ללמוד במכללה האקדמית אחוה
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תואר שני בחינוך > אחוה - תואר שני בחינוך

תואר שני במכללה האקדמית אחוה

שירות אישי - המכללה האקדמית אחוה

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

מסלולים לתואר שני במכללה האקדמית אחוה

המכללה האקדמית אחוה מציעה שלל מסלולים לתואר ראשון ושני. בוגרי התואר הראשון בהתמחויות השונות, כמו חינוך לגיל הרך, חינוך מיוחד או חינוך יסודי יכולים להמשיך ולפתח את הקריירה שלהם דרך התואר השני שמוצע במכללה.

 

תכניות התואר השני מאפשרות למורים לפתח ראייה רחבה יותר של מקצוע המחנך, תוך פיתוח יכולות נוספות בתחום ההוראה. מעבר לידע האקדמי אותו צוברים המורים, התואר פותח בפניהם את האפשרות להתקדם לתפקידים גבוהים יותר במערכת החינוך ובתוך המוסדות בהם הם מלמדים, וכן להביא להעלאה במשכורתם.

 

קהל היעד

מסלולי תואר שני בחינוך במכללת אחוה מיועדים למאיישים תפקידים שונים במערכת החינוך הישראלית. מנהלי מוסדות חינוך, מורים, בעלי תעודת הוראה, ובוגרי תואר ראשון בחינוך, אשר עבדו במשך שלוש שנים לפחות בתפקיד חינוכי כלשהו, מהווים את קהל היעד אליו פונה התוכנית.

מסלולי הלימוד

במכללה האקדמית אחוה ניתן ללמוד במספר מסלולים לתואר שני:

 

 

  • תואר שני במינהל מערכות חינוך
  • תואר שני בתרבות עם ישראל והוראתה
  • תואר שני בחינוך מיוחד
  • תואר שני בחינוך מתמטי לבית הספר היסודי
  • תואר שני מוסמך הוראה M.Teach


תואר שני M.Ed במינהל מערכות חינוך

במהלך התואר שני במינהל מערכות חינוך הסטודנטים נחשפים להשפעות ולהשלכות של עבודת המחנכים בישראל. הם לומדים לעומק על גורמים ניהוליים שחשוב להביא בחשבון ובוחנים דרכים להטמעת בפועל בבתי ספר.

המסלול נמשך כשנתיים, השיעורים מרוכזים ביום בשבוע. כדי להתקבל לתוכנית זו, על המועמדים לעמוד בתנאים הבאים: למסלול היישומי: ציון 80 לפחות בתואר הראשון ובתעודת ההוראה, למסלול המחקרי ציון של 85 ומעלה בתואר הראשון, 3 שנות ניסיון בתפקיד חינוכי, מעבר ראיון אישי.

תואר שני בתרבות עם ישראל והוראתה

 

תכנית התואר השני בתרבות עם ישראל והוראתה היא ייחודית למכללת אחוה. המסלול נועד להקנות לסטודנטים כלים בעזרתם ניתן להעמיק ולהשריש את תרבות עם ישראל בבתי ספר. המשתתפים נחשפים לאמונות, לדעות ולהשקפות מגוונות ועל פיהם מפרשים טקסטים ותיאוריות מרכזיות ביהדות.

 

משך המסלול כשנתיים, השיעורים מתקיימים ביום שבועי אחד. תנאי הקבלה לתוכנית: תואר ראשון בציון 80 לפחות, תעודת הוראה במקצועות היהדות ו/או החשיבה ההומניסטית, מינימום 3 שנות ניסיון בתפקיד חינוכי, ראיון אישי.

תואר שני M.Ed בחינוך מתמטי לבית ספר יסודי

המסלול מיועד למורים לחשבון בכיתות היסודי, ומכיר להם תחום חדש, המתחקה אחר אופני החשיבה של ילדים הלומדים מתמטיקה, ועומד על הסיבות לקשיי תפישה שונים העולים בתהליך הלמידה. הסטודנטים מכירים גישות להערכת הישגי תלמידים במקצוע זה, תוך התייחסות לסוגים שונים של ילדים, כגון בעלי צרכים מיוחדים, מתקשים ומתקדמים.


התכנית אורכת כשנתיים, שיעורים מתקיימים במהלך יום אחד מרוכז באמצע השבוע. דרישות הקבלה לתכנית: תואר ראשון בממוצע 80 לפחות, תעודת הוראה במתמטיקה (או סיום מסלול התמקצעות במתמטיקה וקורסי השלמה כנדרש), שלוש שנות ניסיון לפחות בהוראה (לפחות שנה אחת בחינוך יסודי), ועמידה בראיון אישי.

 


תואר שני בחינוך מיוחד M.Ed.


מטרת התואר השני בחינוך מיוחד היא להכשיר אנשי הוראה לקידום של ילדים עם צרכים מיוחדים בגישה התרבותית והחברתית ובראייה הומניסטית. הסטודנטים מתוודעים לגישות מחקריות בתחום החינוך המיוחד ומקבלים כלים לערוך מחקרים משל עצמם.


התכנית נמשכת כשנתיים ובה מתקיימים שיעורים פעם בשבוע. כדי להתקבל יש צורך בתואר ראשון בממוצע של לפחות 85, בתעודת הוראה לחינוך מיוחד, ברמת פטור באנגלית ובוותק של שלוש שנים ומעלה בהוראה במסגרות חינוך מיוחד.

 

בתכנית נכללים גם לימודי תעודה למורים מומחים להערכה ולטיפול בלקויות למידה. תכנית זו מכשירה לאיתור קשיים שונים ולהמלצה על טיפול והוראה מותאמת לתלמידים עם לקות בקריאה ובכתיבה. היא משלבת לימוד עיוני עם התנסות מעשית, ומותנית בלימוד קורסי בחירה שונים.


תואר שני מוסמך בהוראה M.TEACH


תכנית התואר השני M.Teach מאפשרת לאקדמאים בתחומי ההיסטוריה, הספרות, הלשון ומדעי הטבע להצטרף כמורים למערכת החינוך ולהתמחות בהוראת הדיסציפלינה שלהם. שיעורים מתקיימים במשך יומיים בשבוע לתקופה של כשנתיים. בסיום התכנית על הסטודנטים להשתתף בסטאז' מעשי בהוראה.עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית אחוה: 

חוות דעת של סטודנטים: אחוה - תואר שני בחינוך (3 חוות דעת)
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, אחוה - תואר שני בחינוך, 13/06/2017

דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת לפגוש את הסטודנטים ולראות שמנהלה אכפת מהסטודנטים

על הקמפוס
קמפוס נעים אווירה ביתית. נפתח מועדון בו ניתן לשבת באווירה נעימה וללמוד.
, אחוה - תואר שני בחינוך, 07/06/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
לימודי תואר שני בחינוך מתמטי הם באווירה נעימה ואישית ,הסביבה הלימודית במכללת אחווה מכילה ויש אוזן קשבת

על הקמפוס
האוירה תומכת ומכילה , יש גישה אישית למנחים, ספרניות וצוות שמאוד רוצה ומוכן לעזור

    עוד חוות דעת
עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המכללה האקדמית אחוה
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English