רוצה פרטים על תואר שני בניהול טכנולוגיה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני בניהול טכנולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני בניהול טכנולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בניהול טכנולוגיה

 

סטארט אפ בתואר שני 

 

 

רעיונות חדשים לא מתחילים ונגמרים ביצירתיות. כדאי לדעת כיצד להפיק מידע שימושי בנוגע לתחום שבו רוצים להקים יוזמה חדשה. יש ללמוד איך נכון לעבוד עם שותפים למיזם, ובאיזה אופן ניתן להניע עובדים ליצירתיות בלתי פוסקת. תכניות לניהול טכנולוגיה נלמדות לעיתים קרובות במסגרת התמחות בתואר השני במנהל עסקים MBA. בתכניות אלו, הסטודנטים מקבלים מידע אקדמי בכלכלה, חשבונאות, מערכות מידע, פיתוח תוכנה, ועוד.

 

 

קהל יעד

 

מדובר באחד התחומים המתפתחים ביותר בעולם ובארץ וחשיבותו בפיתוח הכלכלה והמשק היא אדירה. תוכנית הלימודים מעניקה ידע רב וחיוני לדרגים הבכירים בתעשייה.

משום כך, תואר שני בתחום זה מתאים למי שעוסקים בתפקידי מפתח במשק, וכן למי שרוצים להתקדם בעתיד למשרות בכירות.

 

לימודי תואר שני בתחום זה, מתאימים לסטודנטים אשר למדו לתואר ראשון בתחומים דומים או קשורים במידה כזו או אחרת, והם מעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולרכוש עוד כלים ומיומנויות מקצועיות שיכולים לסייע להם לפתח את הקריירה בתחום זה.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים משתנה בין מוסדות הלימוד אך במרביתם היא תתבסס על הרחבת הידע בתחומי מערכות הטכנולוגיה, תחומי המימון והשיווק, אסטרטגיות ותורות ניהוליות מתקדמות, מערכות המידע.

 

במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים קורסים רבים מעולמות תוכן מגוונים, בנושאים כמו  כלכלה, מדעי הטבע ועוד. תוכנית הלימודים תתמקד בעיקר במאפיינים של המערכות הטכנולוגיות החדישות בשוק, ההיבטים הכלכליים של מערכות בתחומים שונים ובמתודולוגיות עדכניות לניהול תחומים אלו.

 

תכני לימוד

 

תכני הלימוד הם רבים ומגוונים וכוללים,בין היתר, דיון בסוגיות ובנושאים כגון:

 

 • ניהול התפעול
 • מיסוי בין לאומי
 • התנהגות ארגונית
 • סטטיסטיקה והסתברות
 • פרסום וקידום מכירות
 • אתיקה עסקית
 • שיטות מחקר כמותיות
 • ניתוח דוחות כספיים
 • מימון ושיווק
 • תמחיר חשבונאות
 • ועוד

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה משתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו, עם זאת במרבית המקומות מתקבלים מועמדים בעלי תואר ראשון בתחום זה, וכן בתחומים כגון מדעים מדויקים, כלכלה או הנדסה שלהם ממוצע ציונים העולה על 80. בוגרי תואר ראשון במנהל עסקים בעלי ציון סופי העומד על 90 לפחות, יכולים גם הם להתקבל ללימודי תואר שני זה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

אפשרויות התעסוקה של מסיימי תואר שני בניהול טכנולוגיה הן רבות ומגוונות, כאשר עם סיום לימודיהם, הם יכולים להשתלב בארגונים בענפים שונים במשק, בתפקידים בכירים ובמשרות מפתח.

 

כמו כן, עבור מי שכבר עוסקים בתפקידים ניהוליים, סיום תואר שני זה יכול לאפשר להתקדם בקריירה בארגון בו הם פועלים.

 

מעבר לכך, עבור מי שמסיימים תואר שני זה בהישגים גבוהים, קיימת גם האפשרות להמשיך במחקר אקדמי בתחום, וללמוד לדוקטורט במוסדות לימוד בארץ ובחו"ל.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני בניהול טכנולוגיה?

רוצה לדעת יותר על תואר שני בניהול טכנולוגיה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני בניהול טכנולוגיה

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp