תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל

אוניברסיטת אריאל

תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל בשומרון


אוניברסיטת אריאל בשומרון מאפשרת ללמוד לתואר שני בעבודה סוציאלית. בוגרי התואר השני מקבלים יתרון דרך הכלים שבידיהם והאפשרויות שפתוחות בפניהם להשתלבות בשלל תפקידי במגזר הציבורי או הפרטי. הם יכולים להשתלב בארגונים, במשרדי רווחה, במשרד הבריאות, במוסדות שלטון מקומי ובחברות פרטיות. נוסף על כך, בעזרת הידע התיאורטי והכישורים המעשיים שנרכשים הם יכולים לקבל הכרה בהמשך דרכם מטעם האגודה הישראלית לטיפול משפחתי, וכך הם יכולים להגיש מועמדות לתפקידים בכירים. אפשרות נוספות אשר עומדת בפני המסיימים את תואר המוסמך היא המשך לתואר שלישי בעבודה סוציאלית, או תכניות דוקטורט במסלולים משיקים בארץ או בעולם.


תכנית הלימודים


התואר השני בעבודה סוציאלית במגמה טיפולית בהתמחות פרט, ילד ומשפחה מכשיר את הסטודנטים להשתלבות בתפקידי טיפול וניהול אשר מחייבים ניסיון קליני ותארים מתקדמים. התכנית כוללת קורסים עיוניים והדרכות קליניות טיפוליות אשר עונות על כל הדרישות להכשרה של האגודה הישראלית לטיפול משפחתי וזוגי, מלבד סדנת אתיקה.


מתכונת הלימוד


את התואר השני בעבודה סוציאלית אפשר ללמוד במסלול ללא תזה או במסלול עם תזה. התכנית כוללת קורסים מתקדמים אשר משלבים תיאוריה עם פרקטיקה וכן סדנאות טיפוליות, היבטים משפטיים עדכניים, התנסות בפרקטיקה מתקדמת עם הדרכה של מדריכים בכירים ושלל קורסים בענפי הבריאות ובריאות הנפש.


בית הספר פועל בשיתוף פעולה עם מרכז קליניקות להכשרה מעשית במתן טיפול לפרטים, לילדים ולמשפחות. המרכז מגיש שירותי ייעוץ וטיפול לזוגות, הורים, יחידים ומשפחות בעזרת הסטודנטים שלומדים לתואר השני, תחת הדרכה של אנשי סגל בכירים בתחום הקליני. הסטודנטים יכולים לצבור את השעות המעשיות אשר דרושות לקבלת הסמכה זו דרך הפעילות במרכז, תחת ליווי של מדריכים מוסמכים לטיפול משפחתי ולטיפול זוגי.


על מוסד הלימוד


מסלולי לימוד נוספים לתואר שני אשר מתקיימים בפקולטה למדעי החברה והרוח של אוניברסיטת אריאל כוללים תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בפסיכולוגיה ותואר שני במורשת ישראל. הסטודנטים יכולים גם ללמוד בפקולטות ובתי ספר נוספים, כגון הפקולטה להנדסה ובית הספר למדעי הבריאות. האוניברסיטה מציעה מגוון של מלגות לימוד לסטודנטים, על סמך קריטריונים משתנים לצורך סיוע בתשלום שכר הלימוד.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל למסלול ללא תזה נדרשים להיות בוגרי לימודי עבודה סוציאלית בממוצע ציונים 80 ומעלה. המעוניינים להתקבל למסלול עם תזה צריכים להציג תואר ראשון בעבודה סוציאלית בממוצע של לפחות 90. כמו כן, על המועמדים להציג רישום כעובדים סוציאליים וציון סופי של לפחות 70 באנגלית במסגרת התואר הראשון. יש צורך גם בשנתיים לפחות של ניסיון מעשי בעבודה סוציאלית ממועד קבלת התואר הראשון. המועמדים עוברים גם ראיון קבלה פרטני או קבוצתי. כדי לקבל את המידע העדכני והמדויק ביותר לגבי תנאי הקבלה אנו ממליצים לפנות הישר למוסד הלימוד.


תעודה


סטודנטים אשר משלימים את כל הדרישות בתכנית מקבלים תואר שני בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון.

 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

חוות דעת של סטודנטים על אריאל - תואר שני בעבודה סוציאלית

התקבלו 4 דירוגיםבציון ממוצע: 3.5 מתוך 5

אוניברסיטת אריאל
22/10/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שאין מספיק תחבורה

אוניברסיטת אריאל
04/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את החופשיות ואת החוסר תחרותיות, לא כל המרצים מעניינים אותי וזה חבל. לא כולם מחוברים לשטח

על הקמפוס

קמפוס פשוט לא ראוותני, מכבד את הסטודנטים אך לא משקיעה ברמות גבוהות, מוסד שלומד את עצמו ומשתפר ומתמקצ קרא עוד...

טיפים

חשוב לעבוד בתחום ולצבור נסיון מקצועי בטרם ההגעה לתואר השני כך הלימודים הופכים לרלוונטים ומשמעותיים ה קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום אוניברסיטת אריאל

סוג תעודה בסיום לימודי הנדסה אזרחית
עובידה
1 תגובות
לימודי מכינה אקדמאית לתואר
שי ממן
1 תגובות
הסבה מהוראה לעבודה סוציאלית
ראניה סרסור
1 תגובות
קבלה למכינה ללא תעודת בגרות
אור
1 תגובות
האם מתקיים מסלול לקבלת דוקטורט
מאיר נווה
1 תגובות
לימודי תואר להסבה לעבודה סוציאלית
רחל שחר
1 תגובות
הרשמה קורס פראמדיקים באריאל
ירוס
ללא תגובה
לכניסה לפורום

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp