרשים לעיסוק בתחומי הקולנוע, הטלוויזיה, והמדיה הדיגיטלית ברמה בין-לאומית וזאת באמצעות קורסים מרכזיים ובינתחומיים מתחומי האומנות השונים.

 

מסלולי הלימוד לתואר שני בקולנוע

 

קיימים שני מסלולי לימוד לתואר שני בקולנוע:

 

  • תואר שני בקולנוע מציע לסטודנטים להתמחות במקצועות הקולנוע כגון: הפקה, בימוי, עריכה, צילום ועוד. תוכנית הלימודים במסלול זה מתמקדת בפן המעשי של תחום הקולנוע וכוללת בתוכה סדנאות וחונכות אישית. במהלך התוכנית הסטודנטים נדרשים להשתתף בפרוייקטים בקולנוע וטלוויזיה ובהוצאתם לפועל.

    בצד העיוני של התוכנית נלמדות תאוריות מודרניות המשיקות לעשייה הטלווזיונית והקלונעית של ימינו במתכונת של דיונים קבוצתיים. כחלק מהדרישות לקבלת תעודת מוסמך בלימודי קולנוע במסלול זה נדרשים הסטודנטים להגיש פרוייקט גמר. פרוייקט הגמר דורש מהסטודנטים יצירתיות המשלבת עבודה מעשית, עיונית ומחקרית.

 

  • לימודי מוסמך בתכנית הבינתחומית לתואר שני באמנויות במסלול קולנוע וטלוויזיה מיועדים להעמיק ולהרחיב את התפתחות המחקר בתחום הטלוויזיה, הקולנוע והמדיה הדיגטלית. תוכנית זו שמה דגש רב יותר על הצד האומנותי והצד התרבותי של יצירות מתחומי הטלוויזיה והקלונוע.

    לימודי תואר מוסמך בתכנית הבינתחומית לתואר שני באמנויות במסלול קולנוע וטלוויזיה מתקיימים בשני מסלולים: מסלול הכולל עבודת גמר ומסלול ללא עבודת גמר.

 

התוכנית לתואר שני בקולנוע משלבת בין תיאוריה ומעשה ומאפשרת התמחות במערכות הפקה, בימוי עלילתי, בימוי דקומנטרי, צילום, מדיה דיגיטלית, ועוד. הלומדים בתוכנית נפגשים עם מגוון רחב של אפשרויות הפקה וטכניקות צילום ונחשפים לתחומי האומנות הרבים המשולבים בעולם הקולנוע, לרבות אומנות, משחק, תיאטרון ופוליטיקה.

 

נושאי הלימוד בתואר הם רב תחומיים והקורסים כוללים תכנים בצילום ותאורה, תסריט ותחקיר, סטילס, מבע קולנועי, בימוי, קול והקלטה, תיאוריות ויישומן, מדיה השוואתית, כתיבה יוצרת, הדרכת שחקנים, מדיה דיגטילית, פסקול, תפאורה, נרטולוגיה ועוד.

 

קהל יעד

 

התכנית לתואר שני בקולנוע מיועדת לבוגרי תואר ראשון המבקשים להתמחות בבימוי, בתסריטאות ובהפקה ולפתח את יכולותיהם בעריכה ובצילום. התוכנית מציעה מערך למידה ודיונים הנוגעים להיבטים העיוניים ולסוגיות תיאורטיות עכשוויות בתעשייה הקולנועית והטלוויזיונית בארץ ובעולם. הלימודים מתמקדים גם בהקניית ידע מעשי ולכן הסטודנטים בתוכנית נדרשים בביצוע פרוייקטים קולנועיים וטלוויזיוניים שונים.

 

דרכי הוראה

 

התוכנית מעודדת עבודה עצמית של הסטודנטים ולכן במרבית השיעורים, הסמינריונים והסדנאות נערכים תרגולים התנסותיים ואישיים.
הסדנאות הן במסגרת כיתות אמן והן במידת חובה ללומדים בהתמחות ראשית או משנית, ורשות עבור תלמידים מהתמחויות אחרות.

 

פרוייקט הגמר של התוכנית

 

התוכנית לתואר שני בקולנוע מחייבת כאמור את הסטודנטים בהגשת פרוייקט גמר יצירתי אשר משולב בעבודה עיונית מחקרית. הפרוייקט נערך במתכונת אקדמית בהיקף של 10-20 עמודים.

 

  • הסטודנטים במגמת בימוי או הפקה נדרשים להגיש סרט קצר, או דרמת טלוויזיה במסגרת פרויקט הגמר. התוכנית מאפשרת לסטודנטים לבחור את הז'אנר המועדף עליהם לעבודה מבין התחומים הבאים: אקספרימנטלי, עלילתי או בדיוני, תיעודי, מולטימדיה או בצירוף זה או אחר של התחומים השונים.

 

  • הסטודנטים במגמת תסריטאות, נדרשים להגיש תסריט עלילתי לסרט באורך מלא, או הצעה מפורטת לסדרה, או לתכנית טלוויזיונית עלילתית קצרה.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לתואר שני בקולנוע הינם: ציון ממוצע של 80 ומעלה בתואר הראשון והגשת תיק עבודות לועדת הקבלה. בוגרי תואר ראשון מחוגים אחרים יידרשו בלימודי השלמה והכשרה למשך שנה אקדמית כמוהם גם בוגרי תואר ראשון בקולנוע אשר סיימו את לימודיהם בהתמחות במגמה עיונית יידרשו להשלמה והכשרה מעשית.

 

ללימודי מוסמך בתכנית הבינתחומית לתואר שני באמנויות במסלול קולנוע וטלוויזיה יתקבלו מועמדים בעלי ממוצע של 85 לפחות בלימודי התואר הראשון, בוגרים מחוגים אחרים יידרשו להשלמה של עשרים שעות סמיסטריאליות בשנת השלמה שעליהם לסיימה בממוצע של 85 לפחות.

 

היכן ניתן ללמוד תואר שני בקולנוע?

 

  • המכללה האקדמית ספיר - במכללה האקדמית ספיר מוצעת תכנית תואר שני בקולנוע - הפקה ותיאוריה. ניתן ללמוד במסלול עיוני או במסלול מחקרי עם הגשת תזה. תכנית זו שמה דגש על הקניית כלים ביקורתיים לאנשי קולנוע לצד פיתוח המיומנויות היצירתיות.

 

  • אוניברסיטת תל אביב - תוכנית הלימודים לתואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב מיועדת לבוגרי החוג בקולנוע וטלוויזיה המעונינים להרחיב ולהעמיק את התמחותם בתחום, לבוגרי תואר ראשון מחוגים שונים המעוניינים לשלב את תחומם עם תחום הקולנוע והטלווזיה. כמו כן, התוכנית מיועדת לאנשי מקצוע כגון: אמנים, אנשי מדיה, פרסום, מורים, ותקשורת בעלי תואר ראשון המעוניניים גם הם להעמיק את הידע והמימונות שלהם.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר השני בקולנוע יכולים להשתלב בעבודה בחברות הפקה, חברות פרסום, בתחנות רדיו, וכאנשי טלוויזיה וקולנוע. הבוגרים יכולים להשתלב גם בעשייה בענף התקשורת או ביצירת קולנוע עצמאי. המעוניינים בכך יוכלו גם ללמוד תעודת הוראה בקולנוע ולהשתלב בהוראת הקולנוע בבתי ספר ובמתנ"סים שונים ברחבי הארץ.
 

רוצה לדעת יותר על תואר שני בקולנוע? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר שני בקולנוע
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תואר שני בקולנוע

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני בקולנוע (4 חוות דעת)
התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע: 3.8 מתוך 5    
דנה,המכללה האקדמית ספיר, תואר שני בקולנוע - מכללת ספיר, 26/11/2017
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מכללת ספיר היא מכללה ביתית וידידותית לאקדמאים החדשים. מעבר לכך זו היא מכללה יצירתית שחושבת אחרת וזה מבורך בעולם האקדמיה.

על הקמפוס
בקמפוס תחומי דעת שונים ויצירתיים הנותנים תחושת שייכות לסטודנטים המצטרפים. זו אינה אקדמיה מרוחקת וקשת יד עם תלמידיה
חגי,אוניברסיטת תל אביב, קולנוע וטלוויזיה, 16/09/2014
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
הלימודים מעניינים אך לעיתים לא פרקטיים. יש להתרכז בצד המעשי יותר.

על הקמפוס
סך הכל יש אווירה טובה, גם באווירה הלימודית וגם באווירה הכללית. יש להשקיע שעות רבות בהפקות מחוץ לזמני הלימודים.
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי מדעים
פורום לימודי משפטים
פורום לימודי תקשורת
פורום לימודים לחרדים דתיים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
תואר שני בביוטכנולוגיה
תוכנית לימודים - לימודי וטרינריה
הכשרות למנהלים - הכשרות לבכירים
הסבת אקדמאים להוראה
תואר שני בסטטיסטיקה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתואר שני
המרכז האקדמי רופין - תואר שני
תואר שני - המסלול האקדמי
הקריה האקדמית אונו
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
המרכז ללימודים אקדמיים - תואר שני
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר שני בקולנוע?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שני
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לאיזה מוסד לימודים נרשמת (לפני 1 ימים, 6 שעות, 6 דקות)
לימודי שלטון מקומי ומדעי המדינה (לפני 1 ימים, 6 שעות, 11 דקות)
לימודים קדם אקדמיים לדתיים (לפני 1 ימים, 6 שעות, 32 דקות)
לימודי תואר בגיל 56 (לפני 1 ימים, 6 שעות, 53 דקות)
השלמה מתעודת הוראה בכימיה לתואר שני בכימיה (לפני 1 ימים, 7 שעות, 8 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD