תואר שני במנהיגות ציבורית פוליטית באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני מדעי החברה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תואר שני במנהיגות ציבורית פוליטית - אוניברסיטת תל אביב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהיגות ציבורית פוליטית באוניברסיטת תל אביב

 

אוניברסיטת תל אביב מציעה למנהלים ולבעלי משרות בכירות במשק להצטרף לאחת מתכניות הלימודים המרוכזות לתואר שני. מערכי הלימוד בתכניות אלה מבוססים על התכנים שנלמדים בתכניות הלימוד הרגילות, עם זאת הן בעיקר מותאמות לצרכים של אוכלוסייה זו.

עם צוות ההוראה בתכניות אלה נמנים אנשי אקדמיה מנוסים ומצטיינים, אשר מלווים את הלומדים בתכניות השונות במשך כל תקופת הלימוד. האוניברסיטה מציעה לציבור זה מתכונת לימודים גמישה ומותאמת לשגרת חייהם, כאשר במרבית המסלולים לתואר שני הלימודים מרוכזים בשני ימים בשבוע וביום שישי בבוקר ומתפרסים על פני 32 עד 39 ש"ס.

 

בנוסף לזאת, הלומדים בתכניות אלה נהנים מכל היתרונות של אוניברסיטת תל-אביב והם: מוניטין אקדמי, תארים איכותיים ויוקרתיים בתחומי לימוד שונים, סגל הדרכה מצטיין בהוראה ובמחקר, הוראה מתקדמת בשילוב טכנולוגיות חדישות, קמפוס מרווח הממוקם במרכז הארץ.

 

ראשי התכנית לתואר שני במנהיגות ציבורית פוליטית באוניברסיטת תל אביב הם פרופ' יוסי שיין וד"ר אייל חוברס.

 

 

תוכנית הלימודים

 

בשנים האחרונות נושא המנהיגות הפך למרכזי וחשוב. מצבה הביטחוני, החברתי והמדיני של מדינת ישראל משווע למנהיגות בעלת חזון ואסטרטגיה רחבה וארוכת טווח. מנהיגות שתוכל להניע מהלכים היסטוריים ולנווט נכון בתוך המערכת הפוליטית. גם היושרה של המנהיגים בישראל הפך לסוגיה מרכזית המשפיעה על המעמד של המערכת הפוליטית כולה ולכן כיום נושא המנהיגות ניצב בזירה הציבורית מחד ובמרכז העשייה המחקרית-אקדמית מאידך.

 

החוג למדע המדינה מציע את מסלול ההתמחות לתואר שני בנושא מנהיגות ציבורית ופוליטית. מסלול זה מיועד בעיקר לאלו המוצאים עניין תיאורטי במנהיגות, או לאלו שנמצאים בעיצומה של קריירה בתחום הציבורי, פוליטי, חינוכי, ניהולי והתנדבותי שעתידים להציע במסגרת תפקידם פתרונות מנהיגותיים וחשיבה אסטרטגית ברמת החברה האזרחית או המדינית.

 

תוכנית הלימודים מעוצבת בהתאם לתפיסה זו והיא מקנה לבוגריה בעיקר מיומנות אקדמית. בוגרי התכנית יהיו מצויידים גם בתובנות מקצועיות, שיוסיפו לארגז הכלים האישי והמקצועי שלהם. מסלול ההתמחות מיועד לאנשים שמתעניינים בתחום המנהיגות באופן כללי, וכן לאלה שחשים כי הכרות מעמיקה עם נושא המנהיגות תסייע להם בתחומי קריירה שונים ותאפשר להם להשתלב בזירה הפוליטית המוניציפאלית, הקהילתית, הארצית והבינלאומית.

 

התכנית מקנה לתלמידים שלומדים בה ידע עיוני וכלים מעשיים הדרושים להבנת נושא המנהיגות ולהעלאת רמת השיח הציבורי בנושאי המנהיגות. מאחר ומנהיגות בימינו דורשת הבנה בתחומים מגוונים, , התכנית סוקרת תפיסות רב- תחומיות בכל תחומי המנהיגות. הלומדים בה נחשפים לממדים פוליטיים, מדיניים, פסיכולוגים, היסטוריים כלכליים ותקשורתיים של מנהיגות והם עתידים לתרום לזירה הציבורית בישראל על כל נגזרותיה.

 

קהל היעד

 

התכנית לתואר שני מיועדת למועמדים בעלי ניסיון בתחום הפוליטי, הכלכלי, החברתי, הציבורי, התקשורתי או הקהילתי.

 

תואר אקדמי

 

בוגרי התכנית יהיו זכאים לקבל תואר מוסמך (.M.A) במדעי המדינה - מנהיגות ציבורית ופוליטית.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום ייעוץ לימודים

שילוב לימודי הנהלת חשבונות עם לימודי חשבות שכר
עומרי
ללא תגובה
היכן ניתן ללמוד קורס תפירה?
רות רחמים
ללא תגובה
ייעוץ לתלמיד שהתחיל ללמוד סיעוד
אנא
ללא תגובה
איפה לומדים קורס תכנון תאורה?
רמי טובי
ללא תגובה
רמת מדעי הרוח באוניברסיטאות שונות
תמר
ללא תגובה
בחירה בין קלינאות תקשורת ללימודי סיעוד
אפרת
ללא תגובה
מוסדות לימוד לתואר שני טיפולי
גל חווצקי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp