רוצה פרטים על תואר שני במוסיקה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תואר שני במוסיקה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני במוסיקה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במוסיקה

בוגרי תואר ראשון רבים בוחרים עם סיום לימודיהם להמשיך לתואר שני על מנת להרחיב ולהעמיק את ההשכלה שלהם. גם בתחום המוזיקה, רבים ממשיכים לתואר שני במגוון מגמות כמו חינוך מוסיקלי, ניצוח, הלחנה ועוד.

 

אין כל ספק כי תחום המוזיקה הוא אחד מתחומי האומנות האהובים ביותר בעולם. כל מי שלומד מוסיקה עושה זאת מתוך אהבה לתחום ומתוך כוונה לעסוק במוסיקה בדרך כלשהי, בין אם בנגינה, הוראה, ניצוח, הלחנה ועוד. ישנם כיום מספר מסלולים מרתקים לתואר שני במוזיקה באוניברסיטאות בישראל.

אז אם אתם בעלי תואר ראשון במוסיקה הרוצים להמשיך לתואר שני בתחום, כתבה זו מיועדת עבורכם.

 

תואר שני במוסיקה, מה לומדים?

ישנם כמה מסלולים לתואר שני במוסיקה, כאשר בכולם יש צורך בתואר ראשון בתחום עם ממוצע כמה שיותר גבוה (בדרך כלל לפחות 80). המטרה של כל המסלולים היא להפוך אנשי מוסיקה למומחים בתחומם תוך התמקדות בנושאים ספציפיים.

החוג למוסיקולוגיה באוניברסיטה העברית מתמקד בעיקר בהיבטים העיוניים של עולם המוסיקה ונלמדים בו תחומים כמו ההיסטוריה של המוסיקה, תרבות מוסיקלית ומוסיקה בהיבט חברתי ואסתטי. במסגרת התואר הזה ילמדו הסטודנטים רבות הן אודות מוסיקה פופולארית מערבית והן אודות מוסיקה קלאסית.

במכללת לוינסקי לעומת זאת תוכלו להתמחות בחינוך מוסיקלי במסגרת תואר שני. הלימודים בלוינסקי מקנים תואר שני M.Ed בחינוך מוזיקלי, והם מיועדים בעיקר למורים למוסיקה המעוניינים להרחיב את השכלתם. הלימודים ברמה אקדמית ומתאימים למורים בכל הרמות והגילאים כאשר תכנית הלימודים משלבת לימודים עיוניים ומעשיים בתחומים רבים. בין הקורסים בתואר זה - היחסים בין המוסיקה לתחומים כמו פסיכולוגיה, פילוסופיה וסוציולוגיה, בחינת תפיסות רב תרבותיות בתחומי חינוך, מוזיקה וחינוך מוזיקלי ועוד.

באוניברסיטת תל אביב תוכלו ללמוד מוסיקה לתואר שני במספר מגמות מרתקות - תואר שני (.M.Mus ) במגמה לביצוע מוזיקלי או במגמה לניצוח וקומפוזיציה וכן תואר .M.A במגמה לניצוח, קומפוזיציה ומוזיקולוגיה. בכל המסלולים יש צורך בתואר ראשון במוזיקה בהתמחות רלוונטית ובציון ממוצע של 80 לפחות. בדרך כלל יש גם בחינות קבלה וראיון אישי.

באוניברסיטת בר אילן ניתן ללמוד לתואר שני במוסיקה וללמוד בין היתר את התחומים הבאים - מוזיקולוגיה, חקר המוזיקה בקהילות היהודיות ובישראל, תיאוריה, מוזיקה ומחשבים, קומפוזיציה, תרפיה במוזיקה ועוד.

היכן לומדים?

ניתן ללמוד לקראת תואר שני במוסיקה, בין היתר במוסדות הלימוד הבאים - מכללת לוינסקי, אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בר אלין ועוד.

מדוע כדאי לי לעשות תואר שני במוסיקה?

כל מי שאוהב מוסיקה, חי מוסיקה ועוסק במוסיקה, מוזמן להרחיב את השכלתו ולהירשם לתואר שני בתחום (במידה ויש לו תואר ראשון כבמוסיקה כמובן). בעלי תואר שני במוסיקה יכולים לעבוד בין היתר בתזמורות, בתי ספר יסודיים, גנים, תיכונים, מקהלות, חברות העוסקות במוסיקה ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני במוסיקה?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במוסיקה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במוסיקה
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp