לימודי אמנות יצירה לתואר שני באוניברסיטת חיפה

שירות אישי - צור קשר
לימודי אמנות יצירה לתואר שני באוניברסיטת חיפה

תואר שני באמנות - יצירה באוניברסיטת חיפה

 

לימודי התואר השני למוסמך באומנות - יצירה, מקנים לבוגרים תואר M.F.A וכוללים הגשת פרויקט גמר, הכנת תערוכה ועבודה בכתב. מטרת לימודים אלו היא הכשרת אומנים צעירים ויצירתיים, העשרת תחומי הדעת של הסטודנטים בתחומי האומנות, פיתוח החשיבה והיצירתיות האישית והרחבת עולמם התרבותי.

 

 

מבנה הלימודים לתואר שני באומנות- יצירה

 

החוג לאמנות- יצירה כולל קורסים עיונים ומתמחה בתחומי הלימוד המעשיים הבאים: קרמיקה, פיסול, צילום, וידאו, ציור, רישום, הדפס ווידיאו. הלימודים מבוססים בעיקרם על סדנאות אישיות בהן כל אחד מהסטודנטים מקבל חלל עבודה אישי לנוחיותו, הסטודנטים נהנים מליווי אישי של אמן מצוות המורים או אמן אורח.

 

היקף הלימודים כולל: 36 שש"ס של לימודי יצירה ו-8 שש"ס של לימודים תיאורטיים, סה"כ 44 שש"ס. פרויקט הגמר, התערוכה והעבודה בכתב מהווים 40% מהציון הסופי של התואר, הלימודים התיאורטיים 20% ולימודי היצירה 40%.

 

משך הלימודים לתואר שני באומנות - יצירה

 

הלימודים לתואר זה נפרשים על פני שנתיים של לימודים אקדמיים. הסטודנטים נדרשים לסיים את כל חובות הקורסים תוך שנתיים מתחילת הלימודים ולהגיש את פרויקט הגמר עד סיום שנת הלימודים השלישית.

 

תנאי הקבלה לתואר שני באומנות - יצירה

 

המועמדים ללימודי תואר שני באומנות נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה הבאים: הצגת תיק עבודות לועדת הקבלה, הצגת קורות חיים מעודכנים ויצירות מהשנתיים האחרונות, מעבר ראיון אישי, סיום לימודי תואר ראשון בחוג לאומנות- יצירה בציון 80 ומעלה בחוג הראשי ובציון 76 ומעלה בחוג המשני.

 

דרישות הקבלה לבוגרי תואר ראשון שאינו מאוניברסיטת חיפה בחוג לאומנות- יצירה: בוגרים אלו ידרשו להציג ציון משוקלל של 80 ומעלה בלימודי התואר הראשון וללמוד קורסי השלמה בהתאם לדרישות הועדה החוגית. מועמדים בוגרי תואר ראשון ממוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, אך ששפת ההוראה בו איננה השפה העברית יידרשו לעבור בחינת ידע בעברית, ברמה שתיקבע על ידי הועדה החוגית.

 

סיום הלימודים

 

בסיום תוכנית הלימודים לתואר שני באומנות- יצירה מתקיימת תערוכת בוגרים, בתערוכה זו נדרשים הסטודנטים להתמודד עם ביקורות של מבקרי אומנות, אוצרים ואמנים המוזמנים לתערוכה. לאחר מכן, תישאר התערוכה פתוחה לקהל המתעניינים הרחב. הסטודנטים שסיימו את כל חובותיהם בהצלחה, זכאים לקבל תואר M.F.A מטעם החוג לאומנות- יצירה של אוניברסיטת חיפה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

הלימודים לתואר שני באומנות- יצירה באוניברסיטת חיפה מקנים לבוגרים רקע, מיומנויות ודרכי חשיבה יצירתיות, המסייעים להם להשתלב בעולם היצירה האומנותית. לאחר סיום כל החובות לתואר השני יוכלו הבוגרים לעסוק במגוון מקצועות, ביניהם: הוראת אומנות בבתי ספר, הדרכה במוזיאונים, ארגון אוצרות, עבודה בגלריות לאומנות, עבודה בתערוכות, ייעוץ לאספני אומנות, עבודה במכירות פומביות, טיפול באומנות וכדומה.
 

למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת חיפה
עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת חיפה
חוות דעת של סטודנטים על תואר שני באמנות יצירה - אוניברסיטת חיפה
התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.5 מתוך 5

אוניברסיטת חיפה
11/01/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את האווירה שיש במשכן לאמנויות באוניבירביטה ואת המרצים גם כיף לי שם קשה לי רק עם שכר לימוד

על הקמפוס

הוא סבבה עוזר ותומך אבל משנה אין לנו קפטיריה ופעם פנו לשם ואין עד עכשיו קפטיריה אני מקווה שיעזרו לנ קרא עוד...

טיפים

שיהיה יותר הגרלות הלימודים לתואר שני ממש יקרים וזה יעזור לסטודנטם כי אין מלגות כל כך לאמנות

אוניברסיטת חיפה
06/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

ורסטיליות תרבותית נפלאה. למידה אקדמית ממקצעת מאוד.

על הקמפוס

האוניברסיטה ענקית, בין חוגים מסויימים יש הקשרים והם מצויינים ומעודדים סטודנטים לקחת מחוגים מקבילים ד קרא עוד...

טיפים

ניהול זמן זה חשוב מאוד, לא ניתן להצליח בלימודים ללא ניהול זמן חכם, לכן- כדאי להתחיל לנהל את הזמן כ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp